Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#293904 - 19/02/2005 11:12 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
elenes Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2003
Postów: 4100
Skąd: Warszawa
Mnie wlosi ograbili!
Postawilem 50 zyli na kupon z AKO 9.48 w profku. Wszystko pieknie weszlo tylko oczywiscie faworyzowani wlosi musili dac dupy! 426 moglem wyjac...Jebac WLOCHOW!

Do góry
Bonus: Unibet
#293905 - 19/02/2005 15:22 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Rad33 Offline
newbie

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 41
ma ktos moze link na live do finalu?

Do góry
#293906 - 20/02/2005 02:04 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
shadok Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2141
Skąd: Lubań
No cóż wiec przyszedł czas na finał... przez jednych najbadziej znienawidzona dyscypilna sportu (patrz elenes) przez innych dyscyplina, która dała niezłe zyski (patrz krajan).
Dla mnie osobiscie raczej tyły... Czesi - Holandia 1 w łeb i Włochy - Rosja 1 równiez w łep... jedno i drugie za ciezka kase jak dla mnie
Jutro a własciwie dzis dwa mecze :
finał Hiszpania - Rosja
finał pocieszenia Włochy - Ukraina ...
Nie pisze zadnych uzasadnien bo wszystko o tych czterech druzynach zostało napisane wczesniej, jak dla mnie to tylko loteria i tym razem licze na troszke szczescia... wiec ja jutro gram...
Hiszpania - Rosja 2 (po pokonaniu Włochów nie widze innej opcji jak Rosja mistrzem Europy)
Włochu - Ukraina 1 (Włosi bez medalu ... niemozliwe)
Sobie i innym grajacym duuuuuuuuzo szczescie

Do góry
#293907 - 20/02/2005 05:20 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Quote:

(...)Hiszpania - Rosja 2 (po pokonaniu Włochów nie widze innej opcji jak Rosja mistrzem Europy)




W takim razie pewnie znowu będziesz miał wtopę. Powiem szczerze, że zupełnie nie rozumiem tego, jak opisano tutaj półfinały. Jedyny, pewny mecz to było zwycięstwo Hiszpanii z beznadziejną Ukrainą. Przecież oni wyszli z grupy tylko dlatego, że Rosja miała już awans w kieszeni, a na dodatek Czesi się skompromitowali z walecznymi Holendrami (pewnie gospodarze nie wytrzymali presji). Wystarczyło obejrzeć któreś ze spotkań "o coś" w wykonaniu Ukrainy - żenada. Drugi półfinał, czyli Rosja-Włochy to walka dwóch wyrównanych, ale jednak gorszych od Hiszpanii zespołów. Mecz Włochy-Hiszpania w grupie miał jeszcze mniejsze znaczenie od tego ostatniego Rosjan, więc nie można w żadnym wypadku traktować go, jak wyznacznik. Potwierdził to zresztą półfinał Włochów - byli gorsi od Hiszpanów na ostatniej imprezie mistrzowskiej (MŚ) i nic dziwnego, że podobnie jest i tym razem. Co do jutrzejszego finału - myślę, że szanse należy ocenić jak 80%-20% - nie ma sensu więc stawiać na Rosjan za dużo, a zwłaszcza robić z nich pewniaka . Hiszpanie, kiedy muszą, pokazują, kto w tej dyscyplinie rządzi i jednak są lepsi od Rosjan. Powinni to jutro udowodnić. Opcja p.t. "Rosja mistrzem Europy", czyli obrona tytułu, jest możliwa - jest to w końcu sport i czasem słabszy może wygrać z mocniejszym. Moim zdaniem mocniejsi są Hiszpanie i jutro zakończą zwycięsko ME. Zresztą pierwsza czwórka - 1. Hiszpania, 2. Rosja, 3. Włochy, 4. Ukraina, to najbardziej sprawiedliwy układ miejsc, taki zresztą obstawiłbym przed mistrzostwami. Mistrzowie świata, przed mistrzami Europy, wicemistrzami świata i wice Europy Nic w tym chyba dziwnego...

Pozdrawiam.

Do góry
#293908 - 20/02/2005 07:20 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
W dniu dzisiejszym bedziemy swiadkami wyzszosci kazaczoka nad flamingo,rosjanie zdecydowanie ,wygraja z hiszpanami przynajmniej tak mi sie wydaje a wrecz jestem pewny poprostu ruscy graja szybciej skladniej i brrdziej kombinacyjnie,sa w tych mistrzostwach najlepsi co juz chyba udowodnili pokonujac mocno faworyzowanych wlochow-drugi mecz poza dyskusja wlosi wygrywaja z niemrawymi ukraincami.

Do góry
#293909 - 20/02/2005 08:33 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Kurde nie rozumiem co Wy widzicie w tych Rosjanach. Grają zdecydowanie gorzej od Hiszpanów, którzy pokazu jąswoją waleczność wtedy kiedy muszą. Ruski jedynie co mają mocną to obronę i udowodnili to w półfinale. Ale jakby dobrze Włosi to rozpracowali to oni byliby w finale. Grali indywidualnie, a nie zespołowo. Wiadomo, że w futsalu najważniejsze jest zgrania, a Hiszpanie ten element mają opanowany perfekcyjnie. Ruski napewno będą grać defensywnie, a Hiszpanie postarają szybko strzelić bramkę, a później będą grać swoje i kontrowac to co bardzo dobrze potrfaią. Coś czuję, że ten finał nie będzie ciekawy dla oka i będziemy oglądać pewne zwycięstwo Hiszpanów. Typuje zwycięstwo hiszpanów 2-3 bramkami
Co do meczu o 3 miejsce. Też widze tylko jednego zwycięzce, są nimi Włosi. Szkoda półfinału w ich wykonaniu bo już mieli praiwe mecz wygrany tylko obrońca Ruski wybił piłkę z linii bramkwej przy stanie 2-1 dla Włochów, a wtedy Ruski już by się poddali. Bardzo zmotywowani Włosi nie powinni już popełnić takich błędów w obronie jak z Ruskimi, Ukraińcy jak dla mnie bardzo słabo pokazali się an tych mistrzostwach dużo szczęścia, ale Hiszpanie już im pokazali gdzie ich miejsce i teraz powinno być podobnie i Włosi bez problemu powinni pokonać Ukraińców. Typuje zwycięstwo różnicą 3 bramek.
Pozdrawiam

Do góry
#293910 - 20/02/2005 09:47 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Hiszpania i tylko Hiszpania )

Do góry
#293911 - 20/02/2005 09:56 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dziś znowu ostrzej (ostatnio grałem lajtowo)
Dubelek:
Włochy - Ukraina 1(-2,0) HCP3x /1.80/
Hiszpania - Rosja 1 /1.45/
AKO=2.68 Stake 8/10
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#293912 - 20/02/2005 10:12 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Borczi co według Ciebie będzie lepsze Spain czy ITalia ??

Do góry
#293913 - 20/02/2005 10:14 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
albo Krajan Ty pomoz, Spain czy Italia pewniejsza ??

Do góry
#293914 - 20/02/2005 10:19 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no to jeszcze raz-dlaczego rosja???bo hiszpanie jak do tej pory nie zachwycili w wielkich bolach wygrali ze slabymi przeciwnikami,a jak juz trafili na silnych wlochow to za bardzo sobie nie pograli a rosjanie blyszcza w kazdym elemencie tej sztuki -zaznaczam ze jest to moja sugestywna opinia i niekoniecznie musi znalesc potwierdzenie na boisku ale ja gram ROSJE

Do góry
#293915 - 20/02/2005 10:36 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696
Mam takie pytanie do was, posiadacie LIVESCORA do FUTSALU ? Przedewczystkim chodzi mi o mecz Włochy - Ukraina ... thx z gory

Do góry
#293916 - 20/02/2005 11:09 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Host najlepiej wejdź sobie w czasie meczu na Zakłady Live na stronie Betandwin. Nie sprawdzałem ale na 99% ten mecz będzie do obstawiania więc tam będziesz miał najszybsze info.

A co do dzisiejszych meczów to nie będę dużo filozofował bo i nbie jestem jakimś specem od tej dyscypliny, więc powiem kótko: zdecydowanie Włosi i na to pójdzie duuużo kasy, natomiast mecz finałowy to dla mnie no bet i wole sobie usiąśc przed ekranem telewizora i sie delektować finałem zamiast obgryzać pzanokcie z nerwów, choć serce i rozum podpowiadają że jednak Rosja.

Do góry
#293917 - 20/02/2005 11:13 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Raul15 Offline
old hand

Meldunek: 31/12/2003
Postów: 775
Quote:

no to jeszcze raz-dlaczego rosja???bo hiszpanie jak do tej pory nie zachwycili w wielkich bolach wygrali ze slabymi przeciwnikami,a jak juz trafili na silnych wlochow to za bardzo sobie nie pograli a rosjanie blyszcza w kazdym elemencie tej sztuki -zaznaczam ze jest to moja sugestywna opinia i niekoniecznie musi znalesc potwierdzenie na boisku ale ja gram ROSJE






A to dlatego przegrali z Włochami bo im było obojętnie z kim zagrają w pófinale i jak byś oglądał ten meczz to bys pewnei wiedział ze Hiszpania i Włochy grały rezerwami :):)


Dzisiaj Hiszpania wygrywa !!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#293918 - 20/02/2005 11:35 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
zostaw sobie odrobine rezerwy na ewentualny inny wynik niz ty przewidujesz,podkreslam to jest moja opinia i niekoniecznie musisz sie z nia zgadzac-pozdrawiam

Do góry
#293919 - 20/02/2005 12:23 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Quote:

no to jeszcze raz-dlaczego rosja???bo hiszpanie jak do tej pory nie zachwycili w wielkich bolach wygrali ze slabymi przeciwnikami,a jak juz trafili na silnych wlochow to za bardzo sobie nie pograli a rosjanie blyszcza w kazdym elemencie tej sztuki -zaznaczam ze jest to moja sugestywna opinia i niekoniecznie musi znalesc potwierdzenie na boisku ale ja gram ROSJE



I potem czyta się tu, że mistrzostwa są pełne niespodzianek i nie da się na nich zarobić. Grupa Rosjan była koszmarnie słaba, mógłbym się załozyć, że pozostała trójka zespołów miałaby spory problem z pokonaniem Portugalii czy nawet Węgier z grupy Hiszpanów. Rosjanie mogli na takim tle błyszczeć (choć moim zdaniem wcale nie tak nie było). A Hiszpania - fakt - rywal półfinałowy był słaby, no zwycięstwo 5:0 w wielkich bólach hehehe... No i przegrali z Włochami mecz o życie, ta porażka przecież musi oznaczać, że są gorsi od Włochów ... sarkazm Sorka, ale Ty chyba inne mistrzostwa oglądasz. Na pytanie, co pewniejsze odpowiedziałbym jednak granie na zdobycie brązu przez Włochów... Ukraina to jednak zupełnie nie ten zespół, co na poprzednich ME, tu wyszli z grupy wielkim fuksem i dzięki uprzejmości tych błyszczących na każdym kroku Rosjan

Do góry
#293920 - 20/02/2005 15:23 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
BORCZI NAPISALES TO W TAKIM TONIE JAK BY JUZ BYLO PO MECZU!!!

Do góry
#293921 - 20/02/2005 15:34 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Borczi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2003
Postów: 4002
Skąd: Poznań
Quote:

BORCZI NAPISALES TO W TAKIM TONIE JAK BY JUZ BYLO PO MECZU!!!



Hmmm... w którym miejscu? Napisałem w pierwszym poście, że według mnie szanse rozkładają się jak 80% do 20. I nadal to podtrzymuję... napisałem też, że moim zdaniem pewniejszy jest mecz o brąz... i po tym meczu już jest Zobaczymy, czy w przypadku Hiszpanów też miałem rację. Chociaż sam zagrałem jednak na zdobycie mistrzostwa, a nie na "czystą" 1. Długo w finale może być 0:0, nie sądzę, że Hiszpania rzuci się na rywala, tak, jak robiła to w pierwszej połowie meczu z Ukrainą. Obrona Hiszpanów, mimo błędów w początkowej fazie mistrzostw, jest ich mocną stroną, więc moim zdaniem wszystko zależeć będzie od tego, kiedy Hiszpanie strzelą bramkę.

Do góry
#293922 - 20/02/2005 16:02 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
bulka Offline
veteran

Meldunek: 13/09/2004
Postów: 1272
Witam.
Hiszpanie nie mieli jeszcze okazji pokazac pelni swoich umiejetnosci bo przeciez grupe przeszli spacerkiem, a w polfinale z Ukraina poradzili sobie bez problemow. Rosja z zimna krwia pokonała faworyzowanych przed polfinalem makaroniarzy i jezeli Hiszpanie nie strzelą nic na poczatku pownnismy ogladac wyrownane spotkanie tak wiec moim typem na mecz finałowy jest handi +2,0 na Rusów po kursie 2,15 w exp. Myslalem takze na under 4,5 ale ostatecznie gram na ewentualną jednobramkowa porażke Rosjan.

Do góry
#293923 - 20/02/2005 19:09 Re: Futsal - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS (Ostrava)
Cristofek Offline
journeyman

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 61
Hiszpania 2-1 Rosja $$$$$$$$$

Do góry
Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, akagi, ANZELMO, pacyfista, alfa), 4096 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591825 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42