Strona 22 z 35 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2889408 - 04/02/2009 22:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: McDziarz

Legia jest samotną wyspą w tym oceanie nieprawości...


Tak samo fanatyczne mohery wyrażaja się o Rydzyku laugh laugh laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#2889409 - 04/02/2009 22:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Originally Posted By: McDziarz


Legia jest samotną wyspą w tym oceanie nieprawości...



No rzeczywiście, szczególnie jak się ustawiła z Wisłą na wynik 6-0 w latach 90 -tych laugh laugh a trenerem był pan Janusz W. puke

Do góry
#2889428 - 04/02/2009 22:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: HoMiK155]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: HoMiK155
Originally Posted By: McDziarz


Legia jest samotną wyspą w tym oceanie nieprawości...



No rzeczywiście, szczególnie jak się ustawiła z Wisłą na wynik 6-0 w latach 90 -tych laugh laugh a trenerem był pan Janusz W. puke



tyle że nie wyrażam się o zamierzchłych czasach bo np nie widziałem meczy Legii w latach 80ych . Ale tak dajmy na to za ostatnie 10 lat gdzie handel meczami był zjawiskiem patologicznie nagminnym to spokojnie mogę stwierdzić że LEGIA ZA TEN OKRES JEST CZYSTA JAK łZA...

Do góry
#2889430 - 04/02/2009 22:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: HoMiK155]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43855
Originally Posted By: HoMiK155
No rzeczywiście, szczególnie jak się ustawiła z Wisłą na wynik 6-0 w latach 90 -tych laugh laugh a trenerem był pan Janusz W. puke

to napisz jeszcze ile razy Legia strzelała 5 lub więcej bramek w tamtym czasie, a trenerem nie był Janusz W.
nawet nie umieli sprawy do sądu doprowadzić laugh

Do góry
#2889435 - 04/02/2009 23:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: McDziarz
to spokojnie mogę stwierdzić że LEGIA ZA TEN OKRES JEST CZYSTA JAK łZA...


Nie pompuj się tak, bo przyjdzie taki okres, kiedy z okazji wyborów korzystnie będzie ukazać w świetle dziennym pewne sprawy i obudzisz się wówczas w zasikanym łóżku, ze łzami w oczach i z kłębiącymi myślami: "Jak oni mogli mi to zrobić..."

Do góry
#2889447 - 04/02/2009 23:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: mgr
Originally Posted By: McDziarz
to spokojnie mogę stwierdzić że LEGIA ZA TEN OKRES JEST CZYSTA JAK łZA...


Nie pompuj się tak, bo przyjdzie taki okres, kiedy z okazji wyborów korzystnie będzie ukazać w świetle dziennym pewne sprawy i obudzisz się wówczas w zasikanym łóżku, ze łzami w oczach i z kłębiącymi myślami: "Jak oni mogli mi to zrobić..."


laugh laugh laugh

Jak nigdy muszę się zgodzic z Mgr nie w 100 a w 1000% McDziarz ma złotą malinę za 2009 rok pewną! Nikt już nie przebije tego co napisał w ostatnich swoich postach w tym temacie. Nawet Wojtek Kowalczyk w swojej książce pisze jakie to dziwne wyniki były z Orlenem wtedy bodajże i parę innych (pożyczyłem książkę więc nie mogę przytoczyc cytatu niestety, ale jak będę ją miał z powrotem to przytoczę). Także spokojnie poczekajmy na dalsze efekty działań prokuratury. Jeszcze niektórzy się zdziwią smile

Do góry
#2889451 - 04/02/2009 23:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: mgr
Originally Posted By: McDziarz
to spokojnie mogę stwierdzić że LEGIA ZA TEN OKRES JEST CZYSTA JAK łZA...


Nie pompuj się tak, bo przyjdzie taki okres, kiedy z okazji wyborów korzystnie będzie ukazać w świetle dziennym pewne sprawy i obudzisz się wówczas w zasikanym łóżku, ze łzami w oczach i z kłębiącymi myślami: "Jak oni mogli mi to zrobić..."


Nic dodać nic ująć...sam sie zastanawiam czy koles piszący te słowa o krystalicznej Legii jest az tak slepy i nie widzi otaczajacej nas rzeczywistości czy... jest to poprostu marna prowokacja; Witaj Amkwish: )

Do góry
#2889506 - 04/02/2009 23:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Czesio Michniewicz,nie czekał sam się zgłosił do prokuratury

Do góry
#2889520 - 04/02/2009 23:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: forty]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: forty
Czesio Michniewicz,nie czekał sam się zgłosił do prokuratury


W charakterze świadka póki co. Piszmy szczegółowo Forty smile

Do góry
#2889525 - 04/02/2009 23:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Bullet]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: forty
Czesio Michniewicz,nie czekał sam się zgłosił do prokuratury


W charakterze świadka póki co. Piszmy szczegółowo Forty smile


Cytat:
Sam się zgłosił
to chyba szczególowo?

Do góry
#2889528 - 05/02/2009 00:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: forty]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: forty
Czesio Michniewicz,nie czekał sam się zgłosił do prokuratury


W charakterze świadka póki co. Piszmy szczegółowo Forty smile


Cytat:
Sam się zgłosił
to chyba szczególowo?


No tak masz rację, ale jak wiemy R. i K. są oskarżeni, Czesio póki co nie więc jest różnica smile

Do góry
#2889529 - 05/02/2009 00:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: mgr
Nie będę wymieniał ile to sytuacji od wielu wielu lat sprzyjało stolicy, bo mnie posądzą o maniakalność.
a ja bym chetnie poczytal wink

Ktos tu wczesniej chyba wspominal o sezonie 93 gdzie Legia wygrala 6:0 czym zapewnila sobie mistrzostwo. Temat jest juz zamkniety przeciez, mimo brakow dowodow mistrzostwo odebrane, kara finansowa na Legie i wykluczenie z pucharu, wiec nie piszcie ze Legia jest nie do ruszenia bo ruszona juz raz byla wink i mimo dwoch odwolan o ponowne rozpatrzenie sprawy ze wzgledu na brak dowodow, nie przywrocono mistrzostwa. Powod wydaje sie oczywisty: ktorys z lesnych dziadkow cos byc moze wie, ale po co rozgrzebywac tak stare sprawy ( wink ) skoro i tak klub zostal juz ukarany.
Wiekszosc klubow jest zwiazanych z korupcja i nie ma co sie rozwodzic ktory jest czysty a ktory nie.

Do góry
#2889565 - 05/02/2009 00:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama

Genialny pomysł Wisły Kraków


Na genialny pomysł wpadli działacze Wisły Kraków - otóż sondowali, czy dałoby się ewentualnie rozgrywać mecze europejskich pucharów na stadionie w Gdańsku (i usłyszeli, że owszem - dałoby się).


Do góry
#2889573 - 05/02/2009 00:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta


Legia jest samotną wyspą w tym oceanie nieprawości...

Stary opanuj sie w końcu

Ja też kiedyś byłem ślepo zapatrzony w Widzew potrafiłem nawet sam jechać na wyjazd
Jednak mimo całego szowinizmu potrafiłem spojrzeć obiektywnie na pewne sytuacje

Chyba dopiero do Ciebie dojdzie że załatwialiście mecze jak zamkną kogoś z Legii

Chociaż nie, wtedy powiesz że koleś jest umoczony za grę w innym klubie

Do góry
#2889609 - 05/02/2009 01:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: blackjack]
ryzykant1987 Offline
stranger

Meldunek: 07/01/2009
Postów: 14
Tak z ciekawości blackjack - gdzie byłeś sam na wyjeździe RTS-u ?

Co do korupcji w polskiej piłce to chyba każdy kto choć trochę śledzi rozgrywki piłkarskie w Polsce wie jakie były realia na początku XXI w. (nie wspominam o wcześniejszym okresie bo zgodnie z prawem nie jest on brany pod uwagę - a szkoda bo wtedy każdy z nas miałby szanse na karierę zawodowego piłkarza - nasi "idole" zawodu już by bowiem nie wykonywali). Właśnie ze względu na kontekst śmieszą mnie teksty o czyszczeniu polskiej piłki - przecież Reiss to w tej aferze pionek. Był kapitanem w czasach gdzie między wronami trzeba było krakać jak one (notabene słowo wrona pasuje tu jak ulał) - dla mnie robił to co zrobiłby każdy z tego forum na jego miejscu i zapewne napiszę to samo o 90% zatrzymanych w tej sprawie. Kto jest winny ? My sami - bo jako naród nie potrafiliśmy rozprawić się z demonami komunizmu. Korupcja to dla wielu z nas był chleb powszedni i musi być strasznym hipokrytą, ktoś kto twierdzi inaczej. Jako naród bowiem nie mamy czystego sumienia w tym względzie i dopiero teraz zaczyna to się normować. Aha... darujcie sobie podawanie pojedynczych przykładów na obalenie tej teorii bo pisze o naszej smutnej narodowej mentalności, a nie o pojedynczych herosach, którzy często tylko we własnym mniemaniu są czyści.

Żeby była jasność - procederu w 100% nie popieram i mimo wiedzy o realiach tamtego okresu też czuję się oszukany jak dziecko. Uważam również, że za taka działalność należy się kara. Odnieśmy ją jednak do ówczesnej sytuacji i moralności tamtego okresu.

Do góry
#2889619 - 05/02/2009 01:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ryzykant1987]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: ryzykant1987
Tak z ciekawości blackjack - gdzie byłeś sam na wyjeździe RTS-u ?


W stalowej woli

Na miejscu spotkałem jeszcze 3 kibiców Widzewa

Stare czasy ale jest co wspominać
Wtedy to były wyjazdy smile

Do góry
#2889650 - 05/02/2009 01:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: blackjack]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
W Gdańsku słabe płoty mają smile.

Piast Gliwice dostał zgodę na rozgrywanie spotkań u siebie, jednak nie ma możliości wpuszczania kibiców gości.
Byłem na PP w Gliwicach i klatka fatalna - jak większość polskich smile - w tym rankingu do czołówki bym zaliczył: Legie, Bełchatów, a z istniejących Polonie, Odre Wodzisław i Cracovie. Reszta jakoś ujdzie. O dziwo na Śląsku bardzo znośnie to wygląda. Najlepsze sektory zdecydowanie Wisła, GKS Katowice i Lech Poznań. A porównanie mam, bo byłem wszędzie.

I ze słabej rundy wyjazdowej robi się fatalna.
Wisła - puchar nie wejdziemy, Legia - remont,
Zostaje Bełchatów, Zabrze, Śląsk, Polonia + PU i PP, na dzień dzisiejszy 5 wyjazdów, czyli tyle, co w listopadzie było do zrobienia w 3 tyg smile.
Do tego wszędzie prócz Górnika (dali 2000 biletów) dostaniemy 300-400 wejściówek, a w stolicy nie wiadomo czy nie zrobią numeru poraz kolejny i przed bramą nie powiedzą, że jednak nie wejdziemy (tak jak to miało miejsce z Ruchem i Widzewem oraz nami 2 lata temu).
Kolejna runda PU to być może St. Petersburg - wyjazd dużo droższy niż do Moskwy, w PP może być wszystko - także Legia, która remontuje... finał na Śląskim, więc tragedi nie ma:), ale ogólnie to słabe opcje...

Do góry
#2889668 - 05/02/2009 01:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: blackjack]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: blackjack


Legia jest samotną wyspą w tym oceanie nieprawości...

Stary opanuj sie w końcu

Ja też kiedyś byłem ślepo zapatrzony w Widzew potrafiłem nawet sam jechać na wyjazd
Jednak mimo całego szowinizmu potrafiłem spojrzeć obiektywnie na pewne sytuacje

Chyba dopiero do Ciebie dojdzie że załatwialiście mecze jak zamkną kogoś z Legii

Chociaż nie, wtedy powiesz że koleś jest umoczony za grę w innym klubie



jakieś konkrety ??? masz jakieś podejrzenia ??? ktorzy piłkarze w Legii mogliby sprzedawać/kupować mecze ??? za czyjej prezesury ??? za czyjej kadencji ???

np nie zastanawia Cię dlaczego np nie załatwiała Legia sobie takich meczy jak ze Szczakowianką czy kiedyś z Ruchem ostatni mecz sezonu 3:4 przegrany ktore to mecze przesądzały że Legia nie zagra w Pucharach ...a to wielomilionowe straty...więc chyba lepiej byłoby dać w łape sędziemu...nawet te 100 tysięcy...nawet piłkarze jakby byli sprytniejsi to robiliby zrzute na sedziego żeby nie było nerwowki i potem z premii wychodzili by na czysto...graliby w pucharach dodatkowe premie by szły plus możliwość wypromowania się...

zamiast myśleć i analizować fakty nawet czasem drobne detale łatwIej bezmyślnie powtarzać "WSZYSCY KRADLI"

"WSZYSTKO QRVY I ZłODZIEJE"

CZASEM NAPRAWDE WARTO SAMODZIELNIE POMYśLEć...

Do góry
#2889676 - 05/02/2009 01:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Na wyjazdach do Białegostoku zaoszczędzicie.
Trwa budowa

Do góry
#2889682 - 05/02/2009 01:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Jeśli mowa o ''klatkach'' byłeś ma ŁKSie?
U Nas nawet dobrze ogląda się mecz z perspektywy kibiców gości, a byłem na tym sektorze na słynnych derbach oglądanych przed telebimem.
Fakt, jeśli chodzi o wyjazdy w tej rundzie to straszna mizeria, jedynie Białystok, Poznań no i Ruch na który i tak dostaniemy zakaz (jak zawsze na ten mecz).
Dobrze, że na Legii remont bo tam się nie da meczu oglądać blush

Z jesieni chyba najmilej wspominam wyjazd do Bełchatowa i niespodziewana wygrana ŁKSu 2:0 smile

Zobaczymy jak będzie na wiosne boks

Do góry
Strona 22 z 35 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, ANZELMO, akagi, alfa, Sensei, Akhu), 4112 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591822 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42