Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#4354711 - 11/01/2011 00:30 WTA - Australian Open - 17.01-29.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Australian Open

Miejsce : Melbourne, Australia
Ranga turnieju : Wielki Szlem
Data : 17.01-29.01 2011 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 24'955'000 $
Uczestniczki : 128 zawodniczek w singlu / 64 pary w deblu
Oficjalna strona : www.ausopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.wtatour.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF

Która zawodniczka wygra Australian Open ?
Only one choice allowed (33 total votes)
Caroline Wozniacki - 2 (06%)
Vera Zvonareva - 2 (06%)
Kim Clijsters - 8 (24%)
Venus Williams - 5 (15%)
Justine Henin - 10 (30%)
Maria Sharapova - 0 (0%)
Ana Ivanovic - 1 (03%)
Samantha Stosur - 1 (03%)
Agnieszka Radwańska - 4 (12%)
Inna tenisistka - 0 (0%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#4365240 - 14/01/2011 08:20 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Goget]
Sałata Offline
addict

Meldunek: 08/01/2011
Postów: 629
Groenefeld Anna - Pliskova Karolina 2 @2.28

Dzisiaj krótkie analizy z braku czasu. Jest to mecz z kwalifikacji do Australijskiego Wielkiego Szlema. Niemka z roku na rok coraz słabsza, kiedyś gościła nawet w czołowej 15, a aktualnie 167. Jest to zawodniczka dość masywna, wcześniej często miewała problemy z nadwagą. Z racji masywnej budowy ma ona problemy z poruszaniem się po korcie, swoją grę opiera głównie na mocnym serwisie oraz mocnej siłowej grze, której towarzyszy sporo błędów własnych. Pliskova coraz śmielej puka do seniorskiego tenisa. Jest to 18-letni talent zza naszej południowej granicy. Rok temu wygrała juniorski Australian Open, a więc zna te korty doskonale i czuje sie na nich świetnie. Podsumowując typuję zwycięstwo utalentowanej Karoliny Pliskovej.


Edited by Fro_Lech (14/01/2011 19:52)

Do góry
#4365339 - 14/01/2011 08:54 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Sałata]
Sałata Offline
addict

Meldunek: 08/01/2011
Postów: 629
Stephens Sloane - Ungur Gabriela 1 @1.55

Ponownie stawiam na młodość. Sloane to utalentowana 18-latka z USA. Do tej pory osiągała głównie sukcesy w grze deblowej, w 210 roku 3 krotnie wygrywając juniorskiego Wielkiego Szlema, French Open, Wimbledon oraz US Open. W 2008 również zaliczyła finał gry podwójnej podczas US Open. A więc widać, że ta dziewczyna ma duży potencjał, ostatnio zaczęła więcej grywać w singlu i nie wychodzi jej to najgorzej bo systematycznie pnie się w rankingu, już jest około 200 miejsca mimo tak młodego wieku. Twarde korty w Melbeurne będą bez wątpienia jej atutem w tym spotkaniu, bo jej przeciwniczka preferuje cegłę i tam czuje się najlepiej a australijskie korty niezbyt jej służą. Typuję pewne zwycięstwo Sloane Stephens.


Edited by Fro_Lech (14/01/2011 19:52)

Do góry
#4366991 - 15/01/2011 02:14 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Sałata]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Dubois - Letcher (1) 1,4
Zmusiłem się i obejrzałem mecz Lechter z Beltrame. Australijka surowe drewno i mógłbym skończyć. Technika, obrona, zmiany rytmu gry to elementy które u niej nie występują. Chce zabić każdą piłkę, z obu skrzydeł, przy returnie, przy woleju, przy obronie. Return - muszę wspomnieć - niesamowicie agresywnie ustawia się do returnu, szczególnie drugiego podania rywalki, metr w głąb kortu i czeka... efektem są returny - albo balon, albo za długi(aut), albo za krótki, generalnie "chce, ale nie bardzo wie jak". Beltrame właściwie to sama przegrała ten mecz. 1 set to festiwal jej błędów, w 2 secie wreszcie zagrała swoje, w 3 secie też do stanu 4-5* kiedy nastąpiły 3 przełamania z rzędu. Wtedy Australijka pokazała trochę regularności, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dubois ograła Yakimovą w dwóch setach, która z kolei parę chwil wcześniej ograła Letcher 6-0 6-0.


Edited by Fro_Lech (15/01/2011 14:50)

Do góry
#4373666 - 17/01/2011 02:40 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Fro_Lech]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Na moje oko to na jutro wyłaniają się dwa meczyki po smakowitych kursach:

Wickmayer, Y - Groth, Jarmila
Typ: 1
Kurs: 2.12
Buk: Tobet

Kurs rośnie na Janke więc zapewne gawiedź gra Groth. No i niech gra dalej to rano zapewne ponad 2.2 się złapie na Wickmayer. Chyba wszyscy są pod wrażeniem wygranego turnieju Jarmili w tym tygodniu. Tylko kogo ona tam wartościowego pokonała? Zakopalovą która nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu na szybkich nawierzchniach? A może Vinci z jej archaicznym stylem gry? Jedynym prawdziwym sukcesem można uznać wygraną z Mattek, która ewidentnie jest w formie od początku sezonu. Jak dla mnie faworytką jest Wickmayer, która posiada więcej atutów, która będzie walczyć do upadłego o każdą piłkę, która broni mnóstwo punktów za 4 rundę z przed roku. Belgijka jest po prostu lepszą tenisistką i jutro to udowodni na korcie.

Angelique Kerber – Dominika Cibulkova
Typ: 2
Kurs: 1.35
Buk: Expekt

W zasadzie nie ma o czym pisać. Jeżeli tylko głowa nie zrobi jakiegoś psikusa to Domi zmiata rywalkę w mig. Jest mega zmotywowana, świetnie rozpoczęła sezon. Widać, że to o czym mówiła w wywiadach to nie są żadne mrzonki tylko fakty. Kiri i Wozniacki nie ugrały z nią nawet seta w tym tygodniu. Przyzwoity kurs jak na jeden z pewniejszych meczów WTA w 1 rundzie.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:26)

Do góry
#4376446 - 17/01/2011 22:18 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Bullet]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Typy na drugi dzień AO:

A. Kleybanova - I. Falconi typ 1 @ 1.08

Rosyjski czołg kontra włoska druga liga. Faworytka jest tylko jedna rosyjska "piękność" bardzo dobrze weszła w sezon 2011, udany turniej w Sydney, bardzo wyrównane spotkanie mówią same za siebie. Rosjanka to przede wszystkim siła, gra z głębi kortu, a poza tym gra także debla, więc przy siatce coś umie, ale z tym już nie jest tak rózowo, gdyż jest to zawodniczka o sporej masie i sile, więc ze zwinnością jest już gorzej, na szczęście kondycyjnie wydaje się dosyć wytrzymała. Włoszkę przyznaję się, że jakoś niezbyt mi utkwiła w pamięci w ostatniej rundzie kwali pokonała Dijyas, było trochę przełamań, więc nie widzę powodów, żeby Kleyba nie łamała Falconi co chwila, jeżeli doda do tego poprawny serwis to będzie szybki mecz.

J. Jankovic - A. Kudryavtseva typ 1 @ 1.35

Spotkanie nieco przygasłej w zeszłym sezonie serbskiej gwiazdy kontra Alla. Jankovic zeszły sezon tragedia, więc trzeba się w końcu odbić od dna, a przecniczka do tego idealna, Alla dla mnie to beznadzieja tenisowa w pamięci zapadły mi dwa mecze jej mecze z Isią na AO zeszłego roku i ogromna liczna niewymuszonych błędów oraz z Mrią Marnitez Snachez w Moskwie na koniec sezonu, w obu tych meczach gra jej wyglądała tak samo fatalnie. Rosjanka ma bardzo słaby serwis i przez to częste problemy z jego utrzymniem, ponadto gubi się przy jakiś rotowanych uderzeniach, także slice i mieszanie rotacji przez Jelene były by wysoko wskazane, jeżeli teraz Jankovic nie wygra to chyba powinna zastanowić się nad sensem gry w tenisa, bo Serbskie młode strzelby Ivanovic i Jovanowski mają chęć objęcia miana najlepszej serbskiej tenisistki w tym sezonie.

L. Safarova - S. Zhang typ 1 @ 1.22

Lucie jak dla mnie duży talent czeskiego i światowego tenisa. Posiada bardzo dobre warunki fizyczne i dobrze gra z głębi kortu, jak i posiada predyspozycje do wyprowadzenia ataku, jeżeli dołoży do tego dobry serwis do czego również ma predyspozycje, choć z kobietami to różnie to bywa w czasie meczu, wychodzi całkiem kompletna zawodniczka. Widziałem jej w Brisbane i naprawdę zrobiła na mnie duże wrażenie w jaki stylu ograła Peer, czyli zawodniczkę, która w zeszłym sezonie przebiją się w rejony czołówki WTA. Niestety muszę mi przyznać, że o grze Zhang mam jakoś średnie obeznanie, warunki fizyczne jak to Chinka dość marne, za to dość zwinna, wyniki ostatnio bez spektakularnych sukcesów, więc sądzę, że tu pozostanie tak samo i dziewczyna Berdycha odprawi Zhang bez zbytnich problemów.

S. Bammer - V. Zvonareva typ 2 @ 1.06

Kolejny kurs z cyklu perełka, ale zwycięstwu tu też wydaje się mi się już rozstrzygnięte. Wynik 2:0 dla Very wydaje mi się także. Rosyjska rakieta numer 1... tak, tak Dementivy już nie ma, Safina dno, nikt inny tylko Vera. Rosjanka ostanie 2 szlemy i 2 fianały, także tu też sądze, że będzie wysoko i spotka się w pół fianale z Kim i wygrana tego meczu będzie dla mnie faworytką do wygranej w turnieju. Vera spektakularne zwycięstwa w pokazówkach, które robią wrażenie, choć nigdy naprawde nie wiadomo kto jak się w takim meczu naprawdę przykłada, przegra z Pennetta myślę, że mogła być wkalkulowana, a pozatym jak tu porównywać Flavie do babci Bammer, która moim zdaniem powinna dać już sobie spokój z tenisem i nie zabierać miejsca młodym utalentowanym zawodniczkom, miałem ją nieprzyjmność oglądać u siebie w domu w Linzu i prezentowała się beznadziejnie, serwis porażka, masa ue, słaba psychika, tak wyglądał jej styl w meczu z Daniilidou, która już lata świetności ma za sobą, co do atutów Very nie chce mi się już rozpisywać, zaznaczę jedynie, że zaimponowała mi w zeszłym sezonie zmianą mentalną, to już nie ta sama Vera co kiedyś płacząca na korcie i nie wytrzymująca presji, teraz jest opanowana i umie podejmować dojrzałe decyzje, ogromne brawa za to dla niej, gdyż jest to jeden z ważniejszych czynników w tenisie jak dla mnie.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:31)

Do góry
#4381307 - 19/01/2011 05:37 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: mataz]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 30116
B Zahlavova Strycova vs J Dokic...B Zahlavova Strycova - Wygra pierwszego seta i cały mecz @ 1,9 Ladbrokes 4/10

Stawiam na ta, ktora blysnela forma prze AO. Mysle ze tym razem rowniez wiekszych problemow nie bedzie. Z drugiej strony to WTA i czasem niemozliwe staje sie mozliwe.
Dokic jakos nigdy nie przekonala mnie do stawiania na nia. I teraz tez sie to nie zmieni. W Brisbane i Sydney szybko odpadala, nie wiadomo czy szykowala sie na AO czy poprostu jest slaba - stawiam to drugie.
Czeszka ladnie zaczela poczatek roku i mysle ze bedzie tak dalej. Przewiduje ze 1 set wygra, ale w drugim moze juz nie byc lekko, tym bardziej ze w WTA jest powszechnoscia zmienna gra.

Do góry
#4381505 - 19/01/2011 06:21 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Ojro]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38602
Skąd: Caja Mágica
Kanepi - Georges typ 2 1.83

Dla Kanepi, która wraca po kontuzji poczatek sezonu to szukanie formy.
Dla Estonki preferującej styl siłowy regularność to podstawa by odnieść zwycięstwo. Niestety tej regularności na poczatku brakuje stad długi przegrany mecz z objawieniem poprzedniego turnieju Jovanovski i nadspodziewanie długi pojedynek z Rybarikovą w 1 rundzie AO.
Estonka popełniająca sporą ilość UE oddała swojej rywalce,aż 42 piłki.
Georges nalezy obok Petkovic do młodych nadziei niemeickiego tenisa.
U progu sezonu zaprezentowała doba formę w Auckland potwierdzając tym samym, że dyspozycja z końcówki poprzedniego sezonu nie była dziełem przypadku. Szkoda, że przyplątała się gorączka w półfinale z Arn bo widziałem Julie w finale otwarcia sezonu.
Pierwsza runda w wykonaniu Georges bardzo dobra, choć gdy wykorzystała swoje szanse w drugimsecie nie oglądalibyśmy trzeciego grin .
Dobry procent skuteczności 1 podania, kilka asów i stosunkowo mała ilośc oddanych punktów.
PS
Buki chyba ten mecz widza podobnie bo kurs na Niemkęw przeciągu 24H systematycznie spada (wyjściowy 2.20 bet365) w niektorych firmach (sportingbet,expekt,tobet) Julia już jest faworytką.
Nic nie sugeruję wink Każdy ma swój rozum.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:24)

Do góry
#4381682 - 19/01/2011 07:05 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Ojro]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Typy na faworytki dnia wczorajszego u Pań ładnie się sprawdziły, a niespodzianki typu Ivanovic udało się ominąć i o taką selekcję mi właśnie chodzi. Isia w drugiej rundzie, brawo i proszę tych, którzy uważali, że jest łasa na kasę i zamierza oddać mecz bez walki o przeprowadzenie rachunku sumienia, bo jakoś się to proroctwo się nie sprawdziło. Nie zmienia to faktu, że z zawodniczką, którą będzie potrafiła utrzymać swój serwis będzie mieć już duży problem, bo wczoraj z Date Agnieszka łamały się niemiłosiernie na zmianę. Już młoda utalentowana Petra Martic może sprawić jej problemy, a jeśli wygra to przy poziomie gry z wczorajszego meczu nie widzę w szans w ewentualnym spotkaniu z Kleybanovą.

Na marginesie śmieszny był motyw kiedy rakieta przy returnie Agnieszki złamała się i została jej sama rączka w dłoniach. Po operacji Isia nie mogła biegać to zabrała się za trening na siłowni, na przekór tym, którzy nie szczędzili uwaga, że jest leniwa. Efekt rakiety się łamią w recę (p.s. just kidding).

Dzisiaj 2 typy na faworytki, które wybrałem na podbicie swojego kuponu ako i liczę, że obędzie się bez niespodzianek:

Wozniacki - King typ 1 @ 1.07 @ 9/10
typ DW Wozniacki 2:0 @ 1.21 @ 7/10
typ Wozniacki handi -6,5 gema @ 1.87 @ 1/10
typ under 17,5 gema @ 1.91 @ 1/10


Przed turniejem dużo było mowy o tym, że Carolina bez formy, a pierwszy mecz poszedł bez większych problemów, nie było lania ze strony Caroliny, bo i Dulko uważam za zawodniczkę, która swoje potrafi ugrać, ale wystarczyło w sumie na 6 gemów w 2 setach. Vania King amerykanka o azjatycki korzeniach i słabych warunkach fizycznych. Największe sukcesy osiągnęła w grze deblowej, gdzie w ubiegłym sezonie wspólnie ze Shvedovą wygrała 2 szlemy. No i lepiej chyba na deblu pozostanie, lecz w AO i tak gra z kim innym i nie wróże jej sukcesów. W grze singlowej to nie ma ona zbyt wiele atutów. Bardzo słaby serwis, ale czego można się spodziewać po zawodnicze o dość niskim wzroście. W wymianach gra dość słabe piłki i nie sprosta Wozniackiej, która bazuje swoją grę na wymianach z głębi kortu. Myślę, że Vania będzie starała się od czasu do czasu wybrać do siatki, mając na uwadze jej deblowe zamiłowanie, lecz i tu nie będzie zbytnio różowo, gdyż Wozniacka bardzo dobrze potrafi minąć passing shotem. Zawodniczki spotkały się w zeszłym roku w Indian Wells i King urwała nawet Dunce seta, wiadomo u kobiet różne rzeczy zawsze mogą się wydarzyć, ale tutaj nie liczyłbym nawet na taki obrót wydarzeń. W US Open pierwsze trzy rundy Caroline przeszła jak burza z rywalkami podobnego kalibru, uważam, że i to spotkanie będzie miało podobny przebieg, zwłaszcza, że tak jak na wstępie pisałem uważam Dulko za lepszą zawodniczkę od King. Typy na 2:0 też wydaje mi się w miarę pewny, a under 17,5 gema oraz handi -6,5 gema realne do osiągnięcia, ale raczej za symboliczną stawkę, gdyż linia 17,5 dość niska oraz handi duże, a Carolina jakoś nie powala swoim serwisem i raczej nie rywalka, ale sama siebie jest też w stanie połamać.

Venus Williams - Sandra Zahalovava typ 1 @ 1.04 @ 10/10

typ DW Williams 2:0 @ 1.22 @ 8/10
typ Williams handi -6,5 gema @ 1.75 @ 3/10
typ under 17,5 gema @ 1.73 @ 2/10

No to mamy Venus, która broni w Melbourne honoru klanu Williams. No i jej mecz w pierwszej rundzie wyglądał tak jak się spodziewałem. Co prawda Venus została 2 razy przełamana, ale raczej można nazwać to jej przełamaniem samej siebie, było to spowodowane przez ue, które w styl gry Venus są wliczone, poza tymi momentami reszta była czysta i przejrzysta. Serwis taki do jakiego wszyscy są przyzwyczajeni, czyli postrach wśród zawodniczek spoza ścisłej czołówki. Wyprowadzanie szybkich uderzeń kończących przy każdej napotkanej okazji. Tak na marginesie kurs na wygraną 2:0 w meczu z Errani 1.60 to była promocja. Tutaj już kurs dużo niższy, przy pierwszy meczu zawodniczki zawsze jest jakaś nie wiadoma jak jest przygotowana do sezonu. Jak widać u Venus wszystko funkcjonuje jak należy, stare sprawdzone jakże skuteczne metody. Sandra Zahlavova chyba jakiś mecz z jej udziałem w zeszłym sezonie widziałem, ale szczerze to niczym szczególnym w pamięć mi nie zapadła. W pierwszej rundzie ograła swoją rodaczkę Voracovą, sznanse oraz przełamania były z obu stron pań, także Venus napewno będzie miała nie jedną szansę na breaka, a swoim serwisem dopełni zwycięstwa i awansu do 3 rundy. Typ na wygraną 2:0 dla Venus wydaje mi się pewny, a typy na under 17,5 gema oraz handi -6,5 też mają szanse powodzenia.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:23)

Do góry
#4381785 - 19/01/2011 08:18 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: mataz]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
Daje jeszcze jeden typ, bo słychać, że później same kursy na faworytów.

Kuznetsova - Rus typ 2 @ 8.20 @ 1/10
typ Rus handi +6,5 gema @ 2.37 @ 5/10
typ over 18,5 gema @ 1.85 @ 5/10
typ ilość setów over 2,5 @ 4.33 @ 1/10


Spotkanie utytułowanej Svety, która nie potrafi sobie przypomnieć stabilnej formy z dawnych lat z młodą nadzieją holenderskiego damskiego tenisa Rus. Kuznetsova w 2010 pokazała się z bardzo słabej strony, wygrała tylko turniej w San Diego w finale z naszą Agnieszką oraz była w w pół finale w Montrealu, gdzie uległa Wozniackiej. W roku 2010 jako faworytka 14 razy dawała się pokonać underdogom. Śledząc spotkanie 1 rundy Rus z Amerykanką Mattek, można było przekonać się o sporym talencie Rus, a także odpowiednim podejściu mentalnym, gdyż Mattek wygrywała w 3 secie 5:4 i przy swoim serwisie i stanie 30:00 była dwa punkty od meczu, a przegrała je finalnie 5:7. W wpadł mi styl gry młodej holenderki, który bazuje na szybkich bardzo płaskich piłkach co sprawiało jej przeciwniczce sporo problemów. W tym aspekcie przypomina mi nieco na Na Li, z którą Kuznetsova ostatnio przegrała w Sydney, gdzie prowadziła w meczu, aby je finalnie przegrać. Jest to jeden z większych mankamentów Svety, gdyż pomimo, że jest utytułowaną i doświadczoną zawodniczką w każdym momencie jej to praktycznie się wydarzy. Pamiętam finał w San Diego i przegrany tie break w 2 secie z Agnieszką, Kuznetsova zachowywała się w nim jak sparaliżowana. Liczę na właściwe podejście Rus do meczu, a niespodzianka jest wtedy możliwa. Nie chce bynajmniej umniejszać grze Rosjance, ale to na ile głowa jej pozwoli w dzisiejszym spotkaniu, jest zagadką. Jeżeli Rus zagra przyzwoicie przy swoim serwisie to twierdze, że nie jest bez szans. W pierwszej rundzie Sveta ograła inną utalentowaną młodą zawodniczkę A. Riske, lecz tamta zagrała fatalnie przy własnym serwisie, jednakże Kuznetsova zotała w tamtym spotkaniu 3 razy przełamana także. Typ na zwycięstwo za symboliczną stawkę, bo kurs na chimeryczką Rosjankę jest bardzo niski. Dość duże handi +6,5 gema na Rus myślę ma spore szanse zostać spełnione, jak również można rozważyć 3 setowe spotkanie lub nie wysoka linia na over gemów w meczu może zostać spełniona.


Edited by Fro_Lech (19/01/2011 16:18)

Do góry
#4381830 - 19/01/2011 08:41 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: mataz]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Wow! Mataz dzięki za post o handi na Rus - niezły kurs piwo

Ja polecam już dziś łapać Martić z Agą, udało mi się złapać po @3,4...i moim zdaniem wyższego kursu już nie będzie, nawet to 3,0 na bet365 w tej chwili będzie jutro nieosiągalne.

Do góry
#4383210 - 19/01/2011 21:29 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: MagiK]
pindor Offline
newbie

Meldunek: 22/12/2007
Postów: 32
Originally Posted By: MagiK
Wow! Mataz dzięki za post o handi na Rus - niezły kurs piwo

Ja polecam już dziś łapać Martić z Agą, udało mi się złapać po @3,4...i moim zdaniem wyższego kursu już nie będzie, nawet to 3,0 na bet365 w tej chwili będzie jutro nieosiągalne.


Jakieś uzasadnienie? smile

Do góry
#4383474 - 19/01/2011 22:54 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: MagiK]
Broda0987 Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2010
Postów: 1519
Originally Posted By: MagiK
Wow! Mataz dzięki za post o handi na Rus - niezły kurs piwo

Ja polecam już dziś łapać Martić z Agą, udało mi się złapać po @3,4...i moim zdaniem wyższego kursu już nie będzie, nawet to 3,0 na bet365 w tej chwili będzie jutro nieosiągalne.
niezly kurs nie musi być skuteczny (Rus),chciałbym zauważyc , że z podobnym hurra optymizmem łapales kurs na Date-Krumm....moim zdaniem Agnieszkę (nawet w takiej formie stać na wygrana z Martic.. . na pokonanie Klejbanowej bedzie za mało... a przejscie kwali i pokonanie slabej Ferguson nie jest wyznacznikiem klasy i jakiejs szczegolnej formy Martic....takie zawodniczki to niedawna gwiazda z pierwszej dziesiątki WTA powinna pokonywać nawet bedąc w slabej formie....

Do góry
#4383503 - 19/01/2011 23:08 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Broda0987]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Levefre/Kondratieva-Letcher/Rajicic (1) 1,45
Letcher widziałem w kwalifikacjach do turnieju głównego i też przeciwko niej grałem z Dubois. Letcher z techniką jest na bakier, każdą piłkę chce zabić, a w deblu to nie jest najważniejsze - przede wszystkim technika, technika wolejowa, akcje sytuacyjne na małych karach, loby, minięcia. Z tak drewnianą ręką może być duży problem z tymi elementami. Pozostałych trzech uczciwie przyznam nie znam smile Ale przeglądałem statystyki - Letcher i Rajicic w deblu na poziomie WTA i ITF kompletnie się nie liczą, na poziomie juniorskim miały udane pojedyncze turnieje, ale większość to i tak porażki. Moje faworytki wg inf. ze strony ITF trenują siebie nawzajem, więc zgranie jest niezaprzeczalne. Na poziomie WTA także się za bardzo nie liczą, ale już na szczeblu ITF każdy musi się z nimi liczyć. Dla mnie tu jest przepaść, a kurs jest totalnym nieporozumieniem.


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 10:45)

Do góry
#4383516 - 19/01/2011 23:16 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Fro_Lech]
mataz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 309
No wczoraj Rus nie dała rady, a do pokrycia handi zabrakło jej jednego gema. Popełniała o wiele więcej eu od Svety i pomimo prowadzenia na początku 2 seta z przełamaniem Kuza nie miała większych problemów. No, ale oprócz tego wygrała inna zawodniczka, która spodziewałem się, że może namieszać, a mianowicie Manasieva pokonała Bartoli. Młoda rosjanka przeszła przez kwale jak burze, gdzie nie dała szans choćby Lisicki i w 2 rundzie potwierdziła, że ma papiery na granie, wykorzystując dodatkowo niedyspozycje zdrowotną Bartoli. Na dzisiaj to zobaczymy co pokaże ta Martic, bo sam nigdy nie widziałem jej w akcji, ale wiele głosów, że młoda i utalentowana i jeżeli zaprezentuje się z dobrej strony, to przy poziomie gry Agnieszki z meczu 1 rundy to może mieć ona nie lada problem.

Do góry
#4383600 - 19/01/2011 23:59 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: mataz]
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Petra Martic niczym nie zaimponowała w spotkaniu z Sophie Ferguson.
To młoda Sophie grała zdecydowanie lepiej dopóki starczyło jej sił. W 3 secie już brakowało paliwa na bieganie i mocne uderzenia.
Petra 48 niewymuszonych,słaby serwis nieudane skróty. Nawet wypady do siatki często źle się kończyły. Tylko Ferguson wie dlaczego nie wygrała 1 seta.
Oglądałem Agę i wiem,że boryka się urazami ale czy na tyle poważnymi by przegrać z naprawdę przeciętną Martic.

Do góry
#4384314 - 20/01/2011 06:38 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Broda0987]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Originally Posted By: Broda0987
Originally Posted By: MagiK
Wow! Mataz dzięki za post o handi na Rus - niezły kurs piwo

Ja polecam już dziś łapać Martić z Agą, udało mi się złapać po @3,4...i moim zdaniem wyższego kursu już nie będzie, nawet to 3,0 na bet365 w tej chwili będzie jutro nieosiągalne.
niezly kurs nie musi być skuteczny (Rus),chciałbym zauważyc , że z podobnym hurra optymizmem łapales kurs na Date-Krumm....moim zdaniem Agnieszkę (nawet w takiej formie stać na wygrana z Martic.. . na pokonanie Klejbanowej bedzie za mało... a przejscie kwali i pokonanie slabej Ferguson nie jest wyznacznikiem klasy i jakiejs szczegolnej formy Martic....takie zawodniczki to niedawna gwiazda z pierwszej dziesiątki WTA powinna pokonywać nawet bedąc w slabej formie....


Kurs powyżej 2,0 na ten handicap był imo zawyżony, zabrakło raptem jednego gema, a szans na jego ugranie było sporo. Takie ryzyko grania.

Masz rację, z takim samym optymizmem łapałem kurs na Krumm @2,62...a wiesz za ile można było złapać Agę przed meczem? 1,8-1,83. Teraz szybko policz co mogą dać te 2 kursy razem wink

Jeżeli piszę,żeby łapać jakiś kurs to po to żeby go później sprzedać. Zwróć uwagę,że w inny sposób podaję typy (Patrz Paire wczoraj). Na Agę z Martić było już ~1,5 co dawało mały zysk. Ja tego nie złapałem bo liczyłem na dalsze wzrosty do ~1,6-1,65. Niestety w takim obrocie sprawy 'przeszkodziło' zwycięstwo Agnieszki w deblu i nastąpiło odbicie kursu.

W sensie sportowym nie ma nawet czego porównywać bo zdrowa Agnieszka szybko spakowałaby tą Martić. Ale Aga nie jest w pełni sił dlatego +1,5 na Petrę jest dla mnie ciekawym rozwiązaniem, a jak dobrze 'pozbyć się' zakładu na zwycięstwo Martić to już sobie poradzę.

Do góry
#4384427 - 20/01/2011 05:24 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: MagiK]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
#1

Jelena Jankovic - Shuai Peng

Typ: Jelena Jankovic

@ 1,75 = Expekt


Bukmacherzy bardzo niedoceniają Serbkę.Być może ma za sobą czas o którym chce szybko zapomnieć ale to jest wciąż klasowa zawodniczka.
Nadal to jedna z najlepszych defensorek w tourze i prezentuje poziom do którego jej dzisiejsza przeciwniczka zbliżyć się może jedynie w swoich sennych marzeniach.Nie przeczę że Peng nie ma szans w tym meczu.Potrafi przebijać bardzo długo i swoim oburęcznym fh trzyma piłkę w korcie.Ale to jest styl którym może wygrywać z zawodniczkami nieregularnymi , które biją mocno i atakują każdą piłkę z maksymalną siłą.Jankovic nie jest tenisistką o takiej charakterystyce gry.I to zdecyduje o tym że Serbka wygra ten mecz. Być może nie ma imponującej formy ale zmieniła trenera , którym został były rumuński zawodnik Andrei Pavel i to jest na pewno nowy impuls do pracy. Mecz z Kudratseva nie ma tutaj żadnego znaczenia bo Jankovic wolno wchodzi w turniej.W 2008 roku była bliska odpadnięcia już w 1 rundzie gdzie po heroicznym boju pokonała Tamirę Paszek w efekcie zameldowała się aż w 1/2 finału.



# 2

Maria Jose Martinez Sanchez - Alize Cornet

Typ: MJM Sanchez

@ 1,40 = Interwetten



Martinez Sanchez to jest jak łyk świeżego powietrza w tenisie nastawionym na siłę , siłę i jeszcze raz siłę.Ona jest totalnym zaprzeczeniem takiego fizycznego stylu gry.Jedna z najbardziej widowiskowo grających zawodniczek na świecie.Inteligentna i grająca mądry tenis.Bardzo dużo biega do siatki , zmienia tempo gry a jej topspinowego fh nie powstydziłby sie nie jeden tenisista.Bardzo dobrze serwuje z kickiem co jest w jej przypadku kopalnią punktów.Cornet to jedna z tych dziewczyn , które świetnie się czują na ziemi i tam też osiąga najlepsze wyniki.Alize miała slaby poprzedni sezon i wątpie aby na AO powetowała sobie ubiegły rok.



# 3

Petra Kvitova - Anna Chakvetadze

Typ: Petra Kvitova

1,45 = Interwetten


[color=blue]
Kvitova bardzo dobrze weszła w sezon.Wygrała turniej w Brisbane gdzie pokonała między innymi Andrę Petkovic więc jest to jakiś wyznacznik aktualnej formy Czeszki.Petra ma za sobą ciężki obóz przygotowawczy w górach i widać że forma idzie w górę.Lewa ręka to jest jej spory atut.Bardzo dobrze serwuje i '' Czaki '' nie powinna być problemem dla tak rozpędzonej zawodniczki.Rosjanka gdzieś utonęła na okręcie WTA a była już zawodniczką pierwszej dziesiątki.W ubiegłym roku miała pewne przebłyski dobrej gry ale to już nie jest ta zawodniczką , króra zachwycała cały świat.Powroty mają to do siebie że są trudne i niewielu udaje się wrócić do swojej najlepszej dyspozycji.

[/color]


Edited by Fro_Lech (21/01/2011 10:47)

Do góry
#4389417 - 22/01/2011 00:51 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Amir_Khan]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Agnieszka Radwańska - Simona Halep

Halep nie widzialem w zadnym z tych 2ch spotkan, widze tylko, ze w wygranym dosc niespodziewanie w meczu 2giej rundy, gruba Kleybanova zrobila srednio dokladnie 2 UE na gema.

Oglądałem natomiast obydwa pojedynki Agnieszki, wg mnie jesli zagra na swoim normalnym poziomie to nie bedzie miala tutaj problemu w pokonaniu Rumunki 2-0, doswiadczenie Agi jest nieporownywalnie wieksze. Mecz z Martić Aga kontrolowala przez wiekszosc czasu i rozegrala go dobrze taktycznie. Uwazam, ze podobnie moze byc dzis w nocy i Polka utrze nosa wszystkim niedowiarkom (ktorzy juz spisywali ją na straty ze słabą jak sie okazało Martić) bo jak dla mnie to spokojnie moze tutaj powtorzyc swoj najlepszy wynik w Szlemie, czyli dojsc do cwiercfinalu.

Kurs rowniez zacheca do tego typu, 2.10 to jest wiecej niz sie spodziewalem.

Agnieszka Radwańska wygra 2-0
2.10
bet365


Edited by Fro_Lech (22/01/2011 13:54)

Do góry
#4389475 - 22/01/2011 01:26 Re: WTA - Australian Open - 17.01-29.01 [Re: Krystian]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Ja uważam wręcz przeciwnie i już pobrałem byłą Pamele Anderson światowego tenisa. Najwyższa pora żeby ktoś kto nie przepracował dobrze zimy pojechał do domu.Kurs na Simone znakomity i nie wybaczyłbym sobie gdybym tego nie zagrał. Agnieszka jest bardzo zmęczona już bo nie przepracowała dobrze zimy przez kontuzje. To typ przeciwko Radwańskiej, a nie na Halep.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Irek, rymoholik, 11kera11, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, alfa, VVega, Kretol), 4326 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788603 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47