Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1017846 - 05/03/2007 00:26 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: kaka85]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: kaka85
Wyrzucic od razu Szczesnego(nie pamietam imienia) i jebniete studio skokow narciarskich.Kiedys swoje wspaniale wywody glosil Maciej Szczesny to dla zachowania rownowagi dali nam innego.


Lol, akurat jak dla mnie to zawsze Szczesny jako jedyny w studiu TVP mial trafne uwagi, nie owijal i nie pierniczyl 3 po 3.

Ja w sumie najbardziej brechtalem z 3 komentatorow. Jakis koles o nazwisku Gora, ktory komentowal kolarstwo na olimpiadzie i jeszcze jakis tour. Tego nikt nie przebije hahah, jak nawijal jak to wyszedl na miasto i pod stopami czul cieplo chodnika i jakie to wspaniale uczucie jak wlozyl noge do fontanny lol Pewnie polowe przekrecilem, ale byl jeden podobny motyw \:D Dalej rozwalil mnie jakis koles, ktory komentowal 1 mecz noznej w TVP, chyba go od razu wywalili. Koles myslal, ze komentuje dla przecietnej kobiety i tlumaczyl co to jest kontratak, pressing etc. lol \:D No i 3ci Gmoch rotflmao "w jezyku pilkarskim mowi sie, ze obrabial mu dol" \:D

Do góry
Bonus: Unibet
#1018045 - 05/03/2007 07:38 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: mctomek]
Jakubosiu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/01/2004
Postów: 4525
Skąd: Słupca
Z komentatorów sportowych których bym wywalił to :

- Szpakowski
- Szaranowicz
- Basałaj

i tych od skoków

Ponadto nie lubię :

- Ibisza
- Chajzera
- Urbańskiego
- Oliviera Janiaka \:D
- Martyny Wojciechowskiej
- Roberta Makłowicza
- Roberta Korzeniewskiego ( każdy wie za co \:\) )


No to by było na tyle

Do góry
#1018051 - 05/03/2007 07:53 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Jakubosiu]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
jak dla mnie number one pod wzgledem komentatorow sportowych to para Jaroński - Wyrzykowski \:\)
i to nie tylko za to co robia podczas zawodow biathlonowych, kiedys spedzilem z nimi caly Tour De France, i tylko sluchalem tych opowiesci o przełęczach i premiach gorskich, takie male Discovery:)


i zostawiamy cale Szklo Kontaktowe , no moze nie cale, ja bym zostawil z nich tylko pare prowadzacych Sianecki - Miecugow oraz Andrusa, Zimińskiego i Daukszewicza a dolozyl bym np. Stuhra młodego i niech by wrocil Robert Górski z Kabaretu MOralnego Niepokoju.

kto sie jeszcze nadaje? a propos TVN 24 - ten gosc co prowadzi program Firma, co informuje jak zalozyc wlasna dzialalnosc gospodarcza, moge go sluchac caly czas.

a wyrzucamy: Szaranowicza, Dowbor, Mroczków, Ibisza, Chajzera, Monike Richardson, i tamta Mulatke od pogody w TVN-ie:)

Do góry
#1018187 - 05/03/2007 11:13 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Feel-Tsu]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Na pierwszym miejscy są jak dla mnie pseudokomentatorzy sportowu z TVN. Począwszy od tego co komentuje mecze na TVN turbo, masakra, emocje jakby komentował partie szachów. Drugi pajac to ten z loczkami z programi z Orange Ekstrakalsy na TVN, cociaż ten w okularkach wcale nie lepszy. Jedynie Bednarz jest w miare spoko. Co do publicznej to OUT Engel i dziadki Szpakowski, Szaranowicz. Co do Bożydara, Borka czy Kołtonia to może troszkę cwaniakują ale moim zdaniem jako jedni z nielicznych oddają emocje w meczu i dobrze przygotowyją się do komentowanych meczów i nie gadają Kajt czy pepe Inzagi albo Jacek Bak.

Dla mnie debeściak jest Majewski, Wojewódzki, a jak chyba dla większosci z was działa mi na uzębienie Młynarska, no i tez ta co ktos o niej mówił co prowadzi Express reporterów, Mroczki też OUT, a ostatnio denerwuje mnie Anna Mucha i powoli zaczyna nowa gwiazda TVN Kwaśniewska, choć tetusia lubie :D.
A no i muszę dodać, że uwielbiam Makłowicza, tylko może choć raz by zrobił jakąś szamke, gdzie składniki kupiłbym u siebie w warzywniaku i sam bym umiał zrobić \:p

Do góry
#1018285 - 05/03/2007 12:37 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: drfocus]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Co do tego Pascala co gotuje na TVN-ie to z tego co mi mówili kumple co mieli u niego praktyki w jakimś hotelu to ten gość mówi normalnie po polsku a ten francuski akcent to jedna wielka ściema. Mówili, że w porządku chłopaczek nawet na zapalenie trawki go namówili \:\)

Do góry
#1018286 - 05/03/2007 12:38 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Goget]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Originally Posted By: Goget
Co do tego Pascala co gotuje na TVN-ie to z tego co mi mówili kumple co mieli u niego praktyki w jakimś hotelu to ten gość mówi normalnie po polsku a ten francuski akcent to jedna wielka ściema. Mówili, że w porządku chłopaczek nawet na zapalenie trawki go namówili \:\)


Lece do faktu ;\)

Do góry
#1018357 - 05/03/2007 13:45 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Jose]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: Goget
Co do tego Pascala co gotuje na TVN-ie to z tego co mi mówili kumple co mieli u niego praktyki w jakimś hotelu to ten gość mówi normalnie po polsku a ten francuski akcent to jedna wielka ściema. Mówili, że w porządku chłopaczek nawet na zapalenie trawki go namówili \:\)


Lece do faktu ;\)


\:D Moze rzuca na fajki

Do góry
#1018495 - 05/03/2007 15:48 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Kylo]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
No to podzielmy na dwie kategorie. Najpierw sport, kolejność raczej nieprzypadkowa:

na plus:
- Tomek Lorek: po prostu mistrz przestworzy. Jasne, że przede wszystkim za żużel, na którym zna się jako jedyna osoba w polskich telewizjach(no może Feddek jeszcze trochę), ale i bardzo podoba mi sie jego komentarz tenisa i w ogóle całokształt. Chyba postać nr 1 w telewizji w ogóle ! \:D
- Andrzej Mielcarek: już nie komentuje, dawniej komentował żużel, jego komentarz to było po prostu coś jedynego w swoim rodzaju \:\)
- Marcin Feddek i Paweł Wójcik: może talentem i umiejętnościami nie powalają, ale mają duży wkład w coraz częstsze pokazywanie żużla na antenie PS. Wywalczyli lige szwedzką live, razem z Lorkiem.
- Bohdan Chruścicki: koleś niezastąpiony. Świetne poczucie humoru, potrafi oddać emocje, w dodatku robi to niezwykle naturalnie. Widać, że swój chłop, a nie jakiś telewizyjny cudak.
- Adam Choynowski: podobna postać, choć trochę zbyt statyczny. Niemniej niektóymi komentarza wbija w glebę.
- Wyrzykowski i Jaroński: już napisano.
- Kołtoń: mówcie co chcecie, ja lubię go posłuchać, choć w komentowaniu solo wypada niesamowicie tragicznie.
- Wojtek Kowalczyk: bardziej przez wzgląd na książkę, jednak i ze studia potrafi nieźle skomentować \:D

negatywy... Orginalny nie będę.

- Kurzajewski: n/c
- Babiarz: po prostu gościa nie trawię, prowadził kiedyś 'stawka większa niż szycie' i chyba to jest jego miejsce. Ewentualnie może popróbowac w Śpiewających Fortepianach. Ponadto, komentuje pływanie, które jak dla mnie jest sportem tragicznym i przez niego muszę to oglądać zamiast poważnego sportu \:D
- Korzeniowski: tzw. "sportowiec", jako szef sportu w publicznej jest chyba najgorszy w historii.
- Grzegorz Milko: prowadzi studio żużlowe w C+. Nie dość, że drewniany, to po prostu laik. W dodatku na wizji załatwia sobie personalne wojenki z Czekańskim. Dno dna.

pewnie paru ominąłem, ale widać bliżej im do neutralu, skoro zapomniałem.

No a tak ogólem z telewizji, no to do wylotu niewątpliwie:

- Majewski i Wojewódzki: ten drugi w swoim czasie miał fajny program, jednak z biegiem czasu stał się on coraz mniej wartościowy.
- Taniec z Gwiazdami !! - n/c, dla mnie fenomen tego programu to coś nie do pojęcia.
- Ela z Klanu: no nie mogę oglądać tego serialu przez tą postać \:D
- Wojciech Jagielski: wypalony, powinien poszukać innego zajęcia.
- Wszelkie 'programy rozrywkowe' na MTV typu Jackass i inne skrajne idiotyzmyze stanów. Zamieszczam w tym wszelkie Fear Factory i inne Super Nianie w innych kanałach.
- Beata Tyszkiewicz
- Miecugow, Smoktunowicz, Knapik, Zimiński, Morozowski: różnie, ostatni - cham, pierwsza dwójka: zero obiektywizmu, Knapik - beztalencie, Zimiński - ot tak po prostu, denerwujący gość.
- Wszelkie programy o 'życiu gwiazd' w stylu "Co za tydzień".
- Duże dzieci
- Grasz czy nie grasz
- Michał Koterski: to co obecnie wyprawia u Wojewódzkiego, sam nie wiem jakimi słowami opisać...
- Agnieszka Chylińska, Liroy, Peja: jedna liga, krzykacze bez kultury i bez faktycznego przesłania. Udają niepokornych, ale inteligentnych.

no a pozytywy, których chyba będzie jednak więcej:

- aktor grający rolę Andrzeja Palkowskiego w 'Pierwszej Miłości' \:D
- Szansa na Sukces
- Jaka to melodia
- Krzychu Ibisz oraz może nie do końca na +, ale przynajmniej na tle "Tańca z Gwiazdami" - "Jak oni śpiewają?"
- "Komenda"
- "Bumerang"
- Paweł Wawrzecki ! (oraz "Daleko od noszy" i "Buła i spóła")
- Łukasz Grass: najlepszy dziennikarz polityczny w Polsce
- Maciej Maleńczuk: ma narąbane w garze i megalomanię, ale to nic. Lubi i umie być nielubiany \:D
- Wojciech Cejrowski
- Cezary Pazura: po prostu klasa
- Tadeusz Sznuk i Jeden z Dziesięciu oraz "Familiada"

Do góry
#1018625 - 05/03/2007 16:51 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: buszmen]
Gladiator Offline
stranger

Meldunek: 01/03/2007
Postów: 15
Lepiej zadajcie sobie pytanie:

"Kogo wywalilibyście z forum ?"

Do góry
#1018634 - 05/03/2007 16:54 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Gladiator]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Gladiatora!

Do góry
#1018640 - 05/03/2007 16:56 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: gremlin]
Gladiator Offline
stranger

Meldunek: 01/03/2007
Postów: 15
Originally Posted By: gremlin
Gladiatora!

A może Ciebie cwaniaczku Wiedziałem, że ktoś tak odpowie bo takie jest to forum \:D

Do góry
#1018682 - 05/03/2007 17:11 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Gladiator]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: Gladiator
Originally Posted By: gremlin
Gladiatora!

A może Ciebie cwaniaczku Wiedziałem, że ktoś tak odpowie bo takie jest to forum \:D

bo jak sie wchodzi na forum to trzeba posiasc umiejetnosc czytania- no mozna ograniczyc sie do umiejetnosci czytania tytulow tematow goraco plecam!!! - prosze o skasowanie ostatnich 3 postow!!!

Do góry
#1018769 - 05/03/2007 17:41 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: kozi1260]
BookerS Offline
addict

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 589
Originally Posted By: kozi1260
dla mnie jedyny normalny komentator pilki noznej to Kołtoń przynajmniej koles zna sie na rzeczy

haha \:D Kołtoń ,jak sam komentuje mecz to jest parodia. Wymawia tylko nazwiska, można zasnąć jak się wypowiada (nie wiem czy jego memlanie można tak nazwać).
Owszem jak jest razem z Borkiem to całość nawet wygląda nieźle, dobrze się uzupełniają, ale jak ktoś wczesniej przyznał "liżą sobie dupy" podczas komentowania. ;\)

Do out z tv dodałbym Pawła Zarzecznego , ten człowiek się ośmiesza swoimi wypowiedziami w Canal+ , a te jego reportaże na Interii...
Kończ waść, wstydu oszczędź

Do góry
#1018808 - 05/03/2007 17:57 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: BookerS]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
w sytacji takiej posuchy komentatorow mysle ze najlepiej byloby wskrzesic takie osoby jak -
Ciszewski- pilka nozna
Ambroziewicz- tenis i siatkowka
oraz odmlodzic Pana Tomaszewskiego o kilka dziesiat lat (tenis)
mysle ze na tak niekwestionowane slawy przyjdzie nam poczekac jeszcze kilkanascie lat!!!

Do góry
#1018820 - 05/03/2007 18:03 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: gremlin]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: gremlin

Ambroziewicz- tenis i siatkowka

Ambroziak!

Do góry
#1018824 - 05/03/2007 18:06 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: tomo]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: gremlin

Ambroziewicz- tenis i siatkowka

Ambroziak!

tak sorry prze-je-zy-cze-nie jakby on powiedzial

Do góry
#1018894 - 05/03/2007 18:23 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Gladiator]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Gladiator
Lepiej zadajcie sobie pytanie:

"Kogo wywalilibyście z forum ?"


Nie bede zbyt oryginalny ale napisze sobie, a co
Gladiator
Najsmieszniejsze jest to po za odpowiedza na zadane pytanie, odpowiadajac moge to zrobic \:D



Co do komentatorow sportowych najbardziej podoba mi sie obsada z C+, praktycznie bez wyjatkow bo nawet osoby ktore dobieraja jako osoby towarzyszace przy relacjach live to sa to osoby trafione, konkretne i potrafiace sie nalezycie wyslawiac.

Kiedys czytalem wywiad z jednym z dyrektorow stacji, Francuz ktory opowiadal jak spotkal sie na samym poczatku istnienia stacji z mlodziutkim wtedy Smokowskim i jakie ten zrobil na nim wrazenie, byl nim na tyle zachwycony ze od reki go zatrudnil i byl to jak dla mnie strzal w dziesiatke bo ten po latach przy powstawaniu stacji konkurencyjnej czyli PS oparl sie pokusie sporo wiekszych pieniedzy i pozostal w C+, zreszta nie brata sie z pilkarzami naszej rodzimej, a wszyscy go lubia i szanuja, o lidze francuskiej ma taka wiedze ze moglby zawstydzic nie jednego francuskiego komentatora
po za nim Twarowski i jego komentarze ligi angielskiej, zreszta swego czasu zdarzalo sie komentowac mecze extraklasy razem ze Smokowskim, lepszej pary nasza liga pewnie dlugo sie nie doczeka, kto pamieta pare lat wstecz wie o co chodzi
Inna sprawa ze C+ bije na glowe nasza rodzima stacje doslownie wszystkim poczynajac od komentatorow, a konczac na sposobie prowadzenia transmisjii poziomie zapraszanych gosci bo jak slysze etatowego goscia czyli pana Koltonia to robi mi sie malo przyjemnie bo ten czlowiek swoim flegmatycznym podejsciem i brakiem jakiejkolwiek spontanicznosci psuje mi cala radosc ogladania meczu,
tutaj duzo lepiej wypada Borek ktory mimo zbytniego lansowania swojej osoby (i kumpla Koltonia) potrafi z siebie wykrzesac tyle energii zeby na relatywnie wysokim poziomie komentowac mecz, jak popracuje jeszcze nad tym zeby w koncu zmienic kolego to naprawde go polubie:)

Innych nie ogladam wiec sie nie wypowiadam ale jeszcze moglbym napisac w "kilku cieplych slowach" o prezesie publicznej ale nie bede sie wyrazal

Starch pomyslec co sie stanie jak C+ wycofa sie naszej ligi po tych wszystkich aferach, chca postawic twarde warunki, np finanse klubow maja byc "jasne", jesli kluby sie nie zgodza i nie daj Bog prawa wykupi "tefałen" z tymi swoimi specami z magazynu ligowego w niedziele w godzinach gdzie nikt juz tego nie oglada to marny los kibica;]

Do góry
#1019088 - 05/03/2007 19:07 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: Biszop]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Twarowski i Smokowski to ekstraklasa wśród dziennikarzy sportowych, kto ogląda Ligę+ ten wie.

A Borka i Kołtonia nie znoszę. Przypomina mi się stary dowcip: jakie 3 rzeczy Borek zabrałby ze sobą na bezludną wyspę?
1. Żel
2. Kołtonia
3. Żel dla Kołtonia

A poza tym: Młynarską, Torbicką, Urbańskiego, Dowbor jedno i drugie, Mroczków, Mołek, Pieńkowską i tą małpę w czerwonym... ;\)

Do góry
#1019373 - 05/03/2007 20:17 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: gremlin]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: tomo
Originally Posted By: gremlin

Ambroziewicz- tenis i siatkowka

Ambroziak!

tak sorry prze-je-zy-cze-nie jakby on powiedzial

Nie - do - wia - ry ;\)

Ehh.. wspaniały człowiek...

Do góry
#1019486 - 05/03/2007 20:37 Re: Kogo wywalibyście z telewizji ? [Re: tomo]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
ze świata sportu na +
- cała ekipa z Canal+ (dobrze że nie muszę oglądać tego magazynu OE na Tvn)
- Jaroński & Wyrzykowski
- Jewtuch & Kruk
- Lech Sidor (tenis, ogromna wiedza techniczno-taktyczna)
- Andrzej Person (golf), ostatnio komentuje z synem (niezły polski amator) i całkiem nieźle im to wychodzi, duża pasja dla sportu, zna mnóstwo ciekawych anegdot
- Szpaq, za charyzmę w głosie \:D przynajmniej jak się włącza TV od razu wiadomo co to za dyscyplina, no i za słynny dream-team z Gmochem z dramatycznego meczu PAO-Wisła
- Mirosław Noculak, szkoda że już nie komentuje NBA w C+
- Wojciech Michałowicz, za dzielne znoszenie tej bandy dyletantów z którymi musi komentować mecze

na -
- Borek i Kołton
- praktycznie wszyscy z TVP od piłki nożnej na czele z Iwańskim i Jasiną
- Adam Chojnowski, czas na emeryturę dla tego pana

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Biszop, rafal08 

Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, rafal08, akagi, 11kera11), 3704 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50930 Tematów
5787989 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47