Opcje tematu
#4832279 - 06/08/2011 04:40 Toronto - 8-14.08
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Rogers Cup

Miejsce : Toronto, Kanada
Ranga turnieju : Premier "5"
Data : 8.08-14.08 2011 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 2'000'000 $
Uczestniczki : 56 zawodniczek w singlu / 28 par w deblu
Oficjalna strona : www.rogerscup.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.wtatennis.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#4847176 - 13/08/2011 17:59 Re: Toronto - 8-14.08 [Re: Goget]
mlody_wilk Offline
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 5634
Skąd: Krosno
tenis Agnieszka Radwańska - Samantha Stosur @1,65

Nigdy nie byłem zwolennikiem Agnieszki i tego co robi na korcie za czasów jej sporów z ojcem, ale to co teraz gra Agnieszka to coś pięknego. Pokonanie dwa razy z rzędu Zvonarevy i Petkovic, po bardzo dobrych meczach mówią same za siebie. Agnieszka przede wszystkim chyba wreszcie opanowuje presję spotkania i bardzo dobrze realizuje swoje założenia na korcie. Szczerze mówiąc Stosur widziałem tyloko w pierwszym meczu w Toronto przeciwko Moricie i jakoś nie zachwyciła, mnóstwo niewymuszonych błędów, niespokojna gra, no i te zerwane uderzenia. Z każdym spotkaniem chyba rozgrywa się tutaj, patrząc na wyniki, bo nie miałem okazji jej później oglądać. Mimo to wiem co prezentuje Isia i jestem pewien, że dziś zrobi to samo co z Niemką i Rosjanką, które na ten moment prezentują lepszą formę niż Austriaczka... Agnieszka dziś rozklepie Stosur i nie ma innej opcji, a z taką grą to może wreszcie na Szlemie jakiś finał? powodzenia

Do góry
#4847185 - 13/08/2011 18:11 Re: Toronto - 8-14.08 [Re: mlody_wilk]
mlody_wilk Offline
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 5634
Skąd: Krosno
Originally Posted By: mlody_wilk
tenis Agnieszka Radwańska - Samantha Stosur @1,65

Nigdy nie byłem zwolennikiem Agnieszki i tego co robi na korcie za czasów jej sporów z ojcem, ale to co teraz gra Agnieszka to coś pięknego. Pokonanie dwa razy z rzędu Zvonarevy i Petkovic, po bardzo dobrych meczach mówią same za siebie. Agnieszka przede wszystkim chyba wreszcie opanowuje presję spotkania i bardzo dobrze realizuje swoje założenia na korcie. Szczerze mówiąc Stosur widziałem tyloko w pierwszym meczu w Toronto przeciwko Moricie i jakoś nie zachwyciła, mnóstwo niewymuszonych błędów, niespokojna gra, no i te zerwane uderzenia. Z każdym spotkaniem chyba rozgrywa się tutaj, patrząc na wyniki, bo nie miałem okazji jej później oglądać. Mimo to wiem co prezentuje Isia i jestem pewien, że dziś zrobi to samo co z Niemką i Rosjanką, które na ten moment prezentują lepszą formę niż Australijka... Agnieszka dziś rozklepie Stosur i nie ma innej opcji, a z taką grą to może wreszcie na Szlemie jakiś finał? powodzenia

Do góry

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, Sensei, rymoholik, Akhu, Sony, Zaixi, 11kera11, akagi, Irek, alfa, Kretol, rafal08), 4301 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788554 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47