Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1775904 - 14/11/2007 04:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Ignorator

Moim osobistym zdaniem jedyną drużyną, która realnie może wejść do fazy grupowej z Polski jest Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" ma najwięcej punktów rankingowych w UEFiE z naszego kraju i dzięki temu na pewno będzie rozstawiona w drugiej rundzie kwalifikacyjnej. Tylko nie wiem czy przypadkiem Polska nie będzie musiała grać już od pierwszej rundy. Podobno takie zagrożenie było.


Ja nie wiem, jak to jest z tymi punktami, rankingami
Nie chce mi się drążyć tematu, bo nie ma po co

Wisła pewnie majstrem zostanie, ale szanse, by zakwalifikować się do LM są mizerne
EUropa nie stoi w miejscu i idzie do przodu, w przeciwieństwie do polskiej piłki klubowej, która ostatnimi czasy zrobiła krok wstecz
Mozna dorabiać ideologię, ale ja patrzę na fakty, czyli wyniki polskich drużyn w europejskich pucharach.
Ten sezon - kompromitacja
W poprzednich wcale lepiej nie było

Z Anderlechtem Wisła już grała i o ile pamietam oba mecze przegrała, choć skład był silniejszy od dzisiejszego
Panathinaikos też był za silny
O innych drużynach z pucharu UEFA nie wspomnę, choć Wisła dostawała baty od kelnerów z Zakaukazia czy Traktorzystów z Norwegii
Ja naprawdę nie wiem, kogo musiałby wylosować polski majster, by awansować

Po co robić sobie i innym nadzieję

Do góry
Bonus: Unibet
#1776223 - 14/11/2007 04:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Z tym Panathinaikosem to był taki myk i to dobrze pamiętam. W Krakowie sensacja Wisła wygrywa (3:1) w kraju eksplozja radości. Już z kim zagramy itd. Niestety drugi mecz napisał inny scenariusz (1:4) i Panathinaikos w fazie grupowej.

Ta historia ma gdzieś tam jeden morał i to duży \:\) . Otóż wiadomo, że po awansie klub otrzymuje gratyfikację pieniężną za awans. Po pierwszy meczu Bogusław Cupiał obiecał piłkarzom, że jak awansują to dostaną milion euro do podziału między siebie.

Już na treningu przed meczem rewanżowym nasz bohater ostatnich kolejek Marek Zieńczuk liczył ile to eurosów przypadnie mu. Z tego co pamiętam to wtedy uspokajał go na treningu Radosław Sobolewski.

Jaki efekt był "miliona euro" ano kto miał tyle setek, że nie jedno spotkanie można by obdzielić...Marek Zieńczuk. Gdyby zachował zimną głowę to wtedy awansowała by "Biała Gwiazda". Niestety prawda jest taka, że w czołowych klubach naszej Ekstraklasy myśli się tylko o pieniądzach.

Na szczęście mamy chlubne przykłady jak Jagiellonia Białystok i Polonia Bytom. Obie drużyny pomimo, że Jagiellonia ma problemy z płynnością finansową a Polonia jest "drużyną za milion złoty" pokazały charakter i walczą dzielnie w naszej lidze.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1777319 - 14/11/2007 13:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Ignorator
W ostatnim czasie wiele razem zdziałaliśmy w dziale liga polska i za to do was kieruje wielkie uznania

Wiele pomocnych tematów już mamy \:\) . Jednak zastanawiam mnie jeszcze jeden topic i myślę, że może być to pozycja, która pomoże nam w typowaniu.

Temat mógłby nazywać się: "Wszystkie absencje piłkarzy w Ekstraklasie, II i III lidze".

Każdy z nas kibicuje jakiejś drużynie i ma świetne rozenzeznanie: kto zagra a kto nie.

Dlatego tuż przed weekendem w oddzielnym temacie każdy kibic z różnych klubów wpisywałby listę kontuzjowany, pauzujących za kartki czy odsuniętych od drużyny za nie sportowe zachowanie.

Chciałbym w tej materii poznać wasze zdanie, bo ono jest najważniejsze \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Zdecydowanie TAK. Taki niby prosty pomysł, aż dziw, że nikt wcześniej tego nie zaproponował. Bardzo dobra myśl. Jazda z tematem \:\)

Do góry
#1778203 - 14/11/2007 22:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: Ignorator


Temat mógłby nazywać się: "Wszystkie absencje piłkarzy w Ekstraklasie, II i III lidze".

Każdy z nas kibicuje jakiejś drużynie i ma świetne rozenzeznanie: kto zagra a kto nie.

.::Think Twice::. Ignorator.


A ja sie odniose sceptycznie do tej propozycji.
Mysle ze wlasnie przy analizach/opisach (czy jak to tam kazdy nazywa) jest miejsce na takie cos.
Ale to tylko moja opinia \:p

Pozdrawiam

Do góry
#1778238 - 14/11/2007 23:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Stalion
A ja sie odniose sceptycznie do tej propozycji.
Mysle ze wlasnie przy analizach/opisach (czy jak to tam kazdy nazywa) jest miejsce na takie cos.
Ale to tylko moja opinia \:p

Pozdrawiam


Stalion ja się z tobą zgodzę, ale no właśnie \:\) słuchaj każdy pisząc analizy nie zawsze ma dobre i całkowie info to raz. A dwa przecież niektórzy "crazole" patrz Ignorator piszą i piszą bez końca. W takim temacie będą mieli czysto na białym kto nie gra i jak ważny jest to zawodnik.

Jak ochłone to temat powstanie i objaśnie jak ma to wszystko wyglądać \:\) uwierz mi Stalion zmienisz zdanie i będziesz musiał mi postawić "Śląskie" \:D

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1778933 - 15/11/2007 03:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Nic nie kumam. To teraz jak podam jakis typ, dodam parę zdań uzasdnienia, ale nie podam stawki, to taki post pójdzie do kosza?
Jeśli chodzi o mnie, to mi się nie chce brać udzialu w jakiś zawodach, rankingach.
Poza tym to co ja ( czy ktos inny podaje ) to jest tylko jakis punkt widzenia.
Jedni się zgodzą, inni nie. Jedni zagrają, a inni odpuszczą.
Ci, którzy zagrają i tak sami sobie stawkę wybiorą...

Do góry
#1779117 - 15/11/2007 04:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Nic nie pójdzie do kosza \:\)

W rankingu chodzi oto, że w temacie kolejkowym ktoś podaje właśnie kurs, stawkę, bukmachera i tym samym decyduje się na ranking. Z resztą sam musi wbić tam kupon do rankingu. Co ważne musi to być opatrzone analizą, bo ma być to wykładnia tego co robimy w temacie kolejkowym.

Ci co nie chcą brać udziału w rankingu mogę poddawać typy i dalej dyskutować nikt tego nigdy nikomu nie zabroni. Ranking jest dla tych, którzy chcą pokazać, że są ekspertami od polskiej ligi. Jest to też wyjście na przeciw gościom naszego działu, którzy nie wiedzą do końca komu zaufać.

Przecież podczas ostatniej kolejki padło wiele propozycji. Niektórym nie chce się lukać i szukać kto jest dobry itd. Dzięki rankingowi będzie miał pogląd na to czy warto grać czyjeś typy czy nie \:\) .

Rozumiesz już rene (beticos) założenia rankingu?.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1779125 - 15/11/2007 04:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Ignorator

Rozumiesz już założenia rankingu?

Tłumaczył, tłumaczył, aż wytłumaczył \:D

Do góry
#1779159 - 15/11/2007 04:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: rene]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
rene ty sobie żarty robisz a sprawa jest prosta:

Chcesz brać udział w rankingu to bierzesz. Nie chcesz to nie. Robisz dalej swoje opisujesz sytuację w klubach i piszesz tak jak tobie tylko wygodnie

Natomiast ci co chcą muszą w temacie ligowym poddać: kurs, stawkę, kurs oraz bukmachera. Podparte to ma być analizą i wtedy mogą spokojnie wkleić kupon jak jest w temacie o rankingu i biorą udział w rankingu

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1780826 - 15/11/2007 22:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska

Do góry
#1785444 - 17/11/2007 06:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082

Do góry
#1785607 - 17/11/2007 09:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Mr_Andrew]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Kiedy gra druga polska?

Do góry
#1785622 - 17/11/2007 09:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Mr_Andrew]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Jakos tak na poczatku marca, dokladnie nie pamietam.

Do góry
#1785623 - 17/11/2007 09:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: micha$]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Osmy marca.

Do góry
#1785633 - 17/11/2007 09:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: grucha]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Skąd masz info?

Dzięki!

Do góry
#1786155 - 17/11/2007 19:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Mr_Andrew]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: Mr_Andrew


O części meczy wiedziałem. Jednak nie zostały poruszone jeszcze kilka spotkań. Chodzi mi zwłaszcza o konfrontacje Zagłębia Lubin w drugiej lidze. Z tego co widziałem nie były poruszane mecze z Polarem Wrocław i oczywiście z RKS Radomsko.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1786300 - 17/11/2007 20:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Ignorator]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
nie nalezy wierzyc we wszystko co pisza gazety, kwoty 700zl za ustawienie meczu ? albo 1-2 tysiace ?

Co do meczu Radomsko-Zaglebie Lubin to pamietam ze po tym meczu kilku pilkarzy z Radomska zostalo wyrzuconych z klubu a sam mecz wygladal tak ze zawodnicy z Radomska podawali do zawodnikow z Lubina (marnowali setki) ale Ci az do 90- 4 lub 5 minuty nie potrafili strzelic, a po meczu dlugo kibice na pilkarzy czekali i chcieli zwrotu za bilety \:D tylko debil tego by tego nie zauwazyl ze to byl ustawiony mecz

Do góry
#1791058 - 19/11/2007 03:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Al_Bundy]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Prezydent Lech Kaczyński chce odznaczyć trenera polskiej drużyny piłkarskiej Leo Beenhakkera.
Jak powiedział w niedzielę PAP sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński, w poniedziałek zostanie wszczęta procedura przyznania Beenhakkerowi Krzyża Zasługi.

Kamiński wyjaśnił, że procedura odznaczenia cudzoziemca jest dłuższa, niż w przypadku Polaka, bo musi się na nie zgodzić głowa państwa, którego jest on obywatelem. Trener polskiej reprezentacji jest Holendrem.


I to wszystko dla tego Pana:



\:\)

Mam zaufanie do Leo.
Jednak przyszla mi do glowy pewna mysl.
Pamietacie jaka panowala euforia gdy druzyna Engela zakwalifikowala sie do Mistrzostw Swiata w Korei i Japonii? Analogiczna sytuacja miala miejsce 4 lata pozniej na Mundialu w Niemczech. Najpierw Engel&Janas byli wielbieni przez tlumy, a potem spadli z wysokiego konia. Najbardziej (bynajmniej mnie) nie bolaly same porazki Bialo-Czerwonych, ale ich styl, ktory byl przeciez tragiczny.
Zakwalifikowalismy sie po raz kolejny do wielkiej imprezy (wiem, wiem do ME "dopiero" pierwszy raz).
I wlasnie teraz, przy ewentualnym wyborze kadrowiczow (a w grudniu Leo wybral sobie kilku nowych graczy na zgrupowanie, bodajze w Turcji), Holender ma pokazac swoja wielkosc. Teraz, i pozniej przy bezposrednim przygotowaniu naszej reprezentacji.
Nie wymagam, zeby Polska od razu zostala mistrzem Europy (ale fajnie byloby jakby tak sie stalo). Chcialbym zeby nasze Orly w tych mistrzostwach pokazali ambicje, odwage, a ewentualne porazki odnotowali po wspanialej walce.

Pozdrawiam

Do góry
#1791521 - 19/11/2007 05:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: Stalion]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Akurat do tego pomysłu nie mogę się odnieść negatywnie.
Jakby nie było, awans jest historyczny, myślę jednak, że lepiej poczekać do końca EURO 2008.

Wg mnie powinien dostać, ale nie tylko on, ale cały sztab szkoleniowy...

Do góry
#1792640 - 19/11/2007 23:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (2) [Re: micha$]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Wisła Kraków chce ściągnąć z VfL Wolfsburg Jacka Krzynówka. Jacek Bednarz, dyrektor sportowy, twierdzi, że jest to możliwe. Zawodnik też nie wyklucza takiej ewentualności.

Wisła, po serii udanych spotkań, mocno usadowiła się na fotelu lidera Orange Ekstraklasy. Szanse na wywalczenie mistrzostwa Polski są ogromne, a to oznacza, że za niespełna rok drużyna Macieja Skorży przystąpi do rywalizacji o Champions League. Dlatego Bednarz już teraz rozpoczął poszukiwania zawodników, którzy byliby w stanie zrealizować cel, jakim jest awans do tych elitarnych rozgrywek.

"Numerem jeden na mojej liście jest Krzynówek" - powiedział dyrektor sportowy Wisły, cytowany przez "Przegląd Sportowy". "Rozmawiałem już z Jackiem na ten temat i wnioski były na tyle zachęcające, że postanowiłem polecieć do Wolfsburga. Byłem tam w czwartek i dyskutowałem z menedżerem klubu, Feliksem Magathem. Przedstawił warunki transferu Krzynówka, a my w tym tygodniu rozważymy, czy stać nas na taki wydatek" - dodał.

Według nieoficjalnych informacji niemiecki klub jest gotowy sprzedać reprezentanta Polski za półtora miliona euro. To rekordowa kwota, jeśli chodzi o transfery do polskich klubów.

Być może wyrażenie chęci sprowadzenia Krzynówka, ma być batem na Kamila Kosowskiego, który wciąż rozmawia z władzami "Białej Gwiazdy" na temat nowego kontraktu.


Wow... Jakby rzeczywiscie "Jaca" przeszedl do Wisly, bylby to pewnego rodzaju fenomen w polskiej lidze
Jednakze mozna sobie latwo policzyc jakie jest prawdopodobienstwo ze Krzynowek, reprezentant Polski, zagra w Krakowie \:D

Do góry
Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, Zaixi, 11kera11, alfa, akagi, Akhu, forty, rafal08), 3907 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788024 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47