Opcje tematu
#5247058 - 05/03/2012 07:26 ATP - Indian Wells - 8-18.03
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

BNP Paribas Open

Miejsce : Indian Wells, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : ATP Masters "1000"
Termin : 8.03-18.03 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula Nagród : 4'694'969 $
Uczestnicy : 96 zawodników w singlu / 32 pary w deblu
Oficjalna strona : www.bnpparibasopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore
Transmisja TV : Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#5248432 - 06/03/2012 15:55 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..Elias - Matosević 2 ..kurs 1,22...marinko turniej życia ostatnio , na prawdę dobra gra , mocne podanie i ajnie to wyglądało...POrtugalczyk osiąga czasem 2 czy 3 rundę jakiegoś turnieju ale głownie grywa tak jak ostatnio na clayu..hard mu nie leży i nie wierze zeby powlaczył z zawodnikiem , który gra tylko na hardzie a ostatnio gra na prawdę dobrze..

Dancević - Brugues 1 kurs 1.6...spory kurs na kanadyjczyka..może spodowane ostatnią kontzują w Wolfsburgu ale to już było jakiś czas temu i dziś pwoinno byc dobrze , jego nawierchnia , jego kilmaty a co tu ma robić Hiszpan? ja do prawdy nie wiemm...

Do góry
#5248703 - 06/03/2012 22:52 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
mam podobne zdanie co do Dancevica smile

typ konkursowy.

Tenis, kwal. ATP Indian Wells
06.03.12 22:15
Bemelmans - Duclos
Typ: 2
Kurs: 3.30 / 2.95
pinnaclesports / betsson

Nie rozumiem kursów na to spotkanie, oczywiście lekkim faworytem jest Belg Ruben Bemelmans, który w rankingu ATP jest na miejscu 165 (Kanadyjczyk jest 229), jednak obaj to poziom challengerowy, może i lepszy początek sezonu miał Belg, który był w półfinale w Noumea i w finale w Helibronn. Natomiast Kanadyjczyk początek sezonu ma bez sukcesów, jednak nie ma jakiejś tragedii z jego formą, większość spotkań to 3-setowe wyrównane pojedynki. Belg jednak rzadko startował w Stanach Zjednoczonych, jakikolwiek by to turniej nie był, nie osiągnął żadnych większych sukcesów. Natomiast Kanadyjczyk oczywiście najlepsze wyniki osiągał w turniejach challengerowych rozgrywanych oczywiście w Ameryce Północnej. Tak jak pisałem faworytem jest Belg ale nie aż takim jak jest to nam sugerowane, ostatnio w kwalifikacjach do turniejów ATP dwie porażki w pierwszych rundach, myślę że Kanadyjczyk ma dziś spore szansę na wygraną, wydaje mi się że będzie to ciężki 3-setowy bój i oby w końcu to do Kanadyjczyka należała końcówka.

Do góry
#5248779 - 07/03/2012 00:13 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
82SUCHY Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 358
Skąd: Siedlec/Częstochowa
Delic - Silva 1 @1,42 Betsson

Moim zdaniem chyba najpewniejszy typ dzisiejszego dnia. 32 letni Brazylijczyk Silva nie jest specjalistą od kortów twardych jego domeną są korty ziemne ale jeżeli chodzi o ten sezon to nawet na tych kortach gra beznadziejnie. Delic najlepszy wynik tego sezonu jak do tej pory zanotował w challengerze w Wolfsburgu gdzie dotarł do półfinału przegrywając z Holendrem Sijslingiem. W przeciwieństwie do Silvy to Bośniak preferuje grę na tej nawierzchni i sądzę że powinien pewnie pokonać Brazylijczyka i awansować do kolejnej rundy.

Do góry
#5250552 - 08/03/2012 02:27 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
82SUCHY Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 358
Skąd: Siedlec/Częstochowa
Phau - Golubev 1 @1,75 Tobet

Na dzisiaj ciekawie wyglada typ na Niemca który ma dobry sezon wygrał już dwa challengery u siebie w Niemieckim Heilbronn i w Bergamo. Wczoraj w pierwszej rundzie poskładał Denisa Gremelmayera do 0 i do 4. A Kazach gra przeciętnie w 2012 roku i nic wielkiego do tej pory nie zwojował. Wyniki tegoroczne i forma przemawiają za Phau i to on powinien dzisiaj wygrać i awansować do turnieju głównego.

Do góry
#5255320 - 10/03/2012 22:36 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
klemi Offline
veteran

Meldunek: 23/07/2010
Postów: 1551
Skąd: Lędziny
typ konkursowy:

Tenis, ATP Indian Wells
10.03.12r. 21:30
Mahut - Monaco
Typ: 1-2
kurs: 3.95
Betsson

Monaco kreczował w ostatnim turnieju w Acapulco. Nie wiadomo z jakich przyczyn, z tego co pamietam nie bylo streamu do tego spotkania. W Meksyku przegrał praktycznie już wygranego pierwsza partię (jak dobrze kojarze mial przewage przelamania i serwowal po seta). Mahut natomiast w obecnym sezonie gra bardzo przyzwoicie. Francuz dobrze spisal sie sczegolne na AO, gdzie ogral m.in. Stepanka. W Indian Wells w 1R ograł bez problemow Pospisila nie dajac mu nawet powachac bp. Mahut - technicznie surowy, mysle ze moze miec problemy z pokonaniem Monaco. Argentyczyk to czolowka tesnia jesli chodzi o grę na ziemi. Swietny w wymianach, bardzo regularny. Gdy Nicolasowi serwis nie będzie siedział może mieć tutaj spore problemy. Jak juz wspomniaelm korty IW są raczej wolne i gracze opierajacy swoj tenis na serwisie mogą mieć tutaj kłopoty grając z zawodnikami regularnymi. Uwazam ze mecz ten będzie na styku. Monaco pokazał juz kilkukrotnie, w przeciwienstwie do Mahuta, ze na hardzie na wysokim poziomie grac potrafi. Dla mnie jednak 1 set to max co Mahut ugra w tym spotkani

Do góry
#5258616 - 12/03/2012 20:20 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
klemi Offline
veteran

Meldunek: 23/07/2010
Postów: 1551
Skąd: Lędziny
typ konkursowy

Tenis, ATP, Indian Wells
12.03.12r. 21:00
Wawrinka S. - Simon G.
typ: 2-1
kurs: 3.95
Betsson

Wydaje się, że spotkanie pomiędzy Francuzem a Szwajcarem będzie wyrównane. Wawrinka w Ameryce Południowej spisywał się naprawdę nieźle. Półfinal w Buenos Aires oraz półfinał w Acapulco to dobre wyniki. Do tego lubi grać na IW - w zeszłym roku QF, po drodze pokonal m.in. Berdycha i Cilica. Simon zaś ostatnie tygodnie miał słabiutkie. Szybko odpadał z turniejów na mączce. Tak szczerze w tym sezonie nie widzę choćby jednego dobre występu. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał w 3 setach Sele. Podobnie jak Wawrinka który również 2-1 (nie bez problemow) odprawił reprezentanta gospodarzy - Ginepriego. Wydaje mi sie, ze obecnie w lepszej formie jest Szwajcar. Francuz jest chimeryczy, potrafi zagrać świetną piłkę, by zaraz potem wyrzucic najprostsza kilka metrów w aut. Lubi długie wymiany, ale Stanislas również potrafi utrzymywać pilke w korcie. Ponadto obecnie forma Staska wydaje się być lepsza. Co wiecej bh Wiewióa jest na wyższym poziomie niż bh Simona. Podobnie jest i z serwisem. Pierwsze podanie Gillesa jest słabasze o około 10km/h niż pierwsze podanie Stanislasa. Jak już wspomnialem mecz prawdopodobnie będzie na styku, stąd mój typ na 2-1 dla Wawrinki.

Do góry
#5259570 - 13/03/2012 04:34 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Nicolas Almagro - Santiago Giraldo

Krotko i zwiezle i na temat. Spodziewam sie zacietego spotkania pomiędzy dwójka graczy. A no dla tego, Nicolas trzy razy ogrywal dzisiejszego przeciwnika ale zawsze latwo nie bylo, dwa razy w trzech setach i raz stosunkiem 2-0. Santiago w turnieju wyglada dobrze ogral Keia ostatnio zaimponował mi tym wynikiem, w sumie nie sreslal bym go nawet na odniesienie dzisiaj zwyciestwa .

Typ:powyżej 22.0 gemów
Kurs:1.72

Do góry
#5259618 - 13/03/2012 05:00 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Ze spotkan kolejnych nasuwa mi sie.

Andy Roddick - Tomas Berdych 0-2 (Dokładny wynik) 1.80

Andy ostatnio blado wyglada po kontuzji, a Tomek powoli sie rozkręca, przegrywał ostatnio nie zbyle kim Murray,Del Potro. Dzis ma doskonala okazje na poprawe spotkan pomiedzy soba.

Do góry
#5261677 - 14/03/2012 04:01 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
konkurs:
David Nalbandian - Janko Tipsarevic : 1-szy set
typ:1
kurs ok. 2

Nalbandiana zawsze darzyłem duża dozą sympatii-parę lat temu pamiętam, gdy był jeszcze w pierwszej dziesiątce, bardzo zachwycałem się jego grą. Dziś wiele z tych zagrań sam jestem w stanie wykonać, lecz gra Argentyńczyka znów zaczęła mi się podobać smile Nalbandian jest wg mnie tenisistą kompletnym-atak, obrona, serwis-wszystko na bardzo przyzwoitym poziomie. Staruszkiem też jeszcze znowu takim nie jest-biegać ma siłe, choć może nie jest już tak szybki jak dawniej, niestety czas robi swoje. Oglądałem niedawno Nalbandian vs. Starace i gra Davida wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Z drugiej strony Serb Janko, grający wg mnie ostatnio bez fajerwerków. Dla mnie Tipsarevic to "gorąca głowa", jest nieobliczalny. Ostatnio wywinął niezłe numery z Cipollą i Djokovicem to czemu nie miałby wywinąć takiego numeru z graczem, który na pewno wysoko zawiesi dzis poprzeczkę. David po pierwszego seta boks

Do góry
#5263812 - 15/03/2012 04:44 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
konkurs:
Denis Istomin - Juan Martin Del Potro : Games Handicap ( 4.5 : 0 )
typ:1
kurs: 1,85

Uzbek nie jest żadnym ogórkiem ani chłopcem do bicia- powinien być godnym przeciwnikiem brylującego ostatnio Argentyńczyka. Istomin mam nadzieję da dziś przeciwnikowi lekcję dobrego i solidnego tenisa, w końcu z zawodu jest nauczycielem wychowania fizycznego wink Ograł wczoraj bez najmniejszych problemów Davida Ferrera a Del Potro męczył się niesamowicie z Verdasco. Verdasco w drugim secie miał nawet piłkę setową i nie wiadomo jakby się ten pojedynek zakonczył, ale wiadomo Verdasco to Verdasco-w ważnych momentach przeważnie ma pełne gacie. Istomin jest obecnie w bardzo dobrej formie-ograł wielu wartościowych tenisistów. Denis ma dobry serwis podobnie jak jego rywal i czuję, że jeśli przegra to raczej "minimalnie". Mogą tu być tajbrejki wink

Do góry
#5263932 - 15/03/2012 05:32 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Ryan Harrison - Gilles Simon

Przyznam szczerze nie spodziewałem sie ze Gilles będzie na tym etapie turnieju dalej w grze, nie imponuje mi ostatnio nadzwyczaj niczym, ogranie Seli zadnym nadzwyczajnym wynikiem nie bylo. Natomiast juz Stacha ogranie to juz oklaski dla pana, ale Szwajcar ostatnio tez poniżej lotów. Widziałem pojedynek z Verdasco przegrany w 2 setach na turnieju w Acapulco nic wielkiego nie pokazał ze swojej strony. Wiec nie dziwota ze Simon wyszedł zwycięski z batalii ze Szwajcarem. Dzis faworytem spotkania jest dla mnie młody Jankes, który gra u siebie to na pewno powinno go uskrzydlić. Ryan na swojej ziemi osiąga dobre zazwyczaj rezultaty w turniejach. Przeważnie sa to turnieje na nawierzchni twardej, w której Amerykanie sie specjalizują. W turnieju jeszcze nie stracił seta na 3 rozegrane spotkania,Cipoola,Troicki,Garcia-Lopez, to Simona jest jak najbardziej w takim samym stosunkiem odprawić za burtę.

Harrison 2.00
Harrison 2-0 (3 sety-wynik) 3.35

Do góry
#5269614 - 18/03/2012 05:34 Re: ATP - Indian Wells - 8-18.03 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Roger Federer - Rafael Nadal

Stawka pojedynku jest wystep w Finale,w ktorym juz czeka niespodziewanie Isner ktory w pierwszym meczu połfinałowym ograł Djoka 6:7 6:3 6:7. Rafa podejrzewam moze juz byc troche podmeczony z tego wzgledu ze gral w rywalizacji Deblistów z M.Lopezem gdzie dosc nieoczekiwanie doszli do Finału. Rafa juz prawie jedna noga byl za burta z turnieju, w spotkaniu Ćwiercfinałowym z Nalba gdzie dzielily go 2 pilki meczowe od przegrania spotkania. Lecz ostatecznie po heroicznej walce zdołal zagasic pożar na statku i popłynac do kolejnego portu. W kolejnym porcie Król Roger czeka na pirata Rafe , ktory bedzie chciał zabrac skalp dajacy przepustke do Finału smile. Roger po dwoch ostatnich przegranych bitwach z Rafa w Abu Dhabi i Australian Open bedzie bardzo zmotywowany, zrehabilitować sie za ostatnie batalie. Roger w ostatnich 2 turniejach zdobywal laury zwyciestwa w Rotterdamie i Dubaju, a w ostatnim spotkaniu w bieżacym turnieju w wielkim stylu odprawil Del Potro 6:3 6:2. Moim zdaniem dzisiaj wyjdzie zwyciesko z pojedynku i w ostatecznym Finale. Gdzie uzbiera tak zwanego hatrika wygrywajac 3 turniej z rzędu.

Federer 2.24
Federer 2:0 (Dokładny wynik setowy) 3.60

Do góry

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, 11kera11, Sensei, VVega, rymoholik, Sony, Zaixi, akagi, Irek, alfa, Kretol, rafal08), 4380 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788570 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47