Strona 9 z 20 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 19 20 >
Opcje tematu
#352710 - 01/06/2005 20:01 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
Quote:

z MIXA:

Daniela Hantuchova SVK/Fabrice Santoro FRA
vs.
Anastasia Myskina RUS (4)/Jonas Bjorkman SWE

typ:1




zgadzam sie w 100% Daniela Hantuchova SVK/Fabrice Santoro FRA a do tego jeszcze Samantha Stosur AUS/ Paul Hanley AUS - Martina Navratilova USA -Leander Paes IND (6)

Do góry
Bonus: Unibet
#352711 - 01/06/2005 20:03 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Nikolay Davydenko -

Jak dla mnie w tym spotkaniu cichym faworytem nie patrząc na kursy sugerowane przez faworytów będzie mimo wszystko Puerta.Śledząc wyniki można zobaczyć że Nikoś ograł Puerta w Hamburgu ( 7-5 6-3) ale wtedy Mariano nie był jeszcze w takiej formie jak jest na RG gdzie przechodzi jej apogeum. Nie sądze też aby Davydenko był tak znakomitym i popełniających mało niewymuszonych błędów obrońcą jak Canas , ba na dodatek nie sądze aby miał podobną kondycję do Canasa , wkońcu gra przez 4 tygodnie bez przerwy już dwie pięciosetówki mogą być widoczne podczas tego meczu , aha i na dodatek wracając do defensywy to Puerta będzie miał możliwość skończenia większej ilości piłek z forehandu , nie wierze żeby Nikoś biegał tak jak Canas.

Pozdrawiam

Do góry
#352712 - 01/06/2005 20:06 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
2.25 Nadal fajter - dla mnie zawsze i wszedzie a juz na cegle to wogóle szalenstwo
Wierze w analogie a tu poprostu nasuwa sie analogia do debiutanckiego tryumfu Wilandera . Chociaz w jednej sprawie ten chłop sie nie pomyli

Do góry
#352713 - 01/06/2005 20:08 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
Quote:

ferdek-rafa
wiadomo. starcie gigantów, na dzień dzisiejszy najlepsi tenisiści w całym ATP. rozstawienie sprawiło, że spotykają się w sf, śmiem twierdzić, że ten kto wygra ten pojedynek, wygra rg.

Wg mnie to FERDEK wygra.
----za nadalem przemawia nawierzchnia i gra bez obciążeń, psychicznie wytrzymuje wszystko, w magiczny sposób broni piłki setowe, aby później seta wygrać. psychicznie wspaniale wytrzymał paryskie bydło/przegrał wtedy seta, ale 15 tysięcy gwiżdżącej chołoty nie robiło na nim większego wrażenia, 18-latek grał b.dzielnie/.
----za ferdkiem:
-b. ciężko Go złamać, jest królem TB
-jednoręczny backhend po linii magiczny+gra przy siatce.
-rewelacyjny serwis wyrzucający, rafa będzie z trudem je łapał przy reklamach, a ferduś rachu-ciachu przy siatce skończy wolejem.
-o dziwo nadala dość łatwo złamać w tym turnieju i tu upatruję szansy dla ferdka, 1 przełamanie w secie i styka
-ferdek fantastycznie się koncentruje przed spotkaniem/odpowiednio do rangi/ w 1 rundzie grał jak marzyciel ale z każdą rundą było lepiej


za 1,7 ferdka zawsze i wszędzie oczywiście, skromnie tak 5/10 bo spodziewam się pojedynku niezapomnianego, który przejdzie do historii, a publika będzie waliła owacje na co 2 zagranie

to tylko moje zdanie



jeszcze jedno, pamiętacie co z nadalem robił burgsmuller w 2 secie? a ferdek to taki 3xlars

Do góry
#352714 - 01/06/2005 20:09 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
e Lars grał set życia wtedy

Do góry
#352715 - 01/06/2005 20:14 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
navratilova 49 lat, paes 32 lata, co oni jeszcze w garrosie robia navratilova powiedziala ze jutro chce jechac do domu

Do góry
#352716 - 01/06/2005 20:17 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
Marcel @2,34/bf/ to faktycznie można oszaleć ze szczęścia ale OBIEKTYWNIE:
-Nadal grał z przebijaczami
-ma świetny 'kickowy' forhand
-ma dupiasty backhand
-jest b.szybki i waleczny, ale sądzę, że ferdek rozprowadzi Go po korcie i z większą łatwością będzie Go łamał, niż Nadal Ferdka

kort zweryfikuje pomylić się w takim spotkaniu to nie wstyd, bo ten pojedynek nie ma faworyta a będą grać dwaj dżiniusze
pozdr

Do góry
#352717 - 01/06/2005 20:23 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
2,34 to na puerte sorx

Do góry
#352718 - 01/06/2005 20:28 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Lipi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 21523
Skąd: Swiętochłowice
może na tenisie sie nie znam..... ale dałbym Nadalka i Mariano i 1 mecz jeszcze rozpisik 2z3

Do góry
#352719 - 01/06/2005 20:40 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Gregov Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/02/2004
Postów: 5949
Skąd: Sosnowiec
Widzialem Nadala w meczach z Grosjeanem , Burgsmulerem i Mallisem . Chłopaki nie mieli srodków żeby przycisnąc Nadala w dłuższych fragmentach meczu, bo o pojedyńczych piłkach nie ma co gadać . Federer to przedewszystkim ofensywa, ma dużo większy wachlarz zagrań i nie pozwoli Nadalowi tak często obiegać do forhendu jak to robili inni przeciwnicy. A w ogóle to Hiszpan nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. Pozostaje jeszcze aspekt psychiki obu zawodników. Fed spotkań w tej fazie turniejów wielkiego szlema rozegrał kilkanascie, ale dla Nadala będzie to nowe doświadczenie. Widzieliscie jak Clijsters spaliła sie w meczu z Davenport , albo co zaczął robić Safin w meczu z Robredo w decydujących momentach piątego seta. Nie można być pewnym że z Nadalem wszystko będzie ok, chociaż to typ wojownika i gra raczej bez kompleksów, ale wszystko moze sie zdarzyć . Ja gram Federera nic tego ni zmieni.

Do góry
#352720 - 01/06/2005 20:51 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
zbychal Offline
veteran

Meldunek: 19/02/2003
Postów: 1216
Mi szkoda kasy na mecz Federer -Nadal. Szanse są niemal równe z minimalnya przewagą Szwajcara.
Ja wolę postawić Puertę i oglądać mecz... Federer-Nadal.

Do góry
#352721 - 01/06/2005 21:06 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Mam pytanie czy mecz Puerty jest jutro? Jak tak to o której? I może ktoś wie dlaczego w Unibecie ani w Sportingbecie nie ma kursów no to spotkanie???

Z góry dzięki za odp, i sorry za OT

Do góry
#352722 - 01/06/2005 21:11 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
s/f pań jutro.
s/f panów piątek.
wszyscy muszą mieć równe szanse

Do góry
#352723 - 01/06/2005 21:22 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Oglądał ktoś Davydenko-Robredo i może napisać kilka słów o tym spotkaniu ?

Sam niestety "tylko" miałem okazję obejrzeć Puertę z Canasem i jak dla mnie to był mecz całego RG...

Do góry
#352724 - 01/06/2005 21:28 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Mysle, ze Federer nie da sie juz tak zaskoczyc jak to bylo w Miami.
Mysle, ze Federer rozpocznie ten mecz bardzo ostro, bedzie probowal narzucic swoje warunki, poniewaz jest tez swiadomy tego, co Nadal w tym sezonie na ziemi osiagal i ze nie ma (Szwajcar) na tej nawierzchni az tak wielkiej przewagi nad innymi.
Mysle, ze mecz bedzie bardzo rowny, bardziej niz to pokazuja kursy, moze nawet doczekamy sie 5 setow...

Wiem, ze fizycznie obaj sa przygotowani do rzeczy wielkich i wierze, ze takie zobaczymy. Mam nadzieje, ze ten pofinal bedzie drugim w kolejnosci, bo mam ochote na deser po obiedzie, a nie odwrotnie. Wstrzymam sie z jakimikolwiek typami przed meczem, a zagram na Betfair przeciwko temu, kto wygra pierwszego seta. Nie ukrywam, ze wolalbym, aby byl to Roger. Niech wygra pierwszego seta... Niech ostatnia pilke meczu wygra jednak Nadal.

Do góry
#352725 - 01/06/2005 21:43 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
sloverx Offline
newbie

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 34
Kaligula napsał:
Quote:


...
----za nadalem przemawia nawierzchnia i gra bez obciążeń, psychicznie wytrzymuje wszystko...
wspaniale wytrzymał paryskie bydło/przegrał wtedy seta, ale 15 tysięcy gwiżdżącej chołoty nie robiło na nim większego wrażenia, 18-latek grał b.dzielnie/.

----za ferdkiem:
...
-o dziwo nadala dość łatwo złamać w tym turnieju i tu upatruję szansy dla ferdka, 1 przełamanie w secie i styka
...





Widzę tu sprzeczność w twojej wypowiedzi , ja uważam że Nadal ma duże szanse wygrać właśnie dlatego że tak jak napisałeś jest silny psychicznie. Napewno nie przestraszy się Federera i ewentualnych niepowodzeń w całym meczu

Trudno upatrywać w psychice Nadala szans dla Ferdka

Do góry
#352726 - 01/06/2005 21:43 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
Quote:

Pozostaje jeszcze aspekt psychiki obu zawodników. Fed spotkań w tej fazie turniejów wielkiego szlema rozegrał kilkanascie, ale dla Nadala będzie to nowe doświadczenie.
(..)
Nie można być pewnym że z Nadalem wszystko będzie ok, chociaż to typ wojownika i gra raczej bez kompleksów, ale wszystko moze sie zdarzyć(...)




otóz to właśnie...nie raz cudownie dysponowany zawodnik przegrywał z powodu kłopotów z "głową"...
Federer -- on wie o co walczy, to brakujacy tytuł w jego kolekcji, niby jest mlody i ma czas, ale nigdy nie wiadomo- Hingis miala rządzic latami, brzydka kontuzja i dowidzenia-koniec kariery. Szwajcar glupi nie jest i na pewno widzi w tegorocznej edycji swoja życiowa szanse.
Mecz z Gonzalezem przekonal mnie w jak dobrej dyspozycji jest Fedex. Nie, nie Moya a Gonzo byl chrzestem bojowym dla Rogera. Chilijczyk musial sporo biegac zeby obejsc backhand gdyz przeciwnik skutecznie unikał jego forehandowej strony. Wygral tez w Hamburgu a korty tam byly "wolniejsze" niz w Paryzu. Kluczowe bedzie pierwsze podanie i konsekwentna dyscyplina taktyczna. Z zawodników liderujacych rankingowi ATP Szwajcar jest graczem najbardziej uniwersalnym a wygrywajac turnieje serii mistrzowskiej na cegle udowodnil,ze ma "papiery" na wygrywanie równiez na clayu.
Nadal -- na razie sensacja tego sezonu, rewelacyjny bilans nie wzial sie z niczego, zmusil nawet do 5 setów Ferdka na kortach twardych. Szacunek. Ale mimo wzbraniania sie od roli faworyta turnieju gdzies ta mysl mu w głowie kołacze. A przeciez jego wielkoszlemowe doswiadczenie w porownaniu do rywala jest minimalne. W tym turnieju nikt oprocz paryskiej publicznosci nie zmusil Rafy do zagrania na najwyzszych obrotach. Ferrer byl blisko urwania seta, mial setbole, nie dał rady a pozniej sie rozsypał kondycyjnie.

Podsumowujac - obaj zawodnicy maja "+" jak i "-". Kto bedzie lepszy okaze sie juz w piatek. Ja od poczatku imprezy uwazam Nadala za kandyta nr1 ale musze przyznac,ze jestem pod wrazeniem gry Szwajcara. Bede kibicował Federerowi bo chcialbym na wlasne oczy zobaczyc jak drugi w historii* zawodnik wygrywa we wszystkich 4 szlemach.


*ci poprzedni zwyciezcy to lipa przeciez od czasu gdy kazdy szlem jest na innej nawierzchni tylko Agassi dokonał tego wspanialego wyczynu i jak dla mnie jest najwiekszym tenisista wszechczasow. (Sampras! do budy!)

TYLKO MATS WILANDER WIE KTO WYGRA MECZ FEDERER-NADAL wiec badzcie czujni i rozkodujcie jego zawiłe przesłanie

PS.W drugiej parze Puerta zajedzie Davydenke, z przyczyn czysto kondycyjnych Puerta ma wszystkie atuty w dłoni. Plus te asy w rękawie

Do góry
#352727 - 01/06/2005 22:06 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
Quote:

Kaligula napsał:
Quote:


...
----za nadalem przemawia nawierzchnia i gra bez obciążeń, psychicznie wytrzymuje wszystko...
wspaniale wytrzymał paryskie bydło/przegrał wtedy seta, ale 15 tysięcy gwiżdżącej chołoty nie robiło na nim większego wrażenia, 18-latek grał b.dzielnie/.

----za ferdkiem:
...
-o dziwo nadala dość łatwo złamać w tym turnieju i tu upatruję szansy dla ferdka, 1 przełamanie w secie i styka
...





Widzę tu sprzeczność w twojej wypowiedzi , ja uważam że Nadal ma duże szanse wygrać właśnie dlatego że tak jak napisałeś jest silny psychicznie. Napewno nie przestraszy się Federera i ewentualnych niepowodzeń w całym meczu

Trudno upatrywać w psychice Nadala szans dla Ferdka



tak, jest b.silny!
chyba nie zrozumiałeś, złamać, tzn przełamać Jego podanie a nie psychikę

Do góry
#352728 - 01/06/2005 22:29 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

Quote:

ferdek-rafa
wiadomo. starcie gigantów, na dzień dzisiejszy najlepsi tenisiści w całym ATP. rozstawienie sprawiło, że spotykają się w sf, śmiem twierdzić, że ten kto wygra ten pojedynek, wygra rg.

Wg mnie to FERDEK wygra.
----za nadalem przemawia nawierzchnia i gra bez obciążeń, psychicznie wytrzymuje wszystko, w magiczny sposób broni piłki setowe, aby później seta wygrać. psychicznie wspaniale wytrzymał paryskie bydło/przegrał wtedy seta, ale 15 tysięcy gwiżdżącej chołoty nie robiło na nim większego wrażenia, 18-latek grał b.dzielnie/.
----za ferdkiem:
-b. ciężko Go złamać, jest królem TB
-jednoręczny backhend po linii magiczny+gra przy siatce.
-rewelacyjny serwis wyrzucający, rafa będzie z trudem je łapał przy reklamach, a ferduś rachu-ciachu przy siatce skończy wolejem.
-o dziwo nadala dość łatwo złamać w tym turnieju i tu upatruję szansy dla ferdka, 1 przełamanie w secie i styka
-ferdek fantastycznie się koncentruje przed spotkaniem/odpowiednio do rangi/ w 1 rundzie grał jak marzyciel ale z każdą rundą było lepiej


za 1,7 ferdka zawsze i wszędzie oczywiście, skromnie tak 5/10 bo spodziewam się pojedynku niezapomnianego, który przejdzie do historii, a publika będzie waliła owacje na co 2 zagranie

to tylko moje zdanie



jeszcze jedno, pamiętacie co z nadalem robił burgsmuller w 2 secie? a ferdek to taki 3xlars




a pamietasz co zrobił Gasquet z Federerem a Nadal to taki 2xGasquet

Do góry
#352729 - 01/06/2005 22:31 Re: ATP Roland Garros 2005 cz.2
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
no fed chyba 3-0 wygral ostatnio z ryśkiem

Do góry
Strona 9 z 20 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 19 20 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, forty), 3928 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788608 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47