Strona 6 z 13 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 >
Opcje tematu
#22293 - 13/09/2002 23:39 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
luc Offline
old hand

Meldunek: 31/03/2002
Postów: 1059
hm no to sytuacja jest nieciekawa

wlochy - chiny 3:1

Do góry
Bonus: Unibet
#22294 - 13/09/2002 23:41 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
Rafter co zagrasz teraz? I za ile? Czy starczy CI kapitalu?

Do góry
#22295 - 13/09/2002 23:42 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Rafter no to mały zonk współczuje , ale to akra za twój troche za długi język.

Do góry
#22296 - 13/09/2002 23:42 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Pesymista: Gorzej już być nie może
Optimista: Może, może
tam gdzie piłka jest okrągła, a cycków 12 jeśli dobrze liczę, wszystko może się zdarzyć, więc zobaczymy - powiedział ślepy

Do góry
#22297 - 13/09/2002 23:47 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Rafter co zagrasz teraz? I za ile? Czy starczy CI kapitalu?[/qb][/QUOTE]a ty co? kim Ty jestes zeby smiac sie z czyjegos nie trafionego typa? duza radosc sprawilo ci tego posta? uwazasz ze jesli wszyscy puszczaja glupie posty to ty tez mozesz? ile ty kuponow posciles i za jaka kase zeby moc komentowac typy innych?

ty i inni jestescie poprostu zalosni

Do góry
#22298 - 13/09/2002 23:50 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Rafter nie chcialem nic pisac ale teraz to juz musze Po pierwsze cale forum nie musi wiedziec ze piszesz z parkingu poniewaz nie sadze by kogos to bardzo interesowalo skad piszesz...Po drugie ty tak na kazdego najezdzasz szczegolnie na Juana Carlosa a nikt inny ,tylko wlasnie zarobil to co ty chciales zarobic...Po trzecie w ciagu 4 dni prze****les sredniej klasy uzywany samochod...rzeczywiscie to trzeba miec naprawde talent...Po czwarte dac za 7500 polfinal obojetnie jakiej imprezy i w obojetnie jakiej dyscyplinie i to za kurs 1.45 to jest naprawde TOTALNA AMATORKA!!!Wiec nie pisze ze jestes zawodowcem pokazales na co cie stac a nie sadze ze kazdy ma budzet 100 baniek by grac tak jak ty i na dodatek wyjac 0!hmm no coz nie odpisuj na mojego posta bo juz kiedys powiedzialem tobie wprost co o tobie sadze i twoich"madrych tekstach"...-10 tys w 1 tygodniu niezle....nawet jesli teraz zagrasz cos za 10 tys i tarfisz to i tak nic nie zmieni mojego zdania o tobie poniewaz tu mamy pomagac sobie a nie kazdy ma budzet 10 tys i szczerze mowiac podejrzewam ze malo kto potrafil by go wtopic w tak prostacki sposob....mimo wszystko zycze dobrych typow i wysokich wygranych!

Do góry
#22299 - 13/09/2002 23:55 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Rafter no to mały zonk współczuje , ale to kara za twój troche za długi język.[/qb][/QUOTE]Zgadzam się całkowicie.I kto tu jest rafter amatorem?Teraz pewnie weżmiesz pożyczke albo zastawisz dom i przyłozysz za 20000.

Do góry
#22300 - 14/09/2002 00:06 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Rafter co zagrasz teraz? I za ile? Czy starczy CI kapitalu?[/qb][/QUOTE]a ty co? kim Ty jestes zeby smiac sie z czyjegos nie trafionego typa? duza radosc sprawilo ci tego posta? uwazasz ze jesli wszyscy puszczaja glupie posty to ty tez mozesz? ile ty kuponow posciles i za jaka kase zeby moc komentowac typy innych?

ty i inni jestescie poprostu zalosni[/qb][/QUOTE]A ty kim jestes ,adwokatem raftera?Ciekawe że nie przeszkadzało ci jak rafter najeżdżał na innych , to dlaczego ci przeszkadza jak inni objezdżaja raftera.Staram sie nie zyczyc nikomu zle ale taka nauczka dobrze zrobi rafterowi.Może przestanie miec az tak wielkie mniemanie o sobie i swoich "wspaniałych typach".Ale najlepsze jest i tak to że sposób gry raftera pokazał kto tu jest faktycznie amatorem.

Do góry
#22301 - 14/09/2002 00:13 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
was jest wielu a on sam. wy na niego najezdzacie to on sioe musi bronic. ja rozumiem ze w "walke" z rafterem sa zamieszane pewne osoby dlatego nie wtracam sie w ich "rozmowe", ale kiedy widze klijenta ktory ma 10 postow i odrazu najezdza na kogos bo robia tak wszyscy to korwica mnie bieze. duzo osbo na tym forum wzuca posty tylko poto zeby zaistniec, po to by miec duzo postow, dlatego wlasnei napieprzaja takie bzurne gadanie.

Do góry
#22302 - 14/09/2002 00:18 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Luke66 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/04/2002
Postów: 242
Nie śmiejcie się z Raftera bo on nie zagrał tego meczu za 7500 bo w sts mają limity na single i nie wierzę że mu to przyjeli za taką kasę przy takim kursie i nawet znajości mu nie pomogły (na jego szczęście )

Do góry
#22303 - 14/09/2002 00:22 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
luc Offline
old hand

Meldunek: 31/03/2002
Postów: 1059
Luke3 jak juz calkowicie nie masz nic ciekawego do powiedzenia to pozostan przy czytaniu a nie robisz zamieszanie.

Rafter napisal ze wyslal 10 kuponow x 750 zl czytaj uwaznie. Z drugiej strony to czy naprawde je wyslal pozostanie chyba na zawsze tajemnica...

Do góry
#22304 - 14/09/2002 00:25 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał twist:
[qb]Pesymista: Gorzej już być nie może
Optimista: Może, może
tam gdzie piłka jest okrągła, a cycków 12 jeśli dobrze liczę, wszystko może się zdarzyć, więc zobaczymy - powiedział ślepy[/qb][/QUOTE]

Do góry
#22305 - 14/09/2002 00:28 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Luke66 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/04/2002
Postów: 242
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Luke3 jak juz calkowicie nie masz nic ciekawego do powiedzenia to pozostan przy czytaniu a nie robisz zamieszanie.

Rafter napisal ze wyslal 10 kuponow x 750 zl czytaj uwaznie. Z drugiej strony to czy naprawde je wyslal pozostanie chyba na zawsze tajemnica...[/qb][/QUOTE]Rafter napisał że znajoma w sts wysłała mu 10 * 750 , a to chyba to samo co jeden zakład za 7500 tylko rozbity w celu uniknięcia podatku od wygranej . Według mnie dalej jest to singiel za 7500 którego sts z regóły nie przyjmuje .

Do góry
#22306 - 14/09/2002 00:34 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]was jest wielu a on sam. wy na niego najezdzacie to on sioe musi bronic. ja rozumiem ze w "walke" z rafterem sa zamieszane pewne osoby dlatego nie wtracam sie w ich "rozmowe", ale kiedy widze klijenta ktory ma 10 postow i odrazu najezdza na kogos bo robia tak wszyscy to korwica mnie bieze. duzo osbo na tym forum wzuca posty tylko poto zeby zaistniec, po to by miec duzo postow, dlatego wlasnei napieprzaja takie bzurne gadanie.[/qb][/QUOTE]Juz wczesniej pisalem cos na ten temat..
Oczywiscie zgadzam sie z toba absolutnie.
Ja nic nie mam osobistego do rafcia, dlatego jak juz sie smieje na forum to nie z RAFTERa , ale z pomyslow w jaki sposob ludziska potrafia pisac posty, smieje sie ale z tekstow a nie dlatego ze byly adresowane do Pana R.

Dzieki RAFTEROWI udalo mi sie odegrac bukom za wtopy w Premier league. Ostatnich meczy nie gralem bo calkowicie nie znalem sie na tych dyscyplinach sportu dlatego nie zaryzykowalem.
Ale nadal licze na typy z tenisa swiatowego.

Rafter, mam nadzieje ze puscisz jeszcze jakies typy!

Goodluck

Do góry
#22307 - 14/09/2002 00:49 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.

Do góry
#22308 - 14/09/2002 00:54 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]Na pewno mozna w pewnym [powtarzam: w peewnym] stopniu usprawiedliwic wypowiedzi RAFTER'a. Poniewaz byl mocno zdenerwowany wtopami, a tu zaglada i jeszcze widzi mase postow...
Racja lezy po srodku...

Do góry
#22309 - 14/09/2002 00:54 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Witam

Przed otwarciem tego tematu Rafter zrobił małą zapowiedz tego czego możemy się spodziewać:

"A co obiecalem to wszyscy wiedza,a ci co nie to niech poczytaja moje posty.Narazie jestem zajety us open i kilkoma innymi dziedzinami ktore niebawem rusza.To co tu pokaze bedzie ZA DARMO pierwszy raz ukaze sie tu moja wiedza ta ktora posiadam.Bedzie to jak zdradzenie chrystusa.Zawsze sobie obiecalem ze z nikim nie podziele sie w calosci swoja wiedza na temat gry.Ale zrobie to tylko z jednego powodu aby wszyscy szydercy ktorzy przez kilkanascie a moze juz i kilkadziesiat miesiecy drwia ze mnie i piepsza glupoty zobaczyli jacy sa po****ni i nie wiedza co mowia.Oczywiscie bedzie to tylko czesc prawdy ktora tu zaprezentuje ale wierzcie mi zrobi ona wrazenie nawet na ludziach od firm bukmacherskich ktorzy czesto to stronke odwiedzaja.Nie jeden telefon juz mialem aby nie umieszczac tu swoich "tych" rad ktore tylko ja znam.Ale dosyc tej gadki dokladny termin podam dopiero za tydzien.I tu na forum bedziecie po tym wszystkim zadawac mi duzo pytan ale otrzymacie tylko jedna odpowiedz :"radz sobie sam" a jesli chcesz pomocy to jest takie powiedzenie"za darmo mozesz dostac tylko w ryja" wielu mi zaufalo i ja z nimi trzymam, teraz pozostaje mi tylko podac wam goryczy ktora przelkniecie z bulem,mowie to wszystko do idiotow tych ktorzy maja do mnie wiele uwag i zastrzerzen.
Prawda wyjdzie na jaw mimo iz wielu prosilo mnie"nie podawaj im swoich sposobow,czlowieku moga spasc obroty.." ale ja jak cos obiecuje to dotrzymuje obietnicy.Obiecalem kilku ludziom ktorych znam osobiscie wiec musze to uczynic.Ale w sts powiedzialem tak"czlowieku te forum to w wiekszosci stado baranow" mozesz im podac mecz o ktorym wiesz ze jest sprzedany a i tak postawia odwrotnie a co tu mowic,o procentach ktore ujrza i sposobach tylko jeszcze bardziej im sie w glowie pomiesza,a niedaj boze ktos zacznie grac za wieksze pieniadze to gotow sie powiesic po porazce,ktora sam spowoduje bo wszystko spie_rdoli mimo instrukcji obslugi.Poczekajcie juz niedlugo wasz rafter wam pokaze co wy wiecie o mnie samym.
do uslyszenia w krotce o ktorej dam znac."

Nie chciałem nic wcześniej pisać w tym temacie dałem czas Rafterowi.
Jak widzisz Rafter pytanie ktore ci stawiałem "Co zrobisz jak nie trafisz kilka razy " jest kluczowym w planowaniu progresji...
No ale ty zawsze pisaleś że wszystko trzeba planować.

Nie bedę narazie cię dobijał "madrymi" tekstami
w myśl zasady "Leżącego się nie kopie" jednak z uwagą dalej śledzę twe poczynania - ciekaw jestem jak z tego wybrniesz?

Do góry
#22310 - 14/09/2002 00:56 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?

Do góry
#22311 - 14/09/2002 00:56 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Ktoś powiedział (było to w odniesieniu do postów dot. sprawy Raftera) żeby ludzie nie wysyłali idiotycznych postów.
Nie zgadzam się. Trzeba przecież powiedzieć wyraźnie że jest oszołomem aby już nikogo nie nabrał.

Ostatnia jego wupowiedź:

jesli ktos po meczu powie mi ze mialem farta i tak dalej to juz odpowiadam ,dla was moze to byl fart a dla mnie logiczny przemyslany ciag typow z tym ze zabraklo troszke szczescia

a to poprzednia:

gdyby przegral zagral bym jutro na...I widzisz mozna tak zadawac te pytanie bez konca a co gdybys i jutro przegral.To nie ma sensu poprostu trzeba trafiac i miec z glowy ten problem z pytaniem co bym zrobil.^

Jeszcze raz powtarzam rafter nie ma żadnego genialnego planu gry u bukmacherów liczy tylko na łut szczęścia.

Jeszcze kilka śmiesznych (obnażających go dokładnie) jego wypowiedzi które zauważyli inni:

rafter... hmmmm... mam pytanie... w jakich ty nominałach miałeś te 7500 że walizki potrzebowałeś? chyba w 10groszówkach bo w 100 złotówkach to by ci solidny portfel wystarczył

bardzo słuszna uwaga

jest na forum kilka osob ktorzy widzieli mnie w sts jak czekalem na rezultat z 7500zl w walizce na wszelki wypadek.

Wątpię czy on w ogóle coś obstawił.

^tekst z pisaniem z parkingu mnie po prostu rozj...al.^

mnie też

OStre Przyłozenie Online ?? czy śadzisz Luc ze on wlasnie napier**** sie po glowie tym laptopem ?

Ja uważam że nie bo po prostu on tego nie obstawił a przynajmniej nie za takie pieniądze.

Przecież to widać że jego wypowiedzi nie trzymają się kupy. Koleś ma tendencje do fantazjowania.

Czy nie spotkaliście nigdy nikogo takiego? Ludzie obudźcie się przecież nie macie po 7 lat.

Do góry
#22312 - 14/09/2002 01:06 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


No nie ma wyjścia i trzeba postawić Galatasaray-Kocaelispor 1 000 000$ @ 1.15 w Unibecie

Do góry
Strona 6 z 13 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 >


Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, 11kera11, akagi, Akhu, Irek, forty, alfa, rafal08, hi87), 4084 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788015 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47