Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#701432 - 30/10/2006 22:54 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
T3NnIs Chi3F co za głupie myślenie... czemu ma się tylko skoncentrować na deblu? Bo już ma zapewniony start? A może chce sobie chłopak pograć jeszcze troszkę pod koniec sezonu, kiedy ma na to szansę i możliwości... a nie odpuszczać bo jest dobry w deblu... nie twierdzę, że mu się to uda, ale nie można też wykluczyć, że nie będzie chciał grać

Do góry
Bonus: Unibet
#701433 - 30/10/2006 23:13 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Wawrinka - Gicquel (2) 2.400 Pinnacle 5/10

Spróbuje sobie zagrać na chłopaka, który w Lyonie odpadł dopiero w finale z Ryskiem Gasquetem. W Paryzu jest prawie identyczna nawierzchnia jak ta w Lyonie, a Mark czuje sie na niej bardzo dobrze, jak wchodzi mu serwis jest nie do złamania. Wiadomo u siebie , pieniądze do zarobienia, dodatkowy plus, aha. oglądałem Wawrinke w TV ostatnio jest naprawde kawałem cienkiej skibki tenisowej i nie wiem jak on wygrał te mecze. Wiem że to cięzki pojedynek ale wszystko przemawia w moich oczach za Francuzem

Do góry
#701434 - 30/10/2006 23:17 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

T3NnIs Chi3F co za głupie myślenie... czemu ma się tylko skoncentrować na deblu? Bo już ma zapewniony start? A może chce sobie chłopak pograć jeszcze troszkę pod koniec sezonu, kiedy ma na to szansę i możliwości... a nie odpuszczać bo jest dobry w deblu... nie twierdzę, że mu się to uda, ale nie można też wykluczyć, że nie będzie chciał grać




ja sugeruje sie dzisiejszym pojedynkiem i tym co zobaczyłem, nie wiem co siedzi w głowie Llodrze ale Haas walczy o Mastersa bo ma duze szanse i nie sądze aby Francuz stawiał mu opór

Do góry
#701435 - 30/10/2006 23:36 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Za Paryż Haas może zgarnąć 100 pkt. do Race. Strata do 8 miejsca wynosi 77 pkt. Musi tutaj wygrać i liczyć, że Gonzo/Robredo odpadną przed ćwierćfinałem.

Nie nazwał bym szans Haas'a dużymi.

Do góry
#701436 - 30/10/2006 23:37 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
Quote:

Quote:

T3NnIs Chi3F co za głupie myślenie... czemu ma się tylko skoncentrować na deblu? Bo już ma zapewniony start? A może chce sobie chłopak pograć jeszcze troszkę pod koniec sezonu, kiedy ma na to szansę i możliwości... a nie odpuszczać bo jest dobry w deblu... nie twierdzę, że mu się to uda, ale nie można też wykluczyć, że nie będzie chciał grać




ja sugeruje sie dzisiejszym pojedynkiem i tym co zobaczyłem, nie wiem co siedzi w głowie Llodrze ale Haas walczy o Mastersa bo ma duze szanse i nie sądze aby Francuz stawiał mu opór




Haas ma duże szanse na Mastersa...? Chyba trochę Cię wyobraźnia poniosła...
Nawet jak przejdzie Llodrę, to w kolejnej rundzie najprawdopodobniej trafi na Jamesa Blake'a i w tym momencie sezon dla Niemca się chyba zakończy.

Paradorn Srichaphan - Juan Igancio Chela

Obaj spotkali się parę dni temu na turnieju w Bazylei, gdzie wygrał Paradorn 6-3, 6-4. Taj zdaje się być w bardzo dobrej formie. W półfinale był bliski pokonania samego Rogera Federera. Chela na tej nawierzchni do specjalistów nie należy tak więc spodziewam się powtórki z ich ostatniego spotkania.

Erlich/Ram - Frystenberg/Matkowski

Polacy muszą bronić 8 pozycji, jeżeli myślą o grze w Szanghaju. Ich rywale z Izraela awans do Mastersa mają już zapewniony, dlatego też ten turniej mogą potraktować trochę treningowo. Większa motywacja napewno będzie po stronie Polaków. Ostatnio są w dość dobrej formie, dlatego myślę, że jutro mogą ten mecz wygrać.

Do góry
#701437 - 30/10/2006 23:39 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

Quote:

Quote:

T3NnIs Chi3F co za głupie myślenie... czemu ma się tylko skoncentrować na deblu? Bo już ma zapewniony start? A może chce sobie chłopak pograć jeszcze troszkę pod koniec sezonu, kiedy ma na to szansę i możliwości... a nie odpuszczać bo jest dobry w deblu... nie twierdzę, że mu się to uda, ale nie można też wykluczyć, że nie będzie chciał grać




ja sugeruje sie dzisiejszym pojedynkiem i tym co zobaczyłem, nie wiem co siedzi w głowie Llodrze ale Haas walczy o Mastersa bo ma duze szanse i nie sądze aby Francuz stawiał mu opór




Haas ma duże szanse na Mastersa...? Chyba trochę Cię wyobraźnia poniosła...
Nawet jak przejdzie Llodrę, to w kolejnej rundzie najprawdopodobniej trafi na Jamesa Blake'a i w tym momencie sezon dla Niemca się chyba zakończy.

Paradorn Srichaphan - Juan Igancio Chela

Obaj spotkali się parę dni temu na turnieju w Bazylei, gdzie wygrał Paradorn 6-3, 6-4. Taj zdaje się być w bardzo dobrej formie. W półfinale był bliski pokonania samego Rogera Federera. Chela na tej nawierzchni do specjalistów nie należy tak więc spodziewam się powtórki z ich ostatniego spotkania.

Erlich/Ram - Frystenberg/Matkowski

Polacy muszą bronić 8 pozycji, jeżeli myślą o grze w Szanghaju. Ich rywale z Izraela awans do Mastersa mają już zapewniony, dlatego też ten turniej mogą potraktować trochę treningowo. Większa motywacja napewno będzie po stronie Polaków. Ostatnio są w dość dobrej formie, dlatego myślę, że jutro mogą ten mecz wygrać.




tak jak w Madrycie Blakea pożegnał Vliegen, to dlaczego Haas nie mógłby

Do góry
#701438 - 30/10/2006 23:45 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
Quote:

tak jak w Madrycie Blakea pożegnał Vliegen, to dlaczego Haas nie mógłby




Oczywiście, że Haas może pożegnać Blake'a. W końcu to tylko sport. Jednak określanie szans Haas'a na udział w Mastersie jako BARDZO DUŻE to mała przesada. Bardzo duże szanse na udział w tym turnieju to mają raczej: wspomniany Blake, Robredo, Gonzalez, ewentualnie Ancic.

Do góry
#701439 - 31/10/2006 00:12 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Wawrinka Stasnislas v Gicquel Marc

Turnieje we Francji mają to do siebie że gospodarze czują się na własnym podwórku wyjątkowo dobrze. Przykładem może być Lyon gdzie do półfinału doszło aż trzech Francuzów: Clement, Gicquel i Gasquet ale takich przykładów jest więcej : Marsylia półfinał i dwaj zawodnicy gospodarzy Clement i Grosjean, Metz tym razem czterech czterech ćwierćfinale: Gicquel, Serra, Clement i Grosjean.Myśle że w innych turniejach też da się zauważyć tą prawidłowość ale we Francji moim zdaniem chyba najbardziej rzuca się ona w oczy...a może się mylę.
Przeglądałem wyniki Gicquela z tego roku i musze powiedziec że jestem zaskoczony. Wydawało mi się że Marc nic wielkiego nie osiągnął a tu proszę taka niespodzianka: dwa finały chelengerów właśnie we Francji,półfinał chela w holenderskim Scheveningen, czwarta runda Us open , półfinał w Metz no i finał w Lyonie. Co ciekawe Francuz okazuje się zawodnikiem bardzo wszechstronnym gdyż potrafi grać praktycznie na każdej nawierzchni oprócz trawy rzecz jasna bo na niej w tym roku nie grał. Co więcej potrafił on wygrywać z zawodnikami którzy na pierwszy rzut oka wydawali się murowanymi faworytami do zwycięstwa w meczu przeciwko niemu.
Co do samego meczu to zgodzę się z poprzednikiem...też widziałem Wawrinke w akcji przeciwko Nalbandianowi i zaskoczyły mnie późniejsze typy na niego w meczu z Gonzem. Trzeba jasno powiedzieć że Nalbandian grał słabo a Staszek niesiony dopingiem szwajcarskiej publiczności tylko wykorzystal slabszą dyspozycję Argentyńczyka.Owszem zdarzyły mu się dobre zagrania ale nic nadzwyczajnego nie zauważyłem w Jego grze. Dobry serwis to trzeba przyznać może być atut, kilka dobrych zagrań z backhandu po lini mogło się podobać ale generalnie Wawrinka nie wywarł na mnie większego wrażenia a potwierdził regułe że zawodnik gospodarzy może wznieść się na wyżyny swoich umiejętności przede wszystkim grając własnie u siebie bo w przeciągu całego sezonu nie osiągał wielkich wyników poza półfinałem w Barcelonie i finałem w Umag.
Motywacja, ogranie na tej nawierzchni będą miały kluczowe znaczenie jak również fakt że Gicquel pochodzi z niewielkiej miejscowości pod Paryżem więc może zjawią się Jego bliscy by dopingiem zanieść Go do kolejnej rundy

Do góry
#701440 - 31/10/2006 00:58 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Paradorn Srichaphan v Juan Ignacio Chela

Muszę przyznać że jestem zaskoczony osiągnięciami obu panów w grze na nawierzchni na której przyjdzie im walczyć jutro.
Chela w ciągu pięciu lat rozegrał aż 10 spotkań z czego osiem przegrał a dwie wygrał z takimi grajkami jak Tuksar i Volandri. Wygląda na to że Argentyńczykowi kompletnie nie leży ta nawierzchnia i w sumie dobrze, myślami jest już pewnie na wakacjach więc nie będzie stawiał dużego oporu Tajowi który ostatnio prezentuję się bardzo przyzwoicie.
Srichaphan ku mojemu zaskoczeniu ostatnimi laty też nie zaliczył wielu meczy na carpecie. Rok 2005 i 2004 to raptem 9 meczy !!! Na szczęście ma za sobą dobry sezon na tej nawierzchni bowiem w 2002 roku ograł miedzy innymi Roddicka Ljubicicia Henmana oraz Kuertena więc grać na carpecie potrafi i oby udowodnił to w jutrzejszym meczu.
Jeśli chodzi o formę obu panów to zdecydowanie lepiej prezentuję się ostatnio Taj:
Półfinał w Beijing gdzie pokonał Davydenke, półfinał w Bangkoku i zwycięstwo nad Henmanem który dobrze zaprezentował się w Madrycie, w kolejnych turniejach nie było już tak dobrze ale ostatni tydzień udowodnił że Paradorn potrafi chce i może wygrywać.Co ważniejsze w perspektywie jutrzejszego meczu, potrafił uporać się spokojnie właśnie z Chelą więc i tym razem nie powinno być kłopotu. Pod nieobecność Nadala oraz Federera z którym Taj stoczył zacięty trzysetowy pojedynek, otwiera się szansa dla takich zawodników właśnie jak Srichaphan na odniesienie jakiegos dobrego wyniku na koniec sezonu.
Nie da się ukryć że Chela który oprócz tego że nie jest zwolennikiem grania na tego typu nawierzchni, oraz fakt że nie jest obecnie w wysokiej formie stawia w roli faworyta Taja. Co więcej Argentyńczyk skazany na porażkę nie powinien napsuć krwi Tajowi i przy okazji Nam a znany z tego że potrafi przegrać wygrany mecz tak jak to mialo miejsce w meczu z Nalbandianem po meczu może spokojnie przygotowywac się do finalu pucharu Davisa gdzie na pewno kibice liczą na niego bardziej niż tu we Francji

Do góry
#701441 - 31/10/2006 07:33 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
nie faworyzowałbym bym dzisiaj Frytek, nie wiem jak z ich psychiką po dość frajersko przegranym meczu z Knowlesami. praktycznie mogli już w niedzielę bardzo zbliżyć się do mastersa a tak muszą liczyć na clementa i llodrę. poza tym erlichy już ich w tym roku pokonały a frytkom ciężko się gra z mocno serwującymi parami. ten mecz to typowy no bet. Polacy nie mają najlepszej psychiki i czując na sobie jarzmo awansu mogą dziś popłynąć..tak jak Polki z Kenijkami :>

Do góry
#701442 - 31/10/2006 08:27 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
jestem na fali no to jedziemy dalej...

Berdych-Rohus 1 ......Czech wygrał tutaj rok temu więc miejsce to dla niego szczególne...Myśle ze rok ten nuie może zaliczyc do udanych więc może na koniec powlaczy..Belg warunków nie ma no ale walczyc potrafi jak mało kto...pomimo h2h 2-0 dla belga ja zagram dziś Czecha choć moze to być wyrównane meczyk..DO BOJU BERDYCH...

Safin-Soderling 1 .....Marat wczoraj zgniótł Mahuta w sposób niesamowity...w 1 secie bawił sie z ,, pedąłkiem" jak tylko chciał a w 2 widac było ze sobie chce troszke pograć bo gdyby nie to , to wynik 6-0 jka w pysk strzelił..Kieruje sie ponownie przekonaniem ze Safin wygra tego Mastersa jak to czynił już 3 - krotnie...Sezon miał słabiutki i mocno go zakonczy..zatem 1 i MARAT SAFIN

Ancic-Vliegen 1 wedlug mnie spora róznica klas...Mario po wygranej w Rsoji w formei ejst .. w jego wieku organizm szybko sie regenruje a Vliegen po meczarni z serrą nie powinnien nic zrobic Mario....ANCIC MARSZ

ps..Srichapana ..Hassa..odpuszczam bo czuje niespodzianki

Do góry
#701443 - 31/10/2006 09:01 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
T. Johansson vs V. Spadea @1.51

ToJo w gazie, po finale w St. Petersburgu teraz czas na Paryż. Dziś przeciwnikiem cyklopa będzie Spadea. Amerykanin do turnieju głównego dostał się przez kwalifikacje, jednak jego obecna forma nie wskazuje na to by mógł we Francji zagościć na dłużej. Od turnieju w San Jose Vince gra słabo. Tymczasem Szwed, gdy doszedł do siebie po kontuzji gra dobrze, pierwsze występy na carpecie i był finał. Według mnie będzie szybkie 2:0.

Do góry
#701444 - 31/10/2006 09:08 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dziwię się naprawdę czemu buki tak faworyzują Rosjanina Dimitra Tursunova kursy w granicach 1.3-1.5 są zdecydowanie zaniżone.Tursunov nic ostatnio nie gra przegrywa szybko w 1 rundach,a Almagro coś na twardej nawierzchni pogrywa.Pokonał ostatnio bardzo dobrze serwującego ale już wiekowego Szweda Bjorkmana ale to o czymś świadczy.Almagro to jest walczak i na pewno się nie podda,a jeżeli Tursunovowi nie bęzie nic wychodziło zacznie walić po autach i w siatkę i tak oto mamy gotowy scenariusz zwycięstwa Hiszpana.Ja myślę,że w tym meczu można spokojnie grać na Almagro i ja na pewno to zrobię.

Tursunov-Almagro 2 @ 2.7

Edit , od Fro :

" Almagro was on court for over 3 hours during his first round battle with Bjorkman when he fired 14 aces and won 82% behind his first serve. He did however, make plenty of errors on both his forehand and backhand sides. The Spaniard also took an injury timeout for an Achilles problem at the end of the first set. "


Edited by Fro_Lech (31/10/2006 09:18)

Do góry
#701445 - 31/10/2006 09:15 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Erlich/Ram v Fyrstenberg/Matkowski

Coby nie pisać, nie układa się naszym tak jakby chcieli.
Aspelin/Perry wygrali turniej, a mieli nie wygrywać, nasi nie wygrali choć mogli. Lipa jakaś na kółkach
Jakiś spisek przeciwko naszym, żeby w Mastersach nie zagrali, no a jak spisek to i Żydzi, o ! Są, dwaj nawet
Sportowo nasi są po prostu słabsi, nad psychiką chyba też nie do końca panują.
Pozostaje wierzyć [tak, teraz tylko wiara została ], że Clement/Llodra nie odpuszczą i wygrają swoją grę.

Biorę Erlciha/Rama po 1,6 w B&W [kurs z wczoraj- tak grałem]

Do góry
#701446 - 31/10/2006 15:06 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
Obaj panowie ostatnio w bardzo dobrej formie, ale więcej plusów wydaje mi się być po stronie Safina. Obaj mieli ostatnio wpadki z Richardem Gasquetem, ale oprócz tego grali wyśmienicie. Na korzyść Safina przemawia napewno ogromne doświadczenie i to że lubi pogrywać sobie na powierzchni carpetowej, co więcej czuje się tutaj jak w domu i wygrywał juz tutaj trzy krotnie. Safin ostatnio podczas Kremlin cup na doszedl do finalu gdzie przegral w 3 setach z Davydenko, pokazał tam jednak naprawdę kawał dobrego tenisa. Potem Masters Series Madrid, gdzie bardzo pechowo i jak dla mnie trochę przez sędziow odpadł z Nalbandianem. Teraz dla niego praktycznie koniec sezonu i myślę że w jednym z swoich ulubionych turniejów da z siebie wszystko i dojdzie bardzo daleko. Typ warty zagrania za średnia stawkę.

Do góry
#701447 - 31/10/2006 15:07 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
Quote:

Obaj panowie ostatnio w bardzo dobrej formie, ale więcej plusów wydaje mi się być po stronie Safina. Obaj mieli ostatnio wpadki z Richardem Gasquetem, ale oprócz tego grali wyśmienicie. Na korzyść Safina przemawia napewno ogromne doświadczenie i to że lubi pogrywać sobie na powierzchni carpetowej, co więcej czuje się tutaj jak w domu i wygrywał juz tutaj trzy krotnie. Safin ostatnio podczas Kremlin cup na doszedl do finalu gdzie przegral w 3 setach z Davydenko, pokazał tam jednak naprawdę kawał dobrego tenisa. Potem Masters Series Madrid, gdzie bardzo pechowo i jak dla mnie trochę przez sędziow odpadł z Nalbandianem. Teraz dla niego praktycznie koniec sezonu i myślę że w jednym z swoich ulubionych turniejów da z siebie wszystko i dojdzie bardzo daleko. Typ warty zagrania za średnia stawkę.



SAFIN-soda

Do góry
#701448 - 31/10/2006 20:53 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
do adminow: panowie prosze o danie ostrzezenia lub zbanowanie uzytkownika bolca, podaje on moje typy nie podajac autora.

Stary moglbys podac przynajmniej kto to napisal, nie uwazac to za swoje!

Nie jest to juz pierwszy raz kiedy moje recenzje sa tutaj wklejane!

rapper mógłbyś na PW bardziej opisać ten przypadek? Kiedyś mieliśmy już podobny problem i wszystko załatwiliśmy łagodnie. Podaj mi źródło Twoich analiz. Żeby nie robić OT pisz na PW.


Edited by Schranzer (01/11/2006 00:17)

Do góry
#701449 - 31/10/2006 22:42 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Zgadzam sie z T3NnIs Chi3F który przedstawił już wiele przekonujacych argumentów dlaczego jutro Llodra przegra z Haasem. Choć nie jestem ekspertem od tenisa to dodam że francuz do tej pory na nawierzchniach typu "carpet" nie zachywał. Wygrana z Verdasco prawodopodobnie wyniknęła z problemów zdrowotnych rywala i teraz dopiero dla Llodra zaczną sie schody

W tym roku obaj panowie spotkali się już raz, w Niemczech na "hardzie" wygrał Haas 6-3,6-3. Llodra to obok Bracciali i Gabashvili obecnie najniżej notowany gracz w Paryżu i przychylam się do zdania przedmówcy że środę pożegna się z truniejem. TOMMY HAAS (1.50)

Po podobnym kursie powinien wygrac też J. Nieminen ale co do jego meczu z włoskim kwalifikantem Daniele Braccialim nie mam jeszcze zdania

Pozdrawiam
DJ

Do góry
#701450 - 31/10/2006 23:09 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Ja chyba nie bede nikogo kopiowal . Na jutro wiele ciekawych meczow - ja na razie wybralem dwa:

N. Djokovic (SRB) v P. H. Mathieu (FRA)

Djoko od dluzszego czasu prezentuje rowna, wysoka forme. Raczej nie schodzi ponizej pewnego poziomu choc porazka z Wawrinka niedawno jest troche niepokojaca ale Staszek to nie byle kto i potrafi zrobic babixa . Za Serbem udany sezon czego potwierdzeniem sa dwa wygrane turnieje w tym roku i jeden final. Ostatnie 10 meczow w jego wykonaniu to bilans 8-2 w ogole a i ostatnie 10 meczow na skarpecie skonczyl tym samym bilansem. Gra solidny tenis czego nie mozna w chwili obecnej powiedziec o Pawle Henryku Matole jak nazwal go niedawno w pewnym topicu tego dzialu inny uzytkownik . Od polowy roku /z przerwa na polfinal w Bukareszcie/ leja go prawie wszedzie. Francuz w tej chwili jest gorszy od Djoko w kazdym praktycznie elemencie tenisowego abecadla. P. H. M. ma na rozkladzie paru niezlych grajkow w karierze wlasnie na carpecie ale w tym roku na tej nawierzchni wygral az 1 raz z tuzem Seppim . Jedyne co przemawia za Francuzem to miejsce rozgrywania meczu i wlasne sciany.
Inny wynik niz zwyciestwo Djoko bedzie dla mnie sensacja.
H2H 1-0 gladko Djoko w tym roku na hardzie.

T. Berdych (CZE) v O. Rochus (BEL)

Berdyszek przyjechal bronic tytulu z zeszlego roku gdy bo pasjonujacym meczu pokonal w 5 setach Ljube. Jego pierwszy rywal nie jest dla niego latwym przeciwnikiem bowiem w bezposrednich pojedynkach przegrywa z nim 1-3. Oli to gracz niezwykle waleczny i pojedynek bedzie chyba zazarty jak wszystkie ich dotychczasowe mecze. Warto zauwazyc, ze Berdych w 3 ostatnich turniejach nie schodzil ponizej 1/4 finalu. W Paryzu gra drugi raz i jako, ze rok wczesniej wygral to legitymuje sie tu bilansem 6-0 . Oli w Paryzu slabiutko. Bilans 3-5 i porazki w pierwszych rundach w dwoch ostatnich latach a ogolnie na carpecie tez cienko. Mam wrazenie, ze Belg nie jest w najlepszej formie i nie rozumiem tez czemu mialy sluzyc jego wystepy w chellengerach po US Open. Co tu duzo mowic faworyt jest jeden - Berdych i choc Rochus na pewno nie sprzeda skory tak latwo jak dzis jego smieszny brat to niespodzianki nie bedzie.

Oprocz tej dwojki przychylam sie do gry na ToJo i Ryska ale jeszcze sie zastanawiam.

Pozdrawiam i powodzenia

Do góry
#701451 - 01/11/2006 00:07 Re: BNP Paribas Masters 30.10 - 5.11
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Dubel stawka 8/10:

T.Berdych v O.Rochus (1) 1.440 Pinnacle
+
T.Haas v M.Llodra (1) 1.510 Pinnacle

Dosłownie w kilku słowach o obu pojedynkach. Berdych broni tytułu, gra w porównaniu do Rochusa o niebo lepszy sezon a co za tym idzie tenis. Belg jest nierówny jak pole Giertycha, raz u siebie w Belgii z Tipsarem 2-6 0-6 póxniej męki z Seppim, nieważne.... Czech czuje tutaj wielką szanse i pieniądze, których sie uzbierało ponad 2 mln Euro, bedzie to dla niego dodatkowym bodźcem do walki, a Szanghaj to marzenie każdego tenisisty w zawodowym tenisie opróćz szlema

O meczu Haasa powiedziałem wszystko co można było, nawet taki expert od piłki kopanej jak Sosenka sie udzielił i słusznie. Niemiec pokonał juz Żabke 6-3 6-3 Llodra tak naprawde to taki jeżdziec bez głowy w zeszłym roku wogóle nie grał w singlu teraz cos tam pogrywa ale to raczej za mało na zmotywanego Haasa, który ponoc ma już plecak w połowie spakowany na Shanghaj

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sony, Irek, rymoholik, 11kera11, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, alfa), 4541 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788603 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47