Strona 9 z 22 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 21 22 >
Opcje tematu
#1331865 - 26/06/2007 01:16 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: wolfiks]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Dla mnie decyzja Legii jest dziwna
Nie neguję, że klub mógł chcieć pożegnać się z niektórymi piłkarzami
To oczywiste, jednakże sposób rozstania jest, przynajmniej dla mnie, niezbyt fortunny
Skoro Legia chce zarobić na tych zawodnikach, to powinna im dać wolną rękę w poszukiwaniu klubu i wystawić na listę transferową
Bez niepotrzebnego rozgłosu, prania brudów, itp. rzeczy

Wtedy obu graczy łatwiej by było sprzedać i cena byłaby wyższa
Teraz wyglada na to, że Legia chce pozbyć się "ochłapów" i jeszcze na tym zarobić
Z pozycji kupujacego nie wygląda to zachęcająco

Do góry
Bonus: Unibet
#1331895 - 26/06/2007 01:22 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Dla mnie decyzja Legii jest dziwna
Nie neguję, że klub mógł chcieć pożegnać się z niektórymi piłkarzami
To oczywiste, jednakże sposób rozstania jest, przynajmniej dla mnie, niezbyt fortunny
Skoro Legia chce zarobić na tych zawodnikach, to powinna im dać wolną rękę w poszukiwaniu klubu i wystawić na listę transferową
Bez niepotrzebnego rozgłosu, prania brudów, itp. rzeczy


Prawda jest taka jaką podejrzewałem już od 2004 roku. Otóż nie jest przypadkiem, że podziękowano Zielińskiemu. Jacek jest bardzo ambitną osobą i to jego zgubiło na Łazienkowskiej. W 2004 roku podkopał mega doły pod Dariuszem Kubickim i przejął funckje trenera Legii. Zbudował kolację z piłkarzami, aby :Kubie" podziękowali. Sytuacja potwórzyła się przy okazji Dariusza Wdowczyka. Wyniki w Sanoku czy Zabrzu nie były dziełem przypadku tylko manifestem przeciwko Wdowczykowi. Rzeczywiście jeśli chodzi o Surmę czy Włodarczyka to sytuacja wygląda dziwnie. Prezes Miklas mówił, że nie wyobraża sobie ich odejścia. Jednak wynika z informacji jakie są, że właśnie Surma i Włodarczyk należeli do zbutowanego bloku, który wpłynął na fatalną atmosferę w drużynie. Myślę, że potwierdzeniem oczywiście będą mecze za Wdowczyka w rundzie wiosennej i Zielińskiego. Nagle za cudownym dotknięciem różczki Włodarczyk strzela a Surma nawet coś gra. Dziwne to wszystko, ale w Legii to norma. Jak nie ma wyniku sportowego to atmosfera w drużynie jest kiepska a to prowadzi do takich sytuacji jak opisałem wyżej. W każdym razie nikt w Warszawie za Surmą i Włodarczykiem nie płacze :).

Do góry
#1332025 - 26/06/2007 02:09 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Świr w Koronie

****************************

Grupa Kotrak już nie chce Zagłębia Sosnowiec !
Firma zrzekła się akcji Zagłębia, które nabyła od Włochów
Ponoć była to tylko uwowa wstępna
Krążą plotki, że Sosnowiec zostanie zdegradowany za przekręty

Dla mnie powinni ich nie dopuścić, bo to ogórkowo straszne
Nic nie mają, ( kasa, stadion ), nikt ich nie chce, nie wiadomo, po co się pchają
Kibice mogą powiecować, ale to jest paranoja jakaś

Za Wisłą Płock nie przepadam, ale 100 razy bardziej wolę, by grała w ekstraklasie niz takie Zagłębie czy Bytom

Kto nie ma miedzi niech w domu siedzi

Do góry
#1332689 - 26/06/2007 03:37 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: rene
Za Wisłą Płock nie przepadam, ale 100 razy bardziej wolę, by grała w ekstraklasie niz takie Zagłębie czy Bytom

Kto nie ma miedzi niech w domu siedzi


Beticos ma sporo racji po cihcu Wisła Płock wzmacnia się i widać, ze szykuje się do powrotu do ekstraklasy. To co dzieje się w Sosnowcu przerasta nasz układ słoneczny. Firma, który przejeła akcje klubu zrobił to, żeby ... mieć darmową reklamę w największych internetowych portalach, Skandal. Nowi/starzy właściciele Zagłębia ogłosili, że zgłoszą zespół do IV ligi. Cała nadzieja w Krzysztofie Szatanie i grupie 100 akcjonariuszy. Smutny krajobraz w Sosnowcu naprawdę kibice nie zasłużyli na to co dzieję się aktualnie w ich klubie. Wydaje się, że powrót Wisły Płock jest mozliwy. Jesli chodzi o Polonię Bytom to zobaczymy ją na boiskach ekstraklasy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1333097 - 26/06/2007 04:31 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
buli1500 Offline
member

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 121
Skąd: Sosnowiec
W tej chwili w siedzibie Ersi tocza sie wlasnie rozmowy miedzy szefami tej firmy a Krzysztofem Szatanem.Jest na miejscu TVN24 takze mozna wieczorem spodziewac sie info na ich antenie.Oby wszystko zakonczylo sie pozytywnie bo taki klub nie zasluguje na posmiewisko.

Do góry
#1333557 - 26/06/2007 05:30 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: buli1500]
buli1500 Offline
member

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 121
Skąd: Sosnowiec
No i spotkanie dobieglo konca:
Quote:
W siedzibie Ersi doszło właśnie do podpisania umowy przekazania udziałów spółki Zagłębie S.A. Krzysztofowi Szatanowi. Sosnowiecki biznesmen okazał się zbawicielem klubu ratując go z wydawało by się sytuacji bez wyjścia. Wraz z Krzysztofem Szatanem oblicze nowego klubu budować będą Leszek Baczyński, Paweł Hytry oraz Grzegorz Baran.


Moze cos z tego wyjdzie i faniz Plocka nie cieszcie sie tak bo pod wzgledem kibicowskim i organizacyjnym to zaslugujecie na 3 lige najwyzej.Klub z takim budzetem powinien rok rocznie grac w europejskich pucharach.

Do góry
#1333559 - 26/06/2007 05:32 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: buli1500]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
To co zrobila firma Kotrak przekracza wszystko...
Brakuje slow zeby opisac to co mysle. Ignorator dobrze pisze ze chodzilo o bezplatna reklame. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
Tylko Szatan moze uratowac teraz Zaglebie Sosnowiec \:p

Wisla Krakow
Od nowego sezonu Wisła Kraków będzie miała nowego sponsora strategicznego. Kompania Piwowarska i marka Tyskie, które wspierały "Białą Gwiazdę" od dwóch lat, koncentrując się na sponsorowaniu piłkarskiej reprezentacji Polski i jej trenera Leo Beenhakkera, zdecydowały się nie przedłużać współpracy sponsorskiej z Wisłą Kraków.

Ogolnie to zadne pozytywne informacje nie plyna z Krakowa...
Chociaz mysle ze taki klub jak Wisla nie powinien miec problemow ze znalezieniem sponsora.

Odra Wodzislaw
Dariusz Dudek przez kolejny rok będzie piłkarzem Odry Wodzisław Śląski. Zawodnik podpisał dzisiaj kontrakt z wodzisławskim klubem.
Dodatkowo ten 32-letni obrońca pełni od dzisiaj funkcję dyrektora ds. marketingu i do jego głównych zadań będzie należało pozyskiwanie potencjalnych sponsorów.


Brat Jerzego dobrze wkomponowal sie w zespol Odry. Solidny gracz z fryzura a'la Antonio
Odra jak dla mnie rewelacja wiosny. Jakby grala tak caly sezon to kto wie co by bylo \:p Swoja droga druzyna z Wodzislawia potrafi byc takim czarnym koniem jakiejs rundy.

GKS Belchatow
Lista piłkarzy, którzy trenować będą w Spale:

bramkarze: Piotr Lech, Łukasz Sapela, Rafał Misztal, Krzysztof Kozik.

obrońcy: Grzegorz Fonfara, Edward Cecot, Dariusz Pietrasiak, Paweł Magdoń, Rafał Grodzicki, Maciej Stolarczyk, Marcin Kowalczyk, Jacek Popek, Wojciech Wolański, Grzegorz Krystosiak, Marcin Komorowski.

pomocnicy: Tomasz Wróbel, Jakub Tosik, Paweł Strąk, Tomasz Jarzębowski, Patryk Rachwał, Łukasz Garguła, Kamil Poźniak, Piotr Klepczarek, Bartłomiej Chwalibogowski, Krzysztof Michalak, Łukasz Bocian.

napastnicy: Mariusz Ujek, Dawid Nowak, Rafał Boguski, Grzegorz Kuświk, Mariusz Zawodziński.

Dobrze ze wicemistrz Polski nie zaczal, po ewidentnym sukcesie wyprzedazy swoich pilkarzy \:\)


A co do Wisly Plock to mozliwe jest ze ten klub przezyje oczyszczenie. Kontrakt z tym zespolem podpisal Mateusz Zytko.

Do góry
#1333660 - 26/06/2007 06:03 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Stalion]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Stalion
To co zrobila firma Kotrak przekracza wszystko...
Brakuje slow zeby opisac to co mysle. Ignorator dobrze pisze ze chodzilo o bezplatna reklame. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
Tylko Szatan moze uratowac teraz Zaglebie Sosnowiec \:p


Liga się jeszcze nie zaczęła, a w Sosnowcu kabaret na miarę tego ze Szczecina
Zawodnicy odchodzą, stadionu nie ma, kibice robią jakieś wiece, sponsorzy ( iście egzotyczni ) pojawiają się i znikają
Niestety, ale w Polsce w chwili obecnej jest bardzo mało klubów przygotowanych na ekstraklasę
Same chęci i ambicje to za mało
Trzeba jeszcze mieć kasę i jakąś bazę sportową
Bo co z tego, ze jakaś drużyna awansuje, kiedy nie ma gdzie grać, kiedy nie ma kasy
Pojadą tacy do Warszawy, Poznania, Krakowa, Lubin, Bełchatowa czy do Kielc i pojadą z nimi jak z kupą gnoju
Zero emocji, zero korzyści dla piłki, dla kibiców

A co będzie jak inne kluby organizacyjnie i finansowo przygotowane na I ligę zostaną zdegradowane?
W kolejce czeka kilka dalszych klubów...

W drugiej lidze w teraz Arka, Płock i chyba Polonia są gotowe na ekstraklasę i ( chyba ) nikt więcej

Do góry
#1333674 - 26/06/2007 06:10 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: rene

W drugiej lidze w teraz Arka, Płock i chyba Polonia są gotowe na ekstraklasę i ( chyba ) nikt więcej


Arka to jak narazie moj faworyt do pierwszego miejsca w II lidze. Budzet ciekawy, do tego zapewnienia (i duze plany) wlasciciela. Dobrze to narazie wyglada...

Do góry
#1333679 - 26/06/2007 06:12 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
heh... no to lepiej zostawic lige taka jaka jest bez spadkow i awansow wtedy beda emocje dla kibicow itp. no nie moge!
Stary wez juz skoncz bo na kazdym kroku placzesz co to za "klubiki awansowaly"... ciekawe czy bys tak aktywnie na ten temat sie udzielal w przypadku awansu Lechii...

Na jakiej podstawie sadzisz, ze od razu beda baty jak jeszcze nawet nie wiadomo co sie wydarzy do rozpoczecia ligi. Pewnie nawet nie widziales zadnego z beniaminkow w akcji w minionym sezonie, a juz sady wydajesz nie wiadomo jakie.

Sorry panowie ale juz od dluzszego czasu nie moge patrzec co ten uzytkownik wypisuje.


Edited by Ignorator (26/06/2007 21:38)

Do góry
#1333739 - 26/06/2007 06:34 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Túlio]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Robinho izzi beticos troszkę racji ma, bo mnie osobiście drażnią drużyny które walczą o awans, a potem rezygnują z gry w wyższej lidze bo nie ma kasy. Jak było ostatnio w przypadku jedenej z drużyn 2 ligowych dzieki któremu awansowała Unia Janikowo i to jest właśnie chora sytuacja. A bądźmy szczerzy teraz w takiej sytuacji jest Sosnowiec. Dla mnie osobiście chora jest taka sytuacja, że Zagłebie rezygnuje z awansu i wraca do ligi Wisła Płock, a czemu nie np. Lechia??. Za takie sytuacje kluby powinny być karane.

Do góry
#1333743 - 26/06/2007 06:36 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Túlio]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Robinho
heh... no to lepiej zostawic lige taka jaka jest bez spadkow i awansow wtedy beda emocje dla kibicow itp. no nie moge!
Stary wez juz skoncz bo na kazdym kroku placzesz co to za "klubiki awansowaly"... ciekawe czy bys tak aktywnie na ten temat sie udzielal w przypadku awansu Lechii...

Na jakiej podstawie sadzisz, ze od razu beda baty jak jeszcze nawet nie wiadomo co sie wydarzy do rozpoczecia ligi. Pewnie nawet nie widziales zadnego z beniaminkow w akcji w minionym sezonie, a juz sady wydajesz nie wiadomo jakie.

Sorry panowie ale juz od dluzszego czasu nie moge patrzec co ten uzytkownik wypisuje.


Akurat jestem obiektywny co do Lechii
Przeszukaj moje posty, też pisalem, że Lechia w chwili obecnej nie nadaje się do I ligi
Lechia i Arka to "niezbyt lubiące się kluby"

Ale mi to też nie przeszkadza, bo widzę, że w Gdyni jest baza, jest kasa...
Arka coś do ekstraklasy wnosiła

A co takiego wniesie Zagłębie
Kabaret jak Pogoń Szczecin i nic więcej
Mam nadzieję, że PZPN pójdzie po rozum do głowy i za wczasu zdegraduje ten klub do III ligi, bo też jest zamieszany w korupcję
Nie chcę ogladać takich obrazków jak tych ze Szczecina, nie chcę by w trakcie rozgrywek zespół wycofał się jak "Zawisza"
Chcę by był porządek i chcę w kazej chwili wiedzieć, jak wyglada tabela, ile drużyn spada, a ile awansuje.





Edited by Ignorator (26/06/2007 21:39)

Do góry
#1333764 - 26/06/2007 06:47 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
drfocus - ale przeciez nikt nie zrezygnowal z I ligi w Sosnowcu, skad takie dziwne informacje macie? Nic z nieba nie spada i najlepiej poczekac na rozwoj sytuacji i pozniej bedzie mozna dyskutowac, jeszcze duzo czasu na pozyskanie sponsora itp.

rene - Ty jestes normalny?! jak mozesz pisac czy sugerowac, ze Zaglebie nic nie wniesie do Ekstraklasy jak dopiero zaczynaja sie przygotowania do sezonu? Piszesz bzdury nic wiecej, lepiej napisz jak ruchy transferowe w Lechii, a nie zabierasz glos na temat druzyny o ktorej nie masz zielonego pojecia! "Zawodnicy odchodzą" - KTO?!

Z moje strony koniec tematu z rene, daje ignora bo nie ma sensu dalej tego drazyc.

Pozdrawiam

Do góry
#1333780 - 26/06/2007 07:02 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Túlio]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Lechia była piąta, nie wiem, czy nie dała rady wejść, czy nie chciała. Nie chodzę na II ligę, bo wolę obejrzeć jakiś mecz z Primera czy innej ligi.

W tej chwili z tego co wiem, z Lechii paru grajków odeszło
Pawlak do Poloni Warszawa, Cetnarowicz chyba do Opola
Z tego co mówił mi znajomy, to na chwilę obecną ( jak nie będzie wzmocnień ) to "bronimy się przed spadkiem"
Za to będą derby z Arką

Gdyby Lechia awansowała, to pewnie jakieś wzmocnienia by były, bo mieli budżet zdaje się 5 MLN
Lechia jakis sponsorów ma i pewnie budżet na ten sezon będzie podobny
Ale nie ma stadionu
Nie chodzi nawet o oświetlenie, podgrzewaną murawę
Ten stadion w chwili obecnej nie spełnie innych wymogów, typu kible, bezpieczeństwo

Najbliższy to nie wiem, gdzie jest
Chyba w Warszawie, bo Gdynia nie wchodzi w grę
... albo wirtualny Baltic Arena

Lechia akurat nie jest zamieszana w afery ( a przynajmniej nie dała się złapać )
Zaczynała od opcji zerowej po przygodach z Olimpią Poznań i Polonią Gdańsk
To były chore pomysły

Oczywiście, że chcialbym, by Lechia awansowala, ale najpierw muszą mieć gdzie grać i pozyskać jakiegoś możnego sponsora, bo wejść do ligi na sezon czy dwa to bez sensu

Do góry
#1334698 - 26/06/2007 20:16 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: rene

A co takiego wniesie Zagłębie
Kabaret jak Pogoń Szczecin i nic więcej
Mam nadzieję, że PZPN pójdzie po rozum do głowy i za wczasu zdegraduje ten klub do III ligi, bo też jest zamieszany w korupcję
Nie chcę ogladać takich obrazków jak tych ze Szczecina, nie chcę by w trakcie rozgrywek zespół wycofał się jak "Zawisza"
Chcę by był porządek i chcę w kazej chwili wiedzieć, jak wyglada tabela, ile drużyn spada, a ile awansuje



Skończ już jęczeć. Jest u nas "trochę" bałaganu, ale tak bywa przy zmianach własnościowych. Jak na razie nikt z zespołu nie odchodzi, a będą wzmocnienia.
Po rozum do głowy to powinien pójść ten Rusko, który już foruje wyroki, że mamy zostać zdegradowani mimo iż nawet nie wie co jest nam zarzucane - prokuratura nie przesłała materiałów (!!). Dziwne, że nie lobbuje w sprawie ukarania Lubina, Korony i Cracovii na które to zespoły też są kwity? Oczywiście przypadkiem w tej całej sprawie jest przyjaźń Rusko z Dmoszyńskim z Wisły Płock. Stop korupcji Nie wspominam już o tym, że przez wypowiedzi tego durnia ciężko nam znaleźć sponsora. Kto pokryje straty z tym związane?



Edited by Ignorator (26/06/2007 21:41)

Do góry
#1335255 - 26/06/2007 21:05 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
marek951 Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2005
Postów: 308
GÓRNIK ZABRZE

Obrońca Pogoni Szczecin, Piotr Celeban odrzucił ofertę Górnika Zabrze, bo... ma lepsze. - Nie zdecydowałem się na przenosiny do Zabrza z uwagi... na zmianę klimatu - mówi Celeban. - Górny Śląsk to raczej nie jest miejsce dla mnie wymarzone. Póki co trenuje sam w Szczecinie - informuje wychowanek Pogoni. (Sport)

Nie wiadomo, czy w Zabrzu pojawią się awizowani wcześniej Argentyńczycy - informuje "Dziennik Zachodni". Latynosi nie mają ochoty na przechodzenie testów, natomiast klub nie jest skłonny kupować ich w ciemno. Znak zapytania widnieje też przy Nigeryjczykach: nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Do góry
#1335668 - 26/06/2007 21:47 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Túlio]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Robinho


Z moje strony koniec tematu z rene, daje ignora bo nie ma sensu dalej tego drazyc.

Pozdrawiam


Czuje się wywołany do tematu. Jestem w szoku jaka chora dyskusja się tutaj pojawiła. Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. Zagłębie Sosnowiec jest jedną z znajbardziej zasłużonych polskich drużyn. Kto zna historię naszej piłki ten dobrze wie. Niestety źli ludzie wykorzystali fakt powrotu tej drużyny do własnych celów. Ja trzymam za pozytywny rozwój tej sytuacji. Za długo czekaliśmy w Warszawie i Esce na mecz przyjaźni :). Słusznie tutaj koledzy z Sosnowca napisali, że ciężko skazywać przed sezonem kogoś na degradację czy nawet kompromitację. W końcu kto liczył w drugiej lidze, że Polonia Bytom zajmie trzecie miejsce??. Nikt bo w samym Bytomiu byli zaskoczeni postawą drużyny. Tym samym nikogo nie skazujemy przed pierwszym gwizdkiem. Musze także wziąć w oboronę rene ja wiem o co mu chodzi. Chciałby aby w naszej lidze grałydrużyny, które mają obiekty sportowe i stałych sponsorów. Myślę, że takie czasy nadejdą. W każdym razie proszę abyście pamiętali o regulaminie forum i pozostawili emocje na boku.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1335693 - 26/06/2007 21:50 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: marek951]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
To sie dyskusja nawiazala nt. dabrowskiego klubu \:p

Zaglebie Sosnowiec
Leszek Baczyński, nowy prezes Zagłębia Sosnowiec, rozpoczął we wtorek urzędowanie. Klub zgłasza do rozgrywek Stadion Śląski, buduje 7-milionowy budżet i szuka trenera.
Baczyński, który rozstał się z klubem pięć lat temu, po spadku Zagłębia do trzeciej ligi, żartuje, że nie wiele się od tamtego czasu zmieniło. - Pracy jak zawsze jest tyle, że końca nie widać - śmieje się.
Poniedziałek był jednym z najbardziej dramatycznych dni w historii Zagłębia. Po tym jak z zarządzania klubem (po pięciu dniach!) wycofała się Grupa Kotrak, włoscy właściciele wrócili do rozmów z sosnowieckim przedsiębiorcą Krzysztofem Szatanem.


Oświadczenie Grupy Kotrak

Kotrak Bis informuje, że mając na względzie dobro i przyszłość Klubu Sportowego Zagłębie SA, złożył w dniu 25 czerwca 2007 roku Ersi Poland S.A oświadczenie o odstąpieniu od umowy nabycia akcji Zagłębie SA Klub Sportowy w Sosnowcu.

Oświadczenie Krzysztofa Szatana

Pragnę (...) podziękować przede wszystkim wspaniałym sosnowieckim kibicom, bez których nie byłoby pierwszej ligi w Sosnowcu. Jestem pełen optymizmu patrząc w przyszłość. Wspólnymi siłami zbudujemy silne Zagłębie, Zagłębie które nie tylko walczyć będzie o utrzymanie, lecz które jak to miało zawsze miejsce w przeszłości, walczyć będzie o najwyższe cele. Dziękuję również firmie Ersi, która nadal będzie inwestować swoje pieniądze w Zagłębie. Razem, wspólnymi siłami, możemy osiągnąć wiele. Liczę na pomoc ze strony miasta, którego włodarze zapewnili mnie, że nie opuszczą Zagłębia w potrzebie. Dzięki takim ludziom oraz przy współpracy z Panami Leszkiem Baczyńskim, Grzegorzem Baranem i Pawłem Hytrym, możemy spać spokojnie. Zagłębie to również mój klub. Z nim jestem związany od lat. Nie mogłem pozwolić, aby te piętnaście lat walki o ekstraklasę prysnęło jak mydlana bańka.


Legia Warszawa
Rozmowy w sprawie transferu Jakuba Wawrzyniaka do Legii Warszawa zakończyły się sukcesem - poinformowało biuro prasowe stołecznego klubu. Zawodnik przez najbliższe cztery lata będzie reprezentował barwy Legii.


Ruch Chorzow
Dušan Radolský, nowy trener Ruchu Chorzów poprowadził wczoraj pierwsze zajęcia z drużyną. Na treningu, który odbył się na "Kresach", zjawiło się 25 zawodników. Wśród nich zabrakło Gražvydas Mikulėnasa i Roberta Mioduszewskiego, którzy poprosili o przedłużenie urlopów oraz Łukasza Janoszki, przebywającego na zgrupowaniu młodzieżowej kadry Polski.
Na treningu zjawili się za to i Piotr Ćwielong, o którego zabiega Wisła Kraków, i Grzegorz Baran, będący w orbicie zainteresowań GKS-u Bełchatów. - Swoje szanse na angaż w Krakowie oceniam 50 na 50. Działaczom "Białej Gwiazdy" przedstawiłem swoje warunki kontraktu, a teraz czekam na sygnał z ich strony. Szczerze powiedziawszy, mam już dość tego serialu - mówi 21-letni "Pepe".


Na pierwszych zajęciach zjawili się:
Ireneusz Adamski, Bartłomiej Babiarz, Grzegorz Baran, Grzegorz Bonk, Michał Brzozowski, Piotr Ćwielong, Grzegorz Domżalski, Wojciech Grzyb, Michał Haftkowski, Hugo, Ariel Jakubowski, Remigiusz Jezierski, Mamia Dżikia, Marcin Klaczka, Lilo, Przemysław Łudziński, Marcin Makuch, Grzegorz Misiura, Sebastian Nowak, Krzysztof Nykiel, Michał Osiński, Matko Perdijić, Michał Pulkowski, Maciej Sadlok i Tomasz Sokołowski.

Do góry
#1336314 - 26/06/2007 22:43 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Stalion]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Żeby zakończyć temat Zagłębia

Ja do tego klubu nic nie mam. Wiem, że jest to drużyna z tradycjami. Tym bardziej nic nie mam do kibiców tej drużyny, ani żadnej innej.
Zresztą sam jestem w podobnej sytuacji, bo też chcialbym w Gdańsku doczekać czasów, gdzie będę mógł z rodziną pójść na mecz, obejrzeć interesujące zawody w rownie interesujacej oprawie i jeszcze wypić z plastikowego kubka \:D
Ale to zdaje się odległe czasy

w najbliższym czasie chciałbym w każdej kolejce mieć 8 spotkań, gdzie w wiekszości wynik jest sprawą otwartą, bo drużyny prezentują zbliżony poziom

Ja nie mam pretensji do żadnej drużyny, że awansowała
Ale z drugiej strony nie cierpię bylejakości
A jak czytam, co w niektórych klubach się dzieje, to po prostu ręce i jaja opadają
Jakieś standardy muszą być, wszak słowo ekstraklasa obliguje

Mi zależy na tym, by polska piłka wreszcie odbiła się od dna
Warunkiem koniecznym jest tu silna liga
Pierwsze symptomy, że idzie na dobre były w minionym sezonie
Większość klubów ma już jako taką bazę, sponsorów, kadrę...
Pojawiło się kilka klubów, które wniosły dużo dobrego, choć kibicom z Warszawy czy Krakowa mogło to nie przypaść do gustu

Liga była ciekawa, aż do momentu, gdy pojawiły się czarne chmury nad Arką, Łęczną i kilkoma innymi klubami
Od tego czasu zrobił się burdel, przez długi czas nikt nie wiedział ile drużyn spada, jak wyglada tabela, itp.
Wersje zmieniały się jak w kalejdoskopie, a w drugiej lidze to mało kto przed ostatnią kolejką kumał, kto spada, kto będzie grał baraż itd.
Zaczęły sie przepychanki, układy, znajomości

Jeśli komuś taka sytuacja pasuje - to gratuluję

Do tego w pierwszej lidze mieliśmy cyrk w Szczecienie
Ja czegos takiego już więcej nie chcę ogladać, przeżywać
I dlatego wolałbym, by wszystkich winnych ukarać czym prędzej, czym prędzej oczyścić wszystko - obojętnie któż to taki

Wracając do pierwszoligowych standardów
Takie muszą być i nie widzę tu wyjątków
Albo ktos je spełnia, albo do widzenia
Inaczej brnąć będziemy w bylejakości

Nie może być tak, że klub który awansował do pierwszej ligi nie ma stadionu spełniajacego warunki
Kibice powinni mieć możliwość ogladania spotkań we własnym mieście, a nie gdzie indziej

To jest to, o czym mówił Beenhakker
My nigdy do niczego nie dojdziemy jak będziemy grać na boiskach, gdzie on nie wypuścił by swojego psa, bo by sobie łapy połamał \:D

Ja uważam, że do ligi powinny być dopuszczane drużyny, które mają jakąś bazę, określony budżet
Nie wszystko musi być od razu

Ale nie może być tak, że po awansie szukamy sponsora, idziemy pod urząd miasta z pretensjami, że kulawy ma garbate dzieci

To nie te czasy, piłka jest inna
Piłka kosztuje
Chcąc grać nawet w polskiej ekstraklasie trzeba mieć kasę
Dla gołodupców nie ma miejsca
Nie czarujmy się i nie bądźmy naiwni

Do góry
#1336585 - 26/06/2007 23:09 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Cracovia Krakow
João Paulo nie będzie reprezentował barw Cracovii w nadchodzącym sezonie. Klub zdecydował się nie przedłużać umowy z 24-letnim Brazylijczykiem.

Prawde mowiac wielkiego ubytku w zespole z Krakowa to nie sprawi. Ale pamietam jak Joao "wymiatal" w Gorniku Zabrze. Przeszedl to zespolu Cracovii i jakos tak sie zalamal.
Jakos tak jest czesto ze pilkarze grajacy w Zabrzu po przejsciu do innych klubow traca swoj "urok".

Wisla Krakow
Ciekawa sytuacja w tym klubie.
Ma przyjsc Kosowski, ktory ma byc filarem druzyny. Tocza sie rozmowy z Niedzielanem i Cwielongiem. Mowi sie o przejsciu Tomasa Jirsaka, choc podobno trener za bardzo nie jest za tym transferem.
Niejasna jest kwestia z Rafalem Boguskim. Szczerze powiedziawszy nie bylbym za tym zeby wrocil do Krakowa.
Wisla chcialaby wykupic takze z Bełchatowa lewego obrońce Marcina Kowalczyka, lecz prezes Ozog powiedzial ze jak narazie jest to niemozliwe.
Z bylym - bylym mistrzem Polski laczy sie takze postacie Mariusza Magiery i Krzysztofa Krola (rezerwy Realu Madryt).
A juz wkrotce szykuje nam sie kolejny "kabaret".
Chodzi mi o sprawe Dolhy. Oba kluby (Wisla i Lech) uwazaja ze Rumun jest ich pilkarzem. Jesli ex(albo i nie) pilkarz Wisly nie stawi sie 1 lipca na treningu w Krakowie, druzyna Bialej Gwiazdy "wie co zrobic".
Dziwne to, dziwne...

Do góry
Strona 9 z 22 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 21 22 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, akagi, ANZELMO, pacyfista, alfa), 4096 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591825 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42