Strona 80 z 149 < 1 2 ... 78 79 80 81 82 ... 148 149 >
Opcje tematu
#3509290 - 12/11/2009 21:44 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Pewnie, że same przepisy nie oznaczają sukcesu.
I ja się zgodzę, że prawdopodobieństwo ciekawego produktu z ich strony jest małe.

Ale nie odbierajmy nikomu szans w kategoriach pewności smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3509343 - 12/11/2009 22:18 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Art300]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Masz rację, może w obliczu wielkich możliwości i umożliwienia im zaistnienia na globalnym rynku rozwinęliby się i stanęliby na wysokości zadania. Szanse małe bo nawet wśród zagranicznych firm są liderzy w branży oraz firmy, które zajmują znacznie mniejszą pozycję. Ale gdybyśmy stworzyli równe pole gry to rodzime buki przestałyby narzekać bo nie byłoby na to czasu...

Do góry
#3509369 - 12/11/2009 22:36 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Obiektywnie, to nasi bukmacherzy mają punkty naziemne, wiec mogliby się cieszyć większym zaufaniem niż firma zarejstrowana na szkrzynke pocztową na Giblartarze smile

Wysatwiajac naszych bukmacherów na rynek internetowy mamy kwestie czy ich kapitał jest wystarczający, no i czy technologiczne sobie poradzą na rózne zagrożenia w sieci.

Ja bym zagrał z miła chęcią w necie u polskiego buka. JEdnak ich wadą jest to że nie sponsorują sportu! Gdzie ich reklamy? Zakaz reklamy? Wystarczy dać samą markę nie trzeba dawać produktu.

Do góry
#3509411 - 12/11/2009 22:57 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Conrad]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
Z tego co wiem to Betgun jest ściśle powiązany z Millenium natomiast Doxxbet z Tipsport więc jakieś próby wejścia na rynek internetowy podejmowane są.
Narazie według mnie raczej mogą walczyć jedynie o klienta Europy Wschodniej i Centralnej.Anglicy to wiadomo przywiązani do określonych firm, klienci Europy Zachodniej w większości traktujący grę jako rozrywkę są klientami firm wydających miliony na reklamę jak Bwin czy Sportinbet np, które w dużej mierze zgarniają tzw. niedzielnych graczy dla których np. marża bukmachera nie ma żadnego znaczenia.

Do zagospodarowania jest jeszcze rynek większych stawek,mniejszych marż, braku indywidualnych limitów ale o wejście na ten rynek nie podejrzewam bukmacherów, którzy mają problem z przyjęciem kuponu za 1000zł.Tutaj jedynym konkurentem dla Pinnacle są Azjaci, którzy można powiedzieć że z szarej strefy weszli już na salony jak np 188bet sponsorujący kilka klubów Premiership.

Do góry
#3509524 - 12/11/2009 23:52 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: mamuska26]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Schetyna trochę przesadza. Rozmowa z dzisiaj z Napieralskim o niedawnym spotkaniu szefów klubów w sprawie afery hazardowej:

Nie wiem z czego to wynika, natomiast ja zauważyłem jedno niebezpieczne zjawisko, zjawisko postawy pana przewodniczącego Schetyny, który powiedział coś w ramach takiej retoryki IV RP Jarosława Kaczyńskiego - kto nie z nami ten przeciwko nam. O co chodzi dokładnie. Otóż, kiedy ja zadałem kilka bardzo rzeczowych pytań i chciałem rozwiać kilka wątpliwości, no bo po to, to spotkanie w końcu było, przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna mówi: jeżeli nie głosujecie, jeżeli nie będzie szybkiej pracy, jeżeli zgłosicie poprawki znaczy jesteście z hazardem, no to mi przypomina zawołanie Kaczyńskiego - to nie z nami ten przeciwko nam. Ja powiedziałem, na taki tryb postępowania się nie zgadzam, bo to już jest szantaż i dałem do zrozumienia to panu premierowi i wszystkim zgromadzonym na tym spotkaniu.

Marszałek Komorowski pytał czy były przeprowadzone konsultacje, zgodnie z procedurą, bo każda ustawa musi być konsultowana przez różne środowiska, przez związki zawodowe, no, tu powstała konsternacja. Michał Boni, pan minister Michał Boni mówił, że tak, że już są prowadzone, że - no niektórzy się wypowiadali w mediach, więc to można uznać za konsultacje, no zdziwiłem się bardzo, czy to można. Zapytałem, czy było to konsultowane ze związkami zawodowymi, w ogóle dlaczego pytałem o takie rzeczy? Otóż ja nie chcę być oskarżony, że jestem współtwórcą jakiegoś bubla prawnego, dlatego że premier chce się oczyścić.

Ja byłem zdziwiony, że na moje pytania, choćby na przykład o zgodności z prawem Unii Europejskiej, no odpowiadał ustnie tylko pan minister Dowgielewicz, a nie było analiz na piśmie. Pytałem o to, jakie są skutki do budżetu, pytałem czy były robione przez rząd analizy, czy nie będzie szarej strefy. Na te pytania odpowiedzi niestety twierdzącej od pana premiera nie dostałem. I co najważniejsze, poprosiłem pana premiera i marszałka, aby przed pracami nad tą ustawą dali słowo, słowo następujące, że wszystko co będziemy robili w takim szybkim tempie przy tej ustawie jest zgodne ze wszystkimi normami.

Cała rozmowa: http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Grzegorz-Napieralski#multimedia

Do góry
#3509620 - 13/11/2009 00:33 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Dokładnie, chcą jak najszybciej uchwalić jakieś gówno prawne, potem będzie już za późno na zmiany, a tuskomatoł będzie oczyszczony, wiadome kto na tym straci, my. Oby tylko opozycja (ta lepsza;-) się nie ugięła i drążyła dalej. Co za pajace, że ktoś tam sie w mediach wypowiadał i to wystarczy za konsultacje puke

Do góry
#3509714 - 13/11/2009 01:09 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: mazik]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
http://www.tvn24.pl/-1,1628359,0,1,sprzeczne-oswiadczenia-wiceministra,wiadomosc.html

się zaczyna laugh

ps. mógłby wreszcie jakiś porządny dziennikarz (o ile jest takowy) spytac tego matoła o jego wypowiedzi z zeszłego roku,ze zalegalizują e-hazard w Pulsie Biznesu i nie tylko blush
mam nadzieje,ze jednak po nitce do kłebka dojda i do tego wink

Do góry
#3510162 - 13/11/2009 04:07 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
Ojciec RYZYKo Offline
journeyman

Meldunek: 31/01/2007
Postów: 61
Originally Posted By: DJ SOSNA
Schetyna trochę przesadza. Rozmowa z dzisiaj z Napieralskim o niedawnym spotkaniu szefów klubów w sprawie afery hazardowej:

Nie wiem z czego to wynika, natomiast ja zauważyłem jedno niebezpieczne zjawisko, zjawisko postawy pana przewodniczącego Schetyny, który powiedział coś w ramach takiej retoryki IV RP Jarosława Kaczyńskiego - kto nie z nami ten przeciwko nam. O co chodzi dokładnie. Otóż, kiedy ja zadałem kilka bardzo rzeczowych pytań i chciałem rozwiać kilka wątpliwości, no bo po to, to spotkanie w końcu było, przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna mówi: jeżeli nie głosujecie, jeżeli nie będzie szybkiej pracy, jeżeli zgłosicie poprawki znaczy jesteście z hazardem, no to mi przypomina zawołanie Kaczyńskiego - to nie z nami ten przeciwko nam. Ja powiedziałem, na taki tryb postępowania się nie zgadzam, bo to już jest szantaż i dałem do zrozumienia to panu premierowi i wszystkim zgromadzonym na tym spotkaniu.

Marszałek Komorowski pytał czy były przeprowadzone konsultacje, zgodnie z procedurą, bo każda ustawa musi być konsultowana przez różne środowiska, przez związki zawodowe, no, tu powstała konsternacja. Michał Boni, pan minister Michał Boni mówił, że tak, że już są prowadzone, że - no niektórzy się wypowiadali w mediach, więc to można uznać za konsultacje, no zdziwiłem się bardzo, czy to można. Zapytałem, czy było to konsultowane ze związkami zawodowymi, w ogóle dlaczego pytałem o takie rzeczy? Otóż ja nie chcę być oskarżony, że jestem współtwórcą jakiegoś bubla prawnego, dlatego że premier chce się oczyścić.

Ja byłem zdziwiony, że na moje pytania, choćby na przykład o zgodności z prawem Unii Europejskiej, no odpowiadał ustnie tylko pan minister Dowgielewicz, a nie było analiz na piśmie. Pytałem o to, jakie są skutki do budżetu, pytałem czy były robione przez rząd analizy, czy nie będzie szarej strefy. Na te pytania odpowiedzi niestety twierdzącej od pana premiera nie dostałem. I co najważniejsze, poprosiłem pana premiera i marszałka, aby przed pracami nad tą ustawą dali słowo, słowo następujące, że wszystko co będziemy robili w takim szybkim tempie przy tej ustawie jest zgodne ze wszystkimi normami.

Cała rozmowa: http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Grzegorz-Napieralski#multimedia

Głososwałem na tych cudaków i przyznaję się do błędu! TO JEST JAKAS PARODIA! TUSK EWIDENTNIE ZAMIATA POD DYWAN ŁAPÓWKI CHLEBOWSKIEGO I KOLESI! QRWA RYDZYK SIĘ CHOWA...

Do góry
#3510611 - 13/11/2009 06:41 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: mamuska26]
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: mamuska26
Strona Pinnacle dla mnie łatwa w obsłudze, w dodatku jeden już z nielicznych bukmacherów oferujących uczciwe zasady limity zarówno dla przegrywających jak i wygrywających zawsze takie same.



Czasami limity 1 EUR w Pinnacle jak Ktoś im podpadnie, w gruncie rzeczy to co napiszę poniżej to 5 lat temu sam bym w to nie uwierzył a nawet nie pomyślał ani sekundę że można w takie coś uwierzyć , a teraz mówię to z pełną świadomością, to nie jest żart to co powiem

"-Na czym Pinnacle się w ogóle nie zna ??
- Na sportach amerykańskich "

Do góry
#3511124 - 13/11/2009 16:48 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: rafałek]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
Gram lata w Pinnacle, znam ludzi tam grających i wygrywających nikt nigdy nie miał z nich tam indywidualnego limitu.Możesz sprecyzować co znaczy zwrot "ktoś im podpadnie" bo tak to każdego bukmachera można pomawiać.

Do góry
#3511356 - 13/11/2009 21:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: mamuska26]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041

Do góry
#3511370 - 13/11/2009 21:08 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AGASSI]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=23&id=20074&page=1

Władze Holandii mogły się ostatnio utwierdzić w przekonaniu, że utrzymają system monopolistyczny na swoim rynku hazardowym, skoro Bwin przegrał ne dawno przed ETS-em z portugalskim monopolistą. Trybunał uznał w tym przypadku prawo organizacji Santa Casa do wyłączności na usługi hazardowe w sieci, czemu miała przyświecać idea ochrony moralności publicznej i zwalczania ewentualnych negatywnych skutków grania. Jednak ta sprawa to przypadek szczególny - Santa Casa ma w Portugalii monopol na hazard od kilkuset lat.

Do góry
#3511571 - 13/11/2009 22:35 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AGASSI]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Że monopol, to mało powiedziane. Jest organizacją non-profit.

Do góry
#3511957 - 14/11/2009 00:59 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Art300]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Teraz cały czas ustawa nr 1 jest wałkowana, a kiedy mozna sie spodziewac jakis informacji o tej ustawie która bedzie dotyczyć neta?

Do góry
#3511987 - 14/11/2009 01:05 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Art300]
Karlo Offline
journeyman

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 98
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-...-dlugi-24092009
Program Sprawa dla reportera z 24 września 09, czyli jeszcze przed aferą. W drugiej części programu poruszona jest sprawa legalności hazardu sieciowego. Wypowiada się też wielki "znafca" tematu Kapica.
Do rzeczywistych ekspertów w dziedzinie hazardu należy Marek Czarkowski i to jego należało by słuchać, zamiast nieudolnych polityków.
http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/minela-dwudziesta/wideo/12112009
W dalszej części wczorajszego programu jest wywiad z Czarkowskim (o godz. 20:33), który twierdzi m.in. , że e-hazard jest nie do ruszenia.
Aby pominąć pierwszą część tego programu trzeba nacisnąć prawy przycisk myszy, najechać na właściwości i skopiować do przeglądarki link z lokalizacji.Wtedy program odtwarzany będzie w WMP.

Do góry
#3512042 - 14/11/2009 01:16 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Karlo]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30569
Skąd: Brama

Do góry
#3512091 - 14/11/2009 01:24 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: forty]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
@karlo.......Czarkowski świetnie zorientowany grin ale tej baby totalnie nietrawie ,głupia,kompletnie niepzrygotowana,typowa amatorszczyzna nie dziennikarstwo puke

Do góry
#3512105 - 14/11/2009 01:27 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: forty]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041


"Warto zwrócić uwagę, że w praktyce 50-procentowa stawka podatku oznaczałaby, że obstawiając złotówkę np. na konkretny wynik meczy w praktyce 50 groszy od razu przekazujemy fiskusowi, zaś gramy za pozostałe 50 groszy. Aby więc choćby zwróciła nam się postawiona złotówka, bukmacher musiałby wypłacać co najmniej 2:1 za obstawiony wynik."

czemu oni takie bzdury wypisuja debile blush

Do góry
#3512159 - 14/11/2009 01:39 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AGASSI]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Wiesz, może oni w praktyce przekażą. Może lubią fiskusa smile

Do góry
#3512160 - 14/11/2009 01:39 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Art300]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
W końcu darowizny dla fiskusa są chyba dozwolone:)

Do góry
Strona 80 z 149 < 1 2 ... 78 79 80 81 82 ... 148 149 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Kretol, alfa), 4061 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42