Strona 13 z 35 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2848451 - 20/01/2009 04:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: McDziarz
choćby Boruc Fabiański Kowalewski Mucha


To zasługa Dowhania, który jest czarodziejem, jeśli chodzi o bramkarzy.


Co do tego, że Tarasiewicz chce wywalić do rezerw... Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce grać dla klubu, nie oddaje mu siebie, to won.

ech...
Przejść do wielkiego klubu i się rozwijać :))))))))))))))))))

Do góry
Bonus: Unibet
#2848468 - 20/01/2009 04:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: mgr


ech...
Przejść do wielkiego klubu i się rozwijać :))))))))))))))))))


A co Cię tak bawi Mgr? Nie jestem fanem Legii, ale obiektywnie mogę stwierdzic, że Legia przy Śląsku jest wielkim klubem. Obecnie piłkarsko, kibicowsko Śląsk nie może się równac ani z Legią, ani z Wisłą, ani z Lechem. Legia gra praktycznie co sezon w europejskich pucharach, a Śląsk kiedy w nich grał? Chyba w latach 80 ostatnio. Co Śląsk osiągnął w porównaniu z Legią jeśli chodzi o sukcesy? Dużo, dużo mniej. Także fajnie jakby Wasze antypatie kibicowksie nie przysłaniały Wam realnego i obiektywnego spojrzenia na otaczającą rzeczywistośc. Na pewno Ostrowski ma większą szansę na rozwój w walczącej co rok o majstra i w pucharach Legii niż póki co ligowym przeciętniaku jakim jest Śląsk.

Do góry
#2848535 - 20/01/2009 05:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Bullet]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
no to skoro zrobiło się humorystycznie, to ja dorzucę coś od siebie smile - niech McDziarz się cieszy

"Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć &#8211; mówi pewny siebie obrońca Legii i reprezentacji Polski Jakub Wawrzyniak.

Zapowiada się jedna z najciekawszych rund wiosennych od lat,. Który z trzech konkurentów będzie najgroźniejszy?

Żaden.

Pan żartuje?

Nie. Wystarczy spojrzeć na kadry wszystkich zespołów. Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć. Szanuję Lecha, Polonię, czy Wisłę, ale jesteśmy od nich mocniejsi.

Jest pan bardzo pewny siebie, ale to Lech, a nie Legia gra z powodzeniem w Pucharze UEFA.

I niech gra. Życzę mu jak najlepiej, ale na dzień dobry stoi na straconej pozycji."


http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Wawrzyniak-nikt-z-nami-nie-powalczy,wid,10761806,wiadomosc.html?ticaid=175a6

Do góry
#2848537 - 20/01/2009 05:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Bullet]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
A cóż to za wielki klub?
Jaki polski klub może się nazywać wielkim?

Ot, wszędzie to samo gówno, tylko trochę lepiej zapudrowane.

Praktycznie co sezon europejskie puchary? Szkoda, że praktycznie co sezon wpierdol od kozojebców.

Do góry
#2848544 - 20/01/2009 05:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Bullet]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Bullet

Po pierwsze : nie jestem z tych kibicow ktorzy biegaja w kominiarkach wiec jakiekolwiek antypatie kibicowskie sa mi obce

Po drugie: Legia jest przy Ślasku wielkim klubem - zgodze sie

Po trzecie: To ze Legia gra co roku w pucharach to niestety jest powod do wstydu, ich gre ciezko nazwac spotkaniem a raczej kopanina i kompromitacja polskiej pilki na arenie miedzynarodowej ... Mam wielu przyjaciol zarowno w Łks-ie z racji miasta z ktorego jestem ale takze z innych miast w Polsce ze wzgledu na życie zawodowe i malo kto sie niezgodzi z tym ze Legia w pucharach kompromituje nasz kraj zenujacym poziomem zarowno na murawie jak i na trybunach


P.S. Legia ktora milo bylo ogladac mimo bycia Widzewiakiem skonczyla sie z czasami Leszka Pisza, Jurka Podbroznego, Krzyska Ratajczyka czy Wojtka Kowalczyka

Do góry
#2848553 - 20/01/2009 05:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
Jak dowiedział się serwis GOOOL.pl, w dniu dzisiejszym w Zabrzu na badaniach lekarskich pojawił się kolejny piłkarz, który jest przymierzany do gry w drużynie prowadzonej przez trenera Henryka Kasperczaka. Mowa tutaj o Damianie Gorawskim, który już w najbliższych dniach może złożyć podpis pod wiążącym kontraktem.

Górnik ma jeszcze 2 miliony na zakup piłkarzy w tym okienku. Czy będzie to Gorawski??

Do góry
#2848563 - 20/01/2009 05:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: mgr
A cóż to za wielki klub?
Jaki polski klub może się nazywać wielkim?

Ot, wszędzie to samo gówno, tylko trochę lepiej zapudrowane.

Praktycznie co sezon europejskie puchary? Szkoda, że praktycznie co sezon wpierdol od kozojebców.


No ok, może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Wielki klub jak na POLSKIE WARUNKI. Oczywiście nie mówię tu o czymś więcej. Niemniej jakby popytac ludzi związanych z piłką poza naszym krajem to jak w ogóle coś kojarzą to Wisłę, Legię i może Lecha po ostatnich wyczynach, a reszta jest im kompletnie nieznana. A co do odpadnia co sezon w pucharach to chyba tam właśnie taki Ostrowski ma szansę się pokazac w Europie chocby w przegranym meczu 2 rundy niż w meczu Śląska z Arką, Łksem, Lechią czy Odrą Wodzisław wink

Do góry
#2848564 - 20/01/2009 05:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
[/quote]Dlatego lepiej ogrywać Marka Gancarczyka, Pawła Kowala czy Damiana Szydziaka. Gdyby Krzysiek miał odejść już teraz, to myślę, że nie za mniej niż 100 tysięcy euro - dodaje Tarasiewicz.[/quote]


[/quote]
Dla mnie tarasiewicz to zwykła gnida i tak jak ktoś wtedy napisał gbur i prostak...zniszczyć zawodnika tylko dlatego że chce się rozwijać i przejść do wielkiego klubu

***ństwo... [/quote]


Z całym szacunkiem dla Ostrowskiego, ten zawodnik był w Ślasku od dawna i nawet w II lidze nic ciekawego nie pokazał, teraz pod nieobecność z powodu kontuzji Marka Garncarczyka dostał szanse i ku zdziwieniu wszystkich zaprezentował sie bardzo dobrze w tej rundzie, ale to jest tylko jedna dobra runda a takich wyskoków w polskiej piłce było już wiele. Legia zaoferowała mu o wiele większe pieniądze i dlatego przyjął tą oferte. Zobaczymy jak dalej potoczy sie jego kariera. Przewagą Legii są pieniądze i szansa na pokazanie sie w Europie.
Jednak żeby zaisntieć w piłce wcale nie trzeba grać w Wiśle, Legii lub Lechu. Oczywiście, że do tych klubów jeszcze nam brakuje bardzo dużo ale nie pisz, że w Śląsku nie można sie rozwinąć. Kto spodziewał się że tak szybko zawodnicy Śląska trafią do kadry? Mariusz Pawelec, Piotr Celeban, Antoni Łukasiewicz to zawodnicy którzy Ryśkowi zawdzięczają bardzo dużo, postawił na nich, zaryzykował i jak widać to się opłaciło. To wszystko to zasługa trenera u którego zawodnicy nabierają wiary w swoje umiejętności i jak pokazały dotychczasowe mecze nie są chłopcami do bicia i rozdawania punktów.

Piszesz o nim że jest gburem i prostakiem a samemu nie potrafisz okazać mu szacunku pisząc jego nazwisko z małej litery...

A teraz jeśli chodzi o sens tej decyzji to dla mnie jest to jednoznaczne, skoro Legia jest wg. Ciebie tak wielkim klubem, który oferuje dużo większe warunki rozwoju to chyba stać ich na wykupienie takiego zawodnika za wcale nie wygórowaną cene czyli 100tys. Euro. Nikt tutaj nie stawia takich warunków jak podczas negocjacji Wisły o wykupienie już w tej rundzie Łukasza Garguły.

Padły tutaj słowa go oczerniające, a czy ktoś z was zna osobiście Tarasiewicza lub mial z nim jakąś styczność, skoro już wyrobiliście o nim zdanie na podstawie jakichś nieprawdziwych opini.

Trzeba sobie zadać pytanie co jest siłą Śląska? Patrząc na nasz skład odpowiedź jest tylko jedna. Trener i atmosfera jaką zbudował wokół drużyny. Nie mamy gwiazd na boisku ale drużyna tworzy monolit i gra zawsze z pełnym zaangażowaniem. K Dlatego nie dziwie sie, że skoro ktoś podkrada nam zawodnika to trener chce postawić na innych na tej pozycji. W tej rundzie jedną z gwiazd Ekstraklasy był Janusz Garncarczyk, którym Legia także sie interesowała. Jego brat Marek ma jeszcze większy potencjał i jeśli tylko nie przytrafi mu sie kontuzja tak jak w tej rundzie to i tak zająłby miejsce Ostrowskiego na prawej stronie pomocy. Przed rozpoczęciem sezonu mało kto wierzył, że Śląsk będzie tak wysoko, o mistrzostwo nie powalczymy ale wg mnie Bełchatów wyprzedzimy i na koniec sezonu 5 miejsce to byłby dla nas wspaniały rezultat. Do tego trzeba dodać, że wszystkie mecze z Lechem, Legią i Polonią Warszawa gramy u siebie.

Zobaczymy za jak to będzie wyglądać za kilka sezonów, ale jestem pewien że wtedy opinie o nim będą zupełnie inne a Rysiu będzie uznawany za jednego z najlepszych trenerów w Polsce.

Do góry
#2848569 - 20/01/2009 05:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: taniak]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: taniak
Jak dowiedział się serwis GOOOL.pl, w dniu dzisiejszym w Zabrzu na badaniach lekarskich pojawił się kolejny piłkarz, który jest przymierzany do gry w drużynie prowadzonej przez trenera Henryka Kasperczaka. Mowa tutaj o Damianie Gorawskim, który już w najbliższych dniach może złożyć podpis pod wiążącym kontraktem.

Górnik ma jeszcze 2 miliony na zakup piłkarzy w tym okienku. Czy będzie to Gorawski??


Gorę miała podobno w Moskwie zatrzymać... miłość ;-)
Ale aktorka (Maria Gorban) wyrażała chęć wyjazdu do Polski za Gorawskim, jeśli ten miałby przejść do Zabrza..

Ot, takie ploteczki ;-)

Do góry
#2848573 - 20/01/2009 05:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: s_LP
no to skoro zrobiło się humorystycznie, to ja dorzucę coś od siebie smile - niech McDziarz się cieszy

"Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć &#8211; mówi pewny siebie obrońca Legii i reprezentacji Polski Jakub Wawrzyniak.

Zapowiada się jedna z najciekawszych rund wiosennych od lat,. Który z trzech konkurentów będzie najgroźniejszy?

Żaden.

Pan żartuje?

Nie. Wystarczy spojrzeć na kadry wszystkich zespołów. Nie sądzę, by ktokolwiek mógł z nami powalczyć. Szanuję Lecha, Polonię, czy Wisłę, ale jesteśmy od nich mocniejsi.

Jest pan bardzo pewny siebie, ale to Lech, a nie Legia gra z powodzeniem w Pucharze UEFA.

I niech gra. Życzę mu jak najlepiej, ale na dzień dobry stoi na straconej pozycji."


http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Wawrzyniak-nikt-z-nami-nie-powalczy,wid,10761806,wiadomosc.html?ticaid=175a6

Wolę, żeby tak mówił niż tak, że nie mamy szans, bo Lech i Wisła są dużo silniejsze.

Swoją drogą bardzo wesoły wywiad smile


Na lotnisku miał pan najcięższy bagaż, co takiego zabrał pan do Hiszpanii?

- Sprzęt grający. Moja torba ważyła 30 kilogramów. Ale działa. I to jak! Już pierwszego dnia wszyscy wiedzieli w którym pokoju mieszkają Wawrzyniak z Grzelakiem. Daliśmy czadu. Zabrałem też tradycyjnie PlayStation. A dlaczego nie? Gram w gry wojenne, wydaję rozkazy, strzelam do Niemców. W FIFA nie gram, bo Bartek by mnie zniszczył. On siedzi po nocach i w to gra. Jest najlepszy. Ale proszę się nie przejmować, książki też zabrałem. &#8222;Alchemika" i &#8222;Sekret" - książkę, którą dostałem od psycholog.

Do góry
#2848698 - 20/01/2009 05:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: thepilator]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: thepilator
[/quote]Dlatego lepiej ogrywać Marka Gancarczyka, Pawła Kowala czy Damiana Szydziaka. Gdyby Krzysiek miał odejść już teraz, to myślę, że nie za mniej niż 100 tysięcy euro - dodaje Tarasiewicz.



[/quote]
Dla mnie tarasiewicz to zwykła gnida i tak jak ktoś wtedy napisał gbur i prostak...zniszczyć zawodnika tylko dlatego że chce się rozwijać i przejść do wielkiego klubu

***ństwo... [/quote]


Z całym szacunkiem dla Ostrowskiego, ten zawodnik był w Ślasku od dawna i nawet w II lidze nic ciekawego nie pokazał, teraz pod nieobecność z powodu kontuzji Marka Garncarczyka dostał szanse i ku zdziwieniu wszystkich zaprezentował sie bardzo dobrze w tej rundzie, ale to jest tylko jedna dobra runda a takich wyskoków w polskiej piłce było już wiele. Legia zaoferowała mu o wiele większe pieniądze i dlatego przyjął tą oferte. Zobaczymy jak dalej potoczy sie jego kariera. Przewagą Legii są pieniądze i szansa na pokazanie sie w Europie.
Jednak żeby zaisntieć w piłce wcale nie trzeba grać w Wiśle, Legii lub Lechu. Oczywiście, że do tych klubów jeszcze nam brakuje bardzo dużo ale nie pisz, że w Śląsku nie można sie rozwinąć. Kto spodziewał się że tak szybko zawodnicy Śląska trafią do kadry? Mariusz Pawelec, Piotr Celeban, Antoni Łukasiewicz to zawodnicy którzy Ryśkowi zawdzięczają bardzo dużo, postawił na nich, zaryzykował i jak widać to się opłaciło. To wszystko to zasługa trenera u którego zawodnicy nabierają wiary w swoje umiejętności i jak pokazały dotychczasowe mecze nie są chłopcami do bicia i rozdawania punktów.

Piszesz o nim że jest gburem i prostakiem a samemu nie potrafisz okazać mu szacunku pisząc jego nazwisko z małej litery...

A teraz jeśli chodzi o sens tej decyzji to dla mnie jest to jednoznaczne, skoro Legia jest wg. Ciebie tak wielkim klubem, który oferuje dużo większe warunki rozwoju to chyba stać ich na wykupienie takiego zawodnika za wcale nie wygórowaną cene czyli 100tys. Euro. Nikt tutaj nie stawia takich warunków jak podczas negocjacji Wisły o wykupienie już w tej rundzie Łukasza Garguły.

Padły tutaj słowa go oczerniające, a czy ktoś z was zna osobiście Tarasiewicza lub mial z nim jakąś styczność, skoro już wyrobiliście o nim zdanie na podstawie jakichś nieprawdziwych opini.

Trzeba sobie zadać pytanie co jest siłą Śląska? Patrząc na nasz skład odpowiedź jest tylko jedna. Trener i atmosfera jaką zbudował wokół drużyny. Nie mamy gwiazd na boisku ale drużyna tworzy monolit i gra zawsze z pełnym zaangażowaniem. K Dlatego nie dziwie sie, że skoro ktoś podkrada nam zawodnika to trener chce postawić na innych na tej pozycji. W tej rundzie jedną z gwiazd Ekstraklasy był Janusz Garncarczyk, którym Legia także sie interesowała. Jego brat Marek ma jeszcze większy potencjał i jeśli tylko nie przytrafi mu sie kontuzja tak jak w tej rundzie to i tak zająłby miejsce Ostrowskiego na prawej stronie pomocy. Przed rozpoczęciem sezonu mało kto wierzył, że Śląsk będzie tak wysoko, o mistrzostwo nie powalczymy ale wg mnie Bełchatów wyprzedzimy i na koniec sezonu 5 miejsce to byłby dla nas wspaniały rezultat. Do tego trzeba dodać, że wszystkie mecze z Lechem, Legią i Polonią Warszawa gramy u siebie.

Zobaczymy za jak to będzie wyglądać za kilka sezonów, ale jestem pewien że wtedy opinie o nim będą zupełnie inne a Rysiu będzie uznawany za jednego z najlepszych trenerów w Polsce. [/quote]

Takie czasy że qrestwo jest społecznie akceptowalne...:/

Zrozumiałbym jakby za karę że idzie do Legii miał grzać ławę...ale postępowanie takie jak odesłanie do rezerw i niezabranie Ostrowskiego na oboz przygotowawczy to już proba stłamszenia zawodnika . Ostracyzm. Mogą człowieka zniszczyć psychicznie/mentalnie . A trochę grał dla Śląska...chyba nawet kapitanem był...

Może i będzie miał fenomenalne wyniki ten tarasiewicz ale dla mnie jako człowiek jest zerem jak tak potraktuje Ostrowskiego...nie tak się buduje autorytet i szacunek ...

Swoją droą to raczej nie nadaje się on do Legii z thm bym się zgodził .

Do góry
#2848781 - 20/01/2009 06:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Kapitanem Śląska jest Sztylka i w paru meczach pod jego nieobecność Ostrowski był kapitanem, ktoś nawet obliczył że w tej rundzie przez około 300minut. Zasada była taka, że kapitanem w danym meczu zostawał piłkarz o najdłuższym stażu w drużynie z forum Śląska:
(ilosci minut jako kapitan)
Dariusz Sztylka 1183
Krzysztof Ulatowski 465
Krzysztof Ostrowski 297
Sebastian Dudek 90
Zbigniew Wójcik 90
Krzysztof Wołczek 35

Ostrowski dużo Tarasiewiczowi zawdzięcza i sprawa wygląda inaczej niż Ty ją przedstawiasz, trener nie chciał wziąść na obóz do Zieleńca zawodnika o niepewnym statusie w drużynie. Ostrowski miał przedstawiony kontrakt i jeśli chciał pozostać w drużynie wystarczyłoby przyjąć jego warunki, które były bardzo dobre jak na nasze możliwości, Legia przebiła tą oferte, Ostrowski zdecydował sie grać u was a w tym całym zamieszaniu chodzi tylko o to, żeby coś na tym transferze zarobić. Śląsk oczekuje 100tys Euro i zawodnik jest wasz.

Do góry
#2848810 - 20/01/2009 06:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz

Takie czasy że qrestwo jest społecznie akceptowalne...:/

Zrozumiałbym jakby za karę że idzie do Legii miał grzać ławę...ale postępowanie takie jak odesłanie do rezerw i niezabranie Ostrowskiego na oboz przygotowawczy to już proba stłamszenia zawodnika . Ostracyzm. Mogą człowieka zniszczyć psychicznie/mentalnie . A trochę grał dla Śląska...chyba nawet kapitanem był...

Może i będzie miał fenomenalne wyniki ten tarasiewicz ale dla mnie jako człowiek jest zerem jak tak potraktuje Ostrowskiego...nie tak się buduje autorytet i szacunek ...

A żeby kupcem nie była Legia to byś się tak tym przejął?
Skoro taka krzywda mu się będzie dziać to 300tyś euro nie jest jakąś sumą z kosmosu żeby zmarnować sobie nowy nabytek..

Do góry
#2848818 - 20/01/2009 06:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
100tyś euro* oczywiście

Do góry
#2848831 - 20/01/2009 06:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
W Legii wiadomym było, że Vuković odejdzie po rundzie, a mimo to grał. To samo Jarza w Bełchatowie. Przykład z wyższej półki to Flamini.
Wszystko zależy od klasy trenera. Dla mnie Tarasiewicz przez to pokazał swoją małostkowość i krótkowzroczność. Rozumiem, gdyby Ostrowski po przebytych obozach przegrał rywalizację, ale tutaj Tarasiewicz świadomie osłabia swoją drużynę.

Do góry
#2848838 - 20/01/2009 06:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: thepilator]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: thepilator
Kapitanem Śląska jest Sztylka i w paru meczach pod jego nieobecność Ostrowski był kapitanem, ktoś nawet obliczył że w tej rundzie przez około 300minut. Zasada była taka, że kapitanem w danym meczu zostawał piłkarz o najdłuższym stażu w drużynie z forum Śląska:
(ilosci minut jako kapitan)
Dariusz Sztylka 1183
Krzysztof Ulatowski 465
Krzysztof Ostrowski 297
Sebastian Dudek 90
Zbigniew Wójcik 90
Krzysztof Wołczek 35

Ostrowski dużo Tarasiewiczowi zawdzięcza i sprawa wygląda inaczej niż Ty ją przedstawiasz, trener nie chciał wziąść na obóz do Zieleńca zawodnika o niepewnym statusie w drużynie. Ostrowski miał przedstawiony kontrakt i jeśli chciał pozostać w drużynie wystarczyłoby przyjąć jego warunki, które były bardzo dobre jak na nasze możliwości, Legia przebiła tą oferte, Ostrowski zdecydował sie grać u was a w tym całym zamieszaniu chodzi tylko o to, żeby coś na tym transferze zarobić. Śląsk oczekuje 100tys Euro i zawodnik jest wasz.



łyżeczką panowie łyżeczką...jak mawia Walter wink

Do góry
#2848852 - 20/01/2009 06:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: McDziarz

Takie czasy że qrestwo jest społecznie akceptowalne...:/

Zrozumiałbym jakby za karę że idzie do Legii miał grzać ławę...ale postępowanie takie jak odesłanie do rezerw i niezabranie Ostrowskiego na oboz przygotowawczy to już proba stłamszenia zawodnika . Ostracyzm. Mogą człowieka zniszczyć psychicznie/mentalnie . A trochę grał dla Śląska...chyba nawet kapitanem był...

Może i będzie miał fenomenalne wyniki ten tarasiewicz ale dla mnie jako człowiek jest zerem jak tak potraktuje Ostrowskiego...nie tak się buduje autorytet i szacunek ...

A żeby kupcem nie była Legia to byś się tak tym przejął?
Skoro taka krzywda mu się będzie dziać to 300tyś euro nie jest jakąś sumą z kosmosu żeby zmarnować sobie nowy nabytek..



Legia tu nie ma nic do rzeczy....dla mnie takie potraktowanie człowieka to sqrvysyństwo...tym bardziej nie patrze w kontekście Legii na jego los bo ja go w Legii jako piłkarza w ogole nie widze...to nie jest gracz takiego kalibru żeby grać w Legii...

Do góry
#2848874 - 20/01/2009 06:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: podstawek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: podstawek87
W Legii wiadomym było, że Vuković odejdzie po rundzie, a mimo to grał. To samo Jarza w Bełchatowie. Przykład z wyższej półki to Flamini.
Wszystko zależy od klasy trenera. Dla mnie Tarasiewicz przez to pokazał swoją małostkowość i krótkowzroczność. Rozumiem, gdyby Ostrowski po przebytych obozach przegrał rywalizację, ale tutaj Tarasiewicz świadomie osłabia swoją drużynę.

osłabia czy nie osłabia za pół roku będą grać bez Ostrowskiego i ma rację że lepiej ogrywać kogoś kto w następnym sezonie będzie musiał być podstawowym zawodnikiem. Na obóz mógł rzeczywiście zabrać ale co z tego jakby go potem nie wystawiał bo przyzwyczajałby innych do gry na tej pozycji? Raczej forma przymuszenia Legii do wykupienia go już teraz.

Do góry
#2848927 - 20/01/2009 07:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: podstawek87
W Legii wiadomym było, że Vuković odejdzie po rundzie, a mimo to grał. To samo Jarza w Bełchatowie. Przykład z wyższej półki to Flamini.
Wszystko zależy od klasy trenera. Dla mnie Tarasiewicz przez to pokazał swoją małostkowość i krótkowzroczność. Rozumiem, gdyby Ostrowski po przebytych obozach przegrał rywalizację, ale tutaj Tarasiewicz świadomie osłabia swoją drużynę.

osłabia czy nie osłabia za pół roku będą grać bez Ostrowskiego i ma rację że lepiej ogrywać kogoś kto w następnym sezonie będzie musiał być podstawowym zawodnikiem. Na obóz mógł rzeczywiście zabrać ale co z tego jakby go potem nie wystawiał bo przyzwyczajałby innych do gry na tej pozycji? Raczej forma przymuszenia Legii do wykupienia go już teraz.



jutro pewnie tarasiewicz z puszką będzie stał pod budynkiem klubowym Legii wink

skoro ma to być zmuszenie Legii do wykupienia grajka to naprawde tylko pogratulować sprytu tarasiowi >>> nowatorska forma żebractwa...

w Legii z takim kmiotem nikt nie będzie rozmawiał...

Do góry
#2848948 - 20/01/2009 07:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
ależ macie rozkminki. dobrze, że takich ja nie mam smile a ja dalej rozrywkowo smile


Lech nie rozumie...
&#8222;A teraz do wszelkiej maści polonusów próbujących kupić bilety - Wypierdalać na Wisłę, kadrę i Małysza!!!! Nawet jeżeli jakimś sposobem nabędziecie bilet, to wyłapiemy Was i pogonimy z sektora" - pisał przed meczem Pucharu UEFA z Feyenoordem na forum &#8222;Wiary Lecha" Litar, odpowiedzialny za dystrybucję biletów. Ten sam komunikat przed meczem z Udinese brzmi: &#8222;Polonusi oraz fani piłki nożnej mogą się pośpiesznie oddalić w kierunku innych atrakcji sportowych:)"

Język się zmienił, ale problem pozostał, bo Lech nadal nie rozumie, jak bardzo zrzucanie sprzedaży biletów na stowarzyszenie kibiców nie współgra z tworzonym przez niego wizerunkiem profesjonalnego klubu, mającego podbić Europę.

Rzecz nie w &#8222;programie lojalnościowym", jak pisze Wiara Lecha, który ma wynagradzać wiernych kibiców &#8222;Kolejorza" przez umożliwienie im kupna wejściówek. Bilety są towarem reglamentowanym w największych klubach świata. Kilka miesięcy temu koledzy z &#8222;Logo" opisali jak trudno dostać się na stadion Arsenalu. Na niedawny półfinał Pucharu Ligi w Derby wejściówki mogli w pierwszej kolejności kupić ci fani Manchesteru United, którzy chodzili na mecze w tych rozgrywkach.

Ale w obu przypadkach decyzję, kto wejdzie na stadion podejmuje klub, który ma narzędzia, by nagrodzeni zostali najwierniejsi. W cywilizowanych krajach bilety na mecze wyjazdowe najpierw kupować mogą posiadacze karnetów. Im dłużej masz karnet, tym większe szanse.

Sprzedając wejściówki klub bierze także odpowiedzialność za fanów. Lech jej unika. Z premedytacją nie zauważa, jak łamane jest prawo. &#8222;Wiara Lecha" regularnie organizuje zabronione prawem krajowym i piłkarskim racowiska. Lech ma to w nosie, bo także płacenie kar od UEFA zrzucił na stowarzyszenie.

Jeszcze przed meczem z Feyenoordem składka na oprawę i kary była obligatoryjna. Dziś jest dobrowolna, bo jak pisze Litar: &#8222;Spłaciliśmy już konsekwencje jesiennych opraw, uzbieraliśmy też pieniądze na kilka opraw ligowych na wiosnę".

A wiceprezes Lecha jest szczęśliwy, że ma takich kibiców...

http://michalszadkowski.blox.pl/2009/01/Lech-nie-rozumie.html

No to Michał widzę, że chce nam stworzyć nowy model kibicowania, chętnie wysłuchamy i zastosujemy się do tego smile.

Do góry
Strona 13 z 35 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, akagi, igea23, Sensei, Akhu, ANZELMO), 3911 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42