Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#22353 - 14/09/2002 04:19 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
sniper Offline
veteran

Meldunek: 05/03/2002
Postów: 1278
Ponieważ do 200 postów w temacie chyba jeszcze trochę to powiem zupełnie poważnie, że najbardziej zdradliwe są kursy 1,45 i naprawdę to obserwuję. Taka magia liczb.

Do góry
Bonus: Unibet
#22354 - 14/09/2002 04:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Cichy, zgadzam się - nie stosowne jest krytykowanie cudzych typów/analiz, ale w tym przypadku temat przyjąłem jako pewien... sprawdzian. Rafter chciał coś udowodnić innym: że "pokaże wszystkim jak się gra".

Zarejestrowałeś się dopiero w lipcu tak więc pewnie nie znasz historię Raftera na tym forum (uQ$ podał kilka linków, które warto sprawdzić by zapoznać się z przebiegiem wydarzeń), ale było wiele burzliwych chwil. Sprawa obecnie wygląda następująco: Rafter zakłada (na poważnie) swój temat i po raz pierwszy stara sie udowodnić, że ma rację - że może coś przekazać innym (czy raczej "nauczyć ich grania"). No i wszystko zostało postawione w jego rękach. W razie odniesienia sukcesów może się chwalić na okrągło i bez ograniczeń.

Ale sam Rafter musiał się liczyć z tym co go czeka w razie porażki, tym bardziej biorąc pod uwagę jest często uważane za aroganckie zachowanie. Nikt mu nie przeszkadzał, sam miał wszystko w swoich rękach. Efekt jest taki jak widzisz.

Do góry
#22355 - 14/09/2002 04:33 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
belja Offline
enthusiast

Meldunek: 06/06/2002
Postów: 205
Skąd: KATOWICE
hmm... coś mi się zdaje, że już nie ujrzymy naszego bohatera na forum. Opowieści dziwnej treści się skończyły. Chyba, że... znowu szykuje genialny plan
Ale tym razem biada wszystkim, którzy liczą, że jego typy będą za friko :stop:
Jak myślicie poda numer konta czy osobiście będzie odwiedzał kontrahentów ze swą osławioną walizką?
Tylko błagam Was nie wpuszczajcie go na żaden PARKING !!!

Do góry
#22356 - 14/09/2002 04:39 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
To ze rafter jest taki a nie inny sa winni sami forumowicze (nie wszyscy of cors ale wielu), ktorzy szli za nim i sluchali to co mowi wierzac we wszystko, sami z niego zrobiliscie takiego goru a jak tylko ktos go zaczal krytykowac od razu lecialy na niego obelgi. Tak jak uQ$ podal warto poczytac dane linki. Po tylu wtopach pod rzad nadal sa ludzie ktorzy wierza w jego moc. Kompromitacja, niby dorosli ludzie a tak sie dajecie manipulowac. Hehe tak jak wielu wierzy w inwestycje turka za 5 miliardow dolarow nie wspominajac juz o parku rozrywki ktory kiedys mial powstac kolo Warszawy wybudowany przez kase Maikela Jacksona A rafter hmm umie manipulowac ludzmi i tyle nic wiecej.

The end.

Do góry
#22357 - 14/09/2002 04:39 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]NA MOJ GUST RAFTER zaraz wróci i powie ze obstawił na odwrót sam za tym typkiem ni przepadam ale on jest nieobliczalny.
Pozdrawiam Rafter.[/qb][/QUOTE]QWA chyba jasno bylo powiedziane zeby juz dac sobie spokoj, to Ty jescze dorzucasz swoje 3 grosze?
Kurcze czytac potrafisz? I nie odpisuj!!!!!!!!!![/qb][/QUOTE]Ryan nie odpiszę, ale ja to zrobię . Sluchaj lino, jak sam już wywnioskowałeś, lubię mieć ostatnie zdanie, ale tym razem nie piszę tego posta bo chcę coś mieszać w temacie (od samego początku wiedziałem że to będzie raczej klapa, więc siedziałem cicho), tylko poprostu nie lubię jak ktoś obraża moich kolegów po fachu. Jeżeli napisałbyś tak do mnie, przemilczałbym to i byłoby wszystko w porządku, ale jeżeli jesteś tutaj nowy, a do starszych starzem kierujesz takie wypowiedzi to troche mnie to wkurza. Ja nic do ciebie nie mam lino, ale trochę pokory, zawsze pomoże w nawiązywaniu przyjaźńi na forum. Przestańmy się wyzywać - a bardziej skoncentrujmy na tym do czego to forum zostało stworzone - typowaniu. Zostawcie ten temat w spokoju i zejdzcie z Raftera. Gdyby wcześniej ktoś młodych memberów uprzedził jak to może się skończyć to może nie doszłoby teraz do takich lamentów, ale niestety, za późno wkroczyliśmy do akcji, aby ich przestrzec. Wiem że mój post nic nie wnosi do tej konwersacji, ale mam nadzieję że chociaż trochę uspokoi się po nim atmosfera

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#22358 - 14/09/2002 04:42 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Zgadzam sie w pelni z Conradem...jest to zdanie na spokojnie a zarazem dosadnie...Jesli sie Rafer odezwie to prosilbym o podanie punktu w ktorym zagral te 7500 tys tzn miasto i punkt bo akurat powinno mi sie udac sprawdzenie tego....Chcialbym juz zakonczyc ta dyskusje.Rafer pokazales juz "co potrafisz"i wspolczuje tym ktorzy ten tydzien typowali tak jak ty i ich budzet byl 10 tys....Pamietaj Rafter NIKT NIE JEST WIELKI!!!!!I do kazdego czlowieka trzeba podchodzic z szacunkiem!!Jesli cie tego nie nauczono to bukmacherka tym bardziej ciebie tego nie nauczy...Ale moze chociaz staniesz sie mniej zakochany w sobie i wreszcie zadasz sobie pytanie"a moze ja rzeczywiscie nie jestem wielki?"a moze rzeczywiscie warto sie zastanowic dlaczego 90% forum ma o tobie fatalne zdanie...to nie wzielo sie znikad!!!!PRZEANALIZUJ RAFTER TROCHE TO JAK ODZYWASZ SIE DO LUDZI I TO ZE PEWNOSC SIEBIE POTRAFI CZESTO ZGUBIC CZLOWIEKA...A TAKZE W PEWNYCH PRZYPADKACH DOPROWADZIC DO STRATY SPOREJ GOTOWKI...

Do góry
#22359 - 14/09/2002 04:48 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Hehe tak jak wielu wierzy w inwestycje turka za 5 miliardow dolarow nie wspominajac juz o parku rozrywki ktory kiedys mial powstac kolo Warszawy wybudowany przez kase Maikela Jacksona [/qb][/QUOTE]Heh, niektórzy mówią, że Las już jest, gorzej natomiast będzie z tym Vegas.

Do góry
#22360 - 14/09/2002 05:20 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287

Do góry
#22361 - 14/09/2002 05:29 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kafel Jr. Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2001
Postów: 358
Skąd: Łódź
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witajcie.
Widzicie nie zamierzam sie tlumaczyc ,zamierzam wyjasnic co mysle o was a co wy myslicie o mnie a raczej jak sie mylicie wiec do rzeczy.Tak zaczynam wiec czytaj:
Ludzi dziele na 4 kategorie
1 ludzi ktorzy sa przeciwni ryzyku
2hazardzisci
3graczy
4investorzy
Do czego zmierzam-wasze opinie co do mojej osoby sa bynajmniej smieszne by nie powiedziec zalosne.
Ale dalej wrocmy do tematu
wiekszosc z was moge zaliczyc do 1-2-3 kategorii.
Prawda jest taka ze wlasnie tak jest.Wiekszosc z was to srajace w majtki ludzie ktorzy placza gdy musza wydac duza sume pieniedzy-taki typ ludzi jesli chodzi o granie jest skazany na same dno rozumiesz dno.
dalej gracze i takich tu chyba najwiecej -to ludzie ktorzy graja bez mozna powiedziec sensu.Graja i graja i grajcie dalej w nieskonczonosc oczywiscie bez rezultatow dlugoterminowych.Rozumiesz dlugoterminowych a nie krotkich chwil szczescia ktore nic nie znacza.
Hazardzisci tu jeszcze istnieje pewna nadzieja lub beznadziejnosc.Dla hazardzisty gra jest gra szans i modlenie sie o wynik.Duzo razy to przezywales prawda-zastanow sie poki jeszcze nie jest za pozno.
Inwestor- prawda jest taka ze jesli chodzi o te forum nie spotkalem zadnego czlowieka ktory by wykazywal takie tendencje.
Investor wlasnie -czy wiesz co to znaczy byc investorem investujacym w zaklady sportowe?Nie wiesz tak myslalem wiec czytaj glupcze dalej moze cos sie nauczysz.
W odroznieniu od hazardzisty dla investora granie jest gra umiejetnosci a nie gra szans.Czy rozumiesz to co czytasz?
Wszystkie 3 grupy oprocz investora nie wiedza czym jest granie a raczej investowanie.
Wiesz co oznacza pieniadze pracuja?
wiesz co znaczy poczekam?
wiesz co znaczy kontrola.
wiesz co znaczy ryzyko?-o tu powiesz wiem.A ja ci mowie nic nie wiesz.Nie mowie o ryzyku ktore ty znasz glupcze.
Ryzyko ktore ty znasz to investycja krotko terminowa z niewiadomym skutkiem.
Ryzyko ktore ja znam to investycja dlugoterminowa ze skutkiem przewidywanym .Rozumiesz?
Hazardem nie jest cos o ile wiemy co robimy.Koncepcja dzialania polega na uzyciu fachowej wiedzy,rozsadku i zamilowania,aby zniwelowac przypadki i zmniejszyc ryzyko..
Ale starczy tej nauki bo i tak malo z tego prawdopodobnie wyniesiecie by wy wszystko wiecie najlepiej.Mam racje kolego
dlaczego to pisze bo naprawde az zal sciska mi serce jak widze wasza sytuacje.Szczegolnie tych co pisza nie majac pojecia o niczym.Szczeglnie piszac o mojej osobie"rafter skompromitowales sie" itp.
Panowie najlepiej bedzie jak skonczymy spekulowac o tym czy o tamtym.Widzicie nic nie wiecie o mnie a to ze tu moje typy sa do dupy o niczym nie swiadczy.Wlasnie zastanawia mnie skad wysnules takie wnioski.Juz ci mowie myslales w ten sposob:
"kurcze jesli ten gosc podaje tu takie typy to co on moze wiedziec o graniu"
Prawda tak myslisz pewnie nadal.Oczywiscie nie dziwi mnie to bo sie nie znamy.I masz pelne prawo tak myslec,ale wiedz ze jestes w bardzo wielkim bledzie.
[/qb][/QUOTE]tak dla przypomnienia , ze nie wiemy co to jest ryzyko ...

Do góry
#22362 - 14/09/2002 05:34 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kubi Offline
member

Meldunek: 07/05/2001
Postów: 101
Skąd: Szczecin
Przypuszczam ze pan R czyta to wszystko co zostalo napisane ale nie ma na tyle odwagi by przyznac sie do porazki i jeszcze chociaz raz cos w tym temacie napisac
I na koniec taka moja skromna uwaga - WIECEJ POKORY
Pozdrawiam

P.S. Puk, Puk.....Kto tam ?.......Komornik

Do góry
#22363 - 14/09/2002 13:39 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Dawid Offline
old hand

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 709
Skąd: Warszawa
Rafter zachowałeś się jak amator (sam nie dawno się tak zachowałem). Ale ty uważasz się za wielkiego. Zagrałeś typ za dużą kasę na Rosję( dla mnie to było dużo) przegrałeś i zamiast ochłonąć wyczekać dzień czy dwa przemyśleć jeszcze raz wszystko to puściłeś na gorąco drugiego typa za jeszcze większą kasę. Bardzo Ci życzyłem żebyś wygrał bo ja na Twoim miejscu bym się chyba za****ł jak bym taką kasę przegrał (choć ciężko mi uwierzyć że tyle postawiłeś. Ale wiesz dzięki temu wiele osób się nauczy żeby nie podpalać się po porażce, ochłonąć i na trzeźwo zagrać coś lepszego.

Do góry
#22364 - 14/09/2002 15:41 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow

Wiadomosc z ostatniej chwili :
Rafter po sromotnej porazce i bombardowaniu postami uzyt.forum zmuszony jest do ucieczki ze swej kryjowki na parkingu w Tora Bora.
Jego posty beda umieszczane jak filmiki z wypowiedzami Osamy Bin Ladenaaaaa.
Rafter zycze odrobienia wtopki. iwo:

Do góry
#22365 - 14/09/2002 16:08 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
Heh, gdzie te czasy, gdy na forum bylo tylko kilkudziesieciu uzytkownikow i bylem w stanie wymienic wiekszosc nickow. Swiat wyraznie sie zmienia.Ja do swoich 300 postow dochodzilem w rok, teraz mozna tego dokonac w 2 miesiace. Szkoda tylko, ze tak malo konstruktywnie. I jesli znajdzie sie ktos, kto odpowie nawet na tego typu post, to niech to zrobi na priva. Ja rozumiem ze licznik, ze popularnosc, ale tak bym chcial, zeby tak sie to odbywalo.

Do góry
#22366 - 14/09/2002 17:09 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
cze

ostatnio przypadkiem tu sie pojawiam ale sytuacja mnie lekko wyprowadziła z równowagi...

po kolei:

1. Rafter - takie otrzeżwienie ci sie przyda..Twoja sztuka gry to rzeczywiscie niezła sztuka!...uznalem Cie za pajaca już w momenie gdy zagrałes w tym turnieju przeciwko Kaflowi...

2. dałeś dupy na całej linii...Duma i pewność siebie to rzecz ok nawet w bookmacherce ale...jak sie ma solidne podstawy ,....a nie pustą walizke..."czekam w sts z walizką..." hehehe

3. jesteś taki sam amator jakich tu 90 %...pewnie i mnie wliczając...

4. czekam tylko czy dalej bedziesz grał...pewnie teraz już tylko wirtualna kasą...

5. niemniej..współczuje ci...i na piwo w tej trudnej sytuacji możesz liczyc...

Do góry
#22367 - 14/09/2002 17:31 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Rafter, zawsze możesz zastawić laptopa w lombardzie i się odegrać. Nie sądzisz chyba, że ta pechowa passa będzie trwała dalej.
Głowa do góry iwo:

Do góry
#22368 - 14/09/2002 17:39 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał saba:
[qb]Rafter, zawsze możesz zastawić laptopa w lombardzie i się odegrać. Nie sądzisz chyba, że ta pechowa passa będzie trwała dalej.
Głowa do góry iwo: [/qb][/QUOTE]No tak ale za zastawionego laptopa to musialby zagrac po @ 5.00 przynajmniej. No chyba , ze laptop jest z zestawem glosnomowiacym co zmienia postac rzeczy i kurs przylozenia on lub off line wyraznie sie zmniejsza.

Do góry
#22369 - 14/09/2002 17:57 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Wniosek jest jeden: Trafiliscie na czarny tydzien

A tak na boku to jednak polecam zapoznac sie z linkami powyzj: Gdzie forumowicze srali pod siebie w oczekiwnaiu na kolejne typy RAFTERA blagajac o kolejne. Heh a teraz jak widac uczniowie opluli mistrza

Do góry
#22370 - 14/09/2002 17:58 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Uwaga :zobacz:
Podobno któryś z Bookies wystawił już kursy:

Kiedy znowu pojawi się Rafter z walizką pieniędzy?

Kwestia godzin 4.00
Kwestia dni 2.10
Kwesia miesięcy 1.75
Kto to wie 1.20

Jakby nie było, pozdrawiam jakże popularnego Raftera i jego rodzimy oddział STS'u al:

Do góry
#22371 - 14/09/2002 19:07 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Muszę się odezwać jeszcze, bo zostałem wywołany do tablicy przezz niejakiego cichego, ktory bynajmniej taki cichy znowu nie jest. Tak masz rację, chciałem zostać nadwornym błaznem tego forum. W koncu temat lezy w zgodzie z tresciami postow. "Rafter Sztuka gry" zrobił się "Rafter sztuka błaznowania"

Do góry
#22372 - 14/09/2002 19:11 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
i już po raz ostatni w tym temacie:

Moim zdaniem Rafter nigdy w zyciu nie postawił wiecej niż 100 zł a ten link o 60 zł w expekcie : "Panowie! co sie dzieje! Koledzy czekają jak pomnoże ich kase!!!" to rewelacja!http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=000494;p=3

aha i odnosnie tych kolegów z forum co widzieli raftera w sts z walizją o zawartosci 7 500 zł to pewnie ktos źle zauwazył...może to nie była walizka...a czapeczka z daszkiem w która rafter zbierał datki...

sorry Rafter ale z takimi jak Ty trzeba ostro...

Do góry
Strona 9 z 13 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 >


Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, 11kera11, akagi, Akhu, Irek, forty, alfa, rafal08, hi87), 4084 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788015 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47