Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2001097 - 28/01/2008 20:30 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Kameleon]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
A ja nie wiem \:\(

Dobre opisy acmilan, przypominam sobie w tamtym roku Twoje posty a najbardziej to mecz Bogdanovica mi się kojarzy ;P Tylko nie wiem czy to we Wrocku było czy Poznaniu.

Do góry
Bonus: Unibet
#2001122 - 28/01/2008 20:46 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: darkoo]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tylko Wrocław - Bogdanovic vs Klec :).

Poznań to tylko Ventura vs Galvani i Rivaldo i Fro :).

Kamel no o kogo że wiadomo bez pisania nazwiska ? Nie jest napisane czy to zawodnik z czołówki, czy zawodnik z dołów drabinki ?. Zawsze byłem zwolennikiem zostawiania najważniejszych wiadomości do ostatnich chwil przed danym meczem.

acemilan, norbi i reszta ekipy Wrocławskiej jak potwierdzą swoje informacje na 99% ;\) to wtedy sami podadzą(o ile będą chcieli i uznają to za stosowne) do publicznej wiadomości o jakich zawodników chodzi w kontekście ich ewent. niedyspozycji.

Do góry
#2001231 - 28/01/2008 21:32 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fro_Lech]
beermann Offline
old hand

Meldunek: 31/12/2005
Postów: 722
Skąd: Ostrzeszów
Gdzie tu jest Live na tej stronie turnieju?

Do góry
#2001339 - 28/01/2008 22:13 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: beermann]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Werner Eschauer (AUT) 2.78 vs Kristof Vliegen (BEL) 1.33 Bwin
Za mniejsza stawke bo gra 2 srednich zawodnikow. Z kolei kurs jest mocno przeszacowany. Vliegen "kiedys byl " graczem bardzo utalentowanym ale co z tego, tamten caly rok gral bardzo slabo i z 30 miejsca znalazl sie poza pierwsza setka, przegrywal prawie z kazdym.. W tym roku narazie tez nic nadzwyczajnego.. Chociaz niewidzialem go na zywo. Werner Eschauer w tamtym roku na miejscu 50, wiec o 50 miejsc wyzej od swojego przeciwnika, co prawda preferuje on clay, ale rok temu to wlasnie on wygral turniej we Wroclawiu na hardzie.. Jest to zawodnik ktory powalczyc umie z kazdym niestety sil czasami brak.. W tym roku juz na hardzie troche pogral.. Urwanie Melzerowi 1 seta na hardzie, czy porazaka 6:4 6:4 6:4 z utalentowanym czechem Berdychem, czy dobry mecz z Guillermo Garcia-Lopez (ESP) w ktorym przegral dopiero po 3 setach napewno wstydu mu nie przynisoly. Wszyscy ci zawodnicy w zeszlym sezonie jak i na ta chwile sa zawodnikami lepszymi od Vliegena.. Doxxbet daje kurs na Wernera w granicach 2.1 i tyle on powinien wynosic. Vliegen jest lekkim faworytem z tego wzgledu ze kiedys byl bardzo utalentowanym zawodnikiem i wiazano z nim spore nadzieje niestety potem to zaginelo.. Natomiast w ostatnim roku to Austriak osiagnal o wiele wiecej, wygral turniej we Wroclawiu wiec tutaj bedzie walczycl, Vliegen bardzo zadko grywa w Chalengerach.. no i wlasnie to wkoncu chalenger smile.gif jak mowie kurs w doxxbet oszacowany prawidlowo i powinien wynosic kolo 2.1 z lekkim wskazaniem na Vliegena.. Bwin za bardzo faworyzuje tutaj Belga.. Ale jako ze spotkanie 2 slabych grajkow, gram za mniejsza stawke, tylko i wylacznie na podstawie kursu, a nie jak zwykle na podstawie tego co widzialem.

Do góry
#2001886 - 29/01/2008 01:27 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: rapper20]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
no niestety tak jak przypuszczalem mecz bardzo wyrownany i kurs warty gry, zabraklo szczescie Vliegen 7:6 7:6

No jak pisalem nie zawsze sie takie kursy trafia \:\) bylo naprawde blisko i kurs byl zle oszacowany, ale grajac tym sposobem zawzse sie zarobi wkoncu.


Edited by Fro_Lech (29/01/2008 01:36)

Do góry
#2001896 - 29/01/2008 01:29 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: rapper20]
Fortunado Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2008
Postów: 3252
zwłaszcza, że Werner miał 2 razy sp przy swoim serwisie w tb w 1 secie \:\(

Do góry
#2002970 - 29/01/2008 06:03 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fortunado]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Hej,
dziś część naszej ekipy została "Press"-ami, tzn. zdobyliśmy akredytację na tej turniej. Jak komuś się bedzie chciało wklei zdjęcie plakietki. Nie było to wcale takie trudne...
Tak więc od dziś możemy się poruszać po strefie graczy, robić z nimi wywiady, chodzić na konferencję i korzystać w legalny sposób z laptopa na hali:).
Nie omieszkamy się z tego skorzystać i jutro pojawi się wywiad przeprowadzony przez Norberta i mnie z lepszymi zawodnikami w hotelu. Właściwie to z tymi legitymacjami mogliśmy zrobić to już dziś, ale nie było kamery akurat pod ręką:(. Ale jutro postaramy się pomówić w pokoju hotelowym przynajmiej z Radkiem S.
A mecze?
Garcia Lopez- Schukin- Garcia Lopez nie zachwycił... Dobry serwis wystarczył w tym meczu, ale szczególnie slajsowany bh właściwie stosowany non-stop doprowadzał nas do lekkiej frustracji. Rosjanin natomiast bardzo dużo błędów własnych. Ogólnie bardzo przeciętny poziom meczu.

Rainer- Gaba- Niemiec zagrał bardzo dobre jak na niego spotkanie, świetnie prezentował się w defensywie, kontrując raz po raz nerwowego i trochę oszukiwanego w najważniejszych momentach Gruzina(dostał ostrzeżenie). Rainera dopingowali jego rodzice, widać przygotowanie do turnieju dużo lepsze niż rok temu, a i chęci do walki dużo większe. Gaba zagrał poprawne zawody, parę razy sędziowie go na pewno oszukali, zwłaszcza w ważnych momentach.

Vliegen- Werner- Mimo iż miałem na kuponie Belga, w moim odczuciu w przekroju całego spotkania był zawodnikiem gorszym. Nie prezentował praktycznie nic prócz serwisów, return to dla niego pojęcie raczej też obce. Werner grał swoją grę, mocne przebijanie, niestety dziś popełnił dość sporo błędów w decydujących momentach(2sp w pierwszym secie)

Melzer- Troicki- Słabe spotkanie w wykonaniu obu, Austriak powinien się cieszyć ze zwycięstwa bo styl gry jego był nie zachwycający. Dużo wycieczek do siatki, często nieprzygotowanych, a do tego zauważyłem że nawierzchnie ta nie preferuje zawodników serve&volley. Po prostu nie nadążają oni z prawidłowym ustawieniem się do woleja pod siatką i często są zmuszani do gry woleja przygotowawczego. Serb nie pokazał wielkiego tenisa, właściwie tylko serwował dobrze, do tego kilkanaście bardzo łatwo zepsutych piłek zmusza mnie do napisanie o nim raczej negatywnej opini.

Tak więc podsumowując najlepiej ze zwycięzców zaprezentował się Rainer, z przegranych poprawne zawody zagrali Gaba(widać u niego talent do gry w tenisa) oraz Werner.

Byliśmy w hotelu i pytaliśmy i Radek Stepanek się dziś zameldował , więc mamy już komplet zawodników. Jutro Radek odpowie na kilka "trudnych" dla niego pytań:).

O jutrzejszych meczach napiszę później co bym grał:)

Do góry
#2003000 - 29/01/2008 06:16 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 *DELETED* [Re: acemilan1]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#2003014 - 29/01/2008 06:22 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: bolec]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Originally Posted By: acemilan1
Byliśmy w hotelu i pytaliśmy i Radek Stepanek się dziś zameldował , więc mamy już komplet zawodników. Jutro Radek odpowie na kilka "trudnych" dla niego pytań \:\)
zapytajcie Radka co mu sie stalo na AO przy stanie 6-2,6-2,5*-2 ze Spadea i czy odda mi pieniadze? \:p \:D
P.S swietna robota,a teraz majac taki dostep do zawodnikow mam nadzieje,ze bedzie jeszcze lepsza - dla ekipy z Wroclawia

Do góry
#2003023 - 29/01/2008 06:24 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 *DELETED* [Re: MagiK]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#2003027 - 29/01/2008 06:26 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: AL_Capone]
__Michal__2 Offline
stranger

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 19
Spytajcie sie czy ma jakąs laske na oku \:p

A tak na powaznie to Darcis jutro powinien sobie poradzic z Mullerem... kurs 1.60 zachęcający

Do góry
#2003035 - 29/01/2008 06:29 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: AL_Capone]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
zapytamy chętnie: jeśli macie inne pytania, kierujcie je na priv do Norberta. Dla Radka to będzie ciężka rozmowa. Planujemy robić też wywiad z Mahutem, także pytania do niego można kierować do Norberta. Inni zawodnicy jakbyście chcieli wywiad jakiś to też można zrobić- bez problemu w tej chwili:)

Do góry
#2003042 - 29/01/2008 06:31 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: acemilan1]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ciężka rozmowa... tylko pytanie czy Radek potulnie odpowie na każde pytanie ? ;\) chyba że ma przymus, to co innego :).

Do góry
#2003062 - 29/01/2008 06:39 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 *DELETED* [Re: AL_Capone]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Witam !

KGHM Polish Indoors Wroclaw 2008 day 1

Garcia Lopez- Schukin

Garcia Lopez nie pokazał niczego, rywal był na tyle słaby ze wystarczył sam serwis, ale Hiszpana dalej nie widze. Gdyby Schukin przy prowadzeniu w tie breaku 1 seta 2-0 mądrzej rozgrywał akcje to wynik pewnie by był inny. Na szczęście 2-0



Schuttler - Gaba

Reiner mądrze rozprowadzał po korcie rywala biegał od lewej do prawej posyłając w wymianach coraz to groźniejsze uderzenia jak dla mnie zajdzie daleko. W tym meczu to co robili sedziowie a reczej czego nie robili bo trudno nazwać by obserwowali linie to... kompromitacja. Przy niektórych piłkach obaj zawodnicy przecierali oczy ze zdziwienia ale tylko Rosjanin pieklił sie nieprzecietnie i rzucał rakietą. Moim zdaniem to go zgubiło bo wymiany grał nawet dobrze a skończyło sie na gładkim 2-0.



Vliegen - Eschauer

Tutaj wielu ludzi zagrało 2 no ja jeden z nielicznych w hali z naszej ekipy miałem 1 . Mecz bardzo wyrównany , kluczowe słowo obrazujące przebieg tego meczu to słowo SERWIS , oczywiscie posiadał go tylko jeden z obu zawodników Vliegen no i własnie tym elementem tenisowego rzemiosła zdominował rywala. Wiele gemów wygranych do zera podczas gdy Werner prawie w kazdym sporo sie musiał namęczyć. Jesli chodzi o Vliegena wcale w przebijankach rewelacji nie prezentował ale jak wspominałem serwis był najisttniejszy. W tym meczu były dwa momenty kluczowe kiedy to dwukrotnie w tie breaku 1 seta Eschauer miał setowe przy swoim serwisie...
wynik : Vliegen 7-6 7-6


Melzer - Troicki

Mecz wieczoru, a zarazem najwiekjszy horror, myślałem juz ze bedzie wtopa jak Troicki miał serwis i 4-3 w 3 secie ale sie udało. Mało brakowało a Jurgen juz by był poza turniejem. Troicki to tylko serwis ale nie tak regularny jak np Vliegena. Mecz przypominający wczesniejszy Vliegena z Wernerem ale tutaj w kluczowych momentach Troicki sie "spalał" w przeciwnieństwie do Vliegena i robił błedy serwisowe. Ogólnie słaby mecz ale emocjonujący. Melzer 6-3 3-6 7-6

DAY 1 uznaje za udany. Ja dziś jak już wiecie księguje ale po mega mękach :-)
Pozdrawiam całą ekipe dopingującą : Acemilana Norbiego Dominixa Trocho Yape Siwego i reszte jakiej tu nie wymieniłem...

Na koniec dodam ze zostałem 1 z 4 wysłanników forum mecz.pl na ten turniej z plakitką PRESS (Norbi,Dominix,Acemilan,DRAGO czyli Ja :-) )

Do góry
#2003073 - 29/01/2008 06:40 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fro_Lech]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
No, myślę że jak się zgodzi na wywiad to raczej będzie odpowiadał. Ewentualnie go zmusimy inaczej. To nowość trochę dla nas przeprowadzanie wywiadu ale może się uda. Pierwsze pytanie będzie czy nie boi się ciężkich pytań:)

Do góry
#2003087 - 29/01/2008 06:45 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: acemilan1]
norbi071_2gie_wcielenie Offline
member

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 170
ja dzis wtopa na 1 secie Schukina (próba ładnego kursu @3.4 .. było blisko, 2*-0 w tb...) i na Gabie.. więc generalnie bukmachersko chyba odpuszczam już ten turniej i zaczynam karierę dziennikarską od jutra;)

Do góry
#2003100 - 29/01/2008 06:51 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: norbi071_2gie_wcielenie]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
ja jestem ciekaw co pokaze nasz wschodzaca gwiazda Janowicz. Chlopak ma fantastyczne warunki fizyczne(ponad 2m), swietnie serwuje, za przeciwnika bodajze Mahuta. Mam nadzieje, ze nasz młody zawodnik (ur. w 1990r.) nie przestraszy sie rywala i powalczy dzielnie.

Do góry
#2003131 - 29/01/2008 07:09 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: antyfutbol]
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Panowie siedzieliscie na trybunie naprzeciwko sedziego mniej wiecej na srodku?
Ogolnie co do meczu Troicki-Melzer mozna dodac, ze Serb mial mala pilke meczowa przy 4:2 i bp w 3 secie. Mecz zaczalem ogladac od stanu 6:3 2:2 i od tamtej pory to Serb byl mocniejszy, i zdecydowanie posiadal lepszy serwis, od momentu kiedy zaczalem ogladac do konca, zauwazylem jakies 10 asow w jego wyknaniu. Ale czemu Troicki nie podziekowal sedziemu hmmm...
Kubot z Zovko takze obejrzalem po czesci bo tylko 1 set i zdecydowanie lepiej prezetowala sie "nasza para". Chcialem zobaczyc w akcji Zovka, poniewaz pamietam jakego dobre wyniki z ubieglego roku w debla, nawet z Kubotem wygrali z Erlichem i Ramem... wiem ze w przyszlych turniejach bede zwracal uwage na kursy meczow z jego udzialem:) Mozna gdzies obstawiac deble z KGHM?

Do góry
#2003140 - 29/01/2008 07:14 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Chivas]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Originally Posted By: Juvcio Djokovic
Panowie siedzieliscie na trybunie naprzeciwko sedziego mniej wiecej na srodku?


Tak , tam własnie siedziała ekipa mecz.pl :-)

Do góry
#2003197 - 29/01/2008 07:46 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: DRAGO]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Odnośnie jutrzejszych meczy to uważamy że Jurek Janowicz nie ma żadnych szans z Mahutem. Po pierwsze ile trzeba się przebijać z juniorskiego tenisa do zawodowego to wszyscy wiemy, po drugie Mahut dziś ponoć świetnie serwował na Hali AZS. Skoro sam trening zrobił wrażenie na naszej znajomej, to uważam że szanse Polaka są bliskie zeru. Ten mecz będzie dopiero w środę.

Napiszę co grają/planują grać ludzie z "ekipy" na mecze:
Bolleli- Kunitsyn- mecz raczej ciężki do stawiania, niektórzy grają na Ruskiego. Argumenty za? Często grał tu bardzo dobrze, Włoch ma za tydzień challa w Bergamo i wielu ludzi liczy na to że wśród takiej obsady nie będzie się specjalnie ścierał. Wg mnie to całkiem realne.

Muller- Darcis- tu nie znam nikogo kto grałby na Mullera, większość jak gra to Darcisa. Ja również skłaniałbym się ku graniu w kierunku Belga aniżeli siermiężnego Gillesa.

Galvani- Zovko- Zovko nie prezentuje takich umiejętności które pozwoliłyby mi na niego postawić swoje pieniądze. Również z całą pewnością Włoch nigdy nie zdobędzie mojego uznania. Praktycznie nikt tego meczu nie gra.

Stakhovsky- Karanusic- W przypadku tego meczu niektórzy grają Ukraińca, jednakże moim zdaniem mecz będzie dość równy. Jakoś nie wiem czemu, nie mogę się przekonać do gry Ukraińca, może z powodu jednoręcznego bh (który akurat posiada dość dobry technicznie)? Sam nie wiem czemu...

Golubev- Serra- wiele osób gra na Francuza jednak ja chyba ominę te spotkanie. Nigdy nie widziałem Rosjanina na korcie i nie wiem co prezentuje ze sobą, a jak mnie życie nauczyło trzeba najpierw zobaczyć co gracz gra (przykład Sabau z przed paru lat z Wrocławia z Galimbertim- pamiętasz Norbert? Miał być wysoki i dobrze serwujący Rumun jak Pavel:))

Beck- Quereshi- Ja gram na Karola, zbyt wielu ludzi mnie w tym nie popiera, ale moim zdaniem Pakistaniec nie ma szans. Wycieczki pod siatkę będą ostro karcone, w wymianach nie ma szans wg mnie. Nawierzchnia moim zdaniem nie sprzyja grze pod siatką, jest aż za szybka na taką grę (może to głupie stwierdzenie ale tak jest)

De Voest- Kubot- Jak bym miał grać to grałbym Łukasza, może były kolega z debla nie zagra na 100% możliwości i Łukasz przejdzie rundę?

Mayer- Dlouhy- wielu ludzi gra na Czecha, jednakże ja zagram tylko jeśli będzie odpowiednio wysoki kurs. Lukas jest w dość średniej formie, do tego te wycieczki pod siatkę (oczywiście nieskuteczne). Mayer w sumie ostatnio nic nie prezentuje, ale tenisistą jest chyba jednak troszkę lepszym.

Jutro siedzę na AZS-ie i później jako dziennikarza przewiozą mnie pewnie na Orbitę na Becka:). Z AZS postaram się podłączyć laptopa i pisać wyniki live więc mecze można śmiało grać stamtąd.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sony, alfa), 4058 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591837 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42