Strona 1 z 21 1 2 3 ... 20 21 >
Opcje tematu
#680399 - 04/10/2006 12:18 Football Manager 2007
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Jakiś czas temu wyszło już gold demo, które jest do pobrania TUTAJ . Ja obecnie pobieram . Do wyboru mamy dwie wersje, truskawkową oraz waniliową . Ta pierwsza więcej waży oraz posiada 11 quick startów, podczas gdy druga wersja posiada tylko 1 quick start i waży tylko 80 MB.

Grał już ktoś, jakieś spostrzeżenia? Ja dopiero zaczne za jakąs godzinke i zaczne gre pewnie klubem z Hiszpani.


Do góry
Bonus: Unibet
#680400 - 04/10/2006 13:39 Re: Football Manager 2007
Coin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/09/2003
Postów: 5547
Skąd: Kraków
wiadomo coś czy polepszone zostaną kwestie reputacji ligi itd? Tak, że jak 7 razy z rzędu zdobędę Ligę Mistrzów Wisłą to żebym mógł zatrudnić chociaż przyzwoitej klasy graczy z Niemiec, Włoch, FRancji czy Hiszpanii... bo jak dotąd ta sprawa drażniła mnie najbardziej.

Do góry
#680401 - 04/10/2006 13:46 Re: Football Manager 2007
ArtekPotitox Offline
addict

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 504
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Miałem czekać na pełną wersje, ale jednak ściągne zobacze

Do góry
#680402 - 04/10/2006 13:53 Re: Football Manager 2007
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
czekam z niecierpliwoscia na fm-a 07, ktorego kupie zaraz po premierze , w wersje 06 nie gralem juz 2 miesiace, zeby glód grania byl jeszcze wiekszy, zaczynalem od 2 częśc cm-a kupe lat temu, pozniej byly kolejne wersje, zainteresowani znają podzial w teamie produkujacym cma i teraz król jest jeden - fm

Do góry
#680403 - 04/10/2006 15:42 Re: Football Manager 2007
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Quote:

czekam z niecierpliwoscia na fm-a 07, ktorego kupie zaraz po premierze , w wersje 06 nie gralem juz 2 miesiace, zeby glód grania byl jeszcze wiekszy, zaczynalem od 2 częśc cm-a kupe lat temu, pozniej byly kolejne wersje, zainteresowani znają podzial w teamie produkujacym cma i teraz król jest jeden - fm


przyznam sie szczerze ze takze gralem od bardzo dawna chyba od druggiej czesci tam gdzie szalal prospar pozniej saviola i siqp[iersson itd a przyznam sie szczerze ze 2006 gralem malo i mam ochote troszke popykac w tego

pozdrawiam i ciagne

Do góry
#680404 - 04/10/2006 17:39 Re: Football Manager 2007
ArtekPotitox Offline
addict

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 504
Skąd: Skarżysko-Kamienna

mój drugi mecz

Do góry
#680405 - 04/10/2006 17:55 Re: Football Manager 2007
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Z managerami rozpocząłem swoją przygode od CM 01/02 I jest to moja ulubiona wersja, mam nadzieje, że ulubiona wersja do momentu wydania FM 7. Pograłem troszke w demo, rozgrałem sześć sparingów i jedno spotkanie oficjalne. Musze przyznać, że gra wygląda świetnie. Z tego co do tej pory odkryłem najbardziej podobają mi się "kluby filialne" oraz nowy sposób przedstawienia scoutów.



Zacząłem grać Valencią, w tym wypadku kluby filialne na początku gry to Charlton, Ichinomiya, Valencia C. Oczywiście mogę prosić zarząd o wyszukanie nowych klubów chętnych do współpracy. Po co takie kluby? Moge do nich wypożyczać zawodników, mam pierwszeństwo w zakupie zawodników z tych zespołów. Płace tylko podstawową cene za gracza i muszą ją zaakceptować !



Nowi scouci, przy każdym mamy wykres. Widzimy jaką wiedzą dysponuje dany scout i do jakiego kraju najlepiej go wysłać. Są tacy, którzy mogą jeździć z sukcesami do wielu miejsc, mam też takiego, który jest ekspertem od Urugwaju.



Dodatkowo rozmowy z zawodnikami możemy przeprowadzać z zawodnikami również przed meczem. Możemy także ustawiać przed meczem specjalne polecenia dla zawodników. Widzimy ustawienie oraz skład przeciwwnika i mamy możliwość wydania indywidualnych poleceń w sprawie zawodników przeciwnika.

Co mi się nie podoba? Kupiłem Fabiańskiego, moim zdaniem 2 mln funtów to troche za dużo . Dodatkowo gdy ustawiam zawodnikowi by odrzucać wszystkie propozycje w sprawie jego transferu to dalej je dostaje. W demie rsą również troche hokejowe wyniki, zagrałem 6 meczów i nie straciłem bramki. Nie działa też chyba opcja "target man" lub poprostu trzeba ją długo trenować. Ustawiłem jako snajpera Morientesa i miały być do niego grane piłki na głowe. Fernando chyba nie doczekał się żadnej piłki na głowe



Mój pierwszy oficjalny mecz. Villa sie rozstrzelał, po czerwonej kartce dla Yakina przerzuciłem się na gre trzema napastnikami, ale jakoś nie dobiłem do dwucyfrowego wyniku.

Do góry
#680406 - 04/10/2006 22:00 Re: Football Manager 2007
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Znamy już datę polskiej premiery Football Managera 2007! Jeżeli tylko wszystko potoczy się zgodnie z planem (a nic wskazuje na to, by tak miało nie być) to 19-20 października gra pojawi się w sklepach

Do góry
#680407 - 04/10/2006 22:18 Re: Football Manager 2007
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Ja tez jestem starym "wygą"... cmiak od urodzenia... :-)

Zaczynałem o cm3.. w ostatniego gralem bardzo mało..

..czekam z niecepliwością na 7 :-)

Rozumiem, że nic sie nie zmieniło i FM7 podobnie jak poprzednie wersje jest tworzony przez bylych ludzi, którzy robili cma, tak ?

Pytam, bo na rynku pojawiło sie pelno shitów.. tylko CL Manager i inne badziewia... i ciezko sie polapac.

dla CManiaków.

P.S
CM to jest bodajze, jedyna gra w którą gralem praktycznie nałogowo.. i wcale mi sie nie nudziła. Znudziło sie wygrywanie Barceloną, to się brało jakiś orient w Serie C... kupowalo sie Harasimowicza... po roku Brozka... ii walczyło w Serie A.

Harasimowicz.. obecny dziennikarz przeglądu sportowego... robil baze danych do polskiego cma kiedys... i zrobil siebie.. i mial spory potencjał. W 99/00 albo jakis innym to byla prawdziwa gwiazda. Podobnie jak P.Brozek.. zawsze grali w ataku z Raulem.

Kojarzy ktoś ? :-)

Do góry
#680408 - 05/10/2006 07:22 Re: Football Manager 2007
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Harasimowicz stary oszust Trzeba przyznać, że wymiatał

Dodam, że demo chodzi bardzo szybko i nie musze czytać książki w przerwach

Do góry
#680409 - 05/10/2006 08:46 Re: Football Manager 2007
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
no właśnie był wtedy Harasimowicz i Świętochowski , który też nieźle wymiatał jako ofensywny pomocnik . A pamiętacie Cherno Sambe z Milwall kolo miał 15 lat a już był świetny a po 2 latach geniusz .

Pierwszy CM w którego grałem to ten gdzie była tylko liga angielska . O ile dobrze pamietam to rok 93 albo 94 .


Kiedyś naszła mnie taka myśl , że mogliby zrobić managera który zaczyna się w latach 70 bądź 80 z ówczesnymi piłkarzami i później normalnie przez lata pojawiali by się prawdziwi zawodnicy Można by było zmienić bieg historii i sprowadzić Maradone do Realu

no dobra jeszcze tylko 2 tygodnie zabawy z FM'06 ...

Do góry
#680410 - 05/10/2006 10:42 Re: Football Manager 2007
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Hmm pograłem znowu troche i gra mnie wywaliła do windy

Fajnie, że można oglądać losowanie LM, tak jak losowanie pucharów kraju Możemy też prosić zawodnika o rade w sprawie przyszłych transferów. Podobało mi się też, że po meczu, w którym były podyktowane 3 rzuty karne na moją korzyść, zawodnik przeciwnika wypowiedział się o uczciwości sędziego i media rozdmuchały sprawe jak fakt. Raporty scoutów też są dużo bardziej szczegółowe. Będą zarwane noce po premirze pełnej wersji

Do góry
#680411 - 05/10/2006 11:04 Re: Football Manager 2007
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Hmm pograłem znowu troche i gra mnie wywaliła do windy

Fajnie, że można oglądać losowanie LM, tak jak losowanie pucharów kraju Możemy też prosić zawodnika o rade w sprawie przyszłych transferów. Podobało mi się też, że po meczu, w którym były podyktowane 3 rzuty karne na moją korzyść, zawodnik przeciwnika wypowiedział się o uczciwości sędziego i media rozdmuchały sprawe jak fakt. Raporty scoutów też są dużo bardziej szczegółowe. Będą zarwane noce po premirze pełnej wersji




oj bedą

Tez dzisiaj troche pograłem z rana.

Na początek Inter i od razu powazne zmartwienia jeśli chodzi o środkowa częsc boiska w zasadzie w Interze nie ma ofensywnego pomocnika wiec środek w tym momencie raczej zabezpiecza tyły i raczej z rzadko właczaja sie do akcji ofensywnych.

W takim razie trzeba uruchomic skrzydła Figo - Stankovic od pierwszych minut i zmiennicy Gonzales, Solari musza sie dużo napracować w konstrukcji akcji ofensywnych nie daje rady Figo, natomiast Stankovic może ze spokojem zagrać kilka razy z rzedu po 90 minut co bardzo mnie cieszy.

Atak Adriano - Crespo/Ibrahimovic/Cruz
Czyli Adraino pewniak a jesli chodzi o drugiego napastnika to stosuje rotacje.

W bramce stawiam na doswiadczonego Toldo a Julio Cesara wystawiam na liste i możliwośc wypożyczenia.
Do pierwszego składu wchodzi Carini i staram sie sprowadzić Ustariego.

Tak wyglądały moje pierwsze roszady na FM 2007, czekam na pełna wersjez nie cierpliwością

Mam pytanie do Ciebie Kameleon jak zrobiłe że masz logo Valencji i Primera Division są już jakieś dodatki?
Jak możesz to daj znać.

Pozdrawiam.

Do góry
#680412 - 05/10/2006 11:20 Re: Football Manager 2007
Rancorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 1689
Skąd: Gdańsk
a ja poczekam na pelna wersje ciekawi mnie tylko jak bedzie mi chodzila gra, bo mam dosyc stary komp no i co prawda 06 chodzilo calkiem znosnie, ale ladowanie bylo meczace (mialo zalety, przeczytalem wszystkie lektury ) i z pewnoscia 07 nie bedzie lepsze, no ale jak bedzie smigac tak samo jak 06 to juz nie moge sie doczekac Lechii w LM

Do góry
#680413 - 05/10/2006 11:25 Re: Football Manager 2007
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Jose:

Options --> preferences --> graphic and display ---> Show badges/logos.

Z tego co widze są herby drużyn z lig: Hiszpańska, Holenderska, Szkocka, Portugalska, Włoska. Nie widziałem jeszcze żadnych dodatków.

Do góry
#680414 - 05/10/2006 11:54 Re: Football Manager 2007
mateusz2201 Offline
Impossible is nothing

Meldunek: 02/10/2005
Postów: 16318
Skąd: Mielec/Kraków
ja anzrazie zagralem w demo fm7 i musze przynac, ze gra robi wrazenie

Do góry
#680415 - 05/10/2006 12:08 Re: Football Manager 2007
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Quote:

Jose:

Options --> preferences --> graphic and display ---> Show badges/logos.

Z tego co widze są herby drużyn z lig: Hiszpańska, Holenderska, Szkocka, Portugalska, Włoska. Nie widziałem jeszcze żadnych dodatków.




Wielkie dzięki

Do góry
#680416 - 05/10/2006 12:10 Re: Football Manager 2007
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
ja na szczęście nie będę miał rozterki, czy zarywac kolejne nocki(dni) na FM07, gdyż mam strasznie zrupieciały komp i to wszystko chodzi jakby chcialo i nie mogło Ściągnąłem demo, zainstalowalem , i podczas początku gry już pare razy myślałem, ze mi się komp zawiesił... a to po prostu tak dłuuuuugo wszystko trwało. No ale nic, dotrwałem jakoś do pierwszego towarzyskiego meczu. Sparingi jak sparingi, nie można wyciągać na ich podstawie zbyt daleko idących wniosków. Byłem trenerem Man UTD i na Old Trafford przegrałem tylko 0-1 z zawsze groźnym na wyjazdach... Levskim Sofia
Lepiej wróce do pokerka, bo trenerem wszechczasów to raczej nie zostane
powodzonka wszystkim w grze

Do góry
#680417 - 05/10/2006 12:26 Re: Football Manager 2007
Rancorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 1689
Skąd: Gdańsk
http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/2210.html jest nadzieja ze posiadacze starych maszyn (takich jak ja) beda mogli smigac w FM 07

"Człowiek zaczyna się czuć jak w Windowsie, z tą różnicą, że jest o wiele stabilniej i szybciej, no i mamy gwarancję, że nie wyskoczy żaden niebieski ekran... Skoro już o szybkości mowa, to fantastyczną informacją dla posiadaczy słabszego sprzętu będzie wiadomość, że najnowszego FM-a można przyspieszyć, nie rezygnując z dużego rozmiaru bazy danych. Jak to możliwe? Po prostu wystarczy określić poziom szczegółowości zapisu meczów poszczególnych rozgrywek w pamięci komputera.



Spotkania w trybie niepełnej szczegółowości pozbawione są raportów meczowych oraz wskaźników posiadania piłki, jednak noty i statystyki piłkarzy są przecież wystarczającym materiałem do analizy dla obserwatorów. Tym sposobem, nie ujmując nic a nic mocy obliczeniowej naszego komputera, możemy w łatwy sposób poszerzyć sobie i skautom pole manewru. Możemy przykładowo ustawić pełny detal rozgrywek równorzędnego poziomu - bo skoro gramy w trzeciej lidze, to mało prawdopodobne, że naszym celem transferowym będzie piłkarz pierwszoligowy, co innego natomiast zawodnicy rezerw czy juniorzy bez wyrobionego nazwiska, którzy w każdej chwili mogą opuścić macierzysty klub. I analogicznie - jeśli prowadzimy światowego potentata, mało prawdopodobne, że w pierwszej rundzie krajowego pucharu znajdzie się jakiś zawodnik godny uwagi. Po prostu genialne rozwiązanie!"

Do góry
#680418 - 05/10/2006 12:38 Re: Football Manager 2007
ziomal-111 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/04/2004
Postów: 3525
Skąd: Wielkopolska
Właśnie sobie ściagłem gierke, zainstalowałem i zagrałem. Zaczałem sezonik Olimpique Lyon. W 4 pierwszych sparingach zawsze strzelałem równo 3 gole Niestety traciłem po 2 z takimi asami jak np Gretna. Moze zna ktos dobre taktyki lub cos? jakimi ustawieniami gracie ??
A co do gry to mi chodzi dobrze. Myslałem ze bedzie przycinała ale wszytsko jest w porzadku. Mam nadzieje ze w pełnej wersji nie będzie to gorzej wygladało. Mozliwosc wklejenia swojej twarzy do profilu trenera. Mozliwe posiadanie 2 narodowosci. Takie małe sczególy a cieszą

Do góry
Strona 1 z 21 1 2 3 ... 20 21 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, akagi, igea23, Sensei, Akhu, ANZELMO), 3911 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591832 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42