Strona 55 z 149 < 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 148 149 >
Opcje tematu
#3491246 - 03/11/2009 19:02 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: polskignom]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: polskignom
Bojkot kibicow byl zdecydowanie latwiejszy do zrobienia.

Ja do dzis pamietam jak mi kilka lat temu w "polityce" jeden z seniorow tematu zarzucal, ze jak nie glosuje, to nie jestem Polakiem.


Mnie tez sie dostało grin

Pójde na wybory, ale...

1)Gdy bede miał mozliwowość głosowania na ludzi, a nie na partie

2)Gdy zniesiona zostanie zasada równości
każdy wyborca dysponuje jednakową liczbą głosów (równość formalna), o jednakowej wadze i znaczeniu (równość materialna)

Nie zgadzam się, by menel dysponował takim samym głosem jak mój.

Przykładowo, w okresie 4-letnim zapłaciłem 40 tysiecy PLN podatków.

Chce mieć 40 tysiecy "punktów do głosowania" ,które mógłbym dowolnie rozdysponować.

Menel, który nie płaci podatków i zyje na mój koszt, niech ma 40 punktów, społecznych, uznaniowych smile

Tak mozemy głosować i zgadzam sie w tym przypadku na obowiazek wyborczy.

Inna sprawa to liczba kadencji poselskich.

Prezydent moze sprawowac urzad tylko 2 kadencje, a jakis osioł moze byc posłem dozywotnio ?
Tylko dlatego ,ze jest we władzach partii i raz kandyduje z Podlasia, raz z Pomorza, potem zas z Podkarpacia.

Wypierdalac !
2 kadencje i szlus.

Ktos powie, ze jak posłuje 16 lat to ma doswiadczenie.

No to ja serdecznie dziekuje, codziennie widze ,jak to doswiadczenie jest pozytkowane.

To juz nie beton, to zelbet smile

Do góry
Bonus: Unibet
#3491295 - 03/11/2009 19:27 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425
tzn. chodzi Ci o podatek dochodowy bo menel kupujac jabola tez cos tam dorzuca do kasy skarbu panstwa

Do góry
#3491297 - 03/11/2009 19:28 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
@amkwish, bądź mądrzejszy i nie wdawaj się tutaj w polemikę polityczną. Jest do tego temat w To&Owo, a wy śmiecicie tutaj...w poważnym temacie wink

Polityce w tym temacie mówimy stop

Do góry
#3491329 - 03/11/2009 19:39 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA
@amkwish, bądź mądrzejszy i nie wdawaj się tutaj w polemikę polityczną. Jest do tego temat w To&Owo, a wy śmiecicie tutaj...w poważnym temacie wink

Polityce w tym temacie mówimy stop


Zgoda piwo

Do góry
#3491380 - 03/11/2009 20:12 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Art300]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: Art300
Najgorsze to jeśli zareagują buki lub portfele typu Neteller.

Wszystko inne jest do obejścia, bo jak zauważył przytomnie jeden gość w tv, trudno jest zakazać bankomatowi wypłaty wink


Tak jak już pisałem, wystarczy znaleźć jakiegoś "słupa" za granicą i założyć na niego konto w Netellerze i u buka. Może to być np. znajomy z Wysp.

Oczywiście wielu ta bariera odstraszy, ale głównie to będą osoby, które i tak były w plecy na zakładach i owy zakaz wyjdzie im tylko na dobre.

Jak ktoś zarabia na bukach to wątpie czy zrezygnuje z tego źródła dochodu, znając sposób na ominięcie zakazu.

Zakazu, który i tak u nas nie przejdzie wink

Do góry
#3491458 - 03/11/2009 20:40 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Goget]
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4587
Skąd: Warszawa
No i co? jak przegrywa to nie moze? pokrecona filozofia
a jak zacznie wygrywać to już może?
po co odstraszać, po co omijać zakazy? nie moze być normalnie?
js dysponuje swoja kasa i wara innym do tego

Do góry
#3491464 - 03/11/2009 20:49 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Goget]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Najpierw chcieliście się wyprowadzać do Czech, a teraz już zakładać konta na Netellerze na "słupa" laugh Własnie przez takich kombinatorów (i do tego kombinujących na forum publicznym), potem taki Kapica mówi że zakłady bukmacherskie to szara strefa, przestępczość, oszuści itd.

Wyluzujcie trochę. Naprawdę. Ledwie założenia nowej Ustawy się pojawiły a niektórzy już panikują jak baby. Ten zakaz i tak nie wejdzie bo nie jesteśmy Białorusią tylko państwem UE co nas do czegoś zobowiązuje (już było o tym pisane w tym temacie). A jak wam dopiero jakimś cudem zbanują ukochane strony expekt.com czy Bwin.win to nie martwcie się. Taki zakaz obejdzie się bez problemu. Przelewy in/out też można robić bez udziału Banków. Tylko po co teraz o tym dyskutowac publicznie? Można lepiej wykorzystać ten czas...zimówki w swoich autach zmieńcie, bo zima tuż, tuż wink

Do góry
#3491470 - 03/11/2009 20:57 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Przy okazji. W nowym numerze tygodnika "Tylko Piłka" (dzisiaj wyszedł) jest mój artykuł: "Hazard, czyli co państwo chce, a czego nie może". Jest tam mowa m.in. o tym, że Polska już raz próbowała (2007r.) wprowadzić takiego "bana" na zakłady bukmacherskie ale dostała "kopa" od Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej. Spróbowałem też udowodnić, że politycy powołujący się na sprawę Bwin vs. Santa Casa z Portugalii nie wiedzą o czym mówią (albo celowo wprowadzają opinię publiczną w błąd). Zainteresowanych odsyłam do najnowszego numery tygodnika "Tylko Piłka" (str.24).

Do góry
#3491476 - 03/11/2009 21:02 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: cigar]
hanele Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 1250
Originally Posted By: cigar
No i co? jak przegrywa to nie moze? pokrecona filozofia
a jak zacznie wygrywać to już może?
po co odstraszać, po co omijać zakazy? nie moze być normalnie?
js dysponuje swoja kasa i wara innym do tego

dokładnie piwo

Do góry
#3491489 - 03/11/2009 21:18 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Originally Posted By: DJ SOSNA
Przy okazji. W nowym numerze tygodnika "Tylko Piłka" (dzisiaj wyszedł) jest mój artykuł: "Hazard, czyli co państwo chce, a czego nie może". Jest tam mowa m.in. o tym, że Polska już raz próbowała (2007r.) wprowadzić takiego "bana" na zakłady bukmacherskie ale dostała "kopa" od Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej. Spróbowałem też udowodnić, że politycy powołujący się na sprawę Bwin vs. Santa Casa z Portugalii nie wiedzą o czym mówią (albo celowo wprowadzają opinię publiczną w błąd). Zainteresowanych odsyłam do najnowszego numery tygodnika "Tylko Piłka" (str.24).


Zgoda z Portugalią.
EKS w wyroku podkreslił, że zakaz nie może być "nieproporcjonalny"
W Portugalii jest instytucja charytatywna i zakaz dotyczy wszystkich, z wyjątkiem firmy non-profit.
A u nas są prywatne firmy i zakaz byłby właśnie "nieproporcjonalny"

Ale teraz ważniejsze, co rząd Danii odpowie KE.

Do góry
#3491693 - 03/11/2009 23:11 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: amkwish


Nie zgadzam się, by menel dysponował takim samym głosem jak mój.

Przykładowo, w okresie 4-letnim zapłaciłem 40 tysiecy PLN podatków.

Chce mieć 40 tysiecy "punktów do głosowania" ,które mógłbym dowolnie rozdysponować.

Menel, który nie płaci podatków i zyje na mój koszt, niech ma 40 punktów, społecznych, uznaniowych smile

Tak mozemy głosować i zgadzam sie w tym przypadku na obowiazek wyborczy.


Wiec w takim razie ktoś kto zapłacił więcej od Ciebie podatku weźmie Ciebie za menela.Przykładowo taki człowiek jak Kulczyk zapłaci 2 mln podatku i ma siłe swojego głosy tyle co cała Warszawa laugh


Zastanów się czasem co piszesz...

Chlebowski ówczesny szef Po handlował ustawą a teraz próbują to przykryć a wszyscy się na to łapią. W dodatku jest mowa o ustawie dzięki której Rychu zamiast się bać może otwierać szampana...

No tak lepiej nie wydawac kasy na hazard lepiej wydac na wóde i pobić swoją żonę, Doniu i Miro coś o tym wiedzą... wink

Do góry
#3491822 - 03/11/2009 23:35 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: DJ SOSNA]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: DJ SOSNA
Najpierw chcieliście się wyprowadzać do Czech, a teraz już zakładać konta na Netellerze na "słupa" laugh Własnie przez takich kombinatorów (i do tego kombinujących na forum publicznym), potem taki Kapica mówi że zakłady bukmacherskie to szara strefa, przestępczość, oszuści itd.



i kto to mówi, ktos kto jest na minusie i w dodatku sprzedaje swoje typy laugh Gdybyś się znał to byś wiedział że istnieje turystyka hazardowa i kto będzie miał bliżej Czech tam wyjedzie, nawet na weekend i tam wyda pieniądze. W USA też całe rodziny robią wycieczki do Las Vegas.

Cytat:

A jak wam dopiero jakimś cudem zbanują ukochane strony expekt.com czy bwin.win to nie martwcie się. Taki zakaz obejdzie się bez problemu. Przelewy in/out też można robić bez udziału Banków. Tylko po co teraz o tym dyskutowac publicznie?


Może w Twojej naturze lezy to że chcez grać jak szczur ukrywajacy się. Ja nie mam nic sobie do zarzucenia że gram u bukmachera. ZAsiłku nie biore nie kradne...

Do góry
#3491861 - 03/11/2009 23:45 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Maldini$$]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bankier$

Wiec w takim razie ktoś kto zapłacił więcej od Ciebie podatku weźmie Ciebie za menela.Przykładowo taki człowiek jak Kulczyk zapłaci 2 mln podatku i ma siłe swojego głosy tyle co cała Warszawa laugh



Słabo u Ciebie z liczeniem, nawet jezeli przyjmiemy, ze Warszawa ma tylko milion mieszkańców.

Nie mam na mysli skali od zera do nieskonczonosci.

Do góry
#3491878 - 03/11/2009 23:49 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Bankier$

Wiec w takim razie ktoś kto zapłacił więcej od Ciebie podatku weźmie Ciebie za menela.Przykładowo taki człowiek jak Kulczyk zapłaci 2 mln podatku i ma siłe swojego głosy tyle co cała Warszawa laugh



Słabo u Ciebie z liczeniem, nawet jezeli przyjmiemy, ze Warszawa ma tylko milion mieszkańców.

Nie mam na mysli skali od zera do nieskonczonosci.


Ma ok 2 mln.
Ok inni tez by zapłacili i dostali wiecej punktów niż jeden.
JEdnak w skali która przyjełeś tak by to wyglądało.

Do góry
#3491933 - 04/11/2009 00:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Maldini$$]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
A nie jest tak, że Kulczyk ma do powiedzenia więcej niż my wszyscy razem wzięci?

Do góry
#3491983 - 04/11/2009 00:23 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
antyhazardzista Offline
enthusiast

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 318
Skąd: Castrop-Rauxel
Originally Posted By: amkwish

Pójde na wybory, ale...

2)Gdy zniesiona zostanie zasada równości
każdy wyborca dysponuje jednakową liczbą głosów (równość formalna), o jednakowej wadze i znaczeniu (równość materialna)

Nie zgadzam się, by menel dysponował takim samym głosem jak mój.

Przykładowo, w okresie 4-letnim zapłaciłem 40 tysiecy PLN podatków.

Chce mieć 40 tysiecy "punktów do głosowania" ,które mógłbym dowolnie rozdysponować.

Menel, który nie płaci podatków i zyje na mój koszt, niech ma 40 punktów, społecznych, uznaniowych smile

Tak mozemy głosować i zgadzam sie w tym przypadku na obowiazek wyborczy.


Nie ma jak spojrzenie przez pryzmat wielkości porfela. Mamy więc tylu nieudacznych prawników, polityków, lekarzy, którzy dla pieniędzy tak bardzo się zeszmacą ...

Niejeden biedny i uczciwy człowiek ma więcej do powiedzenia niż idiota z milionem w kieszeni czy sfrustrowany lekarzyna, prawnik którzy gonią za pieniędzmi.

Zarabiasz więcej = masz więcej głosów, brawo amkwish popisałeś się debilizmem.

Pyszne są hiszpańskie wina ale dzisiaj przesadziłeś laugh

Do góry
#3492044 - 04/11/2009 00:49 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: DJ SOSNA
@amkwish, bądź mądrzejszy i nie wdawaj się tutaj w polemikę polityczną. Jest do tego temat w To&Owo, a wy śmiecicie tutaj...w poważnym temacie wink

Polityce w tym temacie mówimy stop


Zgoda piwo


laugh

Do góry
#3492109 - 04/11/2009 01:19 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Ý€$]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Nie kupuje i nie czytam "Tylko Piłka" więc pytam tych co czytają czy Dj Sosna poruszył w tym artykule fakt,że Kapica w zeszłym roku w kwietniu w Pulsie Biznesu powiedział,że rzad chce zalegalizowac e-hazard i miec z tego kasę ?

Do góry
#3492145 - 04/11/2009 01:31 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: AGASSI]
hanele Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2006
Postów: 1250

Do góry
#3492265 - 04/11/2009 02:01 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: hanele]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
http://manager.money.pl/news/artykul/na;hazardowej;prohibicji;panstwo;straci;miliardy,195,0,551619.html

Do góry
Strona 55 z 149 < 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 148 149 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, Kretol, ANZELMO, forty, rafal08), 4028 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45101 Tematów
5591757 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42