Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >
Opcje tematu
#22253 - 13/09/2002 01:40 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
WITAM.nie krzyczcie panowie to tylko maly minus ktory zdarza sie kilka razy w miesiacu.Nie mam ochoty na dyskusje by nie odpowiadac na mase zbednych pytan.Krotko oto typ ktory jutro zaprowadzi mnie do raju ktory sie nazywa plan tygodniowy complet.Najpierw bilans ktory jest smieszny -357.5zl a wy robicie szum kolo tej garstki paru zlotych.Taki minus odrobic jest jeszcze lepiej niz mniejszy.Czemu motywuje do bardziej spektakularnych planow maksymalnych efektow.I nie robcie az takiego smietnika z tego tematu,bo wasze porady i pouczenia sa smiechu warte wiec wybaczcie ale niepotrzebnie sie trudzicie.Oto typ i zaznaczam normalnie wart by on byl ok(80-100zl).Praca ktora wykonalem aby to zagrac jest bezcenna.Jednak jak zawsze trzeba pamietac ze to sport i wszystko sie nie..zdarza.Ok dosyc p i e r d o l e n i a -tylko dla was (GRATIS )typ ktory mozna nazwac pewniakiem mimo kursu ktory jest zmylka przynajmniej sts wyszedl z taka teoria do jutra jeszcze maga zanizyc typu jeszcze nie wyslalem ."Zrobilem" telefon,aby z samego rana znajoma w profesjonalu go wyslala i jutro za niego zaplace:
rosja-usa 1 1.75 sts stawka 1500zl wygrana 2362,5 zysk po odjeciu wszystkich strat505zl.I nie dziwcie sie temu ze to nie tenis.Ten typ ma swoj sens i gleboka analize.I jak w przypadku tenisa na wyjsciu 50% ale koniec gadki.Wg mnie i kilku ludzi innaczej w tym meczu nie bedzie.Moj osobisty typ 3-1 rosja.

I ktos tam wspomnial o tej grze losowej dla biednych duzym lotku, w przypadku mojej osoby jest zbyt duzym ryzykiem stawiac na los.
Jak jutro wygram robie dzien przerwy aby naladowac akumulator do dalszej gry ,psychika musi odpoczac i oczy tez.
dobranoc ide spac, jutro mecz mam zamiar obejrzec na zywo i przygotowuje psychike .To jest swiat hazardu stawka i mecz na zywo ,ale ja naleze do innego koszyka stawka i chlodny odbior naleznosci a emocje- tak kontrolujmy je bo szkodza zdrowia.
Dobranoc.

Do góry
Bonus: Unibet
#22254 - 13/09/2002 01:48 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
Rzeby to były prawdziwe pieniądze to ja osobiście bym pił od dziś do zakończenia spotkania - czyli odjąć trzeba by było ze 100zł od zysku albo dodać do strat

Do góry
#22255 - 13/09/2002 01:48 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn

Do góry
#22256 - 13/09/2002 01:50 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
... i widzicie jestem zmeczony typ jest z profesjonału zapomnialem wyczyscic napisu sts.Na poczatku mialem zagrac w sts "sentyment" ale na tym etapie trzeba sie liczyc z kazda zlotowka.Wiec aby bylo jasne zaklad jutro wyslany zostanie w profesjonalu bo kurs jest o 10 groszy wiekszy.A totomix? he tam strach grac za taka sume bo zaraz dzwonia do siedziby idiotow i pytaja o zgode.Jutro zobacze co oni tam wystawia.
Ok ide spac bo juz mi oczy plyna.

Do góry
#22257 - 13/09/2002 01:50 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Luke66 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/04/2002
Postów: 242
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]."Zrobilem" telefon,aby z samego rana znajoma w profesjonalu go wyslala i jutro za niego zaplace:
rosja-usa 1 1.75 sts stawka 1500zl wygrana 2362,5 zysk po odjeciu wszystkich strat505zl.[/qb][/QUOTE]Sorry że się czepiam , ale dlaczego znajoma w profesjonalu ma wysłać mecz w STSie
:rolleyes:

Do góry
#22258 - 13/09/2002 01:52 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Luke66 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/04/2002
Postów: 242
Już wiem

Do góry
#22259 - 13/09/2002 02:10 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300

Do góry
#22260 - 13/09/2002 02:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Dragoon Offline
member

Meldunek: 14/04/2002
Postów: 151
Skąd: Toruń
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Rafter, trzymaj się. Dobry jesteś. Nic się nie stanie, jak w tym tygodniu nie zrobisz tych 350 zł. Być może na koniec przyszłego tygodnia będziesz na plusie 700 zł, co średnio da Ci te upragnione 350zł/tydzień.
Powodzonka[/qb][/QUOTE]ale przez ten tydzień trzeba coś jeść :rolleyes: [/qb][/QUOT
Rozumiem, że to był żart ?
Zostałeś zmuszony przez Etlisa do uruchomienia planu awaryjnego ? Zdradzisz, jakim kapitałem dysponujesz ?

Do góry
#22261 - 13/09/2002 02:26 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Rafter, trzymaj się. Dobry jesteś. Nic się nie stanie, jak w tym tygodniu nie zrobisz tych 350 zł. Być może na koniec przyszłego tygodnia będziesz na plusie 700 zł, co średnio da Ci te upragnione 350zł/tydzień.
Powodzonka[/qb][/QUOTE]ale przez ten tydzień trzeba coś jeść :rolleyes: [/qb][/QUOT
Rozumiem, że to był żart ?
Zostałeś zmuszony przez Etlisa do uruchomienia planu awaryjnego ? Zdradzisz, jakim kapitałem dysponujesz ?[/qb][/QUOTE]10 000 zł
czemu żart przecież o to chodzi w tym temacie... udowodnić że da się żyć z bukmacherki
a kapitał jak przejesz to skąd kaska będzie na pomnażanie?

Do góry
#22262 - 13/09/2002 02:54 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Znowu kilka słó na temat kontrowersyjnego (czytaj śmiesznego) pana Raftera.

Oto słowa guru:
^Witam.W koncu sie doczekaliscie tego co wam obiecałem.Przedstawie tu swoja filozofie gry.A dokladnie mowiac pokaze jak nalezy sie utrzymywac z gry u bukmacherow.^

Niechce mi się znowu czytać jego bełkotu i szukać innych cytatów z jego wypowiedzi na forum.
Faktem jest że gościu jeszcze nie powiedział nic co miałoby związek z tą jego filozofią gry. Zadnego nawet zarysu jakiegoś systemu, planu grania, nie ma dokładnie niczego co by wskazywało że gościu cokolwiek robi w oparciu o jakiś realny, trzymający się kupy plan.
Jego wypowiedzi są chaotyczne, nieprecyzyjne i ignoranckie.
Facet gra na agassiego bo gdzieś znalazł na stronie że sampras ma gorszy bilans spotkań z agassim. Nie stała za tym jakaś głębsza analiza czy choćby wrażenia po obejrzanych spotkaniach obu zawodników. Na pytanie (uwaga cytat z wypowiedzi raftera ludzie o słabych sercach radze tego nie czytać):

^co bym zrobil gdyby mantilla przegral to jest proste pytanie stac by mnie bylo jeszcze na dwa trzy a moze i cztery dni gry z wiekszym kursem..600zl minusu to jeszcze nie tragedia klopoty sie zaczynaja powyzej 1500zl.Jesli chodzi ci dokladnie co bym zagral to nie wiem czy ma sens pisac co bym zrobil gdyby bo tak mozna w nieskaczonosc.Poprostu dzis zagralem na mantille gdyby przegral zagral bym jutro na...I widzisz mozna tak zadawac te pytanie bez konca a co gdybys i jutro przegral.To nie ma sensu poprostu trzeba trafiac i miec z glowy ten problem z pytaniem co bym zrobil.^

To dobitnie świadczy, że gość nie ma żadnego genialnego planu, obstawia bo akurat mu sie tak wydaje, żę to bedzie dobry typ a gdy coś nie wejdzie zawsze mozna powiedzieć słuchajcie to nic jutro się odkuje.

Generalnie to można Raftera zapytać

Słuchaj Rafter na czym ty lecisz bo na trzeźwo jest naprawdę ciężko napisać tyle bzdur!

Do góry
#22263 - 13/09/2002 03:56 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
Idem jeszcze ci pseudo nie wyschło na głównym. Podejżewam że stworzyłeś go na potrzeby w/w postu

Do góry
#22264 - 13/09/2002 04:14 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
[QUOTE]Oryginalnie wysłał twist:
[qb]Rzeczywiście. Można podejrzewać, że skoro koleś na forum obstawia 20 spotkań jakiejkolwiek maści (tenis, soccer...) po 40zł/typ na dzień co dzień przez tydzień i dłużej, to czy robi tak ktokolwiek w realu. I co gorsza, jeżeli nie, to czy przez to zwiększa sobie szansę na trafienie o ileś tam od kolesia ktory tak jak w zyciu typuje max 3 spotkania/tydzien lub i rzadziej. Nie wiem o ile, tym bardziej nie potrafię wykazać. Niech koń się martwi - ma większy łeb . W ten sam sposób można sceptycznie podchodzić do kapitału Pana Raftera. Ale to można programowo-regulaminowo urealniać!
Sedno w tym, że podoba mi się w styl, w jakim umieszczają swoje typy Rafi z Kuba81 I jak nawet dają ciała, to się do tego przyznają bilansem. Brawo za cywilną odwagę - Tak trzymać!! A już byłbym wniebowzięty, gdybym mógł powiedzieć swojemu komputerowi (troche za niego zapłaciłem) - słuchaj, stwórz i przeleć mi wszystkie "przedziały kursowe" typow (np [1.01-1.10]... [1.50 - 1.60]... i tak co .10 w dol czy gore) wszystkich kolesi, ktorzy typują na forum, i posortuj mi ze wzgledu na ilosc trafien na poszczegolne przedziały. Tak z ciekowości, na ktorych kursach jest najwiekszy wspolczynnik trafienia. Może nie ma takich w ogóle. A nie po to, by kogoś zbluzgać na forum, jakim amatorem jest. Sam nim jestem. Niech ktoś z Sz. Forumowiczów zrobi tak na kartce - i jestem pewny, że doceni mój pomysł A i jeszcze jedno. Niech weźmie pod uwagę tylko soccer, lub dokładniej tylko Premiership. I takich zapytań można by wymyślać multum. Dla pierwszego ktory to zrobi, czeka skrzynka piwa i głęboka cześć.

Ps. Dziękuję Lino i Adpal za poparcie. Ludziska. Myślta pozytywnie! Rzućta wyzwanie buk"macherom"(jakim macherom?)!!![/qb][/QUOTE]Dokladnie twist, o to w tym wszystkim chodzi - bilans . Jesli ktos lubi barwne opisy to napewno na forum znajdzie cos dla siebie. Mnie interesuje tylko bilans. Ciekawych newsow na tym forum sie juz nie spodziewam. Nie wiem czy ten pomysl jest realny ale w pelni go popieram.

Piotrek

Do góry
#22265 - 13/09/2002 16:13 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
Rafter lekceważysz mój typ na 6-tkę w totku, a dzis kurs juz spadl do 1.4. Ja zagralem to plus Twoj typ Rosja - USA 1 (1.7) w mixie za 200 zl.
Zobaczymy! Czy sie uda to polączyć.

Do góry
#22266 - 13/09/2002 19:59 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300[/qb][/QUOTE]sanchez blanco 6-1 6-3
wydałem 3100
wróciło 3450
zysk 350
jak widać w tym tygodniu mam co jeść :zobacz:
wrócę w przyszłym tygodniu po następne 350 zł
pozdrawiam

Do góry
#22267 - 13/09/2002 20:05 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]mój gracz przegrał dlatego muszę ostro przyłożyć online
sanchez blanco 1 1.5 z unibetu
stawka 2300[/qb][/QUOTE]sanchez blanco 6-1 6-3
wydałem 3100
wróciło 3450
zysk 350
jak widać w tym tygodniu mam co jeść :zobacz:
wrócę w przyszłym tygodniu po następne 350 zł
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]To moze ja tez cos zarobie na twoim singlu natpnym razem, hehe

Do góry
#22268 - 13/09/2002 20:12 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
lino jednym z celów które mi przyświecają przy pisaniu w tym temacie jest udowodnienie że nie trzeba mieć wcale jakichś wybitnych typow
wystarczy trochę konsekwencji i oczywiście szczęścia bo przecież może się zdarzyć że nie trafisz 5 singli z rzędu i wtedy nie tylko nie masz co jeść ale nawet ci się nie chce
albo stosujesz wariant awaryjny i uciekasz z forum

Do góry
#22269 - 13/09/2002 20:25 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]lino jednym z celów które mi przyświecają przy pisaniu w tym temacie jest udowodnienie że nie trzeba mieć wcale jakichś wybitnych typow
wystarczy trochę konsekwencji i oczywiście szczęścia bo przecież może się zdarzyć że nie trafisz 5 singli z rzędu i wtedy nie tylko nie masz co jeść ale nawet ci się nie chce
albo stosujesz wariant awaryjny i uciekasz z forum [/qb][/QUOTE]To w takim razie udawadniaj w tak udany sposob dalej.

To inni skorzystaja tyz

Do góry
#22270 - 13/09/2002 21:00 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
No i Rafter się nie udało powiem szczerze doświadczyłeś lekkiej kompromitacji dla 350zl minus chyba 3000zł cos kolo bo nie liczyłem...oto przykład na to ze bukamcherstwo to gra losowa gra szczęścia i nie ma mowy o sposobie pewnym na wygrywanie nawet w 60%.
Pozdrawiam i życze powodzenia..mam nadzieje że się odkujesz. iwo:

Do góry
#22271 - 13/09/2002 21:16 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.Pisze ten post z sts jestem na miejscu i korzystam z laptopa.Wlasnie przed chwila przegralem.Musialem brac pod uwage taka ewentualnosc dlatego w sts czekalem na wynik aby w razie co postawic natychmiast na :
chiny -wlochy 1 1.45 stawka 7500zl zysk z gry po odliczeniu(1857,5) minusu430zl
Co tu duzo mowic taki tydzien jak ten zdarzyl mi sie ostatni raz 5.2.2001 gdzie dopiero za czwartym razem trafilem.Jestem caly podniecony i korwa chiny musza to wygrac.Co zrobie jak bedzie innacze? Prosta odpowiedz NIE WIEM bo jeszcze nigdy w zyciu nie mialem 4 chybien z rzedu i teraz tez tak bedzie.Ok prosze was abyscie dzis mnie nie w****iali swoimi postami bo potrzebuje wyciszenia.
Do zobaczenia i pamietajcie stawka to tylko pieniadz liczy sie efekt koncowy a ten dopiero sie okaze dzis po tym meczu.Aha i jeszcze jedn..(o juz,dzieki) wlasnie kolezanka wyslala mi 10 kuponow na ten mecz stawka 750 zl.
Jade do domu aby ten mecz obejrzec w telewizji bo tego pierwszego nie ogladalem na zywo.Ale z tego co wynik mowi musialo cos byc nie tak z rosjankami 3-2 z usa czyli mecz byl zaciety.Ale mniejsza z tym to juz pie_rdolona historia przedemna przyszlosc.
czesc.

Do góry
#22272 - 13/09/2002 21:16 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]WITAM.nie krzyczcie panowie to tylko maly minus ktory zdarza sie kilka razy w miesiacu.Nie mam ochoty na dyskusje by nie odpowiadac na mase zbednych pytan.Krotko oto typ ktory jutro zaprowadzi mnie do raju ktory sie nazywa plan tygodniowy complet.Najpierw bilans ktory jest smieszny -357.5zl a wy robicie szum kolo tej garstki paru zlotych.Taki minus odrobic jest jeszcze lepiej niz mniejszy.Czemu motywuje do bardziej spektakularnych planow maksymalnych efektow.I nie robcie az takiego smietnika z tego tematu,bo wasze porady i pouczenia sa smiechu warte wiec wybaczcie ale niepotrzebnie sie trudzicie.Oto typ i zaznaczam normalnie wart by on byl ok(80-100zl).Praca ktora wykonalem aby to zagrac jest bezcenna.Jednak jak zawsze trzeba pamietac ze to sport i wszystko sie nie..zdarza.Ok dosyc p i e r d o l e n i a -tylko dla was (GRATIS )typ ktory mozna nazwac pewniakiem mimo kursu ktory jest zmylka przynajmniej sts wyszedl z taka teoria do jutra jeszcze maga zanizyc typu jeszcze nie wyslalem ."Zrobilem" telefon,aby z samego rana znajoma w profesjonalu go wyslala i jutro za niego zaplace:
rosja-usa 1 1.75 sts stawka 1500zl wygrana 2362,5 zysk po odjeciu wszystkich strat505zl.I nie dziwcie sie temu ze to nie tenis.Ten typ ma swoj sens i gleboka analize.I jak w przypadku tenisa na wyjsciu 50% ale koniec gadki.Wg mnie i kilku ludzi innaczej w tym meczu nie bedzie.Moj osobisty typ 3-1 rosja.

I ktos tam wspomnial o tej grze losowej dla biednych duzym lotku, w przypadku mojej osoby jest zbyt duzym ryzykiem stawiac na los.
Jak jutro wygram robie dzien przerwy aby naladowac akumulator do dalszej gry ,psychika musi odpoczac i oczy tez.
dobranoc ide spac, jutro mecz mam zamiar obejrzec na zywo i przygotowuje psychike .To jest swiat hazardu stawka i mecz na zywo ,ale ja naleze do innego koszyka stawka i chlodny odbior naleznosci a emocje- tak kontrolujmy je bo szkodza zdrowia.
Dobranoc.[/qb][/QUOTE]w świetle wyniku meczu rafter twoje slowa o bezcennej pracy nabierają nowego metafizycznego znaczenia :eek:
podejmuję się wycenić twoją pracę
ni mniej ni więcej tylko kosztowała cię ona 1500 zł :rolleyes:

Do góry
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >


Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4072 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788024 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47