Strona 6 z 35 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2789237 - 21/12/2008 16:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Chaoz
Pierwszego miliona nie trzeba ukraść. Wystarczy poprosić Kasperczaka...

19 grudnia 2008 - 07:22

Henryk Kasperczak, znany z wielu umiejętności, ale między innymi z takiej, że roztrwoni każdą sumę i przepłaci za transfery jak nikt inny, już daje o sobie znać w Zabrzu. Jak wiadomo, kupuje właśnie Roberta Szczota z Jagiellonii. Z tej okazji rozbawił nas trochę fragment tekstu w &#8222;PS&#8221;: &#8222;Robert Szczot z Jagiellonii ostatecznie przeniesie się na Roosevelta za 1,650 mln zł. Jaga początkowo żądała o 150 tys. zł więcej, ale Ślązakom udało się zbić cenę&#8221;.

Hahaha! &#8222;Ślązakom udało się zbić cenę&#8221;. Powiedzmy sobie szczerze &#8211; Jagiellonia znalazła frajera i postanowiła go wydoić. Już pierwsza oferta &#8211; na 1,5 miliona złotych &#8211; musiała zostać potraktowana jak dar z niebios. Ktoś jednak postanowił sprawdzić, jak bardzo da się Kasperczaka naciągnąć. Okazało się, że bardzo &#8211; dokładnie na 1,65. Niewiele więcej Legia zapłaciła za Macieja Iwańskiego, a Lech Poznań za Semira Stilicia.

Gdyby ktoś nie wiedział, to Szczot ma 27 lat &#8211; nie za młody. Rozegrał 45 meczów w ekstraklasie &#8211; nie za dużo. Strzelił w nich 5 goli &#8211; na kolana nie rzuca, biorąc pod uwagę, że gra bardzo ofensywnie. Nie chcemy deprecjonować jego umiejętności, bo coś tam rzeczywiście umie i do tego szybko biega, ale powiedzmy sobie szczerze &#8211; świata to Górnik nim nie podbije. I naszej ligi też nie.

Dodajmy, że łącznie na Szczota zabrzanie wydadzą koło trzech milionów. 1,65 mln za transfer definitywny i pewnie trzyletni kontrakt, warty pół miliona rocznie. Prawdą jest więc, że pierwszego miliona nie trzeba ukraść. Wystarczy zwrócić się do Kasperczaka i coś mu sprzedać. Na pewno kupi. Jak się ładnie uśmiechniecie, to da i dwie albo trzy bańki.
weszło.pl

laugh




dobry transfer laugh pewnie włodarze Jagi mają niezły ubaw z Żaboli wink 1.65 miliona tyle to warte jest 3/4 kopaczy Jagi razem wziętych.

Do góry
Bonus: Unibet
#2789263 - 21/12/2008 17:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz
1.65 miliona tyle to warte jest 3/4 kopaczy Jagi razem wziętych.

nie przesadzaj

Do góry
#2789273 - 21/12/2008 18:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
chciwus_04 Offline
addict

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 421
Zastanów się, co piszesz. Nie rób z Jagi bandy patałachów. Tacy piłkarze jak Arifovic, Kojasevic są sporo warci. Ale jednego nie potrafię zrozumieć - po cholerę im Grosicki?

Do góry
#2789276 - 21/12/2008 18:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: McDziarz
1.65 miliona tyle to warte jest 3/4 kopaczy Jagi razem wziętych.

nie przesadzaj



sprzedaż tego Szczota za 1,65 mln to transferowy majstersztyk....dla mnie hit nr jeden karuzeli transferowej...

dzisiaj już się może okazać czy kolejnym hitem nie będzie zagranie Wiśle na nosie i sprowadzenie Garguły na łazienkowską...dostał propozycję lukratywnego kontraktu... plus 1,2 mln za samo podpisanie kontraktu !!!

Jeżeli Garguła pojawi się w Legii to pomoc będzie wyglądać imponująco : Roger , Garguła , Iwański. Zastanawia pośpiech przy rozmowach Legii z Gargułą...może to też wskazywać że Legia nie dogada się z Rogerem w sprawie przedłużenia kontraktu (szanse znikome moim zdaniem) i spróbuje jeszcze coś na nim zarobić ( realnie 1,5 - 2,5 mln Euro moim zdaniem) ... tak czy siak sprowadzenie Garguły na łazienkowską to będzie dobry ruch.

Do góry
#2789277 - 21/12/2008 18:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: chciwus_04]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
bo nie mają skrzydłowego

Do góry
#2789281 - 21/12/2008 18:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: chciwus_04]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: chciwus_04
Zastanów się, co piszesz. Nie rób z Jagi bandy patałachów. Tacy piłkarze jak Arifovic, Kojasevic są sporo warci. Ale jednego nie potrafię zrozumieć - po cholerę im Grosicki?



to już zostało napisane ileś tam postów wyżej >>> chodzi o promocję kasyna wink

Do góry
#2789353 - 21/12/2008 19:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Arifovic dużo warty?
Dla mnie to jest takie drewno, że aż żal patrzeć

Do góry
#2789572 - 21/12/2008 20:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: chciwus_04]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
Originally Posted By: chciwus_04
Ale jednego nie potrafię zrozumieć - po cholerę im Grosicki?


Podobnie było z Królem jak Jaga go kupiła dziennikarze rozpisowali się jaki to zmanierowany dzieciak i przytaczali jego strae wywiady. Kiedy Król zaczął przyzwoicie grać nagle zapomniano co tam kiedyś wygadywał w przeszłości. Wiadomo z Grosickim to inna historia . Mam nadzieję , że Grosicki wie , że dostał chyba ostatnią szansę na powrót do piłki , bo jeżeli nic się zmieni w jego stylu życia to nie sądzę , że jakiś klub po półrocznym wypożyczeniu do Jagi będzie go chiał mieć u siebie.

Na jego szczęście pozbyto się graczy , którzy swój wolny czas spędzali na maszynach (Markiewicz i spółka).

Do góry
#2791014 - 22/12/2008 06:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: xqwzts
a ja uwazam ze 20% to i tak duzo... Na moje skromne oko Udinese gra za szybka pilke dla Lecha. Naprawde przesadzacie chyba troche.




taaa normalniee strusie pędziwiatry same w tym Udinee wink są tak szybcy że dziś nie nadążali wyjmowac piłki z siatki wink

AC Milan 5-1 Udinese

Do góry
#2791116 - 22/12/2008 07:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: xqwzts
a ja uwazam ze 20% to i tak duzo... Na moje skromne oko Udinese gra za szybka pilke dla Lecha. Naprawde przesadzacie chyba troche.




taaa normalniee strusie pędziwiatry same w tym Udinee wink są tak szybcy że dziś nie nadążali wyjmowac piłki z siatki wink

AC Milan 5-1 Udinese




Nie pierwszy raz wyciągasz równie "genialne" wnioski, musisz kroić biedne buki obrzydliwie.

Do góry
#2791175 - 22/12/2008 08:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Biszop]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Wojtas
a Depor wygrało z Realem. Puchary będę za prawie 3 miesiące i ten mecz nie ma żadnego znaczenia. No chyba, że jest początkiem serii porażek Udine, przez co zamiast na PU będę musieli się skoncentrować się na utrzymaniu wink

Do góry
#2791333 - 22/12/2008 16:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: podstawek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
jutro Frankowski ma podpisać kontrakt z Jagiellonią

Do góry
#2791352 - 22/12/2008 17:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
dobra, to ja jeszcze się popręże trochę ;-)

Wczoraj widzieliśmy różnicę między Milanem a Udinese - tak, tak pisze to celowo smile

Ale teraz najlepsze. Wiem już skąd tyle jadu u użytkowników z grodu Kraka. W ogóle to myślałem, że ciężko przebić forum onetu, jednak to co wczoraj/dziś przeczytałem utwierdziło mnie, że jednak istnieją jeszcze bardziej żenuące fora. Daje link do tematu o którym rozmawiamy od jakiegoś czasu, a jest sporo innych równie ciekawych i kumatych wątków. Tak ociekających kompleksami, zawiścią wypowiedzi jeszcze nie dane było mi czytać.


http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=989&page=127

Do góry
#2791358 - 22/12/2008 18:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
O co Ci znów chodzi?
Wszyscy się zmówili i biednych pyr nienawidzą? Ach ta zawiść.

Nie, cały naród powinien się jednoczyć na mecze Lecha w pucharach i z całego serca ich wspierać. Wszak przecież wybili się ponad przeciętność i są chlubą kraju. laugh

Pół roku pokopały chłopaki piłkę troszkę efektowniej i będą się prężyć i rozpychać łokciami. A reszta to "polactwo" zawistne.

Ja mam w dupie Lecha. Mam w dupie, kiedy grają w pucharach, bo ich nie lubię. Wolałbym żeby grał tam ktoś inny i wtedy by mnie to bardziej interesowało.

Tak, pewnie to z zazdrości laugh Raz jeden awansowali (przypomnijcie mi, jak to Lech sobie zagwarantował prawo gry w Pucharach? laugh :D) i szał pyty. Chyba, że mam liczyć też awans do grupy Amiki Wronki. Wszak przecież Lech gra na ich współczynniku (nie no, pewnie mówię to z zawiści), a na stronie UEFA przy drużynie "Lech Poznań" jeszcze niedawno widniało logo wronieckiego klubu. Może dalej jest - nie chce mi się sprawdzać. No nie wiem, ale chyba mam nie liczyć awansu Amiki, bo były bęcki w grupie, więc to pewnie wstyd.

Tylko szkoda, że zamiast cieszyć się ze swojego sukcesu to Pyry zajmują się całą resztą, "która im zazdrości". Ale to taka ekipa jest, razem ze swoją siostrą Cracovią (ci to dopiero są agenci.. jak Wisła grała z Realem, to biegali i krzyczeli "MORIENTES KOCHAM CIĘ!") laugh

Do góry
#2791366 - 22/12/2008 18:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Uderz w stół a nożyce się odezwą smile

Wszystko masz napisane w poprzednim poście, czytanie ze zrozumieniem sprawia problemy?

EOT - bo już udowodniłeś, że nie rozumiesz elementarnych pojęć, pewnego poziomu nigdy nie przeskoczysz i nie da się z tobą dyskutować.

Do góry
#2791370 - 22/12/2008 18:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
chciwus_04 Offline
addict

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 421
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,6089362,Beenhakker_apeluje__Skroccie_przerwe_zimowa.html

Co o tym sądzicie? Ja się zgadzam w 100%. Mały przykład na poparcie tezy :
polskie drużyny w pucharach - jesienią zamiatały rywala za rywalem, po przerwie zimowej baty od każdego. Zresztą co to za zima teraz...? wink

Do góry
#2791372 - 22/12/2008 18:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: mgr
O co Ci znów chodzi?
Wszyscy się zmówili i biednych pyr nienawidzą? Ach ta zawiść.

Nie, cały naród powinien się jednoczyć na mecze Lecha w pucharach i z całego serca ich wspierać. Wszak przecież wybili się ponad przeciętność i są chlubą kraju. laugh

Pół roku pokopały chłopaki piłkę troszkę efektowniej i będą się prężyć i rozpychać łokciami. A reszta to "polactwo" zawistne.

Ja mam w dupie Lecha. Mam w dupie, kiedy grają w pucharach, bo ich nie lubię. Wolałbym żeby grał tam ktoś inny i wtedy by mnie to bardziej interesowało.

Tak, pewnie to z zazdrości laugh Raz jeden awansowali (przypomnijcie mi, jak to Lech sobie zagwarantował prawo gry w Pucharach? laugh :D) i szał pyty. Chyba, że mam liczyć też awans do grupy Amiki Wronki. Wszak przecież Lech gra na ich współczynniku (nie no, pewnie mówię to z zawiści), a na stronie UEFA przy drużynie "Lech Poznań" jeszcze niedawno widniało logo wronieckiego klubu. Może dalej jest - nie chce mi się sprawdzać. No nie wiem, ale chyba mam nie liczyć awansu Amiki, bo były bęcki w grupie, więc to pewnie wstyd.

Tylko szkoda, że zamiast cieszyć się ze swojego sukcesu to Pyry zajmują się całą resztą, "która im zazdrości". Ale to taka ekipa jest, razem ze swoją siostrą Cracovią (ci to dopiero są agenci.. jak Wisła grała z Realem, to biegali i krzyczeli "MORIENTES KOCHAM CIĘ!") laugh


Nie wiem kto Cie odbanował ale wiem że musiałeś komuś dupsko podlizać na całej długości blush
Żal ściska jak się czyta takie teksty, powiem Ci jedno, pomyliłeś fora, na onecie na takich napinaczy czekają z otwartymi rękoma, szlifuj ripisty bo długo tu nie zabawisz, a tam będziesz gwiazdą.

Do góry
#2791386 - 22/12/2008 19:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
aenkaes Offline
veteran

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 1321
Originally Posted By: mgr
Wolałbym żeby grał tam ktoś inny i wtedy by mnie to bardziej interesowało.


Kogo byś wolał ? Legie ? Wisłe ? Oni grają w pucharach co roku przecież.

Do góry
#2791390 - 22/12/2008 19:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: s_LP
Uderz w stół a nożyce się odezwą smile

Wszystko masz napisane w poprzednim poście, czytanie ze zrozumieniem sprawia problemy?

EOT - bo już udowodniłeś, że nie rozumiesz elementarnych pojęć, pewnego poziomu nigdy nie przeskoczysz i nie da się z tobą dyskutować.


Pewnie, że się odezwałem. A kto się ma odezwać, jak atakujesz kolejny raz Krakusów. No chyba nie Warszawiak?

Pięknie operujesz hasełkami i ogólnikami. Zarzucanie każdemu wokoło jaki jest be, bo my jesteśmy pępuszek świata i chluba polskiego futbolu. Szkoda tylko, że tak rzadko masz coś sensownego do powiedzenia, poza krzyczeniem, że ktoś nie jest na Twoim poziomie.

Ale moja zawiść i zazdrość nie pozwala mi spojrzeć trzeźwo na nic, więc się tym nie przejmuję.



@Biszop,
Wyskakujesz do mnie z prywatnymi wycieczkami już któryś raz. Jaki masz problem? Chodzi Ci o coś konkretnego, w tym, co napisałem, czy raczej będziesz mi udowadniał, kto ma więcej znajomych na forum internetowym i że w każdej chwili mogę zostać zbanowany? blush
Gratuluję, jesteś szefem.

Jak chcesz podjąć dyskusję - podejmij, chociaż pewnie nie jestem godzien i nie spełniam wymogów laugh




Originally Posted By: aenkaes
Originally Posted By: mgr
Wolałbym żeby grał tam ktoś inny i wtedy by mnie to bardziej interesowało.


Kogo byś wolał ? Legie ? Wisłe ? Oni grają w pucharach co roku przecież.


Jeśli chodzi o Wisłę, to chyba sprawa oczywista, bo jestem jej kibicem.


Mówiłem o pozostałych klubach. W analogicznej sytuacji wolałbym na miejscu Lecha Legię. Nie lubię Lecha, głównie za zachowanie ich sympatyków w tym sezonie. Mówiłem już o tym nie raz.


Ale pewnie jestem zaślepiony zawiścią i, jak to mówicie, "polactwem".




http://sport.interia.pl/szukaj/news/kolton-co-tam-papiez,1230542

Do góry
#2791391 - 22/12/2008 19:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: s_LP
dobra, to ja jeszcze się popręże trochę ;-)

Wczoraj widzieliśmy różnicę między Milanem a Udinese - tak, tak pisze to celowo smile

Ale teraz najlepsze. Wiem już skąd tyle jadu u użytkowników z grodu Kraka. W ogóle to myślałem, że ciężko przebić forum onetu, jednak to co wczoraj/dziś przeczytałem utwierdziło mnie, że jednak istnieją jeszcze bardziej żenuące fora. Daje link do tematu o którym rozmawiamy od jakiegoś czasu, a jest sporo innych równie ciekawych i kumatych wątków. Tak ociekających kompleksami, zawiścią wypowiedzi jeszcze nie dane było mi czytać.


http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=989&page=127


Wszędzie znajdziesz czarne owce. Nie uwierzę, że Lech świętował i wszyscy się bratali, żeby kibicować Wiśle za czasów Kasperczaka. Najgorsze jest to, że wszystkich wrzucasz do jednego worka tylko dlatego, że ktoś jest z Krakowa, to odrazu musi znaczyć, że jest poplecznikiem, tych którzy niechlubnie wypowiadają się o Kolejorzu. Legia jest Wam miła i przychylna? Wątpię... Ciągle tylko czytam Kraków to, Kraków tamto, a mówisz że to My mamy jakieś kompleksy...

Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć to celowe porównanie gry Milanu z Udinese?

Do góry
Strona 6 z 35 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, rafal08, akagi, ANZELMO, pacyfista, alfa), 4085 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591824 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42