Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >
Opcje tematu
#22193 - 09/09/2002 01:12 RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Witam.W koncu sie doczekaliscie tego co wam obiecałem.Przedstawie tu swoja filozofie gry.A dokladnie mowiac pokaze jak nalezy sie utrzymywac z gry u bukmacherow.Wszystko jest proste.Beda tu moje typy i stawki.I pamietajcie ja nie obstawiam wylacznie tenisa,nie gram codziennie.Wiec niech nikt sie nie nastawia iz beda tu typy codziennie ,owszem moze i beda przez jakis czas codziennie innym razem moze byc innaczej i najwazniejsze ja nie typuje jak sie wszystkim wydaje wylacznie tenisa najczesciej jednak to on bedzie sie tu pojawial.wiec zaczynam dzis wiadomo agassi-sampras 1 expekt 1 1.65 stawka 100zl (wygrana 165zl)moze nie duzy zysk ale dzis rozpoczynam nowy tydzien gry i 65zl na poczatek jest idealne plan(do nastepnej niedzieli minimum zysku 350zl)
dobranoc.

Do góry
Bonus: Unibet
#22194 - 09/09/2002 01:28 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Bardzo dobry temat. Wszystko będzie pokazane przejrzyście (typy+kursy++stawki=bilans) i każdy będzie wiedział o co chodzi.

Do góry
#22195 - 09/09/2002 01:38 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. Poprostu musiałem gdzieś to napisać, a że nie chciałem zakładać nowego tematu robię to tu. Nie dawno ktoś wspominał, że forum schodzi na psy, ale ja w to nie wierzyłem, bo uważałem, iż wynikało to z wakacji i braku zainteresowania ze strony tych bardziej uznanych typerów.
Teraz jestem tego pewien, zaczyna się niewielki, ale jednak spadek, merytorycznej wartości tekstów pisanych na forum, coraz mniej jest szerokich opisów meczów, składów itp. jak np. w temacie Liga Angielska a więcej suchych typów (często bez specjalnej analizy i argumentów, czemu akurat tak ktoś wybrał, a nie inaczej), ja sam osobiście bardzo długo podawałem suche typy i nawet gdyby była ich 100% skuteczność, to chyba sam bym ich nie zagrał. Po drugie zaczyna się natłok ludzi którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum, raz poprzez słowną niecenzuralną prowokację i obrażanie niektórych forumowiczów, innym razem tylko poprzez prowokację, zakładając nowe tematy, tylko dlatego że inni tak robią To zaczyna być chore, czy to forum naprawdę nie może wygladać, tak chociażby jak pół roku temu, mniej konkursów, więcej analiz meczów, wiecej topiców poświęconych na najświeższe newsy, cholera gdzie się to wszystko podziało. Może to tylko mi się tak wydaje, ale zobaczcie sami co się dzieje, forum zaczyna pikować ostro w dół, ale nikt nie stara się temu zapobiec, a tematy zamiast coś wnosić rozpieprzają całą ideologię która przyświecała tej stronce jakiś czas temu. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem, ale poprostu musiałem gdzieś wylać swoje odczucia na ten temat, wiem że ten post nic nie zmieni i nadal będzie tak jak wcześniej, ale może chociaż niektórzy po przeczytaniu go, zastanowią się dwa razy zanim założą nowy temat (w szczególności w Sports Insiderze).

SLAV

Do góry
#22196 - 09/09/2002 01:46 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
Do Raftera - nikt nie bedzie wiedzial kiedy zbankrutujesz jesli nie powiesz jaki masz calkowity kapital
Do Slava - nie zalamuj sie . Poczekaj troszke i zobaczysz - bedzie dobrze!

Pozdrawiam
Kejsper

Do góry
#22197 - 09/09/2002 02:48 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
slav akurat w przypadku tego tematu się nie zgodzę bo to jest temat długo oczekiwany z pewnych względów i np ja będę go śledził z zainteresowaniem
kejsper ma rację... rafter podaj kapitał jakim grasz... zdecydowałeś się na podawanie stawek w zł wg mnie mniej ryzykowne byłyby jednak jednostki
pozdrawiam

Do góry
#22198 - 09/09/2002 02:57 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]slav akurat w przypadku tego tematu się nie zgodzę bo to jest temat długo oczekiwany z pewnych względów i np ja będę go śledził z zainteresowaniem
kejsper ma rację... rafter podaj kapitał jakim grasz... zdecydowałeś się na podawanie stawek w zł wg mnie mniej ryzykowne byłyby jednak jednostki
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Juan Carlos, ale jak dobrze zauważyłeś napisałem u góry:

[QUOTE]Orginalnie wysłał: SLAV
[qb]Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. Poprostu musiałem gdzieś to napisać, a że nie chciałem zakładać nowego tematu robię to tu.[/qb][/QUOTE]czyli proszę na drugi raz o uważniejsze czytanie, a co do Reftera to ja do niego nic nie ma, jestem neutralny, a temat też mi ten nie przeszkadza.

Pozdrawiam Juan

SLAV

Do góry
#22199 - 09/09/2002 03:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
PROFIT Offline
enthusiast

Meldunek: 13/05/2002
Postów: 294
Skąd: Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. [/qb][/QUOTE]To po co umieściłeś tu swój post ?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Nie dawno ktoś wspominał, że forum schodzi na psy, [/qb][/QUOTE]Patrząc na twoje post w niektórych tematach, zgadzam się (przeglądam całe forum wg "Dzisiejszych tematów" - niestety !)

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Teraz jestem tego pewien, zaczyna się niewielki, ale jednak spadek, merytorycznej wartości tekstów pisanych na forum, coraz mniej jest szerokich opisów meczów, składów itp. [/qb][/QUOTE]Jeżeli uważasz że tak jest, skończ swoje posty nie związane z bukmacherstwem i zacznij wysyłać posty o jakie sam prosisz, wtedy przestaniesz przyczyniać się do upadku forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Po drugie zaczyna się natłok ludzi którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum, raz poprzez słowną niecenzuralną prowokację i obrażanie niektórych forumowiczów, innym razem tylko poprzez prowokację, zakładając nowe tematy,
tylko dlatego że inni tak robią To zaczyna być chore,... [/qb][/QUOTE]Jesteś tego idealnym przykładem.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
czy to forum naprawdę nie może wygladać, tak chociażby jak pół roku temu, mniej konkursów, [/qb][/QUOTE]wolę już widziec na forum te konkursy niż chore posty

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
więcej analiz meczów, wiecej topiców poświęconych na najświeższe newsy, cholera gdzie się to wszystko podziało. [/qb][/QUOTE]Różnymi chorymi postami ludzie sie zniechęcają do aktywnego udziału w forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem,
[/qb][/QUOTE]Skończ z przepraszaniem, jak świadomie piszesz różne bzdury.

PS. Obserwując twoje różne dyskusje na forum - pewne jest, że będziesz chciał mieć ostatnie zdanie, nie ważne czy racje czy sens, ale twoje zdanie będzie ostatnie.

Przekroczyłeś pewne normy, jak na moje uznanie, dlatego taka odpowiedź. To wszystko.

Do góry
#22200 - 09/09/2002 03:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Moze przynajmniej w tym temacie beda pelne opisy, dyskusje na poziomie, wszystko potrzebne do obstawiania meczy.

Jesli bedziemy bronic i walczyc z amatorszczyzna to poziom w tym [chociaz] temacie zostanie utrzymany a moze nawet wzrosnie.

Do góry
#22201 - 09/09/2002 03:37 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał PROFIT:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Od razu na początku zaznaczam, że post przeze mnie pisany, nie jest skierowany do Raftera. [/qb][/QUOTE]To po co umieściłeś tu swój post ?

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Nie dawno ktoś wspominał, że forum schodzi na psy, [/qb][/QUOTE]Patrząc na twoje post w niektórych tematach, zgadzam się (przeglądam całe forum wg "Dzisiejszych tematów" - niestety !)

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Teraz jestem tego pewien, zaczyna się niewielki, ale jednak spadek, merytorycznej wartości tekstów pisanych na forum, coraz mniej jest szerokich opisów meczów, składów itp. [/qb][/QUOTE]Jeżeli uważasz że tak jest, skończ swoje posty nie związane z bukmacherstwem i zacznij wysyłać posty o jakie sam prosisz, wtedy przestaniesz przyczyniać się do upadku forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Po drugie zaczyna się natłok ludzi którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum, raz poprzez słowną niecenzuralną prowokację i obrażanie niektórych forumowiczów, innym razem tylko poprzez prowokację, zakładając nowe tematy,
tylko dlatego że inni tak robią To zaczyna być chore,... [/qb][/QUOTE]Jesteś tego idealnym przykładem.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
czy to forum naprawdę nie może wygladać, tak chociażby jak pół roku temu, mniej konkursów, [/qb][/QUOTE]wolę już widziec na forum te konkursy niż chore posty

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
więcej analiz meczów, wiecej topiców poświęconych na najświeższe newsy, cholera gdzie się to wszystko podziało. [/qb][/QUOTE]Różnymi chorymi postami ludzie sie zniechęcają do aktywnego udziału w forum.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym postem,
[/qb][/QUOTE]Skończ z przepraszaniem, jak świadomie piszesz różne bzdury.

PS. Obserwując twoje różne dyskusje na forum - pewne jest, że będziesz chciał mieć ostatnie zdanie, nie ważne czy racje czy sens, ale twoje zdanie będzie ostatnie.

Przekroczyłeś pewne normy, jak na moje uznanie, dlatego taka odpowiedź. To wszystko.[/qb][/QUOTE]Brawo Profit, to wymagało od ciebie pewnie nie lada wysiłku , a propos to powiedz mi jak tam twój interes z 0-700 się rozkręca bo ja za tydzień będę potrzebował parę typków z angielskiej. I ty niby wprowadzasz najwięcej na forum , pod względem humorystycznym napewno, pod względem merytorycznym hmmmm.... no comment

Pozdrawiam Profit i życzę udanych typów

SLAV

Do góry
#22202 - 09/09/2002 03:43 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
Rafter omiń te dziwne posty krytyki,podawaj swoje typy :zobacz: iwo:

Do góry
#22203 - 09/09/2002 03:51 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
Profit,

Szkoda mi slow. Jest czas na typy i analizy jest tez czas na zarty. Jak trzeba bylo to Slav zarzucil nam porzadnymi typami (wczoraj), a jak nie ma co grac to dlaczego sobie nie umilic rozmowy?

Nie bede tutaj dalej sie rozwodzil, bo to nie ma sensu. Powiem tylko :stop: i nie brudzmy tematu Rafterkowi! Do pracy RODACY!

Pozdro
Kejsper

Do góry
#22204 - 09/09/2002 04:02 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Właśnie, zostawmy temat Rafterowi by mógł tu podawać swoje typy w spokoju.

Do góry
#22205 - 09/09/2002 05:52 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Witam
Uprzedzam! Jestem nowy na forum.

Ciagle mnie fascynuje, z jaka wielka konsekwencja bukmacherzy podaja tylko wielkich macherow, ktorzy dzieki postawieniu na x wielkich $$ zarobili krocie. Szkoda tylko, że w tym samym czasie nie poinformowali nas łaskawie, ilu to wlasnie 4##%% niewiele mniejsze piniadze. A może sie myle - może sa takie info w necie? jest gdzies statystyka graczy?
Dlaczego bukmacherzy robia kapuste, a my nie? IMHO Bo oni moga całymi dniami wertkowac wszystkie dostepne statystyki, czas by przemaglowac dane i wyciagnac odpowiednie wnioski. Taki ich zawod. My go nie mamy, bo musimy zarabiac na granie w inny sposob. A moze sie myle?
Moze sa tu takie osoby na forum, ktore zyja z bukmacherki i nie sa bukmacherami? Sa?

Przelecialem prawie cale forum w puszukiwaniu gotowych, rozsadnych typow na eliminacje. Jeżeli ktos chce mi zarzucić lenistwo (naiwnosc) - patrz akapit wyzej. Nie przecze, ze gdzies byly, sa. Tylko mnie w polowie szukania szlag trafil i nie znalazlem. Benedyktynem nie jestem.
Ten wydaje sie rozsadny, ale nie napisal dlaczego takie typy. Ten skolei napisal 13-zgloskowcem, ale tak porozrzucal w swoim poscie typy ze skoczylem w poscigu za innymi typami. Ten wyglada na machera, ma juz 13444 wiadomosci na koncie i tylko dwu-cyfrowy ID, oprocz tego tresc jego postu nie wyglada jak krajobraz po bitwie - byc moze swoje typy nie popiera tylko łupaniem w kosciach etc itd.
Dobra to jesli chodzi o narzekanie.
Czas na najezone bledami, kostruktywne myslenie. Takie moje marzenie, aby na forum umiescic formularz (cgi np) ktory by WYMUSZAL forme umieszczania typow. W tym miejscu napisz kurs, w tym bukmachera, ktory po tyle wyplaca, tu swoj typ, rodzaj zakladu (under/over, handicap czy klasyka). Oczywiscie odp moduł dba o to, by nie umieszczac typow post faktum. Wypelniony formularz nastepnie zapisywany jest do centralnej, PUBLICZNEJ bazki danych typow. Kazdy zainteresowany w dowolnym momencie moglby ja przegladnac. Obiektywne, miesieczne, roczne zestawiania "farciarzy" i "kanciarzy". W koncu moze niektorzy sie tylko bawia w zaklady, przyznacie sami, ze jednak do tanich ta zabawa nie nalezy. Uzasadnienie z ID typu mogloby byc umieszczane na forum.
Oczywiscie to tylko luzne dywagacje.

Dla ludzi nerwowych w skrocie:
Typy i suche dane w bazie - uzasadnienie, opis systemow, emocje, slowem, pozostale rzeczy na forum

Przepraszam, że nie na temat, ale nie chcialem umieszczac nowego tematu. Ostatnio to najczesciej pojawiajacy sie temat - czemu gosc zalozyl temat ew. czy mozna zalozyc wlasnie ten temat. Chcialem rozladowac napiecie

Do góry
#22206 - 09/09/2002 12:54 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Źle się to Rafter zaczęło oj źle . Na razie wtopa

Do góry
#22207 - 09/09/2002 13:58 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Twist, bardzo dobry pomysl z ta "baza danych", podpisuje sie pod pomyslem.
Moze jakas sonda? albo od razu pomysl skierowac do adminow?

Do góry
#22208 - 09/09/2002 17:30 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Twist bardzo dobry pomysł każdy chetny forumowicz by miał własna taka tabele gdzie tylko on by zamieszczal swoje , typy analizy i wreszcie statystyki . Wtedy mozna by bylo zobaczyc kto jakim typerem jest , kto jakie postepy zrobil.

Do góry
#22209 - 09/09/2002 18:04 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adpal:
[qb]Twist bardzo dobry pomysł każdy chetny forumowicz by miał własna taka tabele gdzie tylko on by zamieszczal swoje , typy analizy i wreszcie statystyki . Wtedy mozna by bylo zobaczyc kto jakim typerem jest , kto jakie postepy zrobil.[/qb][/QUOTE]Trzeba tera zlozyc petcje do adminow tego forum ;P, aby rozbudowali forum, dodali formularz, konta dla swych forumowiczow
i tam kazdy by pracowal na swoj wizerunek <good>

Do góry
#22210 - 09/09/2002 18:41 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Racja Lino tylko po pierwsze musi być więcej chętnych ( myślę że się znajda ) a po drugie wszystko zależy od Adminów ( Chęci i możliwości technicznych ). Wydaje mi się że wtedy zniknie dużo śmieci a forumowicze nie będą mieli powodu do narzekania że po raz kolejny ktoś założył topic z własnymi typami gdyż będzie na to wyznaczone miejsce. Szanowni Admini rozpatrzcie naszą prośbę .

Do góry
#22211 - 09/09/2002 18:57 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
witam.Tak sampras wygral,bardzo mnie to nie zaskoczylo bo bralem taki scenariusz pod uwage.
Jesli chodzi o zasmiecanie mojego tematu nie przeszkadza mi to ,moje typy i poglady i tak beda widoczne.Ale jesli mozecie to ograniczajcie sie z pisaniem "blachostek".OK na poczatek powiedzenie ktore zawsze sobie powtarzam po zlym typie"roznica pomiedzy specjalista a amatorem jest taka iz ten pierwszy zawsze wie jak radzic sobie z porazka i wybiera optymalne warianty".To mi zawsze pomaga i nastraja na pozytywne myslenie.A wiec tak mam -100zl i jeszcze w tym tygodniu nic nie zarobilem.Czas to zmienic,wybralem wariant malego ryzyka aby odrobic ta setke i wyjsc na jakikolwiek plus.Co mi to da po pierwsze jesli znowu nie trafie ,to strace mniej niz bym postawil na odrobienie stowy i wiekszy zysk,prosta kalkulacja.Teraz najwazniejsze jest odrobienie tej stowy,zysk ktory zaplanowalem (350zl)tydzien "zrobie szybciej niz zamierzalem wczesniej ale dopiero po odrobieniu stowy.Taka taktyka pozwala na luz bez presji zarobku.To co mialem zarobic zarobie, narazie jest to plan 350zl w tym tygodniu.W razie jak znow chybie moze sie to rozlozyc na plan calego miesiaca.Czyli zyski beda rosly juz nie tak jak planuje co tydzien ale bardziej sie skupie aby miesiac byl taki jak zaplanowalem.Poprostu bede zarabial to samo tylko w innym czasie.Ale dosyc tej "gmatwaniny" stowe odrabiam(mam nadzieje) tym typem:
mantilla-marin 1 1.35 sts stawka 500zl wygrana 607.5zl.Zysk mizerny ale nie to jest tego dnia najwazniejsze.Jesli trafie jutro bedzie "robienie planu" jesli nie trafie bedzie"plan robiony jutro w jeden dzien albo wielkie straty.
Jak widac jest to kurs niski ale taki musi byc.Plan na stowe jest na dzien dzisiejszy prosty,jesli dzis nie trafie ,trafie jutro ,jesli jutro nie to jestem przegrany.
ktos pytal o moj bank jest to w granicach 10000zl plus minus 1200zl w zaleznosci od odsetek w banku.Jeszcze nigdy nie zblizylem sie dalej jak 7000zl.
pozdrawiam (jestem juz w domu wszystko mam przygotowane,piwo kupon lezy w kasetce i poprostu czekam na wynik i zaraz zaczne przeszukiwac internet w celu znalezienia live score,mecz zaczyna sie za pol godziny.
pozdrawiam.

Do góry
#22212 - 09/09/2002 18:58 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam twist
Sprawa wygląda tak oto:
1. Bazę możesz otworzyć na samym dole forum meczu, a ja bedę wszystkie otwarcia nie na temat lu otwarcia nie według wzoru kasował. Bedzie to zatem jedna wielka przeglądówka.
Musisz tylko otworzyć nowy temat i podać wzór takiego typowania.
a/ ile tych typów miałoby być
b/ jakiej oczekujesz skuteczności
c/ jakie to miałyby być kursy (widełki)
d/ czy typy pojedyncze, czy 1X również dopuszczalne
e/ itd, itp
Jeśli oczekujesz stałej 70% skuteczności od któregokolwiek z typerów, to lepszym tematem będzie www.nostrodamus.com (jeszcze nie ma chyba takiej strony). Tutaj nawet Ci z jednocyfrowym ID nie mają patentu na stałe wygrywanie. Zawsze z całej kolekcji typów trzeba wybrać coś samemu i tylko do siebie można mieć wtedy pretensję.
A jest z czego wybierać, nie tylko na mecz.pl.
A kanciarze !!!, jak piszesz. Często trafiają więcej niż Ci którzy chcieliby dobrze. Taka już jest natura samego obstawiania.
Ściąganie typów z konkursów też niewiele daje, ponieważ gra się tam na różne załapańce, których w realu nikt by nie postawił. Czasem ma to podłoże taktyczne, czasem trzeba się szybko odegrać, ale z typowaniem ma to często niewiele wspólnego.
Ostatnio, prócz progresji, pojawiła sie nowa opcja na trafianie 1X, X2 po niskich kursach. Chciałbym zobaczyć do czego to doprowadzi grających w dłuższym dystansie. To, w takiej bazie mogłoby być czytelne.
I nastepna opcja, jakieś przerażające combo. Kto wiecej trafi na jednym kuponie, czyli pewnie kto za 2zł pozbawi bukmacherów chlebka z masełkiem. Takie podejście sprawia jedynie, że tworzy sie atmosferę mitu, jakoby to wszystko było takie proste.
pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >


Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, 11kera11, akagi, Akhu, Irek, forty, alfa, rafal08, hi87), 4084 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788015 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47