Strona 21 z 35 < 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 34 35 >
Opcje tematu
#2888528 - 04/02/2009 05:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: royalflush
wybierz się w okolice śródmiescia polnocnego w szaliku to może spotkasz laugh smile



byłem multum razy i ani widu ani słychu wink

pewnie jak żołwie ninja chowają się gdzieś po kanałach wink



Ojeje alez ty uszczypliwy.....apropo kibiców Legii co tam chłopie poza Warszawą słychac ?
Kibice Polonii spiewają "Otwock Pruszków Falenica to jest Legii klub kibica..." ....hm...widze ze i Konstancin trzeba dodac do tej przyspiewki; ) Pozdrawiam internetowy napinaczu

Do góry
Bonus: Unibet
#2888749 - 04/02/2009 06:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: ___On
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: royalflush
wybierz się w okolice śródmiescia polnocnego w szaliku to może spotkasz laugh smile



byłem multum razy i ani widu ani słychu wink

pewnie jak żołwie ninja chowają się gdzieś po kanałach wink



Ojeje alez ty uszczypliwy.....apropo kibiców Legii co tam chłopie poza Warszawą słychac ?
Kibice Polonii spiewają "Otwock Pruszków Falenica to jest Legii klub kibica..." ....hm...widze ze i Konstancin trzeba dodac do tej przyspiewki; ) Pozdrawiam internetowy napinaczu


Nie interesuje mnie to co śpiewa garstka frustratow...

Natomiast żeby przybliżyć Ci magię i fenomen LEGII WARSZAWA powiem Ci tylko tyle że o ile spotkanie kogoś w Warszawie w barwach Polonii graniczy z cudem to dla przykładu brat ktory wybrał się na wypad do Budapesztu i wybrał się ze znajomymi na mecz Ujpestu natknęli się wśrod symatykow Ujpestu na zagorzałych kibicow Legii...Jestes to sobie w stanie wyobrazic ??? Rodowici Węgrzy ktorzy w miarę regularnie wpadają na mecze Legii...w szoku byłem jak mi pokazywał filmiki jak w komunikacji miejskiej w Budapeszcie Węgrzy śpiewają pieśni sławiące Legię Warszawa...coś niesamowitego wink

i o ile w życiu codziennym wszędzie niemal na każdym kroku spotykam sympatykow LEGII dla przykładu u mnie nawet na uczelni Pani doktor z Bankowości okazała się zagorzałą fanką Legii to tak jak mowie nigdy jeszcze nie spotkałem kogoś kto by okazał się kibicem Polonii...TO TEż SWEGO RODZAJU FENOMEN...

Do góry
#2888964 - 04/02/2009 17:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Bardzo mi miło iz po 15 latach chodzenia na Polonię po zaliczeniu kilkunastu meczy derbowych chcesz mi przyblizyc "fenomen" ; ) Legii - naprawde jestes przepocieszny: )

Frustratem wydaje mi sie ze Ty jestes bo zamiast dyskutować o polskiej piłce i jej problemach wprowadzasz jakies dziwne wycieczki słowne w kierunku kibiców Polonii.

Do góry
#2888966 - 04/02/2009 17:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
nie mozna generalizowac, moj znajomy z pracy jest kibicem poloni i jeszcze w dawnych czasach ponad 10 lat wstecz WF-ista tez byl kibicem polonii, a co do kibicow legii to na ulicach warszawy sa oni widzialni. jeszcze nigdy nie widzialem nikogo na przystanku w szalki poloni a w legi wielokrotnie

Kiedys jak bylem w Bratyslawie to na scianie bloku widzialem wielki napis Legia Warszawa semper Fidelis, przewaga liczebna kibicow legii jest niezaprzeczalna ale nie mozna generalizowac i mowic ze polonistow nie ma, sa ale chore relacje sprawiaja ze sie z tym nike obnosza
pozdrawiam

Do góry
#2888969 - 04/02/2009 17:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: trueneo]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Tak ja rowniez moge zaswiadczyc ze sa, mojego mlodego kumpla skroili dwa razy jak szedl sam w szaliku Legii
laugh

Do góry
#2888976 - 04/02/2009 17:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Sturmwind]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: Sturmwind
ktos chce udupic lecha bo za dobrze mu idzie :>

I po co takie prowokacje ?

Chyba mozna choc troszkę się cieszyć że wreszcie wszystko idzie w lepszym kierunku ( oczyszczenie polskiej piłki ). Boisz sie ze kolejne "ikony " polskiego piłkarstwa znajda się wkrótce w areszcie? Ja mam nadzieje ze Kolator, Wójcik Reiss to tylko poczatek... Polskie kluby nie dziela sie na takie które kupowały i nie kupowały ale na te które zostały JUŻ ZAŁAPANE i takie które JESZCZE NIE ZOSTAŁY ZŁAPANE... Mam nadzieje ze na takie nazwiska jak Boniek Engel Lato tez przyjdzie czas...

Do góry
#2888984 - 04/02/2009 18:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
Reiss to tylko kwestia czasu byla, on ma na twarzy wypisane cwaniak, chciwosc nie poplaca

Do góry
#2889066 - 04/02/2009 19:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: trueneo]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
te 200 osob to wierzchołek gory lodowej...pewnie conajmniej połowa ludzi związanych z polską piłka jest ubabrana po uszy w gownie w tym haniebnym procederze...

dobitnie mechanizm składkowy jak działał pokazuje casus Dariusza W w Koronie Kielce....nawet jak ktoś był przeciwny robieniu zrzuty na sędziow albo poprostu nie miał pieniędzy i musiał się na to zapożyczać jak wyszło w przypadku młodego bramkarza Korony i sprobował się zbuntować to zostawał ODSUNIęTY od zespołu i był niszczony >>> OSTRACYZM .


Swoją drogą dziwi sytuacja gdy jednym się odpuszcza a innych się surowo karze jest to kolejna patologia związana z ustawianiem meczow ... według mnie Jagiellonia sporo meczy kupiła/sprzedała w 2ej lidze i jakoś nagle cicho się zrobiło wokoł nich...

Do góry
#2889104 - 04/02/2009 19:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Polowa?......Gdyby to byla tylko polowa to bym sie cieszyl....Panowie ten proceder to byl przez lata jedyny normalny sposob rywalizacji w kazdej z lig,od C klasy po I lige.I nie bylo tu zadnych wyjatkow.Im ktos kupowal wiecej tym byl mniej ostrozny z uplywem czasu robil to bardziej zuchwale.Nie mozna bronic nikogo ani zadnego klubu niezaleznie od nazwy czy ligi.Pamietajmy ze to co sie dzieje od dwoch lat to dzialania objete latami 2002-2007.Gdyby zaczac grzebac glebiej to sprawa nie mialaby konca.Dlatego o niektorych klubach mowimy czesciej.W latach chwaly Gornika czy Legii lub Widzewa te druzyny byly umoczone po leb..Ale to bylo dawno...Prokuratura zaskoczy nas jeszce nie jednym nazwiskiem.Zarowno pilkarze,dzialacze jak i sedziowie to wszystko dziala we wspolpracy tworzac olbrzymia korporacje o nazwie KORUPCJA...

Do góry
#2889134 - 04/02/2009 20:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: ___On
Bardzo mi miło iz po 15 latach chodzenia na Polonię po zaliczeniu kilkunastu meczy derbowych chcesz mi przyblizyc "fenomen" ; ) Legii - naprawde jestes przepocieszny: )


laugh laugh laugh piwo

Do góry
#2889138 - 04/02/2009 20:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
Originally Posted By: McDziarz


Swoją drogą dziwi sytuacja gdy jednym się odpuszcza a innych się surowo karze jest to kolejna patologia związana z ustawianiem meczow ... według mnie Jagiellonia sporo meczy kupiła/sprzedała w 2ej lidze i jakoś nagle cicho się zrobiło wokoł nich...



Tak jak pisał Chaoz mamy niezłe plecy smile

Nie wiem skąd te wnioski o kupowaniu meczu przez Jagę w 2 lidze skoro przez parę sezonów w Białymstoku nikt się nie pchał do Ekstraklasy, a utrzymywaliśmy się bez problemów. Sprzedawanie to już inna bajka , mafia krakowska z Sularzem na czele (nie wierzę, że Nawałka też był czysty i o niczym nie wiedział) wpieprzyła Jagę w bagno. W tamtym roku Jagiellonia sama zgłosiła się do prokuratury żeby się rozliczyć się z tych spotkań.

Do góry
#2889200 - 04/02/2009 20:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Kura]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43856
http://sport.onet.pl/0,1248675,1910092,wiadomosc.html
- Ludzie, którzy usłyszeli od prokuratora zarzuty mają się świetnie - działacze działają, sędziowie sędziują, a piłkarze kopią piłkę. To jest zwykłe kurestwo! - grzmi Jan Tomaszewski. laugh

Do góry
#2889250 - 04/02/2009 21:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: McDziarz
Swoją drogą dziwi sytuacja gdy jednym się odpuszcza a innych się surowo karze jest to kolejna patologia związana z ustawianiem meczow ... według mnie Jagiellonia sporo meczy kupiła/sprzedała w 2ej lidze i jakoś nagle cicho się zrobiło wokoł nich...


na szczęście to tylko Twoje domysły.. Nagle się zrobiło cicho? A o czy miało być głośno jak żadne wymysły prasy póki co się nie potwierdziły? Dawaj dowody panie kolego a nie jakieś oskarżenia wyssane z dupy grin
Z domysłów prasy Jagiellonia próbowała kupić jakiś mecz ale.. rywale dali więcej laugh co do odpuszczonych baraży z Arką to chyba nie ma wątpliwości skoro sam klub zgłosił się do prokuratury a sprawę... umorzono laugh
Pewnie ten klub przewinie się jeszcze w wątku korupcyjnym ale nie sądzę że będzie miał z tego powodu jakieś przykrości związane z sankcjami ooo

Swoją drogą to dziwić powinno że jeszcze Legii nie dobrali się do dupy laugh (tak tak to zawsze była silna firma i nie handlowała meczami laugh )

Do góry
#2889349 - 04/02/2009 22:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Chaoz
Swoją drogą to dziwić powinno że jeszcze Legii nie dobrali się do dupy laugh (tak tak to zawsze była silna firma i nie handlowała meczami laugh )
tak jak w przypadku Jagielloni, brak dowodow grin

Do góry
#2889354 - 04/02/2009 22:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43856
Originally Posted By: Chaoz
Swoją drogą to dziwić powinno że jeszcze Legii nie dobrali się do dupy laugh (tak tak to zawsze była silna firma i nie handlowała meczami laugh )

Ty się kurde lepiej martw o swoich laugh

Do góry
#2889367 - 04/02/2009 22:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: 11kera11]
wawmann Offline
enthusiast

Meldunek: 22/05/2006
Postów: 360
Skąd: DG
Czesław Michniewicz zgłosił się do prokuratury we Wrocławiu. Prawdopodobnie ma to związek z zatrzymaniem Piotra R. i Waldemara K., byłych piłkarzy Lecha. W tamtym czasie Michniewicz był ich trenerem w Poznaniu.

Do góry
#2889382 - 04/02/2009 22:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Chaoz]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: McDziarz
Swoją drogą dziwi sytuacja gdy jednym się odpuszcza a innych się surowo karze jest to kolejna patologia związana z ustawianiem meczow ... według mnie Jagiellonia sporo meczy kupiła/sprzedała w 2ej lidze i jakoś nagle cicho się zrobiło wokoł nich...


na szczęście to tylko Twoje domysły.. Nagle się zrobiło cicho? A o czy miało być głośno jak żadne wymysły prasy póki co się nie potwierdziły? Dawaj dowody panie kolego a nie jakieś oskarżenia wyssane z dupy grin
Z domysłów prasy Jagiellonia próbowała kupić jakiś mecz ale.. rywale dali więcej laugh co do odpuszczonych baraży z Arką to chyba nie ma wątpliwości skoro sam klub zgłosił się do prokuratury a sprawę... umorzono laugh
Pewnie ten klub przewinie się jeszcze w wątku korupcyjnym ale nie sądzę że będzie miał z tego powodu jakieś przykrości związane z sankcjami ooo

Swoją drogą to dziwić powinno że jeszcze Legii nie dobrali się do dupy laugh (tak tak to zawsze była silna firma i nie handlowała meczami laugh )


LEGIA JEST KRYSTALICZNIE CZYSTA !!!

Z drużyn na ktore nie pada nawet cień podejrzeń o niecne czyny jak np Wisła czy Legia to Legia wydaje się być krystalicznie czysta...bo były takie kwiatki i kontrowersyjne sytuacje że się okazywało że ktoś tam od Wisły maczał palce w ustalaniu terminarza spotkań ekstraklasy...innym razem był dziwny sezon w ktorym Wisła niemal w każdym meczu miała karnego...były takie mecze że kibice rwali sobie włosy widząc co sędziowie wyprawiają gwiżdżąc przeciw Legii jak chociażby osławiony sędzia w meczu ze Szczakowianką ktory z klubu wychodził w asyście dwoch dam do towarzystwa...

jakby Legia miała kupować to "przebijałaby" taką Szczakowiankę i smarowałaby sędziom...a takto przez takich śmieci i skrecony mecz nie grała w Pucharach... taka była cena ucziwości...

Legia jest samotną wyspą w tym oceanie nieprawości...

tak więc

Do góry
#2889385 - 04/02/2009 22:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Do góry
#2889403 - 04/02/2009 22:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24054
Skąd: Białystok
To w takim razie powinni Lecha wyrzucić z Pucharu Uefa a z Udinese powinna grać Legia , zdegreadować całą lige i Legii przyznać mistrza Polski.

Do góry
#2889406 - 04/02/2009 22:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: mgr]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Zniszczyłeś mnie po prostu.

Myślisz, że kolorkami zielonymi zmienisz faktyczną sytuację?

Samotna wyspa w tym oceanie nieprawości laugh laugh laugh laugh


Nikt w tej zafajdanej lidze nie jest czysty. Są tylko kluby (na czele z Wisłą i Legią), które są nie do ruszenia. Przynajmniej na razie.

Co do Twojego "dziwnego" ( laugh laugh ) sezonu, w którym Wisła rzekomo co mecz miała karne, to były to "jedenastki" gwizdane słusznie. I potem się zrobił szum w mediach, że Wiśle dają karne (ciekawe z jakiego miasta media w tym brylowały...) i przez dłuższy czas BANO SIĘ gwizdać karne Wiśle, za ewidentne faule!

Nie będę wymieniał ile to sytuacji od wielu wielu lat sprzyjało stolicy, bo mnie posądzą o maniakalność.

Do góry
Strona 21 z 35 < 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, akagi, igea23, rafal08, 11kera11, ANZELMO, pacyfista), 4132 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591825 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42