Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >
Opcje tematu
#22313 - 14/09/2002 01:08 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
lino i jak mam nie skomentowac w/w posta?
poprostu kultura na tym forum jest rowna 0

Do góry
Bonus: Unibet
#22314 - 14/09/2002 01:15 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Zapomniałem.
Jak rafter z tego wybrnie.(na 99,9% nie obstawił tego)

Może przecież wziąć pożyczkę zbanku i sprzedać laptopa o ile go nie połamał na swojej głowie.

Po otrzyaniu pożyczki znowu będzie ględził o tym żę teraz to napewno wygra.
Bo jeżeli nie to można jeszce iść do innego banku.

Do góry
#22315 - 14/09/2002 01:17 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
borsuk Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 713
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/QB][/QUOTE]Cichy, to jest wlasnie ciekawe.
Bo budzet byl (czas przeszly). Moze pare zlotowek zostalo - przyznam, ze nie liczylem.

Ale jak sam Rafter zapowiadal, moze wejsc w gre jakas pozyczka czy cus. Zobaczymy jaki bedzie dalszy "plan gry".

Do góry
#22316 - 14/09/2002 01:19 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
borsuk Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 713
[QUOTE][qb]Oryginalnie wysłał cichy6:
dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/qb][/QUOTE]Cichy, to jest wlasnie ciekawe.
Bo budzet byl (czas przeszly). Moze pare zlotowek zostalo - przyznam, ze nie liczylem.

Ale jak sam Rafter zapowiadal, moze wejsc w gre jakas pozyczka czy cus. Zobaczymy jaki bedzie dalszy "plan gry".

Do góry
#22317 - 14/09/2002 01:20 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
Ano zobaczymy, czy rafter w ogóle się jeszcze odezwie?

Do góry
#22318 - 14/09/2002 01:23 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/qb][/QUOTE]Moim zdaniem rafter teraz ucichnie na dłuzszy czas a potem znowu powróci żeby narobic szumu wokół własnej osoby i pokazac jaki to on jest wielki.Mogę oczywiście sie mylić bo pewnie okaze sie ze rafter ma jeszcze jakis super plan w zapasie

Do góry
#22319 - 14/09/2002 01:53 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]Nie miałbym nic do raftera ,ale gdy czytam ze wszyscy sa idiotami albo ze i tak ma wszystkich w dupie to uke: Inni ludzie zakładaja tematy z typami i po pierwsze nie robia z tego takiej afery a po drugie krytyke przyjmuja w sposób bardziej kulturalny.No i nie staraja sie pokazac całemu światu że tylko oni potrafią wygrywać.Właśnie to próbował udowodnic rafter no i sie bardzo mocno przejechał.[/qb][/QUOTE]dlaczego piszesz w czasie przeszlym?
uwazasz ze to koniec?[/qb][/QUOTE]Nie, bo tak bylo mi wygodniej, a w sumie lepiej juz zapomiec o przykrych chwilach...
Jak z tresci wynika ja zamierzam dalej polegac na RAFTERze, zamierzam grac razem z nim, tzn jego typy, jesli oczywiscie bedzie ciag dalszy.

Do góry
#22320 - 14/09/2002 01:57 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]lino i jak mam nie skomentowac w/w posta?
poprostu kultura na tym forum jest rowna 0[/qb][/QUOTE]Odnosi sie do mnie? nie rozumie

Do góry
#22321 - 14/09/2002 02:03 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
seneka1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/06/2002
Postów: 2240
Skąd: szczecin
Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!!

Do góry
#22322 - 14/09/2002 02:13 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
borsuk Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 713
Seneka1, nie musisz jako kolejny wystepowac w obronie Raftera. Jak on sam twierdzi, kytyka tylko go bawi - bo on sam wszystko wie najlepiej.

I tez nie moge jakos odnalezc postu, w ktorym ktos mialby pretensje o to, ze Rafter dzisiaj przegral.

Przeciez tu chodzi o cos calkiem innego.
Spojrz jaka dumna nazwe nosi ten temat.

Do góry
#22323 - 14/09/2002 02:16 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał seneka1:
[qb]Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!![/qb][/QUOTE]Ja jestem pelen szacunku dla RAFTERa, jzu o tym pisalem wiec nie bede powtarzal. ciezko jest uciszyc ta dzicz, temat wrze.. ciekawe jak dlugo jeszcze.
Niektorzy po prostu zapomnieli chyba ze tu sie gra-wygrywa-przegrywa, taka jest kolej rzeczy.

Do góry
#22324 - 14/09/2002 02:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Jarx Offline
member

Meldunek: 01/02/2002
Postów: 139
Skąd: Radom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał seneka1:
[qb]Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!![/qb][/QUOTE]Misiu, nikt tu nie ma pretensji do Raftera o typy (kazdemu sie moze zdazyc kilka wtop z rzedu), ale o sposob w jaki prze**** cala kase.

Co do ewentualnych pozyczek, zastawow samochodow, sprzedazy mieszkan/domow itp. - Rafter wyraznie napisal, ze pula to 10.000 - end of game. Jesli teraz wezmie skads np. 200.000, to znaczy ze pula nie wynosila 10k a 200k, a przy takiej puli to wygrane rzedu 300zl na tydzien to wybaczcie, ale wiecej by mial trzymajac to na koncie w banku

Ale w zasadzie nie o tym mialem
Rafter (niechcacy zapewne) udowodnil znana zapewne wiekszosci graczy prawde - nie da sie zarabiac na bukach progresja (przynajmniej taka A nie da sie, poniewaz jesli bedziemy grac wystarczajaco dlugo, to zawsze trafimy kiedys na passe nie do przeskoczenia dla naszych finansow, a jesli nie bedziemy grac wystarczajaco dlugo - no to nie mozemy powiedziec, ze zarabiamy na bukach - co najwyzej ze kilka razy nam sie udalo zarobic

Co nalezalo udowodnic

Do góry
#22325 - 14/09/2002 02:25 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Powinnismy zalozyc live chata, wtedy kazdy by mogl sie wygada do woli

Do góry
#22326 - 14/09/2002 02:30 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Powinnismy zalozyc live chata, wtedy kazdy by mogl sie wygada do woli [/qb][/QUOTE]oki. spotkajmy sie na jakims czacie(wszyscy)i porozmawiajmy na ten temat, bo taka forma rozmowy jaka aktualnie prowadzimy bedziemy rozmawiac jeszcze kilka dni. odradzam czat na forum. jesli ktos zna czat "odludniony" to niech poda adres i konkretna godzine

Do góry
#22327 - 14/09/2002 02:30 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kafel Jr. Offline
enthusiast

Meldunek: 24/08/2001
Postów: 358
Skąd: Łódź
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lino:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał seneka1:
[qb]Nie rozumiem tych pretensji do Raftera!!!!!Wszyscy sa dorosli i nikt nie zmuszal nikogo do obstawiania.Rafter jest dobry i pokazal to nie raz. Moze paru Panow spojrzalo by na jego typy tenisa. Dwa to jest jego temat i to co on tu pisze jest jego osobista sprawa. Hazard to nie zabawa dla panienek z dobrego domu i nie rzaden wersal ja tu jeden z Panow wzburzyl sie na poziom. Takze odpieprzcie sie od czlowieka i moze kazdy z was cwaniaczki z Zacholeckiego Lasu sam by cos sensownego o swoich typach napisal!!!![/qb][/QUOTE]Ja jestem pelen szacunku dla RAFTERa, jzu o tym pisalem wiec nie bede powtarzal. ciezko jest uciszyc ta dzicz, temat wrze.. ciekawe jak dlugo jeszcze.
Niektorzy po prostu zapomnieli chyba ze tu sie gra-wygrywa-przegrywa, taka jest kolej rzeczy.[/qb][/QUOTE]lino przepraszam cie , ale tu nie chodzi o szacunek do raftera, ale o szacunek do nas samych (zauwaz jak on sie zwraca do forumowiczow ) , a na osobnosci jesli mowisz ze to polega na wygrywaniu-przegrywaniu hmm ok ALE NIE CALEGO KAPITALU !! !! zauwaz ze ci najlepsi typerzy (ktorym w zyciu by sie nie zdarzylo przegrac calego kapitalu - nie bede podawal nickow ze wzgledu na zakaz reklamy ) w ogole nie zabieraja glosu w tym temacie - oni juz dawno zrozumieli "sztuke gry" Raftera...

Do góry
#22328 - 14/09/2002 02:30 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
Święte słowa. Nie można zbyt długo ciągnąć złej passy. Potrzebna przerwa i wyciszenie.

Do góry
#22329 - 14/09/2002 02:32 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
rafter
wielki final nastąpił muszę przyznać szybciej niż się spodziewalem :rolleyes:
temat będzie kontynuowany bo ja mam zamiar nadal się tak bawić i zarabiać tygodniowo 350 zł czyli tyle ile chciał rafter
na koniec moja BEZCENNA rada i dzisiaj dla ciebie wyjątkowo GRATIS
ZASTAWIAJ "LAPTOKA"

Do góry
#22330 - 14/09/2002 02:43 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Dragoon Offline
member

Meldunek: 14/04/2002
Postów: 151
Skąd: Toruń
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...zajrzalem jeszcze na sekundke (pisze to z parkingu) i wlasnie czekalem na posty idiotow.Juan carlos bardzo daleko ci do mnie.Mozesz tu pajacowac i podawac stawki i typy,ale "na sucho" mozna grac w nieskaczonosc,a w odroznieniu od ciebie jest na forum kilka osob ktorzy widzieli mnie w sts jak czekalem na rezultat z 7500zl w walizce na wszelki wypadek.i MOGE CI POWIEDZIEC JEDNO dzis mam bardzo zje_bany humor (jak narazie) i dziecko uwierz nie masz pojecia o grze.To ze postawilem z nowu na siatkowke i na chiny ma swoje uzasadnienie.Wiedz jedno jesli kiedykolwiek bedziesz gral za duze pieniadze to przyjdzie ci nie raz dokonac wyboru po przegranej stawiac dalej czy nie.Jest tylko jeden dylemat tracac w moim przypadku 1500zl musze je odrabiac i nigdy mi reka nie drzy.Rozumiesz do czego zmierzam grajac w realu za duze stawki juz bys nosil gowno w majtkach.I drwij ile chcesz ale ja posmieje sie z ciebie gdzies za 2-3 godziny.I jeszcze jedno prowadz ta gre nawet na sucho (dokladnie tak jak ja) zobaczymy kiedy przegrasz i co powiesz jak ja dalej bede w siodle.Dostaniesz wtedy jedno slowo z moich ust"jestes idiota ,grac trzeba umiec a nie probowac".To ze mam ciezki tydzien nic nie znaczy bo zaraz wszystko wyjdzie na prosta badz tego pewien.I jesli ktos po meczu powie mi ze mialem farta i tak dalej to juz odpowiadam ,dla was moze to byl fart a dla mnie logiczny przemyslany ciag typow z tym ze zabraklo troszke szczescia ktore dzisiaj jednak juz mi nie jest potrzebne wiem ze chiny wygraja.Koniec ide do domu i wszyscy idioci ktorzy jeszcze macie cos do powiedzenia badz juz powiedzieliscie poprostu mam wasze opinie w dupie bo sa tylko tego warte.
Do zobaczenia po meczu.[/qb][/QUOTE]Ludzie, opanujmy się !!!
To forum nie ma służyć wojnie, tylko pomagać każdemu z nas w obstawianiu wyników.
Rafter, na początku miałem o Tobie jak najlepsze zdanie. Wydawało mi się, że wszyscy tylko czekają na Twoje wpadki. Pewnie odnosisz wrażenie, że wszyscy są przeciwko Tobie, ale zastanów się z czego się to bierze! Na pewno z Twoim podejściem do ludzi nie obchodzi Cię moje zdanie, ale mam coraz mniej sympatii dla Ciebie, bo jesteś strasznie zarozumiały i chamski! Wszyscy dla Ciebie to "banda idiotów" i opinie wszystkich masz w "dupie bo są tylko tego warte". Rozumiem, że to się dotyczy również do mnie. O ile mnie pamięć nie myli to w żaden sposób nie nadepnąłem Tobie na odcisk! Masz jakieś dowody na to,że juan_carlos nie grał dziś Sancheza w Unibecie? Ja muszę wierzyć i jemu i Tobie,że to co piszecie to prawda. Twoja arogancja mnie w*****a.Juan_carlos ma klasę.Podaje swoje typy i kto chce to z nich korzysta. Każdy sam decyduje za siebie, tyle tylko,że on nikogo przy tym nie obraża. I nie wywyższaj się tak bardzo,bo Twój kapitał, te głupie 10000 PLN szału nie robi. Jak mam pewny mecz też potrafię za tyle zagrać, ale nie robię wokół tego żadnego szumu. Każdy gra za tyle na ile go stać i uszanuj to! Nie wszyscy dysponują kapitełem rzędu kilku tysięcy, ale to wcale nie znaczy, że są idiotami!!! To tyle, no trochę ochłonąłem. Rafter, wcale nie chciałem tak na Ciebie najeżdżać w myśl zasady "kopać leżącego", ale bierze mnie h****a, gdy tak wszyskich gnoisz. Jest mi przykro, że przegrałeś trochę kasy, ale wiem, że się odkujesz i wszystko będzie OK.

I jeszcze zdanko do pana, który się kryje pod pseudonimem cichy6: to, że nabiłeś sobie licznik do 180 postów wcale nie znaczy, że mówisz mądrzej od wszystkich, którzy mają tych postów mniej od Ciebie!
Uff, kończę i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Do góry
#22331 - 14/09/2002 02:46 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
borsuk Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 713
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[spotkajmy sie na jakims czacie(wszyscy)i porozmawiajmy na ten temat, bo taka forma rozmowy jaka aktualnie prowadzimy bedziemy rozmawiac jeszcze kilka dni. odradzam czat na forum. jesli ktos zna czat "odludniony" to niech poda adres i konkretna godzine[/QB][/QUOTE]A o czym Ty chcesz cichy rozmawiac ? Na ten temat juz wszystko bylo napisane.
Wystarczy tylko troche "glebiej" forum przejrzec.

Do góry
#22332 - 14/09/2002 02:50 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Heh, pamietam taki jeden "piekny" dzien, kiedy pozwolilem sobie wyrazic opinie na temat "nabijania postow, w celu jak najlepszego statsu" - i wlasnie ostro zmyli mi glowe "glowy" tego forum. jednak cos w tym musialo byc...

Co do Pana RAFTERa, to juz wszystko jest jasne, wiec lepiej dajmy juz sobie spokoj.

Ostatnie slowo nalezy do samego RAFTERa.

Do góry
Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >


Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4036 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788025 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47