Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1016264 - 04/03/2007 15:29 Kogo wywalibyście z telewizji ?
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Ostatnio wprawdzie ograniczam się wyłącznie do kanałów sportowych i filmowych ale czasami zdarza się obejrzeć coś w polskiej telewizji. Są jednak "gwiazdy", za którymi nie przepadam i gdy tylko pojawiają się w szklanym ekranie odruchowo chwytam za pilot i przełączam na inny kanał. Napewno wy też za niektórymi nie przepadacie i jestem ciekaw czy nasze typy się pokryją.

Ogólnie najbardziej śmieszą mnie programy w których znane osoby śpiewają, występują, tańczą, bawią się w jakieś zadania. Obecnie takich programów powstaje od zatrzęsienia a w kółko i tak widzimy te same twarze. Co mnie to obchodzi jak jakaś para niedorobionych bliźniaków tańczy czy śpiewa.

Tak z głowy to najbardziej działają mi na nerwy :
Hubert Urbański - poczucie humoru na tragicznym poziomie a mimo wszystko wiecznie musi coś powiedzieć głupiego i skwitować to swoim sztucznym uśmieszkiem. Co gorsza nie mogę go przełączyć bo dziewczyna lubi popatrzeć jak tańczą te pokraki z telewizji w niedzielny wieczór
Bracia Mroczki - pchają się wszędzie a jeden bardziej niedorobiony od drugiego
Katarzyna Dowbor - stara krowa, która usilnie trzyma się stołka. Ostatnio jak ktoś tam w TVP wspomniał, że będą usuwać prezenterki to zaczęła płakać ile ona nie zrobiła i że się nie da i zostanie. O wkręceniu swojego synka do telewizji nie wspominam
Agatka Młynarska - ta też się pcha wszędzie do tego sztuczna
Szaranowicz - jest takie przyszłowie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i to się w przypadku tego nudziarza sprawdza
Paulina Chylewska - promują to dziewcze strasznie ale dla mnie ona nie ma nic z dobrej prezenterki.
Kurzajewski - kiedyś go nawet lubiłem ale nie da się ostatnio słuchać jego gadki jak komentuje w studiu skoki
Basałaj - ten już chyba zniknął z fonii ale jak był prezesem w tvp od sportu i bawił się w komentowanie to trzeba było głos wyłączać, żeby dało rade oglądać mecz

Żeby nie było, że się tylko czepiam ludzi to kogo lubie \:\)
Maćka Stuhra, Piotra Bałtroczyka, Magde Mołek, Szpakowskiego, Jacka Gmocha, Maćka Orłosia, Kamila Durczoka, Beate Chmielowską, Szymona Majewskiego, Grażynę Torbicką, Michała Pola co czasem komentuje skróty ligi mistrzów no i jeszcze parę osób by się znalazło...

A Wam kto działa na nerwy ?

Do góry
Bonus: Unibet
#1016318 - 04/03/2007 15:42 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Goget]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Agata Młynarska i jej nie zapomnianie wieczory sylwestrowe .

Takie małe pytanko jak nie macie z kim lub gdzie iść na sylwestra to z kim spędzicie ten wyjątkowy dzień w roku ? Odpowiem : Agata Młynarska i Tvp2 .

Do góry
#1016335 - 04/03/2007 15:46 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Goget]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Mi na nerwy działają: Dorota Gawryluk, Kazimiera Szczuka, ... (zastanawiam się od 5 minut i nie mogę dalej wymyślić). O znalazłem \:p Agnieszka Frykowska (nóż w kieszeni mi się otwiera jak ją widzę/słyszę). Tych wszystkich Mroczków, Urbańskich, itp. nie wymieniam, bo ich nie oglądam, więc mi nie przeszkadzają. Gdybym miał wymienić kogo by mi nie było żal, to bym pisał przez tydzień. Z programów to wywaliłbym Maraton uśmiechu obowiązkowo. Nie przepadam też za Zubilewiczem.

Lubię: Sianecki (numer jeden), reszta bandy ze Szkła Kontaktowego, Wojewódzki, młody Stuhr (za mało go w TV, a może to i dobrze, bo się nie znudzi), Ani Mru Mru, Maciej Orłoś, Kamil Durczok, Justyna Pochanke.


Reszty nie pamiętam. Jak przypomnę to dopiszę :]

Do góry
#1016382 - 04/03/2007 16:00 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Zbigniew]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Dziwię się, że nikt jeszcze nie napisał o K. Ibiszu. Nie wiem czy Polsat od lat 90-tych nie potrafi znaleźć lepszego prezentera czy po prostu koleś ma "plecy", ale nie mogę go znieść.

Lubię wielu, większosć już wymieniona (jako ci dobrzy oczywiście \:p ).

Do góry
#1016551 - 04/03/2007 16:36 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: micha$]
th0mas Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2005
Postów: 6244
Skąd: Stalowa Wola
Jak wczoraj zobaczyłem Kasię Cichopek w Polsacie odrazu zmieniłem program. Ona w ogóle nie nadaje się do prowadzenia takiego programu

Niech wraca do tego swojego serialu.

Do góry
#1016560 - 04/03/2007 16:37 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: micha$]
mctomek Offline
journeyman

Meldunek: 23/05/2006
Postów: 63
Skąd: za horyzontem...
Ja bym cale studio skokow poustawial, bo czasem jak ten Kurzajewski zacznie sie podniecac to sie noz w kieszeni otwiera. Razem ze Szczesnym, jednym i drugim. Iwone Schymale czy jakos tak. Kaske Dowbor bo jej program i piegowaty ryj to... Szpakowski za jego wieczne pomylki a szczegolnie Pepe Inzaghi \:D Monike Richardson bo jak raz ogladalem Supertalent i gosc zaczal nagle spiewac i sie drzec to ona powiedziala ze mu brak ekspresji(jakby ona miala \:o ). Glupie filmy z Jackie Chanem.

Zostawilbym Karola i Familiade to mam wesoly weekend.
Zlotopolskich bo to jedyny serial na poziomie jaki znam(kto oglada to wie \:p )
Orlosia, Baltroczyka, Teatr telewizji, Manna i Materne, Gmocha, Szaranowicza( jednak ostanio zauwazylem poprawe - nie przynudza i podobalo mi sie jego zachowanie jak Mazoch upadl, a jak Polo do niego przyjdzie to wogole zabawa ), Pola, cykl Kocham Kino.

To tyle chyba. Jak ktos mnie wkurzy to nie podaruje i napisze.

Do góry
#1016623 - 04/03/2007 17:01 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: mctomek]
!zari Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2005
Postów: 8048
Cichopek - dla mnie ona po pierwsze nie jest ładna. naprawde nie wiem co mozna w niej widziec oprocz cyckow. nie wiem jak prowadzila ten nowy program na polsacie, bo w akademiku nie mam jak odbierac, ale juz w samych reklamach tego programu wypadala strasznie!

Pierwsze mysli bez kogo tv bylaby nudniejsza to: wojewodzki, mann, szklo kontaktowe.

Ogolnie tvn ma bardzo kompetentnych, potrafiacych sie wypowiedziec ludzi.

Do góry
#1016649 - 04/03/2007 17:11 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: !zari]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
tak, w 100% popieram przedmówców \:\)

Cichopek jest straszna i na dodatek ten KRETYŃSKI program na polszmacie :

OUT

Do góry
#1016661 - 04/03/2007 17:14 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: pettersen]
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Mołek - podobno megazarozumiała, wyniosła, bez klasy jako człowiek (informacje od kilkoro znajomych)

Hubert Urbański - zrobił na mnie baaardzo dobre wrażenie, kiedy występowałem w "Milionerach"

Do góry
#1016770 - 04/03/2007 17:42 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Piecia]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Dowbor, Mlynarska, Szaranowicz, Szpakowski (wywalilbym za jakis czas do rozrywki wzial spowrotem i potem znowu wywalil ;)), Hajzer, Frykowska i Dode \:D To taka pierwsza mysl \:\)

Do góry
#1016793 - 04/03/2007 17:50 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: codi]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Sarkos, ile ugrałeś?

Do góry
#1016824 - 04/03/2007 17:58 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Jonathan Sarkos]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Jako, że oglądam właściwie tylko programy sportowe out z tv robią:

1. Zaczeska z lewego ucha Szpakowski - za (czytaj tak jak pisze)Dirka Kujta, Matijsena, Szwajneszwagiera, Lućio, Kannnnnawarrro, Kaczorowski z autu.. nie ma spalonego, rijjjjkard, gary neville.. a nie przepraszam to olivier neuville... i jeszcze długo bym mógł. Jest po prostu żałosny.

2. Szaranowicz- kolo poza głupią gatką zero pojęcia o sporcie
3. Kurzajewski- nie dość że był kiepski to jeszcze sobie jebnął pedalskie okularki
4. Paulina Chylewska- rower błażeja to niestety nie profesjonlana telewizja
5. Taki śmieć- nie pamiętam jego nazwiska ale często prowadzi studio. Ma zawsze ironiczny cięty uśmieszek, oczy jak chińczyk i wszystkim dopierdala. A sam jest tak żałosny, że się scyzoryk w kieszeni otwiera.
6. Wszyscy komentatorzy z TVP a zwłaszcza niejaki Jacek Jońca

Żeby nie wyszło że jestem zgnuśniałym krytykantem w tv zostają:

1. Mateusz Borek- tutaj komantarz zbędny
2. Babiarz- nie pcha się gdzie się tylko da vide Szaranowicz. Ale jak już pokomentuje lekką to aż miło posłuchać
3. Panowie komentujący w Eurosport snookera

Z innych programów szanuje Anne Popek, Justyne Pochanke, Kolende-Zaleską, Wojciecha Zimińskiego ze szkła kontaktowego(kolo ma tak zajebiste poczucie humoru, że ja nie wyrabiam czasami), Grażyna Torbicka. Nikt już więcej mi na myśl nie przychodzi więc reszta do wymiany.
Pozdro!

Do góry
#1016826 - 04/03/2007 17:58 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Conrad]
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
Nastroje w drużynie West Hamu będą świetne w szatni po meczu ...

Do góry
#1016828 - 04/03/2007 17:59 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Ticalion]
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
Ehhh sorka ... prosze o usunięcie tych postów .

Do góry
#1016830 - 04/03/2007 18:00 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Conrad]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Niemalze wszystkich!!!!!!!!!!!!! Zostawilbym cos z TVN24 aby wiedziec co sie na naszym podworku dzieje.
Mi by wystarczyly zagraniczne TV: eurosport, extreme TV, ESPN, Bloomberg, Cnn, BBC, National Geographic. Aha jeszcze moze byc TVN Turbo i Canal + (ze wzgledu na sport). reszta moze sie katapultowac na Ksiezyc. Zwlaszcza cala publiczna TV ....

Do góry
#1016851 - 04/03/2007 18:04 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Conrad]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no ja to na dzien dobry wywalil bym z publicznej naszego mistrza od marszow Robercika Korzeniowskiego potwierdza sie ze wyniki sportowe niekoniecznie musza isc w parze z zawodowymi-tragedia!!! serwuje nam lekkoatletyke w nadmiarze az sie boje myslec co to bedzie latem! no wiadomo ze wkur..ja mnie bracia Mroczkowie ale jestem w tej komfortowej sytuacji ze posiadam pilota od telewizora! no i wczorajszy program na "Polsacie" co to ci co nie potrafia spiewac wzbili sie na wyzyzny debilizmu i falszowali tak niemilosiernie ze myslalem przez moment - co to jest za nowy kabaret!!!!a lubie to tego pokreconego goscia Kube Wojewodzkiego, WC Kwadransa ktory o dziwo robi swietne programy ze swoich bytnosci w dosc egzotycznych dla nas krajach no i czytane przez Czubowna filmy przyrodnicze tylko do teraz nie wiem czy wole jej glos czy te filmy!!!!

Do góry
#1016860 - 04/03/2007 18:07 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: codi]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Katarzyna Cichopek - strasznie się lansuje aby sprawiać wrażenie takiej spokojnej, skromnej, miłej dziewczynki ...i robi to okropnie sztucznie, totalne dno ...tak samo jak jej gra aktorska w srialu, a zwłaszcza okazywanie emocji "Kurcze! no co Ty, motyla noga..." :/

Zygmunt Chajzer & Krzysztof Ibisz - Ok! panowie jesteście super, tzn. kiedyś byliście...za czasów Czar Par oraz w tym śmiesznym programie co się wybierało jedna z 3 bramek \:\) ...ciekawe kiedy Ibisz będzie reklamował proszek do prania \:\)

Katarzyna Skrzynecka - stara dupa, a zachowuje się jakby była 18stką, w mediach ciągle się użala jak to jej trudno w życiu, ojeja jak mi szkoda \:\(

Mandaryna - wszystko co robi, totalny kicz, aż boli od samego patrzenia, a jeszcze ten jej epizod w Pierwszej Miłości, Panie Boże..widzisz a nie grzmisz \:\(

bracia Mroczkowie & Kuba Wesołowski - nie wiem jak dla was, ale dla mnie to banda pedałów \:\)


**************************

teraz kilka dobrych \:\) ..chociaż niczym nie błysnę bo większość już wymieniono to jednak: Kuba Wojewódzki, Maciej Stuhr, Piotr Bałtroczyk, Maciej Orłoś, Tomasz Lis, Ty Pennington i Al Bundy \:\)

poza tym brakuje mi programu Rower Błażeja i Zulu Gula \:\) hehe

Do góry
#1016869 - 04/03/2007 18:11 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: gnacik]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
carlos stopa - wą kretynie.

Do góry
#1016877 - 04/03/2007 18:14 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: quincy]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: quincy

5. Taki śmieć- nie pamiętam jego nazwiska ale często prowadzi studio. Ma zawsze ironiczny cięty uśmieszek, oczy jak chińczyk i wszystkim dopierdala. A sam jest tak żałosny, że się scyzoryk w kieszeni otwiera.


\:D \:D \:D

Jak można nie lubić Miśka Pola? \:D

Ma pasję chociąz \:p

Do góry
#1016910 - 04/03/2007 18:22 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: PioKing]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kinga Rusin i Marcin Meller - fajnie prowadza program "Dzien dobry TVN" ;\)

Do góry
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Biszop, rafal08 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, hi87, alfa, rafal08, pacyfista, akagi, Sensei, ANZELMO, Filozof_), 3983 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788009 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47