Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#22393 - 15/09/2002 04:30 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Czy sie udaczy nie, to juz rafci "glowa",
Wazne ze beda nadal typy, moze tym razem skuteczniejsze.[/qb][/QUOTE]lino gratuluje prawie 250 postow !!
i to przez ponad miesiac!!!
Niedlugo beda gratulacje od Conrada
Lino iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#22394 - 15/09/2002 04:40 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Czy sie udaczy nie, to juz rafci "glowa",
Wazne ze beda nadal typy, moze tym razem skuteczniejsze.[/qb][/QUOTE]lino gratuluje prawie 250 postow !!
i to przez ponad miesiac!!!
Niedlugo beda gratulacje od Conrada
Lino iwo: [/qb][/QUOTE]Dziekuje, widze ze w metryke zaglada sie tu na porzadku dziennym

A teraz calkiem powaznie, jak to nie jest zart to jestem mile zaskoczony,
Myslalem ze gratulacje moga otrzymac osoby pzekraczajace progi 1000 postow.

Do góry
#22395 - 15/09/2002 05:06 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Sw_Mikolaj Offline
old hand

Meldunek: 13/12/2001
Postów: 881
Skąd: Zambrow

ja gratuluje ci juz teraz.a co do metryki to patrz wczesniej ktos napisal cos o tym ze 300 postow ma w rok a niektorzy w miesiac, napoczatku myslalem ze to omnie chodzi
Jeszcze raz pozdrawiam i zycze udanych typow iwo:

Do góry
#22396 - 15/09/2002 13:41 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
I tak tego pewnie nie czytasz Rafter.
Ale sugerowalem Ci typ, że nie padnie 6-tka w lotku za kurs 1.5 i tak się stało. Zaraz lece po odbior kaski. To był pewny strzał, a Ty skomentowałeś, ze to zabawa dla biednych ludzi, a więc chyba i dla Ciebie. Warto było tu przyłożyć z progresją. Ale cóż każdy ma swoją taktyke.
Trzym się ZIK

Do góry
#22397 - 15/09/2002 14:37 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Nie przejmuj się rafter odrabianiem strat. Przecież jesteś rozchwytywanym expertem od bukmacherki oraz kasyn.
Na pewno każdy renomowany bukmacher chciałby cię mieć u siebie. Wiesz bukmacherzy mają kase i stać ich żeby takiemu fachowcowi jak ty zapłacić duże pieniądze. Na pewno nie raz oferowali ci prace. Powinieneś rozważyć tą propozycje. W końcu z czystym sumieniem możesz obieceć że te pieniądze znowu wrócą dopracodawcy.
Bukmacherzy potrafia liczyć i pewno pójdą na to.

Do góry
#22398 - 15/09/2002 15:31 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]
ja gratuluje ci juz teraz.a co do metryki to patrz wczesniej ktos napisal cos o tym ze 300 postow ma w rok a niektorzy w miesiac, napoczatku myslalem ze to omnie chodzi
Jeszcze raz pozdrawiam i zycze udanych typow iwo: [/qb][/QUOTE]Heh, czyzby to jest aluzja skierowana do mnie?

Chyba pytanie retoryczne...

Do góry
#22399 - 15/09/2002 17:33 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
molderek Offline
newbie

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 28
Skąd: Olsztyn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]mam juz na gre tylko 4000zl i sa to pieniadze wziete z konta ktorego nie ruszalem kilkanascie lat.[/qb][/QUOTE]hmmm nie chce cie martwic, ale chyba zapomniales o pewnym drobiazgu - w tym czasie byla denominacja ...

pozdrawiam
M.

Do góry
#22400 - 15/09/2002 19:02 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał molderek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]mam juz na gre tylko 4000zl i sa to pieniadze wziete z konta ktorego nie ruszalem kilkanascie lat.[/qb][/QUOTE]hmmm nie chce cie martwic, ale chyba zapomniales o pewnym drobiazgu - w tym czasie byla denominacja ...

pozdrawiam
M.[/qb][/QUOTE] to chyba a propos tych sześciu dych w Expekcie

SLAV

Do góry
#22401 - 15/09/2002 19:39 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Znalazlem jeszcze ciekawe wypowiedzi odnosnie tematu...(datowane tak okolo 2 tygodnie wstecz).

Na temat sposobu gry Beri'ego:

A ja bym tak dal "sposob na ogranie bukmacherow jest tylko jeden k_urwa tylko jeszcze niewiem jaki"Podazaj za mna a wpi_erdolisz kase w bloto .Takie mam uwagi na twoje pomysly.Sledze te twoje typy i "procenty" czekajac kiedy ta konstrukcja sie zalamie lub uznasz iz marne zyski nie sa warte gry takim sposobem.Zyski ktore moga byc ale moga tez byc minusy i to wieksze niz myslisz.Jednym slowem sposob Jest do D_U_P_Y i ostrzegam kogokolwiek przed ryzykiem ktore jest zbyt wielkie aby grac tak jak ty proponujesz Beri nie baraniej bo szkoda bedzie patrzec na twoj upadek.Pamietaj jednak ze mimo iz ostro cie krytykuje mam dla ciebie duzo uznania za twoje koncepcje ale niestety jesli chodzi szczegolnie o te jednostki to jest to sposob ktory nie prowadzi do zyskow.Prowadzi on jedynie w najlepszym wypadku do zero srat-zero zyskow.Natomiast jesli chodzi o te procenty tu juz jest wiecej logiki i mozna osiagac jakies tam zyski nawet duze jesli zaplanujesz to i owo w wlasciwy sposob.Ale wybij sobie z glowy300% bo jesli osiagniesz taki zysk to osobiscie dam ci oskara.

I c.d po wyjasnieniach autora...


Zreszta nie dziwie sie temu bo powaznie to nie wygladalo i males racje ze zuciles "singles" bo widac ze nie masz pojecia o singlach.Ale do rzeczy jesli mowisz abym udowodnil sam co potrafie a nie krytykowac innych to mam dla ciebie i innych dobra nowine.Ja kiedys pare zeczy udowadnialem,ale mniejsza z historia przeczytaj "jahu progresja rafter" tam jest szczegolowo napisane co zamierzam zrobic .Bedzie to wielki final w moim wykonaniu i wasze wielkie zdumienie,ale to dopiero w krotce.Natomiast ciebie mam tu za jednego z tych ktorzy "cos wiedza" wiec dla tego cie krytykuje bo cie lubie i z tad ta krytyka.Mysle sobie"cholera chlopak cos niecos wie ale czemu popelnia takie bledy badz czemu idzie nie ta droga> i slysze u siebie w glowie taki glos"musisz mu cos powiedziec naprowadz go badz daj mu do zrozumienia ze nietedy droga' wiedz ze moja ostra krytyka jest przewaznie kierowana do tych ktorych zaliczam do"moze z nich cos byc"ale oczywiscie prowadze rowniez dysputy z idiotami ktorym juz nic nie pomoze.


Moj komentarz natomiast jest taki; gdyby teksty mozna by pozerac i konsumowac w*******il bym caly tort zlozony z tego rodzaju wypowiedzi

Do góry
#22402 - 15/09/2002 20:15 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Ufo, tego nie chcesz przytoczyć ? ...

Set podoba mi sie ten cytat"Przy czym jezeli w dluzszym okresie czasu wykres zmierza ku dolowi nalezy zmienic typy" Moim skromnym zdaniem nalezy zmienic albo zajecie ,albo wykres narysowac sobie do gory nogami bedzie zmierzal ku gorze.He sory ale musialem to napisac obserwuje te twoje picki i jak narazie doliczylem sie mizernych rezultatow. Zawsze lubie patrzec na czyjs upadek szczegolnie osob do ktorych nic nie dociera i robia uparcie swoje.Set twoja taktyka nie doprowadzi cie do fortuny.Doprowadzi cie do ruiny finansowej badz juz kogos doprowadzila.Wiem wiem mialem nic nie pisac i nie wtracac sie ale to jest tylko moja opinia na temat twojej filozofii.Wiec traktuj ten post jak moral ktory brzmi "i co dalej?" Zadales sobie to pytanie co dalej z twoim wykresem tych typow ktore tu przedstawiasz dazy ku dolowi czy zwyzkuje?A moze zmieniles juz typy.I zaskoczyles mnie nie wiedzialem ze rysujesz wykresy choc mowie to powaznie jest to dobry sposob na analize lat a nawet miesiecy gry.Tylko po co tracic czas na jakies malunki.Jestes do przodu wygrywasz robisz statystyke to wszystko wiesz bez zadnych wykresow.Ok juz sie zamykam poprostu typy ktore tu ogladam(nie wszystkie ale sporo)doprowadzaja mnie do takich wlasnie postow.I wiesz co set wystawiam ci ocene juz na przyszlosc a raczej wyrok ktory brzmi "nim zrozumiesz ze to co robisz jest nie dochodowe bedzie po fakcie"a MOWIAC prosciej "robisz syzyfowa prace koles" Idziesz droga prowadzaca do bramy z napisem "dla naiwnych"

Do góry
#22403 - 15/09/2002 20:24 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Set kurcze naprawde mi przykro, ze tego nie przytoczylem, ale zapewniam Cie ze to wczesniej czytalem

Do góry
#22404 - 16/09/2002 00:28 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Acli Offline
addict

Meldunek: 07/08/2002
Postów: 413
Skąd: Chorzów
Witam.
Pozwoliłem sobie na podsumowaniu "WIELKIEGO FINAŁU"

Najpierw przytoczę słowa "Miszcza"

...ale pozory myla owszem czasami jest adrenalina ale zawsze kontroluje ryzyko.



Co zrobie jak bedzie innacze? Prosta odpowiedz NIE WIEM bo jeszcze nigdy w zyciu nie mialem 4 chybien z rzedu i teraz tez tak bedzie.

...same sprzeczności.

(do juan_carlos)
I drwij ile chcesz ale ja posmieje sie z ciebie gdzies za 2-3 godziny.I jeszcze jedno prowadz ta gre nawet na sucho (dokladnie tak jak ja) zobaczymy kiedy przegrasz i co powiesz jak ja dalej bede w siodle.Dostaniesz wtedy jedno slowo z moich ust"jestes idiota ,grac trzeba umiec a nie probowac".


hyhy

Oki.. teraz liczby, a dokładniej cała historia:
[CODE] CEL -> osiągnąć 350 zł (3,5% z 10kPLN) w ciągu tygodnia.

-------------------------------------------------------------------------
| RAFTER | juan_carlos |
-------------------------------------------------------------------------
| Typ | Wynik | Konto | Typ | Wynik | Konto |
-------------------------------------------------------------------------
| Agassi - Sampras | 1:3 | 10000 | Meligeni - Etlis | 0:2 | 10000 |
| 1 (1,65) [100] | -100 | 9900 | 1 (1,45) [800] | -800 | 9200 |
-------------------------------------------------------------------------
| Mantila - Martin | 2:0 | 9400 | Sanchez - Blanco | 2:0 | 6900 |
| 1 (1,35) [500] |+607,5o| 10007,5o| 1 (1,5o) [2300] |+3450 | 10350 |
-------------------------------------------------------------------------
| Bastl - Silva | 2:1 | 9907,5o| | | |
| 1 (1,85) [100] | +185 | 10092,5o| | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Safin - Beck | 2:1 | 9942,5o| | | |
|nie padnie 6(toto)| NIE | | | | |
|1 TAK (1,68) [150]| -150 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Kafel - Ljubicic | 2:0 | 9642,5o| | | |
| 2 (2,1o) [300] | -300 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Rosja - USA | 2:3 | 8142,5o| | | |
| 1 (1,75) [1500] | -1500 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
| Chiny - Włochy | 1:3 | 642,5o| | | |
| 1 (1,45) [7500] | -7500 | | | | |
-------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
|Wygrana|Inwestycja| Zysk | % |Wygrana|Inwestycja| Zysk | % |
-------------------------------------------------------------------------
| 792,5o| 10150 |-9357,5o| -92,19 | 3450 | 3100 | 350 | +11,29 |
-------------------------------------------------------------------------
[/CODE]


...100% finałem byłoby jakby jeszcze juan_carlos pokazał nam rzeczywiście że jest w stanie wyciągnąć te 350zł na tydzień Trzymam za niego kciuki iwo:
Pozdrawiam.

Do góry
#22405 - 16/09/2002 00:37 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
:eek:
jestem pod wrażeniem

Do góry
#22406 - 16/09/2002 00:41 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
i jeszcze w sumie nie zauważyłem tego ale miałem dostać 1 słowo czy 8 słów bo pomyłka ośmiokrotna to nawet w przedszkolu nie zdarza się często

Do góry
#22407 - 16/09/2002 01:53 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...Acli dzieki za "pokazowke" sam nie zrobil bym tego lepiej.Ale zapomnijmy o tym wszystkim co mialo miejsce.Teraz kilka slow co dalej z moja gra.Otoz panowie tak mam dla was ciekawostke.Posiadam budzet na odrobke dokladnie 5100zl.Z tych pieniedzy bede wszystko odrabial i jeszcze sie utrzymywal i to na dobrym poziomie.Od jutra zaczynam powazny etap w zyciu.Jesli odegram taka strate to sam przerosne siebie.Wierze w to mocno...I tu was zaskocze ale "zatrudnilem" do pomocy mi bardzo dobrego matematyka ktorego pasja jest oprocz swietnego znastwa matematyki teoria gier i rachunek prawdopodobienstwa.Jest to moj przyjaciel i jego pomoc w tym momencie jest niezbedna.Zapytal on mnie wczoraj"czemu tak angazujesz sie w to forum,skoro tylko czas tracisz i nic z tego nie zyskujesz".Powiedzialem bo chce cos udowodnic ludziom i zrobie to.Wiec od jutra mozecie byc pewni iz przynajmniej zrobie co w mojej mocy by to odegrac i byc na plusie.Moj przyjaciel bedzie planowal mi finanse i liczyl prawdopodobienstwo jak i wyliczal procenty.Czemu ja sie tym nie zajme?Po ostatniej porazce dowiedzialem sie o sobie ze brakuje mi cierpliwosci a z jego pomoca bede musial byc cierpliwy.Majac pewnosc schematu matematycznego czuje sie pewniej.Od jutra bede podawal typy.Wszystko mam juz przygotowane do rozpoczecia dalszej walki o swoje i ich pieniadze wiecie co mam na mysli.
P.s acli naprawde mimo ze tyle przegralem twoje szkice troche mnie ulagodzily dobra robota.Juan carlos mam nadzieje ze przyjmujesz moje wyzwanie i od jutra razem ze mna pokazesz co potrafisz.Mysle abys na sucho gral i wszystko pokazywal.Bede rad gdy wpadniesz w wieksze bagno niz ja z tym ze ty na sucho,wiec nie bedziesz plakal.Nie szpanuj kolego bo wiem ze jestes cieniak.Jesli masz dosc odwagi do graj dalej z tym ze zysk tygodniowy to 450zl a i mozesz wystartowac z kasa ktora do tej pory na such ugrales w tym temacie.Mysle ze przegrasz szybciej i wiecej niz myslisz.OK ide spac i do zobaczenia.

Do góry
#22408 - 16/09/2002 01:59 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Brawo za odwagę i inicjatywę RAFTER będziesz miał się okazję wykazać ,ale warto żebyś nowy temat założył bo ten przekroczył 200 postów.

Do góry
#22409 - 16/09/2002 02:02 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...AHA i jeszcze slowo do dwuch wielkich madrali.Jeden stary cap drugi kosmiczny popapraniec.SET fischer idz kolego sie powies bo jestes zalosny i co ty tu robisz w tym temacie przeciez robisz kase na swoich pickach.Wykresy chyba ci poszly w gore bo przytoczyles moje slowa.Brawo idioto tak trzymaj idz pisz te swoje picki by set fiszer he.Ufo a szkoda slow poprostu dwuch wielkich graczy dolozylo swoje 3 grosze.Jednym slowem duzo mowicie gowno wiecie.

Do góry
#22410 - 16/09/2002 02:07 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24060
Skąd: Białystok
Jako że temat przekroczył 200 postów proponuje założyć nowy :

RAFTER SZTUKA GRY "Wielki koniec"

Do góry
#22411 - 16/09/2002 02:07 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Acli Offline
addict

Meldunek: 07/08/2002
Postów: 413
Skąd: Chorzów
...wow.. wow.. wow...
RAFTER... pomalutku...
To chyba Ty uważałeś za stosowanie matematyki i rachunku prawdopodobieństwa za wielką głupotę (jeśli nie to sorrki). Widzę że się jednak uczysz...

Jeśli chodzi o juan_carlosa to wydaje mi się iż on powinien planowo "zarabiać" 350zł tygodniowo, to on nic nie wtopił i wywiązał się jak narazie z planu :zobacz:

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Do góry
#22412 - 16/09/2002 02:13 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Czy konsekwencja w s****ysyństwie ew dyslekcji może być wartością? (Za Kisielem)

Do góry
Strona 11 z 13 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 >


Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, 11kera11, alfa), 3998 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788025 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47