Opcje tematu
#696281 - 23/10/2006 09:46 Linz, Austria 23 - 29.10
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Generali Ladies Linz presented by Raiffeisenlandesbank Oberösterreich



Miejsce : Linz, Austria
Data : Październik 23-29, 2006
Drabinki : 28M/32Q/16D
Nawierzchnia : Hard/Indoors
Pula Nagród : 600,000 $

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Losowanie : Drabinki
-----
Plan Gier
-----
Scoreboard : LIVE
-----

================================

Linki WTA
http://www.tenniscorner.net
http://www.wtatour.com
http://home17.inet.tele.dk/wta
http://www.itftennis.com/womens/players
http://www.wtaworld.com
http://www.webpark.sk/vlmark/

Do góry
Bonus: Unibet
#696282 - 24/10/2006 05:31 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
tokara_lodz Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 508
wybralem pare pozycji na dzis:
dechy-paszek niby paszek u siebie ale co z tego mysle ze dechy nie bedzie sie chciala osmieszac i nie pzregra z 15 letnia dziewczynka

zvona-schiavone podobno wloskza miala jakies problemy zdrowotne ostatnio a vera froma coraz lepsza pewnosc uderzen i napewno bedzie chcial wygrac jakeis 3 mecze w tym turnieju

chaki-srebotnki srebotnik osattanio bardzo eksloatowana single sporo meczy deble i tak wkolko chaki wygrala turniej nastepnie sie wycofla odpoczynke maly i teraz znowu do boju i mysle ze da rade zmeczonej srebotik

a tera zdw amecze do ktorych jeszce nie ma kursow:
a. bondarenko-santangelo kusi mnie zagranie na bondarenko

groenefeld-aga niby aga w gazie ale mi clay czas cos mowi ze niemka wygra ten mecz i ja osobiscie to spotkanie odpuszcam

Do góry
#696283 - 25/10/2006 09:29 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Danilidou - Rubin 1.32 - greczynka w imponujacym stylu przeszla kwalifikacje, juz parenascie dni temu pokazala ze zlapala forme na turniejach w azji... Chanda nie gra nic caly czas jedzie na dzikich kartach


Raym/Stosur - Groen/Molik 1.42 -Raymod i Stosur zdecydowanie w wyzszej foormie bo coz mozna powiedziec w obecnej sytuacjizarowno Molik jak i Groenefeld...

zastanawiam sie jeszcze nad Dechy/Zvonareva bowiem mysle ze Srebotnik moze debel odpuscic skoro juz w singlu odpadla aby chwile odpoczac... ale mam taka regule - nigdy nie stawiaj na zvonarieva....

Do góry
#696284 - 25/10/2006 09:41 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Pesch/Schi-Rod/Van (2) 3 Prof

W New Haeven panie spotkały sie ze soba było to na nawierzchni szybkiej i wynik brzmiał 3-6 2-6. W chwili obecnej sytuacja jest jeszcze abrdziej komfortowa poniewaz Włoszka gra z kontuzją. Oglądałem wczorajszy mecz ze Zvonarevą, gdzie od stanu 7-5 w 1 secie przestała biegac do piłek i krzyczała z bólu przy uderzeniach, w tym meczu boje sie tylko kreczu przed spotkaniem niczego innego. Polecam

Dechy/Zvon-Mor/Sre (2) 2.1 Prof

Tutaj bedzie taka "2" ze sie w papcie Vera nie zmieści. To że ona jest psychicznym i rozkapryszonym dzieciakiem to my wiemy od dawna , ale to co wczoraj wyczyniała w meczu z Schiavne to juz skandal. Płakała, rzucała rakietami, darła sie na sędzine. no po prostu skandal. Na dodatek nic nie grała i gdyby nie kontuzja włoszki dodtała by lanie w 2 setach. Dechy forma deblowa również odbiega od normy, a jak sie ma naprzeciw mistrzynie gry deblowej , czyli Katerine i Corine trzeba sie zacząć bać, a taki kurs to jest chyba z księzyca.

Do góry
#696285 - 26/10/2006 08:36 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
PESCHKE/SCHIAVONE-BARTOLI/PEER czy warto tu grac 1 ? jak te deble wygladaja w sklasyfikacji oraz co z kontuzjami w tej parze ?

Do góry
#696286 - 26/10/2006 09:04 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Quote:

PESCHKE/SCHIAVONE-BARTOLI/PEER czy warto tu grac 1 ? jak te deble wygladaja w sklasyfikacji oraz co z kontuzjami w tej parze ?



argumenty za Peschke/Schiavone:
Aktualnie są na 4 miejscu (tylko tyle par zagra) w wyścigu po Mastersa. Gonią je Hantuchova/Sygiyama, ale tu jest niejasne czy jeszcze gonią (wczorajszy krecz Hantuchovej).
Wyśmienita forma - Peschke/Schiavone nie przegrały meczu od półfinału US Open. Inna sprawa, że dwa razy oddały spotkanie walkowerem (pozostałe dwa turnieje wygrały).
Niezły kurs moim zdaniem, np STS 1,65

Minusy:
Coś czytałem na forum, że Schiavone po raz kolejny odnowiła się kontuzja w meczu ze Zvonarevą.
Bartoli/Peer pogrywają ze sobą i mają na rozkładzie pare dobrych debli (np Peschke/Schiavone w sierpniu w Kanadzie).

W sumie - zdecydowałbym się na Peschke/Schiavone (zdecydowała świetna forma), ale u buka, który oferuje zwrot w wypadku kreczu.

Do góry
#696287 - 28/10/2006 10:53 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Chciałbym zwrócić uwagę na pewien zakład w Fonbecie:
Sharapova - Schnyder over 3,5 DF
Kurs: 2,00

Co to tak naprawdę w kobiecym tenisie są 4df? 2 słabsze gemy i linia wyrobiona. Na moje promocja.

Do góry
#696288 - 28/10/2006 13:14 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
N.Petrova - N.Vaidisova

hmm spotykają się zawodniczki z czołówki ale jeśli chodzi o formę to zdecydowana przewaga Petrowej gra pewnie nieżle serwuje i jak to mówią ,,idzie na piłkę " natomiast Nicola jest daleka od formy jaką prezentowała na Rolandzie i tylko momentami przypomina sobie że potrafi grać dłuższe i mądre wymiany na jej duży PLUS przemawia serwis bo 20 asów tak jak w ostatnim spotkaniu to się nawet w męskim tenisie rzadko spotyka. Reasumując powinna wygrać Petrowa jednak o wielkich pieniądzach stawianych na to spotkanie raczej być mowy nie może ale spróbuję zagrać 1
PETROWA win 2/10
Mida$

Do góry
#696289 - 28/10/2006 21:20 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

Chciałbym zwrócić uwagę na pewien zakład w Fonbecie:
Sharapova - Schnyder over 3,5 DF
Kurs: 2,00

Co to tak naprawdę w kobiecym tenisie są 4df? 2 słabsze gemy i linia wyrobiona. Na moje promocja.


Tak, jak się spodziewałem. Izi po kursie 2,0.

Już jutro finał i mamy dwie z trzech fantastycznych ostatnio Rosjanek. Poza Nadją Petrovą i Marią Sharapovą brakuje tylko Anny Chakvetadze. I jutro optowałbym jednak za tą wymienioną na pierwszym miejscu. W Betfair widziałem dziś kursy w okolicach 1,7 - 2,3 na korzyść Marii. Na Sharapovą dawno już takiego kursu nie było, ale co się tutaj dziwić, skoro Petrova nie przegrała jeszcze seta, a wszysytkie mecze to miazga przeciwko naprawdę mocnym rywalkom (Peer, Stosur, Vaidisova). Sharapova męczyła się natomiast z wcale nie lepszymi Ivanovic i Schnyder. Fenomentalna dyspozycja serwisowa Nadji. Po każdym kursie powyżej 2,1-2,3 biorę zwycięstwo Nadji.

Do góry
#696290 - 28/10/2006 22:54 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Zgadzam się z Radkiem w 100 % jeśli rzeczywiście kursy na Petrową będą powyżej 2,0 to nic nie stoi na przeszkodzie aby na nią grać dyspozycja fenomenalna i dla mnie ona jest faworytem
Również Polecam

Do góry
#696291 - 29/10/2006 08:11 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
tokara_lodz Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 508
a ja gram shaapova a kus w ganicach 1.70 badzo dobry maria powiedziala z ewyga wszystko do konca sezonu i tak tez bedzie petova jeszce do konca nie zaleczyla urazu ,widac ze maria chce wygrywac i ze badzo jej na tym zalezy i bedzie walczyla mysle ze da ade pokonac nadie

oraz debel raymond/stosur -moraiu/sebotnik mysle ze jednak stosuki zdecydowanie lepsze

Do góry
#696292 - 29/10/2006 08:30 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

a ja gram shaapova a kus w ganicach 1.70 badzo dobry maria powiedziala z ewyga wszystko do konca sezonu i tak tez bedzie petova jeszce do konca nie zaleczyla urazu ,widac ze maria chce wygrywac i ze badzo jej na tym zalezy i bedzie walczyla mysle ze da ade pokonac nadie

oraz debel raymond/stosur -moraiu/sebotnik mysle ze jednak stosuki zdecydowanie lepsze


Te 1,70 na Marię to nie jest przypadek. Petrova złapała taką formę, że w tym momencie poza Sharapovą jest ona główną faworytką do wygrania SEC. Nadja to poprostu maszynka do serwowania. Przez cały ten turniej jej rywali miały razem 3 bp, żadnego nie wykorzystały, a przecież Rosjanka nie grała z jakimiś przypadkowymi nazwiskami. Czegoś takiego, to nawet Andy Roddick na trawie nie robi. Sharapova męczyła się zarówno z Ivanovic jak i Schnyder, które obecnie są w średniej formie, więc z przebiegu turnieju typ może być tylko jeden: zwycięstwo Petrovej, ale to jest tylko kobiecy tenis. Wszystko okaże się na korcie.

Do góry
#696293 - 29/10/2006 09:57 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:

Sharapova męczyła się zarówno z Ivanovic jak i Schnyder




Ale 'męcznie się' znowu nie takie dosłowne... Miałem okazję oglądać akurat te 2 spotkania... i w tych meczach, Maryśka z powodu własnej głupoty (bo tak to trzeba nazwać) grała troszkę dłużej... ale i tak trzeba podkreślić że były to 2 sety. Petrovą widziałem we wczorajszym spotkaniu przeciwko Vaidisovej... pokazała że jest naprawdę w niezłej formie i dziś będziemy mogli obejrzeć naprawdę niezły tenis... Wojna... bo jak grają 2 Rosjanki...

Kursy myślę że są bardzo dobrze dobrane, 'no bet' jak dla mnie.

Szkoda że dziś mecz będzie pokazywany akurat na es2, którego nie posiadam



Do góry
#696294 - 29/10/2006 10:27 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Ja typuję tutaj zdecydowanie petrovą, jak wspomniano serwis tu odegra decydującą rolę a tutaj Szara nie ma absolutnie żadnych sans.

W związku z niepewnością i nieopłacalnością w męskim dziale tenisa na dziś pozwolę sobie zaryzykowć dodatkowo petrova 2-0 ZA 3,86 co jest moim zdaniem zdecydowanym value, bo jeżeli już wygra to bez żadnych problemów.

Na prawdę nie ma co się silić na skomplikowane analizy, gdyż podejżewam że BP szarapowej policzymy na palcach jednej ręki,. I jak tu wygrac seta......



Kursy na petrovą od momentu wystawienia lecą, lecą lecą.....

Do góry
#696295 - 29/10/2006 11:18 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Takie moje małe wywody ;p Moim zdaniem to ciężki mecz. Zarówno Petrova jak i Sharapova potrafią bardzo dobrze grać, zagrywać doskonałe piłki, którymi można tylko oko nacieszyć. Osobiście typuję Petrovą, a to dla tego, że jest ona naprawdę w bardzo dobrej formie, po drugie nie cierpię face (czyt. fejsa) Marii. Gotuje się we mnie wszystko jak na ją patrzę podczas meczu Obawiam się tylko tego, że chyba Sharapova nie będzie brała udziału w Gaz de France Stars (nie znalazłem jej tam jako uczestniczki) więc możliwe, że będzie za wszelką cenę chciała wygrać ten mecz, lecz jeżeli tak nawet będzie to i tak nie powinna jego wygrać, ponieważ Petrova jej dziś pokaże Nadia jest o wiele lepiej zbudowana od Szparki i to dziś Szpara odczuje.

Do góry
#696296 - 30/10/2006 07:21 Re: Linz, Austria 23 - 29.10
Motopompa Offline
old hand

Meldunek: 07/10/2006
Postów: 1057
Quote:

Ja typuję tutaj zdecydowanie petrovą, jak wspomniano serwis tu odegra decydującą rolę a tutaj Szara nie ma absolutnie żadnych sans.

W związku z niepewnością i nieopłacalnością w męskim dziale tenisa na dziś pozwolę sobie zaryzykowć dodatkowo petrova 2-0 ZA 3,86 co jest moim zdaniem zdecydowanym value, bo jeżeli już wygra to bez żadnych problemów.

Na prawdę nie ma co się silić na skomplikowane analizy, gdyż podejżewam że BP szarapowej policzymy na palcach jednej ręki,. I jak tu wygrac seta......



Kursy na petrovą od momentu wystawienia lecą, lecą lecą.....





Powiem tylko jedno.

Jestem ZDUMIONY rezultatem.
I to zdumiony przez duże ZDU.
Wypadałoby użyć modnego ostatnio słowa "ustawka" hehe, ale ja jestem daleki od tego.

Rozumiem że końcówka sezonu, ale typowanie tenisa ostatnio bardziej przypomina loterię niz opieranie się na obserwacjach i inncyh przesłankach....

Wiadomo 2 zawodników, ktoś musi wygrać ale który - coraz częsciej jest to zgadywanie chyba.

Do góry

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, Sensei, Akhu, Sony, 11kera11, rymoholik, Zaixi, akagi, Irek, alfa, Kretol, rafal08), 4541 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788579 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47