Propsuje wiejską po 20zł/kg, podjeżdzam pod masarnie pod moim Biłgo i w sklepiku mi wydają swieżą i ciepłą
zazdroszczę Ci przyjacielu
ja już nie pamiętam kiedy jadłem dobrą kiełbachę
ostatnio kupiłem jakąś swojską za 39 zł/kg jeden gryz i wyczułem kawałek zmielonej kości - wywaliłem ją do kosza i mam dosyć kiełbasy
39zł/kg

Dużo, i jeszcze z jakąs koscią kurde chyba pech, u mnie kiełba, kebab, pizza, zapiekanki są na wysokim poziomie, dania kuchni polskiej tez ok
