Strona 10 z 18 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 >
Opcje tematu
#357134 - 08/06/2005 17:54 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
przed nastepnym meczem Ferdka, krotka wypowiedz z konferencji prasowej po meczu z Soderlingiem:
"If I had lost, I would have sit here and had no more matches to play almost before Wimbledon, except the doubles tomorrow, things would be very different."

To fajnie,ze Roger ma motywacje do walczenia w kazdym meczu bo chce sie jak najlepiej przygotowac do Wimbledonu.
Pytanie tylko -- co nam z tego skoro kursy na niego sa takie marne

Kaligula -- Mirnyi potęga nie jest,ale moze uda sie znaleźć jakiegos haka na Hewitta

Do góry
Bonus: Unibet
#357135 - 08/06/2005 18:00 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Mirnyi juz ogrywal Hewitta - moze jakis handi na niego

Do góry
#357136 - 08/06/2005 18:10 Re: Grand Slam Champions Trophy
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
DSF-iarze czy widzieliście mecz sziltera? dobrze grał? i jeszcze ten zimonjic, on w singlu występuje?
z halle myślę o Canas+Norman...ale tylko myślę, bo argumentów póki co nie widzę...

Do góry
#357137 - 08/06/2005 18:17 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
Marcel ja mysle (tak na gorąco) że dwie rzeczy beda decydujace dla wygranej Mirnego
1)dobra dyspozycja serwisowa
(presja, presja,presja - dobry serwis i 2 metrowy potwor zakrywajacy przy siatce kazdy kąt na korcie, a lob musi zahaczac o górne partie stratosfery -- Hewitt lubi grac "z kontry" ale niekoniecznie musi mu to wychodzic po 12 tygodniach bez tenisa)

2)typowo angielska pogoda,a nie to co do tej pory
(lekka mżawka w powietrzu, wilgoć, chlodno a nawet zimno -- ciezko sie wtedy "rozkręcic", pilka odbija sie szybciej, bardziej sie slizga a co za tym idzie trudniej zlapac rytm. Tu rowniez przerwa Hewitta moze spowodowac,ze Bialorusin szybciej dostosuje sie do warunkow i tym samym wygra)

Pomysl z handim jest calkiem na miejscu. Dodatkowe zabezpieczenie nie przeszkodzi

Do góry
#357138 - 08/06/2005 18:33 Re: Grand Slam Champions Trophy
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
łeder:
11am
Partly Cloudy
66°F
66°F 0% 50°F 56% From NNW 6 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
12pm
Partly Cloudy
68°F
68°F 0% 50°F 52% From NNW 6 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
1pm
Partly Cloudy
70°F
70°F 0% 50°F 49% From N 7 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
2pm
Partly Cloudy
71°F
71°F 0% 50°F 47% From N 7 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
3pm
Partly Cloudy
72°F
72°F 0% 50°F 46% From N 8 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
4pm
Partly Cloudy
72°F
72°F 0% 50°F 46% From N 8 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
5pm
Mostly Cloudy
71°F
71°F 0% 50°F 47% From NNE 9 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
6pm
Mostly Cloudy
70°F
70°F 0% 50°F 49% From NNE 9 mph
Custom Business Trip Weather
Airport Impact Forecast Maps
Weather Tools for the Traveler
Morning Commute Find Wi-Fi-Enabled Airports
Evening Commute TravelWise Forecast
7pm
Mostly Cloudy
69°F
69°F 0% 50°F 51% From NNE 9 mph

nie ma jescze oop's.
jeśli będą grać wieczorkiem to może ta pogoda coś pomoże... może

Do góry
#357139 - 08/06/2005 18:41 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
Jesli chodzi o h2h jest 2-1 dla Hewitta.

Od 2001 graja co dwa lata ('01,'03,'05) i za kazdym razem sa trzy sety. Wszystkie te mecze na lubianej przez nich nawierzchni twardej. Problem w tym,ze Mirny oprocz 4 rundy Wimbledonu w 2003 roku gra na trawie zaskakujaco slabo jak na jego styl gry (6-11 od 2001).
Normalnie Hewitt bylby zdecydowanym faworytem na trawniku,ale ta 12 tygodniowa przerwa nie daje mi spokoju...

Do góry
#357140 - 08/06/2005 18:54 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
2-2 mistrzu

Do góry
#357141 - 08/06/2005 18:59 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
no i jeszcze jedno bo Kaligula poszedl na łatwizne a co zatem idzie z jego postu na temat łeder ja nic nie wiem

jak donosza moi ludzie
jutro: partly cloudy, 23 stopnie, wilgotnosc: śr.30% max.56%
piatek: podobnie tylko bardziej slonecznie

dopiero koło niedzieli spodziewane są deszcze

jesli to sie potwierdzi to juz warunek pogodowy mamy z głowy

Do góry
#357142 - 08/06/2005 19:04 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
Quote:

2-2 mistrzu




brawo za czujnosc

bralem pod uwage zapiski od 2001 roku,ale fakt faktem - pominiete przeze mnie spotkanie to:

rok 2000
Sydney Olympics, Hard, R64 (Australia)

Mirnyi-Hewitt 6-3, 6-3

Do góry
#357143 - 08/06/2005 19:19 Re: Grand Slam Champions Trophy
sajmon_mowi Offline
member

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 194
Quote:


sajmon dobrze,ze sie zaasekurowales tym ostatnim zdaniem bo jak na "sypiącego" sie zawodnika Roddick osiagnal w tym meczu imponujace liczby:

"coraz słabysz serw":
--10 asów (w tym jeden 151 mil/h)

--w drugim secie nie przegral punktu przy swoim serwisie i tylko 7 w całym meczu gdy serwował

Dodatkowo seria zwyciestw w Stella Artois to juz 11 spotkan.





Jak wiem, ze po meczy sie latwo analizuje wynik :-) Ale musze przyznac, ze mnie pozytywnie zaskoczyl. Serw tez, po tym co pokazal na RG te 150 mil, widac, ze sie wzial w garsc. Nawet bakchand taki zly nie byl. Ale wysokiej poprzeczki nie mial, kiepska forma australijczyka, choc te pare asow robilo wrazenie :-)

Do góry
#357144 - 08/06/2005 20:22 Re: Grand Slam Champions Trophy
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

Quote:

szkoda też Carraza bo był bardzo blisko wyeliminowania Radka....JoJo zagrał największą tragedie...prowadził juz 3:0 by przegrać 6:7 ..drugi set bez historii...wygrał też mój faworyt dzisiejszych gier Maruś Philip jak zwykle kilka asików musiał posłać ....

na jutro ...na pewno zagram Guccione





Brawa i dla pana Guccione......

dziś tak wszyscu polecają Roddicka
ja sądze że "Mrauś" może dziś pokusić się o niespodziankę...
koleś dostał dziką kartkę w Wimbledonie tak więc gdzieś musi trenować żeby dobrze wypaść..a Roddick ..jego forma jest raczej chwiejna ...

mój typ: Philippoussis--> singielek

na drugim kuponiku jeszcze Zagrałem Tomusia Hasa i Ivcia Karlovica





No wprawdzie Maruś niewszedłe..ale za dużo nieryzykowałem 1/10

ale za to IVO z Tomusiem sie postarali...chociaż Hassiu leciutko mnie zdrażnił kiedy przegrywał w 3 secie 1:3 i 2:4 ale liczy sie końcowy sukces

Do góry
#357145 - 08/06/2005 21:12 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
Quote:

Jak wiem, ze po meczy sie latwo analizuje wynik :-)




Wynik najlepiej weryfikuje przedmeczowa analize.Z tym chyba sie zgodzisz? Poczytaj sobie to co napisales przed, sprawdz pomeczowe liczby i wyciagnij wlasciwe wnioski.
To taka drobna sugestia, nic osobistego. Powodzenia w dalszym typowaniu.


Do góry
#357146 - 09/06/2005 05:49 Re: Grand Slam Champions Trophy
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Wczoraj trafiony singiel (ToJo) i połozony rozpis (Dentka!)
Na dziś gram drobniej ale więcej niespodzianek - trochę dziwny to turniej - niby teoretycznie lepsi wygrywają, ale zawsze jest kilka wpadek - stąd zmiana sposobu grania.
Wyższe kursy - przyjemniejsze emocje (same single):

1) Ancić - Gasquet - 2 /2.87/ 2/10
Mario dosyć mocny i Rysio nieczego sobie. Predyspozycje Mojego immiennika do gry (grass) chyba trochę lepsze, ale Rychu to walczak i w obecnej formie napewno nie stoi na straconej pozycji.

2) Karlović - Zib 1 /1.43/ 5/10
Gdzie maluszek Chorwacki ma wygrywać jak nie trawie, a Zib jak to Zib - powalczą ale wskazania w TB na Ivo.

3) Stepanek - Rusedski 1 /2.07/ 3/10
Ulubiona nawierzchnia "dziadka" (na której nawet nieźle sobie poczyna, ale "piękny Radzio" to jeden z moich ulubionych zawodników - dziś stawiam na zasadzie przeczucia (kursy podobne)

4) Grosjean - Blake 1 /1.50/ 8/10
Nawierzchnia, forma i predyspozycje po stronie Seby, "sympatyczny murzynek" mimo że powrócił już do pełnej dyspozycji (po kontuzji), to jak dla mnie za wysokie progi na jego czarniutkie nogi!

5) Murray - ToJo 1 /3.35/ 3/10
Młody junior ogra dziś starego mistrza. ToJo wczoraj nic kompletnie nie reprezentował, a młodzieniaszek brykał niczego sobie

i deser
6) Guccione - Henman 1 /5.40/
Jeżeli Gutek utrzyma swoją formę "serwową" to normalnego gema stracić nie powinien (chyba że TB - ale tu też jest mocny). Kurs całkiem ładny. Ryzykuję pod wrażeniem wczorajszej dyspozycji Gutka. Tim ostatnio bez wyrazu - choć to typowy "trawiarz"

Typy z Halle później

Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#357147 - 09/06/2005 06:17 Re: Grand Slam Champions Trophy
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
na dzisiaj
Ancic M. v Gasquet R.
Zib T. v Karlovic I.
Rusedski G. v Stepanek R.
Grosjean S. v Blake J.
a z cipek

Tanasugarn T. v Foretz S.
Jackson J. v Granville L.

powodzenia

Do góry
#357148 - 09/06/2005 06:20 Re: Grand Slam Champions Trophy
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
Quote:

na dzisiaj
Ancic M. v Gasquet R.
Zib T. v Karlovic I.
Rusedski G. v Stepanek R.
Grosjean S. v Blake J.
a z cipek

Tanasugarn T. v Foretz S.
Jackson J. v Granville L.

powodzenia



Do góry
#357149 - 09/06/2005 06:29 Re: Grand Slam Champions Trophy
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
dziś na pewno zagram Guccione w pojedńczym zakładziku.....ze względów czysto sentymenatlnych...no i troszke z przeczucia....Henman w meczu z Gineprim troszke sie meczył..był w opałach...wyszedł z nich tylko dlatego że jest bardziej doświadczony jeśli chodzi o trawnik...jednak dziś może mieć kłopoty i Guccione na pewno podniesie poprzeczkę do 2 m:)

Tu tez poprę KRAJANA w meczu Stepanek/Rusedski ....Czech wprawdzie niejest specjalistą na tej nawierzchni....ale jest ambitny i będzie chciał pokazać że jeszcze w tym turniej niepowiedział zzzzzzz ....Rusedski wyeliminował Goodalla ??? co to wogóle jest? i Tursunova...nie jest to swiatowa klasa "trawników"..Raduś wprawdzie męczył się z Carrazem....ale dziś do meczu na pewno podejdzie jeszcze bardziej zmotywowany....bo niema to jak wygrać z ANGOLEM na jego terenie

Do góry
#357150 - 09/06/2005 06:36 Re: Grand Slam Champions Trophy
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
Quote:

dziś na pewno zagram Guccione w pojedńczym zakładziku.....ze względów czysto sentymenatlnych...no i troszke z przeczucia....Henman w meczu z Gineprim troszke sie meczył..był w opałach...wyszedł z nich tylko dlatego że jest bardziej doświadczony jeśli chodzi o trawnik...jednak dziś może mieć kłopoty i Guccione na pewno podniesie poprzeczkę do 2 m:)

Tu tez poprę KRAJANA w meczu Stepanek/Rusedski ....Czech wprawdzie niejest specjalistą na tej nawierzchni....ale jest ambitny i będzie chciał pokazać że jeszcze w tym turniej niepowiedział zzzzzzz ....Rusedski wyeliminował Goodalla ??? co to wogóle jest? i Tursunova...nie jest to swiatowa klasa "trawników"..Raduś wprawdzie męczył się z Carrazem....ale dziś do meczu na pewno podejdzie jeszcze bardziej zmotywowany....bo niema to jak wygrać z ANGOLEM na jego terenie


gdybys widzial mecz rusedskiego z goodallem to bys wtedy powiedzial co to jest, a jak nie widziales to lepiej nic ne mow, to jest taki zawodnik ala rusedski tylko ma 19 lat:) wysoki, potezny serwis i wogole stworzony do gry na trawie .

Do góry
#357151 - 09/06/2005 06:39 Re: Grand Slam Champions Trophy
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Schuttler-Norman --> 2
niewierze że Schuttler załapał forme .... wprawdzie wygrał bez straty seta z "Ziemniolem bez formy"... to tak samo jakby z mistrzem kolonii w tenisa stołowego wygrać w szachy ......gra Normana od początku mi sie podoba ...dobry serwis ...niezły przy siatce ...to jest to...jakoś Rainer mnie nieprzekonał...czas wykopać Nieca z turnieju

typ: Norman

Do góry
#357152 - 09/06/2005 06:47 Re: Grand Slam Champions Trophy
kewin Offline
Q

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 7293
Skąd: Lubin
Quote:

Quote:

dziś na pewno zagram Guccione w pojedńczym zakładziku.....ze względów czysto sentymenatlnych...no i troszke z przeczucia....Henman w meczu z Gineprim troszke sie meczył..był w opałach...wyszedł z nich tylko dlatego że jest bardziej doświadczony jeśli chodzi o trawnik...jednak dziś może mieć kłopoty i Guccione na pewno podniesie poprzeczkę do 2 m:)

Tu tez poprę KRAJANA w meczu Stepanek/Rusedski ....Czech wprawdzie niejest specjalistą na tej nawierzchni....ale jest ambitny i będzie chciał pokazać że jeszcze w tym turniej niepowiedział zzzzzzz ....Rusedski wyeliminował Goodalla ??? co to wogóle jest? i Tursunova...nie jest to swiatowa klasa "trawników"..Raduś wprawdzie męczył się z Carrazem....ale dziś do meczu na pewno podejdzie jeszcze bardziej zmotywowany....bo niema to jak wygrać z ANGOLEM na jego terenie


gdybys widzial mecz rusedskiego z goodallem to bys wtedy powiedzial co to jest, a jak nie widziales to lepiej nic ne mow, to jest taki zawodnik ala rusedski tylko ma 19 lat:) wysoki, potezny serwis i wogole stworzony do gry na trawie .





stworzony... to on może jest....ale nie do gry na trawie ....jak potrenuje i ogra się , bedzie miał wyniki to powiem ze jest stworzony .... narazie mnie nie przekonałeś co do gry na GREGA

Do góry
#357153 - 09/06/2005 06:49 Re: Grand Slam Champions Trophy
adasko Offline
old hand

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 1136
Skąd: Legnica
jedyne spotkanie które dzisiaj "czuje" to Grosjean - j.Blake
w moim mniemaniu Groszek jest wypoczęty, do ostatniego spotkania a Garcią Lopezem podchodził na luzie i zabardzo się nie przejmował grą(wkońcu był pewny siebie i swojej wygranej)
Dlatego uważam że francuz bez problemów powinien wygrać z "murzynkiem"
kurs 1,48 jak najbardziej na miejscu

Do góry
Strona 10 z 18 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, Kretol, alfa), 4215 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788605 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47