Strona 30 z 35 < 1 2 ... 28 29 30 31 32 34 35 >
Opcje tematu
#2900996 - 10/02/2009 02:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: podstawek87

Teraz temat jego pracy w Feyenoordzie. Dla mnie w ogóle nie powinno być dyskusji. Skoro ma z nami kontrakt to niech jeździ i obserwuje, a nie "w wolnych chwilach" do Rotterdamu. Świadczy to o braku szacunku do pracodawcy, jak i kibiców. Można wybrałby się na mecz Auxerre, albo Arminii, a nie narzeka, że Jeleń i Wichniarek nie pasują do jego koncepcji. Na tych dwóch zawodnikach powinna być właśnie oparta nasza gra, bo są to najlepsi gracze z pola grający w porządnych ligach.

Zapomniałem o Błaszczykowskim, żeby nie było wink

Do góry
Bonus: Unibet
#2901362 - 10/02/2009 05:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie



jak to Holendrzy mowią Ben Haker jest dobry ale nie na dłuższą metę...z początku jego metody głownie motywacyjne świetnie zdają egzamin. Im dalej tym gorzej. Oblał najważeniejszy egzmain jakim było Euro. Selekcja była fatalna...

jeżeli zdoła awansować na MŚ grzechy zostaną mu wybaczone i zapomniane i oby sroga lekcja z Euro nie poszła na marne...

jeżeli nie awansujemy wiadomo że Ben Haker będzie musiał szukać nowego pracodawcy

Do góry
#2901400 - 10/02/2009 05:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
A ja jeszcze w kolko bede przypominal o pomijaniu Iwanskiego, ktory nigdy nie osiagnie international level. W przeciwienstwie do matusiaka, ktory byl tak dobry ze az ten international level przeskoczyl i zakonczyl kariere... wink

Do góry
#2901478 - 10/02/2009 06:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: THOM]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: THOM
No to odpowiem Wam : Forty, Hakan - skoro mnie cytujecie.

Jak widzę Wasza pamięć jest bardzo ulotna i stale pamiętacie i wypominacie tylko ile Leo zarabia. Niektórych śmieszy skład z Litwą, ale nie widzi, że to Leo wypromował młodzież lub mniej znanych piłkarzy - przykłady? Proszę bardzo :

Wawrzyniak, Fabiański, Kokoszka, Wasilewski, Dudka, Łoboziński, Golański, Piszczek, Bronowicki.

Większość z nich gra obecnie w zagranicznych klubach i to nie w byle jakich "gównach".

Leo nie boi się testować dalej np. Boguski, Pawłowski, Trałka, Komorowski, Wilk, Lewandowski, Peszko.

MAŁO ??? Który z poprzedników tak odważnie promował młodych chłopaków ??? Poza tym pisanie, że Leo nic z reprezentacją nie osiągnął jest po prostu śmieszne i kto tu ma klapki na oczach?
Przeczytaliście artykuł w PS i macie Leo za śmiecia co myśli o Feyenoordzie i kasie i to Was boli.
A ja będę się cieszył jak wreszcie odejdzie - nawet życzę mu szybkiego powrotu do Feyenoordu - BO TAM BĘDĄ GO SZANOWALI I DOCENIĄ JEGO WARTOŚĆ. Podziwiam go, że w takich warunkach jeszcze ma zapał.
Zobaczymy co zrobią następcy Leo czy będą mieli lepsze wyniki.
Ja szanuję Holendra, bo to człowiek, który ma klasę i wielką kulturę osobistą, ale pewnie znowu to ja mam klapy na oczach.
Mam dość tej bezsensownej polemiki stop bo i tak moje argumenty do Was nie trafią.



Gra? To słowo jest nieco na wyrost w przypadku niektórych z wymienionych przez Ciebie graczy. Nazwanie Fabiańskiego czy Wasyla "dzieckiem" Leo jest wg mnie nadużyciem, a wymienianie Łobodzińskiego jest śmieszne, bo dla mnie to grubo przereklamowany piłkarz

A czy ja napisałem że Leo nic nie osiągnął? Awans był, ale w nienajlepszym stylu i to z takiej grupy , w której zaistniały takie okoliczności, że trzeba byłoby być wyjątkowo nieudacznkiem żeby nie awansować. Co było potem każdy widział...

Co do testowania Peszki, Lewandowskiego czy Boguskiego ,prezentowali dobrą formę i na całe szczęście Leo to dojrzał ( gorzej jakby się uwziął jak na Brożka i udawał że nie widzi) i była to natrualna kolej rzeczy, a nie jakiś talent Beenhakkera w wyszukiwaniu perełek, bo cała Polska "huczała" o nich. Bałem się żeby na ich miejsce nie znalazł kolejnych Zahorskich czy Pazdanów, udało się tego unikanąć grin


Wspomina się że Leo miał od samego początku pod górkę. Po kilku meczach skandowanie Leo Leo Leo, powoli urastał do miana boga ( w sumie on chyba się tak poczuł, skoro sam powiedział że raz nim jest a za chwilę jest kawałkiem gówna). Nie zdawał sobie biedny sprawy, że u nas z byle czego robi się sukces i kogoś podnosi do rangi bohatera narodowego, a jeszcze szybciej zrzuca z piedestału pseudo chwały.

Niech się weźmie do roboty a nie użala nad sobą, bo wszyscy są źli, a on jest biedny i bez winy smirk


każdy ma swój pogląd ja nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać. Peace & love ozdoba

Do góry
#2901480 - 10/02/2009 06:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
7,5 tys. biletów po 20 zł dostaną kibice Górnika Zabrze na lutowe derby z Ruchem Chorzów. To efekt poniedziałkowych rozmów działaczy obu klubów.
Po kilku tygodniach rozmów osiągnięto wreszcie kompromis w sprawie biletów na derby Śląska. Działacze Ruchu Chorzów przystali na ofertę Górnika i przeznaczą fanom z Roosevelta 7,5 tys. wejściówek.

Do zobaczenia na Stadionie Śląskim smile

Do góry
#2901572 - 10/02/2009 07:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Amkwish]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: blackjack
We dwójkę wnosicie do tematu tyle ciekawych i konstruktywnych rzeczy że wszyscy są wami zachwyceni
Współczuje normalnym kibicom Legii i jednocześnie cieszę się że nie pisze na forum ani jeden tak " inteligentny " kibic Widzewa jak Ty i szery


piwo

Sam jestem daleki od oceniania kibiców Legii przez pryzmat tych dwóch beduinów.

Koszulka "Dżihad Legia" pewnie wiekszośc normalnych ludzi smieszy, idiotom ubierajacym sie w takie cos pewnie dodaje lansu (biedny kretyn - nie wie co czyni), natomiast gdyby wniknąć w to głebiej to kibica Legii takie cos powinno obrazać, więc autorowi tego "znakomitego pomysłu" powinni spuscić tegi oklep.

Owszem, na siłę usiłuje sie przeszczepiać do tradycji europejskiej słowo "dżihad" i tłumaczyć jako świętą wojnę, ale jest to sztuczne i pozbawione sensu, bowiem dżihad był, jest i bedzie kojarzony z tradycją muzułmańską.

Dla ludzi Legii niechetnych, widok kibiców w takich koszulkach, stanowi asumpt do generowania ironii.

"Widziałem dziś karawane beduinów na wielbładach i od razu domysliłem sie,ze Legia jest na wyjeżdzie".

Jeden matoł cos idiotycznego zapoda, kilku nastepnych podchwyci i wykona, a potem płacz i zgrzytanie zebów,ze inni sie smieją.

Tortem w głupi łeb autorowi pomysłu na koszulki "Dżihad Legia".

Witaj Amkwish....Nic dodać nic ująć...

Mam takie małe pytanie. O ile sie nie myle w jednym z postów McDziarz wspomniał coś " .. o Pani doktor ze swoch studiów " ... Mam takie małe pytanie patrzac na te wszystkie "mundrości" jakie w tym dziale zamieszczasz oraz na słowne zaczepki jakie kierujesz w kierunku fanów innych klubów ... Jaka to szanowana warszawska uczelnia kształci takich inteligentów jak TY?

Do góry
#2901584 - 10/02/2009 07:15 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Panowie...A jakie znaczenie ma to kto bedzie trenerem polskiej reprezentacji? Leo, Gmoch, Strejlau, Mourinho, Scolari czy Benitez: )? Kopaczy mamy takich jakich mamy a z pustego i Salomon nie naleje...

Do góry
#2901594 - 10/02/2009 07:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: ___On]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: ___On
Panowie...A jakie znaczenie ma to kto bedzie trenerem polskiej reprezentacji? Leo, Gmoch, Strejlau, Mourinho, Scolari czy Benitez: )? Kopaczy mamy takich jakich mamy a z pustego i Salomon nie naleje...
no jest roznica, ja tam widzialem duzy potencjal w naszej reprezentacji za Engela. Mielismy swoj styl i gralismy calkiem przyjemny dla oka futbol porownujac go do dzisiejszej gry frown

Do góry
#2901801 - 10/02/2009 16:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: forty]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama



Ma Pan też problem z Piotrem Świerczewskim. O co dokładnie chodzi?

Wszystko przez nieuczciwą zagrywkę byłego prezesa, pana Grzegorza Ślaka, który wbrew mojej woli pożyczył mu 200 tysięcy na kaucję za głośną sprawę w Mielnie. I to nie jemu bezpośrednio pożyczył, a jego bratu. Bo Świerczewski ma ponoć długi we Francji i nie może teraz na siebie przyjmować korzyści majątkowych. Piotrek do tej pory nie oddał nam pieniędzy. I dlatego mamy z nim problem.

Jak się Pan z nim rozstanie?
Ureguluje pożyczkę, to my mu zwrócimy kartę. Coś za coś

cały wywiad z prezesem Polonii-tu


A dzis ciąg dalszy ,czyli Piotruś Karate Mistrz kontratakuje


Podobno Nie chce pan oddać Polonii pożyczki w wysokości dwustu tysięcy złotych, a na dodatek chodzi pan do kasyna i daje zły przykład młodzieży. Tak mówi właściciel Polonii Józef Wojciechowski.
Piotr Świerczewski: Szykuję temu panu dwa procesy o zniesławienie i oszustwo. Zarzuty dotyczące kasyna to jakaś bzdura. Ostatni raz w kasynie byłem jakiś rok temu. Wszedłem na chwilę, nawet nie grałem. A wcześniejszy kontakt z tym miejscem miałem może jakieś osiem lat temu. To wszystko. Wojciechowski nigdy nie będzie w stanie udowodnić mi, że kiedykolwiek widział mnie w kasynie.

Wojciechowski jest oszustem

Do góry
#2901804 - 10/02/2009 16:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
Andrzej5 Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 866
Originally Posted By: xqwzts
Originally Posted By: ___On
Panowie...A jakie znaczenie ma to kto bedzie trenerem polskiej reprezentacji? Leo, Gmoch, Strejlau, Mourinho, Scolari czy Benitez: )? Kopaczy mamy takich jakich mamy a z pustego i Salomon nie naleje...
no jest roznica, ja tam widzialem duzy potencjal w naszej reprezentacji za Engela. Mielismy swoj styl i gralismy calkiem przyjemny dla oka futbol porownujac go do dzisiejszej gry frown


Przypomnieć ci co pisano o Engelu po mundialu? tongue
i to nie tylko pismaki, ale i większość zwykłych kibiców jak go mieszała z błotem i jaka nagonka była? że selekcja beznadziejna, że brak pomysłu na taktykę, że nie umie zmotywować, właściwie pod każdym względem był uważany za najgorszego selekcjonera na świecie, przyjdzie ktoś po Benhakerze i za 4 lata kibice psiocząc na ówczesnego selekcjonera będą z rozrzewnieniem wspominać jak zajebiście za Benhakera repra potrafiła grać, że odnosiła zwycięstwa o punkty z mocnymi europejskimi drużynami pierwszy raz od ponad 20 lat i pewnie ostatni przez kolejne 10-20 lat smirk
nie oszukujmy się, kadrowo jesteśmy na poziomie Finlandii, a nie Rosji czy Chorwacji, więc wyniki mamy od kilku lat i tak zdecydowanie ponad stan...

to tylko taka dygresja, sam byłem w szoku jak zwolnili Engela, w trochę mniejszym gdy zwalniano Janasa, ale w nie mniejszym bym był gdyby po Euro zwolnili Benhakera, prostu jeśli liczyć jedne eliminacje i wielką imprezę to jako całokształt poradził sobie imo najlepiej z tej trójki (kilku selekcjonerów przed Engelem takich jak Wójt pomijając, bo to były totalne pomyłki)
co innego te eliminacje i to jak sobie radzi z nagonką i kopaniem pod nim dołków przez pzpn, chyba ma już nas i tej roboty trochę dość, więc po MŚ nie widzę możliwości, żeby został, problem tylko w tym że nie ma nikogo na jego miejsce, chyba że by pójść va banque(?) i dać kadrę Smudzie w końcu laugh

Do góry
#2901822 - 10/02/2009 17:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Andrzej5]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Ja do dzis mieszam Engela(ów) z błotem,bo tam ich miejsce tongue

P.s te mocne europejskie drużyny, to raptem jeden mecz z Portugalią

Do góry
#2901835 - 10/02/2009 17:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: forty]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: forty



Ma Pan też problem z Piotrem Świerczewskim. O co dokładnie chodzi?

Wszystko przez nieuczciwą zagrywkę byłego prezesa, pana Grzegorza Ślaka, który wbrew mojej woli pożyczył mu 200 tysięcy na kaucję za głośną sprawę w Mielnie. I to nie jemu bezpośrednio pożyczył, a jego bratu. Bo Świerczewski ma ponoć długi we Francji i nie może teraz na siebie przyjmować korzyści majątkowych. Piotrek do tej pory nie oddał nam pieniędzy. I dlatego mamy z nim problem.

Jak się Pan z nim rozstanie?
Ureguluje pożyczkę, to my mu zwrócimy kartę. Coś za coś

cały wywiad z prezesem Polonii-tu


A dzis ciąg dalszy ,czyli Piotruś Karate Mistrz kontratakuje


Podobno Nie chce pan oddać Polonii pożyczki w wysokości dwustu tysięcy złotych, a na dodatek chodzi pan do kasyna i daje zły przykład młodzieży. Tak mówi właściciel Polonii Józef Wojciechowski.
Piotr Świerczewski: Szykuję temu panu dwa procesy o zniesławienie i oszustwo. Zarzuty dotyczące kasyna to jakaś bzdura. Ostatni raz w kasynie byłem jakiś rok temu. Wszedłem na chwilę, nawet nie grałem. A wcześniejszy kontakt z tym miejscem miałem może jakieś osiem lat temu. To wszystko. Wojciechowski nigdy nie będzie w stanie udowodnić mi, że kiedykolwiek widział mnie w kasynie.

Wojciechowski jest oszustem



widze dalej drążysz wątek związany z tym patologicznym klubem wink


od siebie dodam tylko że w Warszawie powstaje nowa koalicja !!! PiS brata się z Polonią !!!


W niedzielę na stadionie Polonii władze warszawskiej organizacji Prawa i Sprawiedliwości zorganizowały spotkanie pod hasłem "Równi i równiejsi w warszawskim sporcie". Przedstawiciele PiS protestowali przeciwko nierównemu, ich zdaniem, traktowaniu Legii i Polonii przez władze Warszawy. Na stronie www.wielkapolonia.pl czytamy, że w spotkaniu wziął udział poseł Mariusz Błaszczak (ten sam, który chciał, żeby Komisja Europejska zablokowała budowę stadionu przy Łazienkowskiej przez miasto z powodu "zakłócenia wymiany gospodarczej między krajami UE"), a także radni Warszawy - Marek Makuch (wiceprzewodniczący Komisji Sportu) i Tomasz Zdzikot. Towarzyszył im honorowy prezes KS Polonia Warszawa - Jerzy Piekarzewski.

Według Zdzikota miejsce spotkania ma charakter symboliczny. &#8211; Stadion Polonii jest przykładem nierównego traktowania warszawskich klubów sportowych. Kiedy zapadała decyzja o dofinansowaniu budowy stadionu Legii, argumentowano, że w przeciwnym wypadku może wycofać się sponsor. A dziś rzuca się kłody pod nogi sponsorowi Polonii. W trudnej sytuacji ekonomicznej należy szanować ludzi, którzy dają pieniądze na warszawski sport &#8211; czytamy na stronie Polonii. Zdzikot przypomniał, że radni PiS krytykowali decyzję o budowie tak dużego stadionu dla Legii, w sytuacji gdy "w odległości kilku przystanków będziemy mieli Stadion Narodowy", a w Warszawie nic się nie dzieje w sprawie obiektów dla innych klubów.

Według Makucha Polonia także we wcześniejszych latach była pomijana przy inwestycjach. Dopiero za kadencji samorządu w latach 2002 &#8211; 2006 dużo zrobiono dla modernizacji stadionu Czarnych Koszul. &#8211; Środki na niedawno zrealizowaną modernizację trybuny głównej przyznano także pod koniec poprzedniej kadencji władz miasta. Teraz dalsze prace wstrzymano &#8211; podkreślił. Skrytykował taką dyskryminację klubu, który "według mediów ma najbardziej kulturalną publiczność w Polsce, jest wizytówką sportową miasta, wartością, o którą należy dbać".

Kontekst dla wystąpienia polityków PiS stanowi awantura o czynsz za wynajem stadionu przy Konwiktorskiej. Nowa umowa z WOSiR przewiduje podwyższenie miesięcznej kwoty czynszu z 6 tysięcy złotych do 36 tysięcy złotych (ok. 0,4 mln złotych rocznie), co skłoniło właściciela Polonii Józefa Wojciechowskiego, do wycofania się ze sponsorowania siatkarzy Politechniki Warszawa. Dla pełnego obrazu przypomnijmy więc, że we wrześniu miasto podwyższyło również czynsz za dzierżawę stadionu Legii - z 0,5 mln złotych rocznie do 3,74 mln złotych (dane z oświadczenia KP Legia w tej sprawie).

Do góry
#2901844 - 10/02/2009 17:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Legia]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama
Originally Posted By: McDziarz
[quote=forty]




[quote]widze dalej drążysz wątek związany z tym patologicznym klubem
wink

Mam do tego klubu ogrom sympatii. smile Właśnie Polonia Warszawa była jedną z dwóch drużyn,których mecz widziałem na żywo po raz pierwszy w zyciu.
smile Miałem wtedy 8 lat

Do góry
#2901899 - 10/02/2009 18:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Andrzej5]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Andrzej5


to tylko taka dygresja, sam byłem w szoku jak zwolnili Engela, w trochę mniejszym gdy zwalniano Janasa, ale w nie mniejszym bym był gdyby po Euro zwolnili Benhakera, prostu jeśli liczyć jedne eliminacje i wielką imprezę to jako całokształt poradził sobie imo najlepiej z tej trójki (kilku selekcjonerów przed Engelem takich jak Wójt pomijając, bo to były totalne pomyłki)
co innego te eliminacje i to jak sobie radzi z nagonką i kopaniem pod nim dołków przez pzpn, chyba ma już nas i tej roboty trochę dość, więc po MŚ nie widzę możliwości, żeby został, problem tylko w tym że nie ma nikogo na jego miejsce, chyba że by pójść va banque(?) i dać kadrę Smudzie w końcu laugh


Dla porównania:

Janas w eliminacjach uzyskał 24 pkt (8-0-2 ; 27-9) - 6 drużyn w grupie. Na mundialu 1-0-2 Paweł Janas zarabiał bodajże około 45 tys. zł miesięcznie.

Leo w eliminacjach uzyskał 28 pkt (8-4-2 ; 24-12)- 8 drużyn w grupie. Na mundialu 0-1-2 Leo około 66 tys. euro miesięcznie


Leo jest jak maluch a nasze czcze życzenia to BMW. Bezsensownie dopłaca się do tego pierwszego, licząc naiwnie, że stanie się namiastką tego drugiegiego wink

Do góry
#2901911 - 10/02/2009 19:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Czy kolejny były piłkarz grający poprzednio w barwach Legii trafi do Arsenalu Londyn ??? Byłaby to sytuacja bezprecedensowa bo w Arsenalu są już Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański a więc Legijna kolonia w tym renomowanym klubie by się powiększyła. Najwyższy czas żeby Artur przeszedł do lepszego klubu bo w Celticu już się wypalił i więcej nie osiągnie. Przejście do Arsenalu tego zadeklarowanego kibica Legii wszystkim wyszło by na dobre.




Boruc skorzysta z afery?

Bójka z Aidenem McGeadym mocno zachwiała pozycje Artura Boruca w Celticu. "Holy Goalie" nie stracił jednak renomy na "Wyspach" i kuriozalnie na całym zamieszaniu może tylko skorzystać. Dzisiejsze wydanie brytyjskiego dziennika "Metro" informuje, że już latem Boruc może zasilić szeregi Arsenalu Londyn.

Szereg niewymuszonych błędów w bramce i bijatyka z kolegą mocno zachwiały karierę Boruca w barwach "The Bhoys". Będący absolutnym numerem jeden Boruc powoli traci status niezastąpionego. Koledzy, którzy mimo licznych pomyłek bronili Boruca, teraz murem stanęli za McGeadym. Jeśli Boruc do końca sezonu nie odbuduje swojej pozycji w klubie, to może się okazać niepotrzebny. Tym bardziej, że już w czerwcu do klubu dołączy Łukasz Załuska.

Mogłoby się wydawać, że kariera Polaka stanęła na zakręcie. Nic z tego. Brytyjski dziennik "Metro" informuje, że Boruc na kłopotach może wiele zyskać. Jesli tylko Celtic zechce pozbyć się bramkarza reprezentacji Polski, to z okazji skorzysta Arsenal Londyn.

Menedżer "Kanonierów", Arsene Wenger mocno interesował się sprowadzeniem Boruca już w poprzednim oknie transferowym, ale Celtic stawiał zaporowe warunki. Teraz "The Bhoys" mają z Polakiem nie lada problem i transfer może się okazać jedynym wyjściem z kłopotliwej sytuacji. Zmiana klubu mogłaby się również okazać zbawienna dla samego Boruca.

"Holy Goalie" w Arsenalu zastąpiłby Manuela Almunię, z którego formy nie do końca zadowolony jest Arsene Wenger. Brytyjskie media od dłuższego czasu spekulują, że ani Almunia ani Łukasz Fabiański nie spełniają nadziei menedżera "Kanonierów" i dlatego ten wciąż poszukuje bramkarza numer 1.

Do góry
#2901913 - 10/02/2009 19:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Andrzej5]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Andrzej5
Przypomnieć ci co pisano o Engelu po mundialu? tongue
Wiem co pisano i co mowiono, ale zyjemy w Polsce i tak juz jest. Przed kazda impreza jestesmy bombardowani stwierdzeniami: 'jedziemy po zloto'. I po co? Oczekiwania rosna, pilkarzy to przerasta, spalaja sie psychicznie i wychodza na boisko po to zeby tam byc, nie wiedza co maja zrobic.
Jestem przekonany ze i Leo by byl zmieszany z blotem i wyrzucony gdyby nie to jego sprytne zachowanie sprawiajace wrazenie jakby znal sie na tym co robi jak nikt inny i nie mozna go zwolnic. No bo on jest z zagranicy i twierdzi ze mamy duzy potencjal. Dziekuje za taki potencjal, ja go nie widze. Poza tym trzeba czegos wiecej do wygrania meczu niz potencjal.
Ktos pisal wczesniej ile zawodnikow wypromowal... I co po tym promowaniu mamy? Wyjada za granice, oslabia polska lige, posiedza na lawce, nie osiagna international level i zostana zapomnieni. Jesli tak bardzo chce naprawic polska pilke, to niech stworzy kadre B, do ktorej bedzie powolywal mlodych chlopakow i ich szkolil. Bez oficjalnych meczow, bez pokazywania ich swiatu. Nie wierze ze kiedykolwiek taki np. Pazdan bedzie gral na wysokim poziomie... Ale jest ciagle promowany, moze gdzies wyjedzie posiedziec na lawce.
I niech mi nikt nie pisze ze na zachodzie sie lepiej rozwina, bo umiejetnosci zawodnika zwieksza sie niewiele wiecej niz gdyby trenowal w Polsce. Rozwianac to sie moze chlopak 13 letni ktory od malego jest uczony grac w pilke. U nas gra ise w pilke dopiero w seniorach w drugiel lidze. Nizej jest korupcja, szkola przetrwania i uciekanie z nogami.

Do góry
#2901983 - 10/02/2009 19:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
Andrzej5 Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 866
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Andrzej5


to tylko taka dygresja, sam byłem w szoku jak zwolnili Engela, w trochę mniejszym gdy zwalniano Janasa, ale w nie mniejszym bym był gdyby po Euro zwolnili Benhakera, prostu jeśli liczyć jedne eliminacje i wielką imprezę to jako całokształt poradził sobie imo najlepiej z tej trójki (kilku selekcjonerów przed Engelem takich jak Wójt pomijając, bo to były totalne pomyłki)
co innego te eliminacje i to jak sobie radzi z nagonką i kopaniem pod nim dołków przez pzpn, chyba ma już nas i tej roboty trochę dość, więc po MŚ nie widzę możliwości, żeby został, problem tylko w tym że nie ma nikogo na jego miejsce, chyba że by pójść va banque(?) i dać kadrę Smudzie w końcu laugh


Dla porównania:

Janas w eliminacjach uzyskał 24 pkt (8-0-2 ; 27-9) - 6 drużyn w grupie. Na mundialu 1-0-2 Paweł Janas zarabiał bodajże około 45 tys. zł miesięcznie.

Leo w eliminacjach uzyskał 28 pkt (8-4-2 ; 24-12)- 8 drużyn w grupie. Na mundialu 0-1-2 Leo około 66 tys. euro miesięcznie


Leo jest jak maluch a nasze czcze życzenia to BMW. Bezsensownie dopłaca się do tego pierwszego, licząc naiwnie, że stanie się namiastką tego drugiegiego wink


No ale proszę cię, jaką grupę miał Janas? Oprócz Anglii, z którą zresztą zdobył 1 pkt (Leo z Portugalią 4 pkt) miał Austrię (grającą wtedy mega padakę), Irlandię Północną (która zaczęła cokolwiek grać dopiero ze 2 lata temu), Walię i Azerbejdżan, poza tym dostał kadrę chyba ponad rok przed eliminacjami. Leo dostał z 1-2 miesiące przed i w grupie miał mocnych Serbów i przyzwoitych Belgów (lepszych przecież zarówno od Ausrtii, Irlandii Płn jak i Walii). Więc co ty chcesz porównywać? Zresztą nie będę się kłócił, też nie przepadam za Leo, ale imo w tamtych eliminacjach zrobił świetny wynik, najlepszy od ponad 20 lat, w finałach został sprowadzony niestety na ziemię.

A co do pensji Leo, to PZPN stać na takie uposażenie i na tym, że awansował do Euro i tak jest świetnie wyszła. Poza tym to są mniej więcej średnie zarobki selekcjonera w Europie, a nie da się ukryć, że Polacy zeby namówić kogos z nazwiskiem do pracy z naszą reprą muszą zaoferować więcej niż jakaś silna repra (podobnie jak to jest na wschodzie Europy).

Do góry
#2902000 - 10/02/2009 19:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: xqwzts]
Andrzej5 Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 866
Potencjał to mu mamy, ale chodzi o to, że z niego nie korzystamy i nie mamy systemu szkolenia. Przecież o to chodzi, a nie o to że mamy juz ukształtowanych, wyszkolonych piłkarzy i będziemy wszystko wygrywać jak w to uwierzymy. Przecież o to się Piechniczek, szef szkolenia (czy jak mu tam) wkurza, że Leo mu wypomina że Dział Szkolenia w Polsce nic nie robi tylko pierdzi w stołki i szkolenia jak nie było tak nie ma i nikt nic w tym kierunku nie robi. Piechniczkowi się wydaje, że samo to że jest już wystarczy i próbuje odwrócić uwagę od siebie, najlepsza obroną jest atak przecież wink

Do góry
#2902158 - 10/02/2009 20:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Andrzej5]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Andrzej5
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Andrzej5


to tylko taka dygresja, sam byłem w szoku jak zwolnili Engela, w trochę mniejszym gdy zwalniano Janasa, ale w nie mniejszym bym był gdyby po Euro zwolnili Benhakera, prostu jeśli liczyć jedne eliminacje i wielką imprezę to jako całokształt poradził sobie imo najlepiej z tej trójki (kilku selekcjonerów przed Engelem takich jak Wójt pomijając, bo to były totalne pomyłki)
co innego te eliminacje i to jak sobie radzi z nagonką i kopaniem pod nim dołków przez pzpn, chyba ma już nas i tej roboty trochę dość, więc po MŚ nie widzę możliwości, żeby został, problem tylko w tym że nie ma nikogo na jego miejsce, chyba że by pójść va banque(?) i dać kadrę Smudzie w końcu laugh


Dla porównania:

Janas w eliminacjach uzyskał 24 pkt (8-0-2 ; 27-9) - 6 drużyn w grupie. Na mundialu 1-0-2 Paweł Janas zarabiał bodajże około 45 tys. zł miesięcznie.

Leo w eliminacjach uzyskał 28 pkt (8-4-2 ; 24-12)- 8 drużyn w grupie. Na mundialu 0-1-2 Leo około 66 tys. euro miesięcznie


Leo jest jak maluch a nasze czcze życzenia to BMW. Bezsensownie dopłaca się do tego pierwszego, licząc naiwnie, że stanie się namiastką tego drugiegiego wink


No ale proszę cię, jaką grupę miał Janas? Oprócz Anglii, z którą zresztą zdobył 1 pkt (Leo z Portugalią 4 pkt) miał Austrię (grającą wtedy mega padakę), Irlandię Północną (która zaczęła cokolwiek grać dopiero ze 2 lata temu), Walię i Azerbejdżan, poza tym dostał kadrę chyba ponad rok przed eliminacjami. Leo dostał z 1-2 miesiące przed i w grupie miał mocnych Serbów i przyzwoitych Belgów (lepszych przecież zarówno od Ausrtii, Irlandii Płn jak i Walii). Więc co ty chcesz porównywać? Zresztą nie będę się kłócił, też nie przepadam za Leo, ale imo w tamtych eliminacjach zrobił świetny wynik, najlepszy od ponad 20 lat, w finałach został sprowadzony niestety na ziemię.

A co do pensji Leo, to PZPN stać na takie uposażenie i na tym, że awansował do Euro i tak jest świetnie wyszła. Poza tym to są mniej więcej średnie zarobki selekcjonera w Europie, a nie da się ukryć, że Polacy zeby namówić kogos z nazwiskiem do pracy z naszą reprą muszą zaoferować więcej niż jakaś silna repra (podobnie jak to jest na wschodzie Europy).


A jaką miał Leo? Belgia w przebudowie, Portugalia w kryzysie, Serbia trapiona kontuzjami, Armenia, Kazahowie, Azerowie - faktycznie Mount Everest. Styl który został zaprezentowany w eliminacjach przez naszych piłkarzy pozostawiał wiele do życzenia, broniły nas wyniki. Dziwne, że tylko wypomina się mankamenty z Euro, a w kwalfikacjach bywało podobnie.

Do góry
#2902224 - 10/02/2009 21:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (7) [Re: Hakan]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
LEO WHY? potrzebujemy młodego trenera, które będzie budował naszą drużynę a nie gościa już podstarzałego który chce ciagnąć dwie sroki za jeden ogon!

Do góry
Strona 30 z 35 < 1 2 ... 28 29 30 31 32 34 35 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Kretol, alfa), 4061 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42