Strona 27 z 35 < 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2893758 - 06/02/2009 22:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: di.canio]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43855
Originally Posted By: di.canio
Współczuć. smirk

olać. smirk

http://opole.naszemiasto.pl/sport/480187.html to link podany przez Ciebie

15 czerwca 1994 roku Legia Warszawa podejmowała w ostatniej kolejce Górnika Zabrze. Gospodarzom wystarczał remis, goście chcąc zdobyć tytuł musieli zwyciężyć. I podopieczni Edwarda Lorensa w 41 minucie uczynili krok w kierunku sukcesu &#8211; Marek Szemoński dał im prowadzenie. Wtedy jednak swój koncert zaczął odgrywać sędzia Sławomir Redziński. Jeszcze przed przerwą wyrzucił z boiska Henryka Bałuszyńskiego, a potem w 53 minucie Grzegorza Dziuka, chociaż gra była ostra z obu stron. Osłabieni goście stracili w 70 minucie gola za sprawą główki Adama Fedoruka, ale ponieważ rzucili się jeszcze do desperackiego szturmu sędzia dodatkowo usunął z murawy Jacka Grembockiego. Wściekli zabrzanie dopiero wtedy zaczęli grać brutalnie licząc na zdekompletowanie i przerwanie meczu, ale Redziński nie zamierzał już sięgać do kieszonki.

a to dobre laugh laugh laugh a ja widziałem że Zabrzanie zaczęli grać brutalnie tydzień wcześniej w meczu Pucharu Polski który był transmitowany w tvp, wtedy to Mandziejewicz został tak sfaulowany że wrócił do gry po pół rocznej przerwie, Ratajczyk (rozcięta noga założone szwy) a jeśli chodzi o sam mecz decydujący o mistrzostwie to:
mecz był bardzo brzydki, fauli było więcej, niż w meczach półfinałowych Pucharu Polski, w 13 minucie po starciu z Szemońskim złamał żebro Zieliński, podczas meczu Mielcarski świadomie uderza Jałoche w twarz łokciem. I na koniec Legia miała 5 punktów przewagi nad Górnikiem przed ostatnią kolejką -3 złodziejskie punkty zabrane przez pzpn na początku sezonu.

Do góry
Bonus: Unibet
#2893812 - 06/02/2009 22:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Inzaghi78
zgadzam sie z Toba że kibicowanie Legii to wyzwanie ...

to tak jakby mając do wyboru cały rynek motoryzacyjny jeżdzić "maluchem" w górskie wyprawy laugh

A tak na poważnie ja się cieszę że tak się udzielacie z McDziarzem grin bo dzięki temu rozwiejecie wszystkie wątpliwości na temat kibiców Legii tym którzy jeszcze wątpili...


@ podstawek - Ciebie to nie dotyczy i sczerze Ci współczuje
niestety ale i ty rozwiales wlasnie wszystkie moje watpliwosci na temat kibicow Widzewa. Z poczatku ten caly kompleks Legii wydawal mi sie smieszny, ale teraz widze ze jednak cos w tym jest. Poza nasmiewaniem sie z Legii lub jej kibicow nic wiecej w temacie nie napisales ostatnio.

Mam szczera nadzieje ze media niedlugo zejda z Lecha bo jak dalej pojdzie to czeka ich to samo co Legie. Mniejsze czy wieksze sukcesy w pucharach, podejrzenia o korupcje i juz tworzy nam sie coraz wieksza grupa antyfanow Lecha, nazywajaca sie kibicami druzyny przeciwnej. To sie wlasnie teraz dzieje jak sie dobrze przyjrzycie smirk

Do góry
#2893863 - 06/02/2009 23:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: xqwzts
Originally Posted By: Inzaghi78
zgadzam sie z Toba że kibicowanie Legii to wyzwanie ...

to tak jakby mając do wyboru cały rynek motoryzacyjny jeżdzić "maluchem" w górskie wyprawy laugh

A tak na poważnie ja się cieszę że tak się udzielacie z McDziarzem grin bo dzięki temu rozwiejecie wszystkie wątpliwości na temat kibiców Legii tym którzy jeszcze wątpili...


@ podstawek - Ciebie to nie dotyczy i sczerze Ci współczuje
niestety ale i ty rozwiales wlasnie wszystkie moje watpliwosci na temat kibicow Widzewa. Z poczatku ten caly kompleks Legii wydawal mi sie smieszny, ale teraz widze ze jednak cos w tym jest. Poza nasmiewaniem sie z Legii lub jej kibicow nic wiecej w temacie nie napisales ostatnio.

Mam szczera nadzieje ze media niedlugo zejda z Lecha bo jak dalej pojdzie to czeka ich to samo co Legie. Mniejsze czy wieksze sukcesy w pucharach, podejrzenia o korupcje i juz tworzy nam sie coraz wieksza grupa antyfanow Lecha, nazywajaca sie kibicami druzyny przeciwnej. To sie wlasnie teraz dzieje jak sie dobrze przyjrzycie smirk


Powiedz szczerze jak można się inaczej zachowywać po tym co tu wypisują McDziarz i szery ?????????????????????

Poza tym to nie jest tylko moje zdanie jakbys zauważyl ale prawie wszystkich tutaj na forum!!!

Cala Polska ma kompleks Legii dlatego tak sie jej nie lubi tak ??? laugh

Mniej narcyzmu a zauwazysz, że to sama Legia pracuje na taką opinie !!!

Do góry
#2894048 - 07/02/2009 00:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: xqwzts

Mam szczera nadzieje ze media niedlugo zejda z Lecha bo jak dalej pojdzie to czeka ich to samo co Legie. Mniejsze czy wieksze sukcesy w pucharach, podejrzenia o korupcje i juz tworzy nam sie coraz wieksza grupa antyfanow Lecha, nazywajaca sie kibicami druzyny przeciwnej. To sie wlasnie teraz dzieje jak sie dobrze przyjrzycie smirk


Nie wiem skąd masz informacje co się dzieje w LP, ale zmień ich źródło. Mamy się bardzo dobrze i z wielu powodów scenariusz z LW nam nie grozi.

A zapomniałem, dla Ciebie wyznacznikiem są artykuły z gw, no to w takim razie się nie dziwie.

Do góry
#2894107 - 07/02/2009 01:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Krzysztof Ostrowski podpisał kilka tygodni temu umowę z Legią Warszawa, która miała wejść w życie od 1. lipca. Zawodnik został poinformowany przez trenera Śląska Wrocław Ryszarda Tarasiewicza, że do tego czasu będzie mógł co najwyżej trenować z drużyną Młodej Ekstraklasy. W piątek Śląsk doszedł jednak do porozumienia z Legią i Ostry już na wiosnę będzie reprezentował barwy stołecznej drużyny.
Po transferze Jakuba Wawrzyniaka do Panathinaikosu Ateny i wypożyczeniu do Piasta Gliwice Przemysława Wysockiego, w kadrze Legii został tylko jeden nominalny lewy obrońca - Tomasz Kiełbowicz (w piątek piłkarz przedłużył kontrakt do czerwca 2010 roku przyp. red.). Na lewej pomocy po odejściu Edsona również został tylko jeden piłkarz aspirujący do gry na tej pozycji Maciej Rybus (Sebastian Szałachowski trenuje indywidualnie przyp. red.). Przyjście Ostrowskiego na pewno pomoże trenerowi Janowi Urbanowi zastosować więcej wariantów w tej części pola.

Ostrowski znajdzie się w kadrze na zgrupowanie Legii w niemieckim Heneff, podobnie jak król strzelców ligi Zimbabwe, Evans Chikwaikwai. Długo oczekiwany reprezentant afrykańskiego kraju pojawił się w Warszawie w piątek.

Do góry
#2894114 - 07/02/2009 01:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: forty]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Zarząd Klubu Sportowego Kmita Zabierzów podjął decyzję na piątkowym posiedzeniu o wycofaniu drużyny piłkarskiej z rozgrywek pierwszej ligi z powodu trudnej sytuacji finansowej klubu. Próby znalezienia sponsora strategicznego nie dały efektu.

Do góry
#2894158 - 07/02/2009 01:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Inzaghi78
Cala Polska ma kompleks Legii dlatego tak sie jej nie lubi tak ??? laugh

Mniej narcyzmu a zauwazysz, że to sama Legia pracuje na taką opinie !!!

Nie pisze o calej Polsce, inni tak dobitnie jak Ty nie wyrazaja swoich mysli na ten temat. Tak jak Ty nie lubisz Legii, tak kibice Legii nie lubia Widzewa ale jakos nie widze tu ani jednego posta dotyczacego tej druzyny. I bardzo prawdopodobne ze wiekszosci tego co napisales bys nie napisal gdyby to Legia a nie Widzew grala w 2 lidze. Tak bylo, jest i bedzie.
Podobna sytuacja zreszta chyba jest (nie jestem pewien bo nie obserwuje dokladnie tematu) w stosunku do Lecha ze strony kibicow Legii.

Originally Posted By: s_LP
Nie wiem skąd masz informacje co się dzieje w LP, ale zmień ich źródło. Mamy się bardzo dobrze i z wielu powodów scenariusz z LW nam nie grozi.
chyba mnie nie zrozumiales. Chodzi mi o to ze jak wejdziesz w kilka tematow dotyczachy Lecha na roznych portalach typu onet, wp itd to w komentarzach mozesz zobaczyc zachowanie ludzi. Jeszcze miesiac temu zdecydowana wiekszosc komentarzy bylo pozytywnych badz neutralnych, tak teraz jest coraz wiecej negatywnych. I im wiecej bedzie podejrzen o kurupcje i im glosniej bedzie o tym w mediach, tym bardziej ta sytuacja bedzie sie nasilac.

EOT
bo nie o tym temat. Napiszcie mi tylko czy ja jestem taki dziwny ze kibicuje tylko swojej druzynie a wobec innych druzyn jestem neutralny badz nawet darze je jakas tam mala sympatia? laugh

Do góry
#2894896 - 07/02/2009 06:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
Czy kryzys storpeduje bądź opóźni budowę stadionu w Zabrzu? - Wręcz przeciwnie. Dzięki kryzysowi obiekt może uda się zbudować za dużo mniejsze pieniądze - przekonuje Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza.
Prace nad budową nowego obiektu, który ma być gotowy w 2012 roku, osiągnęły właśnie kolejny etap. Rozstrzygnięty został przetarg na wykonanie projektu budowlanego stadionu. W przetargu wystartowało sześciu uczestników, a zwycięzcą zostało konsorcjum trzech firm z Krakowa, Mysłowic i Szczawnicy. Rozpiętość ofert była duża - od 3.3 miliona do 18 milionów złotych. Zwycięski projekt ma kosztować 5 milionów złotych.

Pozostali uczestnicy przetargu mają teraz czas do poniedziałku na zgłaszanie ewentualnych protestów. Jeśli ich nie będzie, jeszcze w lutym zwycięskie konsorcjum weźmie się do roboty nad projektem. Czas będzie miało do października. Potem ogłoszony zostanie przetarg na wykonawcę i rozpoczną się roboty budowlane. - Wszystko idzie zgodnie z ustalonym harmonogramem - cieszy się Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Wśród kibiców nie brakuje głosów, że ogólnoświatowy kryzys gospodarczy może opóźnić czy wręcz storpedować plany budowy stadionu. Podczas grudniowych obchodów 60-lecia Górnika przedstawiciel Ministerstwa Sportu zapowiedział, że miasto otrzyma dofinansowanie w wysokości 50 procent kosztów inwestycji. Ostatnio jednak rząd tnie swoje wydatki. Czy to dotyczy także stadionu w Zabrzu? - Takiej inwestycji jak nasza kryzys nie powinien zagrozić. Teraz rząd jak najwięcej środków stara się inwestować w usługi budowlane - uspokaja wiceprezydent Zabrza Krzysztof Lewandowski.

Co ciekawe, kryzys może nawet przynieść pozytywne skutki dla budowy stadionu. - Kryzys spowodował, że ceny normalnieją. To był kubeł zimnej wody na głowy budowlańców. Cenowe szaleństwo na rynku zaczyna się uspokajać, a sytuacja jest teraz znacznie lepsza - mówi prezydent Mańka-Szulik.

- Szacowaliśmy, że na projekt budowlany konieczne będzie wyłożenie 8-10 milionów złotych. Tymczasem firma, która wygrała, zrobi to za 5 milionów. Sytuacja na rynku jest korzystna dla naszego przedsięwzięcia, bo roboty budowlane są tanie, a konkurencja między firmami duża. Przewidywaliśmy, że na wybudowanie obiektu będzie potrzebne 200 milionów złotych. Niewykluczone, że uda się to zrobić za 180 milionów, bo firmy biją się o zlecenia - twierdzi wiceprezydent Lewandowski.

Przypomnijmy, że autorami koncepcji obiektu są krakowscy architekci Andrzej Wiszowaty i Maciej Wójtowicz. Stadion o konstrukcji żelbetowej ma pomieścić 31 918 widzów. Obiekt będzie dysponował m.in. parkingiem na 2400 miejsc oraz szatniami o powierzchni 100 m kw. (z basenem, sauną, miejscem do rozgrzewki).

Do góry
#2895403 - 07/02/2009 20:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: taniak]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
"Interesów z R. nie robiłem

Ryszard Forbrich mówi, że Lech ze Świtem grał fair, a sprawa R. może być zemstą

Polska Maciej Lehmann

2009-02-07 09:17:48, aktualizacja: 2009-02-07 09:21:20

Rozmowa z Ryszardem Forbrichem, domniemanym szefem mafii piłkarskiej

Ile meczów sprzedał Pan i kupił dla Lecha z Piotrem R.?
- Nie przejmuję się tym, co piszą gazety. Gdy jakiś tekst ma się lepiej sprzedać, to natychmiast pojawia się w nim mój inicjał. Tyle że ja nie muszę i nie chcę kryć się za inicjałem. Proszę napisać, że zdaniem Ryszarda Forbricha zarzuty prokuratury wobec R. są widocznie tak słabe, że trzeba ludzi straszyć "Fryzjerem". Zrobiono z jego zatrzymania medialny show i wszyscy go już skazali. Tyle że między postawieniem komuś zarzutów a udowodnieniem winy jest bardzo długa droga.
Prokuratura też twierdziła, podchwycili to natychmiast wrocławscy dziennikarze, że ma porażające dowody mojej winy. Tymczasem podczas procesu to się nie potwierdza. W sprawie Lecha prokuratorzy też mówią o handlowaniu. Tylko ja w tych zarzutach jakoś nie mogę dopatrzyć się procederu kupowania meczu przez R. Myślę, że uda mu się dowieść, że nie sprzedał nic w Nowym Dworze.

Świadkowie twierdzą, że wręczali mu pieniądze.
- Nie mam takiej wiedzy. Ale to, że pan Janusz W. mówi, że przekazał komuś pieniądze, wcale nie znaczy, że tak rzeczywiście zrobił. "Kasa, misiu, kasa" - słyszał pan pewnie to określenie. Wielu ludzi rozpowiadało, że komuś coś wręczyli, ale okazywało się, że było to zwykłe pomówienie. Jestem w takiej samej sytuacji jak Piotr R. Skazano mnie jeszcze przed procesem.

Załóżmy, że pieniądze pojawiły się w szatni Lecha.
- Proszę dokładnie przestudiować artykuł 296 b KK. O przestępstwie korupcyjnym w sporcie można mówić, jeśli prokuratura udowodni, że przed meczem zawodnik czy sędzia wziął pieniądze i obiecał, że w nieuczciwy sposób pomoże wygrać mecz temu, kto je zapłacił. Jeśli ktoś przekaże pieniądze po meczu, to nie ma sprawy. Piłkarze mogli to potraktować jako "podpórkę" przed pojedynkiem z Górnikiem Polkowice. To jest moralnie dwuznaczne, lecz nie jest przestępstwem.
Arka Gdynia chciała, by sąd włączył do materiałów dowodowych taśmy z ich meczami. Chodziło o to, by niezależni biegli na podstawie zapisu wideo precyzyjnie określili, w których momentach doszło do przestępstwa w postaci świadomego sprzyjania ich drużynie. Wniosek został jednak odrzucony. Podejrzewam, że gdyby eksperci dokładnie przeanalizowali mecz Świtu z Lechem, nie dopatrzyliby się ani jednej sytuacji, po której można by powiedzieć, że Piotr R. i jego koledzy świadomie pomogli wygrać gospodarzom. Słyszałem, że w samej końcówce tego meczu jeden z piłkarzy Lecha trafił w słupek. To też może świadczyć o tym, że grano fair.

Zarejestrowanych jest podobno kilkadziesiąt połączeń między Panem, Januszem W. i Piotrem R.
- Tego nie wiem. Z tymi połączeniami to też jest wielkie oszustwo. Jeśli pan do mnie zadzwoni, a ja nie odbiorę, to też uznawane jest jako połączenie. Ale o niczym to jeszcze nie świadczy. Zależałoby mi, by prokuratura raczej odtworzyła i upubliczniła treść tych rozmów, a nie liczbę połączeń.

- Znał Pan Janusza W?
A kto go nie znał? Jak ktoś mnie pytał grzecznościowo o telefon, to mu go dawałem. Tak robiłem, robię i będę robił. "Narodowy" przyjeżdżał do Poznania, chciał tu zostać koordynatorem, obiecał, że załatwi sponsorów.

- Przypomina Pan sobie, by pytał o telefon do R.
Nic takiego nie miało miejsca.

- Miał Pan jakieś interesy z kapitanem Lecha?
Znałem go, bo przecież sprowadziłem go do Amiki. Był jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy, więc nie sądzę, by bawił się w sprzedawanie meczów i rozmieniał na drobne. Żadnych interesów z Piotrem nie prowadziłem.

- Czy wie Pan o układzie między Lechem a Polkowicami? Górnik miał oddać mecz Pucharu Polski w zamian za punkty w lidze. Tak zeznał polkowicki działacz Mariusz J.
J. wielokrotnie chwalił się, że dawał różnym ludziom pieniądze.

- Czy te zeznania mogą być zemstą za to, że Lech nie odpuścił wtedy Polkowicom?
Oczywiście. Podejrzani wielokrotnie wycofują się w czasie procesu z zeznań składanych po zatrzymaniu. Nikt nie chciał siedzieć 22 miesięcy w areszcie tak jak ja. Przyznawali się i ich wypuszczano po 22 godzinach. Gdy pojawia się ślad poznańskiego klubu, cały czas powraca temat tych 5 tys. zł, które miałem rzekomo dać obserwatorowi po słynnym meczu Lecha z Pogonią przerwanym w związku ze śmiercią papieża. Tymczasem w czasie procesu zostało to już wyjaśnione. Obserwator nie potwierdził, że dostał ode mnie jakieś pieniądze. Nikt, podkreślam nikt, ze 120 przesłuchanych świadków nie zeznał, że dostał ode mnie pieniądze.

- Ile ma Pan zarzutów?
33. Dotyczą one głównie składania obietnic korzyści osobistych w postaci zawyżonej oceny obserwatora. Za to siedzi się prawie dwa lata?

- Co powinien, Pana zdaniem, zrobić teraz Piotr R.?
Jak najszybciej zwołać konferencję prasową i wyjaśnić swoją sytuację, podobnie jak postąpił sędzia Grzegorz Gilewski, którego też próbowano wrobić w korupcję. Myślę, że powinien mu pomóc klub. Jeszcze dobrze nie wyszedł ze sali przesłuchań, a już go zawieszono."

Do góry
#2896990 - 08/02/2009 05:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: s_LP]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
dostaję liczne wiadomości że po moim apelu wielu kibiców zmieniło barwy, którym kibicują! Szok! nie spodziewałem się że aż tak wielu nawróci się na Legię i zrozumie swój błąd, którym było kibicowanie innemu klubowi. Dziękuje wszystkim!

Do góry
#2897190 - 08/02/2009 06:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: szery
dostaję liczne wiadomości że po moim apelu wielu kibiców zmieniło barwy, którym kibicują! Szok! nie spodziewałem się że aż tak wielu nawróci się na Legię i zrozumie swój błąd, którym było kibicowanie innemu klubowi. Dziękuje wszystkim!


A moderatornia śpi blush Można w końcu usunąc tego heretyka???

Do góry
#2897252 - 08/02/2009 06:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: szery
dostaję liczne wiadomości że po moim apelu wielu kibiców zmieniło barwy, którym kibicują! Szok! nie spodziewałem się że aż tak wielu nawróci się na Legię i zrozumie swój błąd, którym było kibicowanie innemu klubowi. Dziękuje wszystkim!


Co Ty bierzesz? grin

Do góry
#2897267 - 08/02/2009 06:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: lupus]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
"Po Twoim apelu zacząłem inaczej patrzeć na kwestię kibicowania. Zamiast prać się z kibicami przeciwnych drużyn podjąłem rękawicę i zdecydowałem się kibicować Legi! Teraz jestem szczęsliwszym człowiekiem i czuję się dumny z mojej drużyny"- oto treśc jedneej z wiadomosci. I CO NIEDOWIARKOWIE?

Do góry
#2897268 - 08/02/2009 07:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
dodam że powyższą wiadomośc napisał kibic LKSU ŁÓDŹ

Do góry
#2897285 - 08/02/2009 07:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: szery
dostaję liczne wiadomości że po moim apelu wielu kibiców zmieniło barwy, którym kibicują! Szok! nie spodziewałem się że aż tak wielu nawróci się na Legię i zrozumie swój błąd, którym było kibicowanie innemu klubowi. Dziękuje wszystkim!


Jak Rydzyk laugh laugh laugh

Sam sie nawróć błaźnie na ....normalnośc.

Do góry
#2897289 - 08/02/2009 07:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Amkwish]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
W sparingu rozegranym w cypryjskiej miejscowości Larnaka Górnik Zabrze wygrał z piątą drużyną czeskiej ekstraklasy - FC Slovan Liberec 3:1 (2:0). Bramki: Gorawski (37.), Pitry (43.), Szczot (75. - k.) - Papousek (55.).

Do góry
#2897301 - 08/02/2009 07:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: taniak]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
taniak - jakiś błąd masz - po apelu szerego, Gorawski napisał do niego o to taki komunikat: "wiem, że miałem związać się z Górnikiem, ale postanowiłem kibicować Legii i opuszczam z chwilą obecną zgrupowanie. Przepraszam za to, ze przez całe lata błądziłem. Już nie chce kopać piłki, chce być fanem (L). AVE"
i pojechał do WWA - nie zagrał w sparingu smile

ps
więcej humoru - kolo jest naprawdę śmieszny smile

Do góry
#2897396 - 08/02/2009 08:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: szery
dostaję liczne wiadomości że po moim apelu wielu kibiców zmieniło barwy, którym kibicują! Szok! nie spodziewałem się że aż tak wielu nawróci się na Legię i zrozumie swój błąd, którym było kibicowanie innemu klubowi. Dziękuje wszystkim!


xqwzts teraz nawet slepy zauwazy o co wczesniej mi chodzilo wiec chyba nawet Tobie otworzyly sie troche oczy ...


ale szery jest zajebisty , naprawde dobry gosc laugh

Do góry
#2897587 - 08/02/2009 19:33 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Inzaghi78]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Szery to Dżihadowiec !!! Stara się nawracać niewiernych i szerzyć wiare wink


Dżihad Legia

&#1580;&#1607;&#1575;&#1583;

Do góry
#2897603 - 08/02/2009 19:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: szery]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: szery
dostaję liczne wiadomości że po moim apelu wielu kibiców zmieniło barwy, którym kibicują! Szok! nie spodziewałem się że aż tak wielu nawróci się na Legię i zrozumie swój błąd, którym było kibicowanie innemu klubowi. Dziękuje wszystkim!



[img:center]http://img12.imageshack.us/my.php?image=dzihadkoszulkaddj1.jpg]

Do góry
Strona 27 z 35 < 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Sensei), 3911 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45101 Tematów
5591802 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42