Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10
Opcje tematu
#3428126 - 29/09/2009 07:34 Re: McDonald's vs Burger King [Re: zmarcin]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
Originally Posted By: zmarcin
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Nic dziwnego, ze nigdzie w kraju nie uswiadczysz menu lunchowego na zasadzie szwedzkiego stolu - nikomu sie to nie oplaca bo rodacy nie dosc, ze nazra sie jak swinie to jeszcze w reklamowce jedzenie wyniosa "na pozniej" laugh


I już przypomina mi się sytuacja z Anglii sprzed 2-3 lat laugh

W Pizza Hut był bufet w określonych godzinach za 5f, gdzie można było jeść do woli pizzę i sałatki + pepsi z dolewką oczywiście grin Co robili rodacy ? Jeden płacił, czterech wpier...ło, aż kelnerki nie wyrabiały się z donoszeniem pizzy na bufet laugh Wieś jakich mało. Czesi potrafili się zachować, Węgrzy potrafili się zachować, wszyscy inni potrafili się zachować, tylko chłopaki znad Wisły musieli robić czarny PR pozostałym Polakom laugh Najlepsze było przelewanie pepsi do plastikowych butelek "na później", jak już wspomniał WNN laugh


A dlaczego?

Bo jest za darmo laugh
Ot Polacy wink


Dostali Freebeta laugh

Co do jakości piw to coś w tym jest, że gdzieś smakuje lepiej a gdzieś gorzej.
W niektórych sklepach można trafić na trefną wódkę (oj za często blush ) a gdzie innej ok.
Tak samo w clubach/dyskotekach zauważyłem podobnie. A nie wspomnę jak to u mnie bywało to wódka była normalnie jak z mety w barze na disco, ale zaprawiony to zbyt się nie odczuje i na to się nie patrzy wink
A co do picia to też innaczej smakuje w barze, a i inaczej w parku lub na przystanku gdy jest jeszcze mróz wink ...

Do góry
Bonus: Unibet
#4212136 - 04/11/2010 07:10 Re: McDonald's vs Burger King [Re: Izajasza53]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
W BK zmieniają kanapki jak rękawiczki smile Niedawno był California Whopper z sosem guacamole, a teraz jest Steakhouse Whopper - spodziewałem się jednak po nim czegoś więcej, a to w zasadzie zwykły Whopper tyle, że dużo sosu BBQ i inna bułka...

McD też nie zasypuje gruszek w popiele, bo juz jakiś czas dostępna jest kanapka 'The M'. Polecam spróbować bo to coś innego niż ich typowe burgery - bułka wygląda jak prawdziwa bułka, w środku prawdziwy ser, tylko mięso niestety o smaku mielonki tyrolskiej smile

Szczęka mi opadła, bo natknąłem się w necie na kanapkę McRib:


Nie... w środku nie są prawdziwe żeberka, a jedynie mięso uformowane jak ribsy laugh Kanapka niestety dostępna tylko w USA, a i to tylko czasami - nawet manifestacje tam robią, aby McD na stałe wprowadził tę kanapkę do menu...

A wszystko to i tak się nie może równać z tym co serwują w Heart Attack Grill'u:

Do góry
#4212349 - 04/11/2010 18:36 Re: McDonald's vs Burger King [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
USIaki robia najlepsze kanapki na swiecie smile

kto byl to wie o czym mowie ... ilosc wszystkeigo co tam sie wrzuca jest niesamowita + plus sosy

a wszyscy co naganija przeciwko fastfoodom ..dowiedzcie sie lepiej jak robione ejst zarcie w kazdej innej knajpie, smiem twierdzic ze kontrole jakosci w Mc i BK sa o wiele wyzsze i abrdziej respoktowane niz w kazdje innej knajpie

Do góry
#4219284 - 07/11/2010 22:52 Re: McDonald's vs Burger King [Re: Conrad]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Conrad
Burger King wygrywa w pierwszej rundzie przez nokaut, nie ma nawet porównania.


Jw. wink BK rocks, McD nie ma startu w tej konkurencji. A ogolnie w Czestochowie na alei frytkowej MAX Cheeseburger za 7,50zl i nie możesz zjesc polowy a na serio dobry (w budce u Saltiego-niebieski szyld, biala budka) grin

Do góry
#4219936 - 08/11/2010 02:24 Re: McDonald's vs Burger King [Re: crova]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Originally Posted By: crova
Originally Posted By: Conrad
Burger King wygrywa w pierwszej rundzie przez nokaut, nie ma nawet porównania.


Jw. wink BK rocks, McD nie ma startu w tej konkurencji. A ogolnie w Czestochowie na alei frytkowej MAX Cheeseburger za 7,50zl i nie możesz zjesc polowy a na serio dobry (w budce u Saltiego-niebieski szyld, biala budka) grin


No w Częstochowie niedaleko dworca zajebiaszcze te MAX Chessburgery.Zawsze jak tam jestem to kupuje sobie i nie musze później wydawać więcej na inne żarcie wink

Do góry
#4220306 - 08/11/2010 05:19 Re: McDonald's vs Burger King [Re: Zulus]
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
dajcie współrzedne smile

Do góry
#4220451 - 08/11/2010 13:38 Re: McDonald's vs Burger King [Re: KeeP]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Szczerze to nie jadłem amerykańskiego szmelcu od ponad roku a może nawet dwóch. smile

Wolałbym już wpaść do sklepu, kupić bułkę, paczkę dobrej wędliny, itd. i w 3 minuty zrobić sobie coś lepszego. toast

Do góry
#4220455 - 08/11/2010 14:22 Re: McDonald's vs Burger King [Re: Conrad]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ja sobie raz na 2 tygodnie/miesiąc zjem coś takiego. Kiedyś jadłem częściej, ale też coraz częściej "siadało" mi to na żołądku co czasami kończyło się nieciekawie smile

Wiadomo - żarcie z gatunku ciężkostrawnych, ale tak jak napisał Kazow, na pewno bezpieczniejsze od każdej zwykłej budy z fastfoodami.
Bo tutaj mają jakieś standardy i kontrole. A w zwykłej budzie nigdy nie wiesz co ci dadzą. Np. ta historia z mięsem do kebabów z podziemi warszawskiego dworca. Pewnie niejeden jak to przeczytał to poszedł pawia puścić bo sobie przypomniał, że niedawno tam coś kupował.

Swoją drogą - kiedyś jadałem w BurgerKingu, zawsze był lepszy od McDonalda. Teraz po jakichś 10 latach znów wracają do Szczecina (MediaMarkt). Chętnie wpadnę i spróbuję smile

Do góry
Strona 10 z 10 < 1 2 ... 8 9 10

Moderator:  Biszop, rafal08 

Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, akagi, pacyfista, forty, 11kera11, Irek, alfa, rafal08, hi87), 4072 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788018 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47