Opcje tematu
#5271850 - 19/03/2012 18:57 ATP Miami - 21.03-1.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Sony Ericsson Open

Miejsce : Miami, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : ATP Masters "1000"
Termin : 21.03-1.04 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula Nagród : 3'973'050 $
Uczestnicy : 96 zawodników w singlu / 32 pary w deblu
Oficjalna strona : www.sonyericssonopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore
Transmisja TV : Polsat Sport Extra

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#5285098 - 29/03/2012 07:41 Re: ATP Miami - 21.03-1.04 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Jo Wilfried Tsonga - Rafael Nadal

W tym pojedynku faworytem wydaje sie Rafa, ale ja nie skreślałbym bym tak Jo na przegranie batalii, bo pare argumentów sie znajdzie po jego stronie zeby dzis odnieść zwycięstwo. Widziałem spotkanie z Kolba gdzie wygrał 6-4 7-6(2) trzeba zaznaczyć Kolba zagrał bardzo dobre spotkanie stanął na wysokości swoich umiejętności. Jo w turnieju znajduje sie w kapitalnej dyspozycji serwisowej 12 asów z Kolba,8 z Mayerem,11 z Malisse. To na Nadala moze byc zabójcza bron , Rafa w tym elemencie nie imponuje. Dodatkowo Forhend Jo wyglada bardzo dobrze przy wymianach do jakich dojdzie z Rafa bardzo sie przyda dzis, Rafa odprawiał rywali dotychczas ale nie zaimponował mi niczym szczególnym wygląda jakby zatracił werwę która sie legitymował. Myślę ze jego wielka forma przyjdzie na kortach ziemnych i tam zaimponuje nie raz.

Tsonga 2.95
Tsonga -1,5 seta 5.15

Do góry
#5285696 - 29/03/2012 22:23 Re: ATP Miami - 21.03-1.04 [Re: Goget]
82SUCHY Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2011
Postów: 358
Skąd: Siedlec/Częstochowa
Fish - Monaco 2 @2,75 Sportingbet

Dziś myślę warto postawić parę złotych na Argentyńczyka ponieważ gra w tym turnieju nad wyraz dobrze i pokonał tu już paru niezłych tenisistów min Monfilsa i Roddicka a przecież Amerykanin we wcześniejszym swoim meczu wygrał tutaj z samym Rogerem Federerem. Widziałem mecz Juana z Andym i o ile w pierwszym secie Amerykanin walczył jak równy z równym o tyle w drugim nie miał juz kompletnie nic do powiedzenia gdyż Monaco narzucił swój styl gry i rozbił go do zera. Także myślę warto zainwestować w Argentyńczyka bo gra tutaj świetnie a kurs wystawiony przez buków jeszcze bardziej mnie do tego zachęca.

Do góry
#5287771 - 31/03/2012 02:52 Re: ATP Miami - 21.03-1.04 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Novak Djokovic - Juan Monaco

Spotkanie można śmiało nazwac Dawid kontra Goliat. Bukmacherzy nie dają żadnych szans Juanowi, kursy na Novaka wystawione miedzy 1.05-1.09 świadczą kto jest murowanym faworytem. Ale hola hola nie tak szybko i nie tak łatwo dzis Novak może miec niż sie to wydaje. Novak owszem w Miami juz 3 razy triumfował w historii i w obecnej edycji turnieju nie miał większych problemów z pokonaniem dotychczasowych rywali, chociaż juz w ostatnim spotkaniu z Ferrerem po gładkim 1 secie w 2 juz musiał sie troche napracować i ostatecznie wygrał ale po taju 7-6(1). Dzisiejszy przeciwnik Nole, Juan Monaco wczoraj obchodził urodziny i sprawił prezent odprawiając Fisha 6-1 6-3 ale podejrzewam jak zdmuchiwał świeczki to życzenie było jedno wygrac turniej i odnieść największy sukces w karierze przy tym. W tym turnieju wyglada na bardzo dobrze przygotowanego fizycznie jak i psychicznie, kazda wygrana go napędzała i wprawiała ze wchodził na coraz większe obroty. Novak bedzie rozgrywał piłki po liniach bocznych, nie ma sprawy Jose jest szybki i widziałem jak dochodził do takich piłek i albo forhendem albo bechendem kontrował zwycięskie uderzenia. Kolejna mocna bron akcje siatka, Nole zrobi skrót on dojdzie i skończy winnerem, a sam też potrafi zaprojektować akcje wejsciem pod siatke i wygrac akcje. Może spotkania nie wygra ale na pewno powalczy i seta jest w stanie wywalczyć. A kto wie moze niebiosa go wysłuchają i życzenia urodzinowe sie spełnia. Wszystkiego Najlepszego.

Juan Monaco +1.5 seta 3.35
Juan Monaco +5,5 gema 1.90
Juan Monaco 8.30

Kursy z Betsson.

Do góry
#5290117 - 01/04/2012 05:16 Re: ATP Miami - 21.03-1.04 [Re: Goget]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Novak Djokovic - Andy Murray 1 1.40 betsson

Finał Mastersa w Miami.
Mówi się, że Novak słabszy, w sumie to prawda, ale wszystko przez rok 2011 i wyniki Serba z właśnie tamtego sezonu gdy demolował wszystkich.
Teraz faktycznie może i nie gra aż tak ekstra, ale nadal jest niekwestionowanym numerem 1 w męskim turze.
W tym roku Australian Open i zaliczył półfinały w Dubaju i Indian Wells.
Murray zawodnik z ogromnym potencjałem, ale nadal nie potrafi tego wszystkiego sobie poukładać i grać non stop na poziomie takim jaki prezentują Novak, Rafa i Roger.
Tutaj ma finał, wydaje mi się, że gdyby Nadal nie poddał spotkania w 1/2 ze Szkotem to w ostatecznej rozgrywce oprócz Serba oglądalibyśmy właśnie Hiszpana.
Andy tak jak piszę ciągle chimeryczny, dla potwierdzenia w IW popłynął już w swoim pierwszym meczu gładko 4-6 2-6 z GGL.
W Miami dostał 2 walkowery, wygrał z Fallą i Simonem w dwóch setach i z Tipsą w trzech, choć przez pierwszą połowę meczu wydawało się, że Janko sobie poradzi.
Novak tu jak do tej pory bez straty seta, kolejno wygrał z Bagietą, Troickim, Gasq, Ferrerem i Monaco.
H2H 7-5 dla Serba, w 2012 1-1.
Jak dla mnie Djoko będzie jutro kontynuował dobrą grę w Miami i obroni tytuł.

Do góry
#5290776 - 01/04/2012 20:43 Re: ATP Miami - 21.03-1.04 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Novak Djokovic - Andy Murray

Novak faworytem ale znajdzie sie pare czynników na korzyść dla Murraya. Novak to niczym specjalnym mi tu nie zaimponował, grał po prostu jak na gracza ze ścisłej czołówki wypadało by i nie schodził poniżej pewnego poziomu. Podejrzewam że gdyby Ferrer bym bardziej ograny na nawierzchni twardej to mecz z Novakiem mógłby potoczyć sie po jego myśli, wcześniej cały Luty spędził na kortach ziemnych gdzie wystąpił w 2 turniejach i odniósł w nich zwycięstwa. Podobnie było z Monaco, tez startował tam gdzie Ferrer ale on akurat nie zaliczył turniejów do udanych gdzie szybko odpadał z rywalizacji. Może szykował sie na Miami gdzie trzeba przyznać zagrał bardzo dobre zawody i odniósł bardzo dobry rezultat dochodząc do Półfinału, i bodajże jesli chodzi o range turnieju odniósł swoj najlepszy wynik w karierze. Dzien przed meczem z Djoko obchodził urodziny i chyba za duzo toastów było bo doszedł do siebie dopiero po 1 secie przegranym do zera, jakby dopiero wytrzeźwiał tongue i w drugim podjął walke ale ostatecznie po taju przegrał. Novak w ogóle w spotkaniu z Jose nie imponował serwisem szczególnie 1 jesli ten stan rzeczy sie utrzyma dzisiaj z Andym to nie ma czego szukac, bo returnowac Murray potrafi bardzo dobrze. A sam serwisem potrafi utrudnić rywalom gre. Kolejnym faktem moze byc to ze Andy po prostu bedzie świeższy od Novaka który spedził na kortach juz około 9 godzin, a sam na nich przebywał około 5h. Murray owszem odpadł w Indian Wells w 1 rundzie w poprzednim turnieju ale Garcia naprawdę zagrał swoj chyba jeden z najlepszych meczów w karierze a i w obronie Murraya mozna powiedzieć wypadek przy pracy zdarza sie. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, mieli znowu wiecej czasu z trenerem Ivanem Lendlem na opracowanie pewnych schematów gry i nowych taktyk ktore były przygotowywane pod Rafe,Rogera no i Djoka. Andy bardzo żałował ze nie doszło do gry z Rafa który sie wycofał z powodu kontuzji kolana , ktora juz miał podczas gry z Tsonga w sumie mogł odac lub przegrać z Jo to przynajmniej Półfinały by były ciekawe a tak śmiało mozna stwierdzić ze w turnieju nie było w ogóle Półfinału tylko przeszły sobie bokiem.
Podsumowując licze dzis że Andy bedzie głodny gry i zwycięstwa, no i te niby nowe schematy zagrań wypracowane z Lindlem urzeczywistnia sie na korcie. Świeżość powinna byc a odwrotnie u rywala, tylko brak ogrania moze dac sie we znaki z czym pójdzie brak precyzji przy zagraniach. Ale jak to mówią boisko zweryfikuje wszystko.

Murray 3.00

Do góry

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, 11kera11, Sensei, VVega, rymoholik, Sony, Zaixi, akagi, Irek, alfa, Kretol, rafal08), 4380 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788570 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47