Strona 11 z 22 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 21 22 >
Opcje tematu
#1344366 - 28/06/2007 19:34 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: betfred]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
No wiec moim zdaniem w e(L)ce bardzo dobrze się dzieje. Ja już kiedyś pisałem jeszcze jak Trzeciak był w Osasunie,że jakby zdecydował się wrócić do Polski to drużyna ta miałaby z niegop bardzo dużo pociechy. Moim zdaniem jest to jedna z lepszy osób teraz z Polskim futbolu która wie na czym stoi. Po cichu miałem nadzieje,ze wróci do Łodzi tu gdzie zdobywał Mistrzostwo Polski w 1998 roku. Ale wybrał Stolice i życze mu,żeby miał tam jak najlepiej. Także ze strony Legii bardzo dobre posunięcie Mirek jako menager i Urban na trenera! Ten duet może zrobić bardzo ciekawy zespół. Nie wiem bo reprezentuje pozyskany własnie z Osasuny Ventura bo nie kojarze go. Na pewno sprawdzi się Warzyniak bo to był chyba najlepszy gracz Widzewa.
Jeszcze na pewno będą chcieli kogoś kupić, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale moim zdaniem Legia będzie silna jak zawsze a może i jeszcze silniejsza.

Do góry
Bonus: Unibet
#1344741 - 28/06/2007 20:27 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: 19marcin08]
KamilZ Offline
journeyman

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 87
rene: Moim zdaniem pod okiem Zielińskiego to wkomponowanie trudne nie będzie, zwłaszcza że i Hinc i Muszalik to doświadczeni gracze. Świerczewski i Goliński sami chcieli odejść, więc nie ma było sensu ich na siłę zatrzymać, a skoro Drzymała potrafił zatrzymać Sikorę to z nimi też by nie miał problemu.

W Zabrzu póki co strasznie dużo szumu po przyjściu bogatego sponsora, ale nie wygląda to najlepiej. Strasznie dużo przymierzania a efektów niewiele. Może jak kupią Hajte i Marciniaka to tam coś ruszy. Dziwi mnie, że jeszcze nie wysunęli poważnej oferty po Gize, który mimo że kosztuje dość trochę to jest wart tych pieniędzy a mało gra w Cracovii, bo jest zbyt ofensywnym zawodnikiem :P. Jak Rysio wprowadzi taki styl do Górnika jaki miała Korona to Piotrek byłby tam zbawieniem ;].

A co do Legii.. W sumie mnie też ten Urban nie przekonywał i póki co jeszcze nie przekonuje, ale nie można go przekreślać. Myślę jednak, że Trzeciak wie co robi i powinna to być dobra inwestycja, zwłaszcza że transfery moim zdaniem dobre. Brakuje jednak dobrego rozgrywającego i napastnika, no chyba że Burkhardt zacznie się wreszcie przykładać, bo możliwości ma duże. W sumie w ataku źle nie jest, ale jak młodzi złapią zadyszkę to ciężko może być. Mam nadzieję, że Hiszpański duet wprowadzi coś ciekawego do naszej ligi, bo teraz już nie wystarczy mieć najlepszych piłkarzy, co pokazał ostatni sezon ;].

Do góry
#1345502 - 28/06/2007 21:58 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: KamilZ]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Zaglebie Sosnowiec
Nowym trenerem sosnowiczan będzie Jerzy Kowalik. Prowadzony przez niego Kmita Zabierzów przegrał barażowy dwumecz z Pelikanem i spadł do trzeciej ligi.
Kowalik ma dziś przyjechać do Sosnowca i podpisać umowę z Zagłębiem.



Originally Posted By: KamilZ

W Zabrzu póki co strasznie dużo szumu po przyjściu bogatego sponsora, ale nie wygląda to najlepiej. Strasznie dużo przymierzania a efektów niewiele.


Co do tego to zgadzam sie w 100 %. Nawet po wypowiedziach Szustera w lokalnej prasie niewiadomo dokladnie co z tym sponsorem
Z Gornikiem laczy sie wielu pilkarzy. Moim zdaniem za wielu. Jak narazie to to wszystko czarno widze.
Dosc ciekawa plotka byla o transferze Cantoro. Argentynczyka z checia pozbylaby sie Wisla, ze wzgledu na jego pensje. I tutaj mnie interesuje ile zarabialby w Zabrzu. Swoja droga to nie dobrze byloby tworzyc tzw.kominy placowe, o ktorych juz wiele razy bylo pisane na tym forum.
Kiedys przeczytalem ze pieniadze w Gorniku sa, ale wirtualne...
Calym sercem jestem za tym klubem, jednak dotychczasowe metody dzialania nie napawaja mnie optymizmem...


Polonia Bytom
Były bramkarz Ruchu Chorzów i Zagłębia Sosnowiec Jakub Wierzchowski ma zostać piłkarzem bytomskiego klubu. Karuzela transferowa w Polonii rozkręca się na dobre.
Na wczorajszym treningu Polonii pojawiła się też trójka młodych piłkarzy z niższych lig: obrońca Mateusz Kamiński (Pogoń Prudnik) oraz pomocnicy Marcin Bała (Piaskowianka Piaski) i Przemysław Grajek (GKS Tychy). W pierwszej w letnich przygotowaniach gierce wewnętrznej najlepiej prezentował się ostatni z nich. - Na pewno najwięcej był przy piłce, być może z racji pozycji, na jakiej zagrał. Cała trójka będzie z nami trenowała do piątku i wtedy podejmiemy decyzję o ich przyszłości - zapowiada Fornalak.


Co z licencją?

Najpóźniej w poniedziałek działacze Polonii mają oficjalnie wystąpić do opolskiej policji o zgodę na organizację meczów ekstraklasy na stadionie Odry. Według ich zamierzeń poloniści mogliby rozgrywać mecze "mniejszego ryzyka" w Opolu, a w przypadku reszty spotkań występowaliby o zmianę gospodarza. Ostatnie mecze w rundzie zagraliby już na odnowionym stadionie w Bytomiu. Ostatni punkt planu stoi jednak pod znakiem zapytania. - Nie ma szans, by zdążyć z remontem przed końcem listopada - ucina Damian Gaweł, szef bytomskiego OSiR-u. Przetargi na prace na obiekcie przy ul. Olimpijskiej mają być ogłoszone za tydzień.

Do góry
#1346771 - 29/06/2007 00:45 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Stalion]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
ŁKS będzie mógł swobodnie grać u siebie na stadionie. Jednak zupełnie co innego mnie zdziwło. Otóż Igor Sypniewski może zostać piłkarzem ŁKS-u. Ten sam ,który nie cały miesiąc temu niszczył stadion swojego ukochanego klubu. Sam nie wiem dlaczego ŁKS chce sięgać po takich piłkarzy z Igorem problemy były ciągle. Nie tylko w Polsce, ale nawet w Szwecji. Oby Sypniewski nie wystąpił w nowej rundzie. Myślę, że swoim sposobem życia pokazał, że mu się to nie należy. Zwłaszcza, że piłkarz musi być dla kibica wzorem. A po sobie życia Igora trudno tego się spodziewać.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1348931 - 29/06/2007 15:28 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
W pierwszym treningu wzięli udział: Ensar Arifović, Tarik Cerić, Adam Cieśliński, Kamil Goryszewski, Tomasz Hajto, Marcin Klatt, Tomasz Kłos, Grzegorz Kmiecik, Zdzisław Leszczyński, Robert Łakomy, Łukasz Madej, Adam Marciniak, Miroslav Opsenica, Tomasz Ostalczyk, Marcin Pająk, Sebastian Przybyszewski, Michał Rozkwitalski, Witold Sabela, Igor Sypniewski, Robert Szczot, Bogusław Wyparło, a także gracze testowani: Nazad Asaad (ostatnio grający we Włoszech), Paweł Budniak (SMS Bielsko-Biała), Janusz Iwanicki (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kaczmarczyk (Polonia Słubice), Michał Kociński (MKP Zgierz), Sebastian Majewski (Włochy), Łukasz Pielorz (AÉ Giánnena), Paweł Zawistowski (KS Paradyż), Arkadiusz Sojka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski).

Nie dojechał jeszcze do Łodzi, ale jest spodziewany w ciągu najbliższych godzin Andrew Konopelsky. Nie trenował również Adrian Świątek, który jutro przejdzie badania lekarskie. Sprawy osobiste załatwia Robert Sierant, zaś Arkadiusz Mysona otrzymał zgodę, aby dołączyć do drużyny w poniedziałek.

Z Łódzkim Klubem Sportowym definitywnie żegna się natomiast Sebastian Kęska, któremu 30 czerwca kończy się kontrakt. Zdecydowano, że nie będzie on przedłużany.

-------

Ignor ale dlaczego? ŁKS stara się pomóc Igorowi i dobrze. Nie chodzi tu o to,zeby z dnia na dzień stał się jakimś wielkim piłkarzem czy graczem pierwszej jedenastki. Chodzi o to,zeby pomóc mu wyjść z 'życiowego zakrętu' Bardzo dobrze,że wznowił treningi może to mu pomoże. Takie jest moje zdanie i uważam,ze bardzo dobrze postanowiono by Igor zaczął trenować!

Pozdrawiam

Do góry
#1348974 - 29/06/2007 15:56 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: 19marcin08]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Kałużny w Jagiellonii


Radosław Kałużny wraca po 6 latach do Polski. – W następnym tygodniu powinien z nami trenować – mówi rzecznik prasowy Jagiellonii Artur Kapelko. – Pomoże utrzymać się Jadze w ekstraklasie – dodaje menedżer zawodnika.



„Tato” (tak nazywają Kałużnego koledzy ze środowiska piłkarskiego) jest wolnym zawodnikiem. 33-letni piłkarz, który najlepsze czasy przeżywał grając w Energie Cottbus (miał pewne miejsce w reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Engela) ostatnie lata miał słabe, a miniony sezon spędził w AEL Limmasol.

Menedżer zawodnika Mariusz Piekarski zdradza, że były reprezentant Polski podjął już decyzję i roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy podpisze w przyszłym tygodniu.

Kałużny wybrał Jagiellonię przede wszystkim dlatego, że stamtąd otrzymał najbardziej konkretną ofertę. Jakieś zainteresowanie wykazywało też Zagłębie Lubin, w barwach którego grał przez 7 pierwszych lat swojej kariery, jednak na wstępnych rozmowach się skończyło.

Do góry
#1348993 - 29/06/2007 16:12 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: 19marcin08]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Igor Sypniewski
Igor to wielki talent, a ściślej to był wielki talent, bo zostawił karierę w kieliszku. Nadto jest to chłopak niezrównoważony psychicznie, czemu dal weraz niejednokrotnie

Taki gest jak pomoc, jak wyciągnięcie ręki zapewne jest dobry, tyle tylko, że ŁKS to klub sportowy, a nie fundacja dla depresyjnych.
Ja akurat nie za bardzo wierzę w to, że Igor wykorzysta szansę

Ze sportowego punktu widzenia też nie wygląda to zbyt optymistycznie, bo Sypniewski już spory szmat czasu nie grał
Trzeba zbić wagę, nabrać kondycji, itp, itd.

Co by nie mówić - liga stawia coraz większe wymagania.
To juz nie jest gra w chodzonego, jak było kiedyś
Nie sądzę, by Sypniewski sprostał wymaganiom
Można go zostawić na desancie i czekać, aż ukłuje przeciwnika, co wcale nie musi nastąpić

Uważam, że ŁKS lepiej by zrobił, gdyby poszperal w niższych klasach i za te same pieniędze ( albo mniejsze ) poszukał zawodnika młodego, walczącego, ktorego nie trzeba będzie motywować do gry i który nie będzie sprawiać problemów

Dla mnie Sypek wzmocnieniem nie jest. Już nie jest

Do góry
#1349043 - 29/06/2007 16:35 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Jak jeden ze znajomych trenerów zaproponował Sypkowi gre za 2000 w trzeciej lidze to odpowiedział ze wiecej zarobi na budowie. Kilka lat temu był to jeden z najlepszych polskich zawodników ale na dzisiaj dla mnie wrak człowieka co kilka dni widzą go znajomi jak chodzi pijany i robi zadymy. Jak na mój gust kazdemu trzeba dac szanse ale nie sądze że w wypadku Igora on ja wykorzysta.
Niedawno zartowałem do kumpla jak dowiedziałem sie o transferze Klatta ze jeszcze niech Sypek wróci zrobia flaszke na srodku boiska i ruszą do gry. A na powaznie mysle ze transfer Klatta to był niezły pomysł namomiast Igor moze swoja postawa rozpieprzyc atmosfere w druzynie( chyba ze zaprzestanie pic). Jednak moge sie mylic i wszystko pokaze czas.

Do góry
#1349309 - 29/06/2007 18:45 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: blackjack]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Coz zobaczymy czy Igorek okaze sie jakimkolwiek wzmocnienien LKSu.
Mysle ze taki come back nie wyjdzie na dobre. Jednak 19marcin08 pisze ze chodzi o to zeby pomoc wydostac sie temu pilkarzowi z "zyciowego zakretu". I to moze nie jest zly pomysl \:p
Jednakze w kontekscie ewentualnego wzmocnienia tej druzyny uwazam ze ten transfer za duzego znaczenia nie bedzie mial...


Zawodnik Górnika Zabrze Błażej Radler wyjeżdża na testy do RSC Anderlecht. 24-letni obrońca ma w poniedziałek pojawić się na pierwszym treningu mistrzów Belgii.
źródło: Przegląd Sportowy

Dziwi mnie ta informacja. Pewno kolejna plotka \:p Trzeba uczciwie przyznac ze minionego sezonu Radler (jak i caly Gornik) nie moze zaliczyc do udanych.
A tu nagle pojawia sie informacja ze niezly pilkarz po dosc slabym sezonie jedzie na testy do najlepszej druzyny Belgii \:D
Moze reprezentacja Belgii jest slabsza od naszych Orlow, jednak liga belgijska na obecna chwile jest na pewno mocniejsza niz nasza rodzima ekstraklasa...


Przynajmniej do zimy w Zagłębiu Lubin zostanie testowany ostatnio Brazylijczyk André Luís Correia Diogo Nunes "André Nunes" z J. Malucelli Futebol (São José dos Pinhais).
- To dobrze zbudowany napastnik. Będziemy mu się przyglądać. Na pewno dostanie szansę w meczach Młodej Ekstraklasy - mówi trener Czesław Michniewicz.


Hmm...co jak co, ale mialem nadzieje ze ME bedzie miejscem "ogrywania" sie polskich pilkarzy.
Z tego co pamietam ktos z PZPNu mowil ze ME bedzie miejscem rozwoju rodzimych talentow.
Moze musze sprawdzic w slowniku co znaczy "rodzimy talent" bo czegos tu nie rozumie \:D \:p


Dariusz Wdowczyk został nowym dyrektorem sportowym Livingston FC.
Wdowczyk karierę piłkarską zaczynał w Gwardii Warszawa, później występował w Legii, z której przeszedł do Celtic FC. Jako trener prowadził między innymi Koronę Kielce i Legię Warszawa.
- Zamierzamy wygrać First Division i powrócić do Scottish Premier League. Moim zadaniem będzie pomóc Markowi Proctorowi oraz jego asystentowi Curtisowi Flemingowi w negocjacjach z nowymi zawodnikami - powiedział Wdowczyk po ogłoszeniu nominacji.


Ciekawe jak pojdzie panu Dariuszowi na nowej ziemi
Wlasciwie to pilkarze wyjezdzaja za praca na wyspy, to czemu nie mogliby tego robic trenerzy.
Fajnie byloby zobaczyc Polaka na lawce trenerskiej np. w Manchesterze United

Do góry
#1349344 - 29/06/2007 19:03 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Stalion]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Jeśli chodzi o Wdowczyka to może akurat na wyspach się sprawdzić jako trener, ale ja jestem bardziej ciekaw ile Polaków zabierze ze sobą (Surma??).

Jeśli chodzi o Sypniewskiego to Marcin chyba jednak to nie było dobre wyjście dla ŁKSu. Pomóc to można facetowi, który miał jakies problemy i CHCE z nich wyjść. A patrząc na jego kariere to lepiej niech mu pomoże jakiś dobry psycholog. Bo ten zawodnik miał problemy w Pana, Wiśle w Szwecji i każdy wie co robil w Łodzi. Jedno jest pewne będzie miał z kim pić - Klatt. Nigdy nie zapomne jak chciał przejechać u mnei na osiedlu samochodem, gdzie był przejście (dla pieszych) o szerokości nieco ponad metr \:D .

Do góry
#1349953 - 29/06/2007 21:34 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
drfocus błąd Wdowczyk został dyrektorem nie trenerem w Livingston. Jeśli chodzi o Sypniewskiego to on miał tyle razy ktoś dawał mu ręke, że szok. Kolejna próba będzie tak samo nie udana jak poprzednie. Chłopak ma problemy z depresją i alkoholem wybuchowa mieszanka. Powiem tak transfery w ŁKS-ie dobitnie pokazują, że będzie tam ciekawie. To dobrze będzie o czym pisać przy okazji meczóe Orange Ekstraklasy:)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1350075 - 29/06/2007 21:48 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 30099
AFERA:
Derby bez kibiców Ruchu !
Wydział Dyscypliny PZPN podjął decyzję o nałożeniu na Ruch Chorzów SSA 50 tys. zł grzywny oraz zakazał kibicom wyjazdów na cztery mecze. Oznacza to, że kibice Ruchu nie będą mogli zobaczyć derbowego spotkania z Górnikiem w Zabrzu, które odbędzie się 18 sierpnia 2007 r.


hmm...juz kilka razy bylo tak, ze kibice gosci siedzieli ramie w ramie z kibicami Gornika gdzie ci pierwsi mieli zakaz wstepu na stadion. Tutaj sytuacja jest o tyle ciekawa ze kibice Ruchu i Gornika wrecz nienawidza sie [sa oczywiscie wyjatki Ojro i... jeden z najlepszych kumpli jakich poznalem pracujac w Chorzowie dla Michala]. Sam jestem ciekaw jak to kibice zalatwia miedzy soba. Marzy mi sie zeby siedzieli razem lub w oddzielnych sektorach. Oczywiscie incognito \:p

Do góry
#1350172 - 29/06/2007 21:59 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
marek951 Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2005
Postów: 308
GÓRNIK ZABRZE

Tomasz Hajto i Adam Marciniak przejdą z ŁKS do Górnika Zabrze - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do łódzkiego klubu.
Według nieoficjalnych informacji transfery zostaną sfinalizowane w piątek wieczorem, a ŁKS za przejście Hajty i Marciniaka do Zabrza otrzyma ponad milion złotych.

Do góry
#1350338 - 29/06/2007 22:16 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: marek951]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Dzisiaj tyle ciekawych wydarzeń w naszej piłce, że trzeba o nich powiedzieć. Zaczniemy po koleji od samych szczytów po doły drugoligowe.

Losowanie kwalifikacji Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA w szwajcarskim Nyonie:
Dzisiaj tradycyjnie już w Nyonie odbyło się losowanie kwalifikacji Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA. Niestety tak jak przewidywaliśmy już to dużo wcześniej los tradycyjnie był okrutny nasz mistrza kraju Zagłębie Lubin bedzie musiał zmierzyć się ze Steauą Bukareszt. Warto przypomnieć, że Steaua w ostatniej edycji Ligi Mistrzów grała w fazie grupowej a dwa sezony temu doszła, aż do pół finału Pucharu UEFA. Moim zdaniem Zagłębie nie ma jakichkolwiek szans na pokonanie rumuńskiego zespołu. Bardziej łaskawy los był oczywiście dla naszych reprezentantów w Pucharze UEFA. Groclin Grodzisk Wielkopolski wylosował MTK Araz Imiszli (Azerbejdżan) jak dla mnie totalna egzotyka. Myślę, że zdobywca Pucharu Polski i Pucharu Ekstraklasy powinien sobie poradzić bezproblemu. W końcu Groclin podobno obok Chelsea Londyn jest jedną drużyną w Europie, która zdobyłą podwójną koronę a takie wyróżnienie zobowiązuje do dobrej gry :). Jesli chodzi o naszego wicemistrza - GKS Bełchatów to los był mniej łaskawy. Drużyna Ameri Tibilisi pokazała już w poprzednich sezonach, że potrafi nie źle napsuć krwi topowym drużyną, żeby tylko przypomnieć ich wyrównane boje z Herthą Berlin. W każdym razie nie można lekceważyć przeciwników z Gruzji. Prezentują oni bardzo nie wygodny futbol.

Pięknieją nam stadiony w Warszawie:
W Warszawie wiele się ostatnio dzieje. Zwłaszcza jeśli chodzi o sferę sportową. Wczoraj warszawscy radni przyznali 365 milionów złoty na budowę nowoczesnej areny przy zbiegu ulicy Łazienkowskiej i Czerniakowskiej. Budowa najprawdopodobniej ruszy w Grudniu tego roku. Palanowany koniec to 2009 rok. Także Polonia dostała funduszę na modernizację swojego stadiony przy Konwiktorskiej. Prace już trwają dzisiaj miałem przyjemność zobaczyć postępy. Powstaje aktualnie kryta trybuna a także trwają prace remontowe przy elewacji budynku głównego. Planowy koniec prac to koniec września tego roku. Tym samym widzimy, że Warszawa postawiła na sport to cieszy. Mało tego na warszawskim AWFie są plany modernizacji stadionu lekkoatletycznego. Być może zostanie poprawiona murawa, która tak nie podobała się naszey kadrowiczą. Mam także nadzieję, że w końcu w Warszawie powstanie także pływalnia olympijska a także duża hala sportowa.

Uratowana dla Pogoni Szczecin została druga liga!
Choć Pogoń już oficjalnie gra w niższej klasie rozgrywkowej to myślę, że warto wspomnieć, że w końcu podziękowano panu Antoniemu Ptakowi za działalność w szczecińskiej piłce. Nowi biznesmeni już wkrótce przedstawią plany co do przyszłości tej zasłużonej firmy. Oby tym razem było wszystko okej bo fanom Pogoni po prostu to się należy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1350585 - 29/06/2007 22:54 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: Ignorator]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Tomasz Hajto nie zagra w przyszłym sezonie w ŁKS. Razem z Adamem Marciniakiem odeszli do Górnika Zabrze. Śląski klub za obu piłkarzy zapłacił ŁKS 850 tys. zł. Chociaż obaj byli jeszcze na wczorajszym treningu piłkarzy z al. Unii, to nie pojadą już na jutrzejszy sparing.

To prawdopodobnie nie koniec osłabień ŁKS. Na listę transferową wystawiony jest także Łukasz Madej.
Szykuje sie ciezki sezon na 100 lecie klubu

Do góry
#1352439 - 30/06/2007 06:44 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Jeśli chodzi o Wdowczyka to może akurat na wyspach się sprawdzić jako trener, ale ja jestem bardziej ciekaw ile Polaków zabierze ze sobą (Surma??).

Jeśli chodzi o Sypniewskiego to... Nigdy nie zapomne jak chciał przejechać u mnei na osiedlu samochodem, gdzie był przejście (dla pieszych) o szerokości nieco ponad metr \:D .


Pierwszym Polakiem u Wdowca jest Mariusz Liberda

A Sypniewskiemu ktoś wrzucił dwójkę i chłopak miał jechać \:D
drfocus - uważaj na siebie, bo jak nie Sypek, to Klatt, choc z Łodzi do Kielc kawałek drogi jest

Do góry
#1352769 - 30/06/2007 17:34 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Występujący ostatnio w Pogoni Szczecin Piotr Celeban podpisał w piątek czteroletni kontrakt z Koroną Kielce - pisze "Przegląd Sportowy". "Złocisto-krwiści" zapłacili Antoniemu Ptakowi za 22-letniego obrońcę blisko 100 tysięcy euro.
Piotr Celeban jest trzecim po Brazylijczyku Edim Andradinie i Piotrze Świerczewskim zawodnikiem, który wzmocnił kielecki zespół przed nowym sezonem.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"


Hmmmm, Przegląd Sportowy \:p

Do góry
#1352885 - 30/06/2007 18:48 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: drfocus]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
I po co te docinki odnośnie Sypka i Klatta?

No a wiec stało się Hajto i Marciniak zagrają w Gorniku Zabrze.
Co do Hajty to może i dobrze,że odszedł? Może w końcu wróci atmosfera do zespołu? I tak na treningach bywał od świeta może raz na tydzień Za to jak przyszedł piątek czy też sobota to nie mógł opuśćić imprezy w ''Cabarecie''. Trzeba przyznać,że w obronie grał dobrze, choć popełniał bardzo duzo błędów które przytrafiały mu się za często! No ale nic poszedł OK.

Co do Marciniaka to nie rozumiem tutaj czegoś? Dlaczego klub pozbywa się Młodego talentu?? W wieku 18 lat zadebiutował w pierwoszligowym ŁKSie a to chyba dla niego bardzo ważne, z dnia na dzień grał coraz lepiej, było to widać na treningach jak się przykłada do zajęć i później wszystko wychodziło w meczu. Aż wdarł się do pierwszej '11'. I poczynał sobie znakomicie jako lewy obrońca. Ale przecież Goszczyński twierdzi,ze za te pieniądze sprowadzi dobrych zawodników znów dwóch po 32 lata?
Wojciech Borecki kolejan gwiazda po odejsciu z klubu Chojnackiego, jak taki trener może prowadzić klub pierwszoligowy?? No nic wszystko wyjdzie w praniu w rundzie jesiennej i obym się mylił co do niego. Ale ten Pan już prowadził ŁKS skończyło się... fatalnie. Teraz klub zatrudnia od jeszcze raz...
Zobaczymy co wyjdzie 5 lipca kiedy to ponoć mają pojawić się nowi sponsorzy. No jestem ciekawy czy coś będzie czy tylko znów szumne zapowiedzi?
Do zespołu chce wrócić Niżnik smiech na sali teraz powinny być drzwi zamknięte jak odchodził do Łecznej bo tam wiecej płacili to niech gra tam dalej!
Polityka trasferowa mnie załamuje pff jaka tam polityka tu nie ma żadnej polityki chyba.
Ludzie niech ktoś w końcu znajdzie się ktoś komu będzie zależało na losach klubu a nie tylko na własnej kieszeni!!

wrr...

Do góry
#1352989 - 30/06/2007 19:33 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: 19marcin08]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: 19marcin08

I po co te docinki odnośnie Sypka i Klatta?


Może nie docinki, ale trochę humoru
Chłopaki płącą za błędy z przeszłości, stąd taki ich odbiór
Oby się odnaleźli i skupili się wyłącznie na piłce, bo inaczej ŁKS może mieć kłopoty

Tu się zgodzę - polityki transferowej nie ma, a jedyne, co daje się zauważyć, że wszelkie ruchy robione są po to, by kieszeni szefostwa wpłynęło trochę gotówki
ŁKS staje się coraz słabszy
Sporo piłkarzy odchodzi i wzmacnia konkurencję
Póki co wygląda na to, że ŁKS będzie walczyć o utrzymanie, a zdaje się jakaś rocznica klubu wypada

Do góry
#1353150 - 30/06/2007 20:38 Re: Transfery, afery i letnie "ogórasy" dotyczące ekstraklasy [Re: rene]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Wiele wskazuje na to, że Niedzielan, niechciany w NEC Nijmegen, wyląduje jednak w Wiśle
Fani Białej Gwiazdy w większosci zacierają ręcę
Ja podchodzę do tego transferu spokojnie, bo popularny "Wtorek" w naszej lidze faktycznie ma dobre statystyki i się sprawdził, ale jego gra w Holandii to całkowita porażka, której nie tłumaczą kontuzje
Sam jestem ciekaw, na ile ten transfer wzmocni Wisłę

Do góry
Strona 11 z 22 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 21 22 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, akagi, igea23, Sensei, Akhu, ANZELMO), 3911 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42