Opcje tematu
#5247056 - 05/03/2012 07:24 WTA - Indian Wells - 7-18.03
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

BNP Paribas Open

Miejsce : Indian Wells, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : Premier Mandatory
Termin : 7.03-18.03 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 3'838'000 $
Uczestniczki : 96 zawodniczek w singlu / 32 pary w deblu
Oficjalna strona : www.bnpparibasopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore
Transmisja TV : Eurosport i Eurosport 2

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.wtatennis.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#5251689 - 08/03/2012 23:35 Re: WTA - Indian Wells - 7-18.03 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
na dziś

Dulko - Dokić 1 kurs 2,2...Gisela potrafi zaskoczyć i kiedyś musi to nastąpić !! ten sezon fatalny ale liczę że dziś zobaczymy dobrą grę , turniej na pokazania się idealny , wyniki osiągane tutja w zeszłych latach nie najgorsze , rywalka >? Dokić gra zrywam , jeżeli bedzie trafiać serwisem to może być ciężko ale jesli nie to szanse dla Dulko spore..Dokić nie gra nic nadzwyczajnego , przegrała z Rogowską i h2h też na korzysc Dulko , którą wygrała na trawie Wimbledonu w 2 setach..zatem może czas na powtórkę ?

Brianti - Soler 1 ..hispzanka 3 albo i 4 garnitur..dla mnie Wloszka lepsza , forma też lepsza niż dziś powinna wygrać..kursy spadają ja złapałem po 1,65...

Lepchenko-panova no bet....rosjanka jest w formie , może sprawić kłopot ..

Sahar Peer - wróciła forma i fajne bo lubię tą zawodniczkę , dziś z młodą amerykanką wygrać zwyczajnie musi i to jest dla mnie typ dnia..

Peer - Tsurenko 1 kurs 1,5

Good Luck !!

Do góry
#5252212 - 09/03/2012 03:32 Re: WTA - Indian Wells - 7-18.03 [Re: mirekinter]
janko muzyk Offline
addict

Meldunek: 08/09/2010
Postów: 593
Od kiedy Tsurenko jest amerykanka? Z tego co wiem, to jest ukrainka, ale moge sie mylic wink

Zeby nie bylo, ze sie tylko czepiam, to na dzisiaj zdecydowanie Pegula po kursie 2.20 jak najbardziej do gry moim zdaniem ooo Pozdrawiam

Do góry
#5252518 - 09/03/2012 04:47 Re: WTA - Indian Wells - 7-18.03 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Eleni Daniilidou - Sofia Arvidsson

Eleni ostatnio prezentuje sie jak dla mnie nie za rewelacyjnie. W tym sezonie szybko odpadała z zawodniczkami rozstawionymi gorzej od siebie samej, trzeba przyznać ze ostatnio w Kual Lumpur zaszła do Półfinału ale sam turniej nie byl za dobrze obstawiony przez bardziej utalentowane zawodniczki. I w obecnym przeszła kwale ale bez rewelacji i duza niespodzianka by bylo gdyby ich nie przeszla. Dla mnie bardziej solidniejsza zawodniczka jest Sofia, ktora prezentuje sie od dłuższego czasu bardzo przyzwoicie. Która ostatnio w Memphis wygrala turniej w Finale wygrywajac z Erakovic. Moze nie byl to za duzy turniej ale zawsze cos co motywuje do lepszej gry.

Arvidsson 0-2 2.65 3 sety-wynik

Do góry
#5257250 - 11/03/2012 22:28 Re: WTA - Indian Wells - 7-18.03 [Re: Goget]
klemi Offline
veteran

Meldunek: 23/07/2010
Postów: 1551
Skąd: Lędziny
typ konkursowy:

Tenis, WTA, Indian Wells
11.03.12r. 19:00
Kerber - King
Typ: 2-0
Kurs: 2.50
Betsson

Kerber jest jedną z niewielu zawodniczek w WTA, która gra mocno, agresywnie, ze świetny serwisem. Vania natomiast drobniutka (59kg), niziutka, ledwo wystająca nad siatkę (165 cm wzrostu) nie ma co sie oszukiwać w przeciwienstwie do Kerber pary w ręce nie ma w ogóle. Fakt, Amerykanka na IW gra bardzo fajny tenis. Pokonała pozostajaca juz dlugi czas bez formy Pavlyuchenkova oraz Włoszkę Errani, która obecny sezon ma na prawdę świetny. Kerber oglądałem na turnieju we Paryżu, który wygrała. Grała tam tak jak napisałem w pierwszym zdaniu. Piłki bite mocno, płasko, masa winnersów. Na turniej w Dausze nie patrzyłbym w ogóle. Tam Angelique pojechała po morderczym juz wspomnianym wyzej truneiju we Francji. Z zawodniczkami grajacymi podobnie jak Niemka King ma problemy (przegrane w zeszłym sezonie z Hradecka, Rybarikova, Mirza). W pierwszej rundzie Niemka w Kalifornii ograła, nie bez klopotw, inną zawodniczkę gospodarzy - duzy talent Stephens. Meczu nie wizdialem, ale patrzac na statystki mozna wnioskowac, ze Angelique miała spore problemy, szczegolnie z pierwszym serwisem.. Wg mnie jedank jest ona lepszą zawodniczka niż Vania. Jak juz wspomniaelm, King ma klopoty z zawodniczkami grajacymi jak Kerber. Wg mnie zobaczymy dzis pewne zwyciestwo Niemki polskiego pochodzenia.

Do góry
#5257922 - 12/03/2012 02:57 Re: WTA - Indian Wells - 7-18.03 [Re: Goget]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Viki Azarenka - Sveta Kuznetsova [HC gemowe 0:5.5] [2] 2.00

Aza jest w niesamowitej formie, 18 kolejno wygranych meczow.. turniej za tuniejem.. ostatnio wyglada na to ze zaczyna odczuwac niesamowita intensywnosc ostatnich tygodni.
Kuza jest niewygodna zawodniczka.. walczy nie odpuszcza zadnej pilki.. rosyjska zacietosc.
w h2h 4:1 dla rosjanki.. nigdy bialorusince dobrze sie w Kuza nie gralo i dzis mysle ze takze Rosjanka stawi opor.. nie twierdze ze wygra.. ale latwo skory nie odda.
Duzo nie brakowalo aby Aza polegla w 1 rundzie z Mona Barthel 6:4 6:7 7:6 - ten mecz kosztowal ja duzo zdrowia, moze dzis byc to widoczne. Kuza na swierzosci bo rywalka z 1 rundy skreczowala w 2 secie (T. Bacsinszky 6-3 2-0)

18/2009 WTA Rome (ITA) Clay Svetlana Kuznetsova Victoria Azarenka 6-2 6-4
12/2009 WTA Miami (USA) Hard Victoria Azarenka Svetlana Kuznetsova 6-3 2-6 7-5
22/2008 WTA French Open (FRA) Clay Svetlana Kuznetsova Victoria Azarenka 6-2 6-3
13/2008 WTA Miami (USA) Hard Svetlana Kuznetsova Victoria Azarenka 1-6 7-5 6-0
35/2007 WTA U.S. Open (USA) Hard Svetlana Kuznetsova Victoria Azarenka 6-2 6-3

Do góry
#5260431 - 13/03/2012 20:12 Re: WTA - Indian Wells - 7-18.03 [Re: Goget]
klemi Offline
veteran

Meldunek: 23/07/2010
Postów: 1551
Skąd: Lędziny
Tenis, WTA, Indian Wells
13.03.12r. 22:00
Kerber - McHale
Typ: 2-0
Kurs: 3.15
Betsson

Kerber opisałem 2 posty wyżej. Mecz z King wygrała poprzez walkover Vani. Mysle jedank ze i bez niego dałaby sobie radę z Amerykanką. Dziś spotyka się z kolejna zawodniczka gospodarzy - Christina McHale. W tym sezonie pozostaje ona w na prawdę niezłej formie. Wg mnie jednak jej przygoda z Indian Wells dziś zostnaie zakonczona. Jak do tej pory w Kalifornii sprawiła bardzo duża niespodzianke, ogrywajac Petre Kivtova, ktora jest m.in. triumfatorką ubiegłorocznego Wimbledonu. Nie był to jedank dzeiń Czeszki. Nie było jej typowych płaskich, agresywny bomb. Również pierwszy serwis nie robił takiego wrażenia do jakiego przyzwyczaiła nas choćby z tegorocznego AO. Amerykanka za to serwowala bardzo solidnie. Wydaje mi sie, ze dzis Kerber postawi jej znacznie trudniejsze warunki. Jestem przekonany, ze zobaczymy kilkanascie piłek granych przez Niemke z bh jak i z fh do ktorych po prostu McHale nawet nie ruszy. Wydaje mi sie, ze kurs na prawde zacheca do zagrania na Kerber. Jedyną przewagą Amerykanki jest chyba to, ze gra u siebie. Tenisowo bardziej cenię jedank Kerber. Pondato Kerber miała więcej czasu na odpoczynek po 3 setówce.

Do góry

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, Akhu, Sensei, Sony, 11kera11, rymoholik, Zaixi, akagi, Irek, alfa, Kretol, rafal08), 4502 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788570 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47