Strona 16 z 18 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#357254 - 10/06/2005 08:41 Re: Grand Slam Champions Trophy
dionizos73 Offline
newbie

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 33
Skąd: Racibórz
dla mnie - leyton dzisiaj da rade...............cenie go za postawe i waleczne serducho!

Do góry
Bonus: Unibet
#357255 - 10/06/2005 08:42 Re: Grand Slam Champions Trophy
feliciano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 5605
Skąd: Wrocław
Quote:

Jezeli przejdzie Mutanta Karlovica9a zapewne tak bedzie)
to zagra w polfinale najprawdopodobniej z Henmanem(bilans 8-0)a w finale z Roddickiem(6-1), więc droga do wygrania turnieju otwarta.


co ty gadasz za bzduti !! karlovic z henmanem ma 0-1 a z roddickiem nawet jeszcze nie gral

Do góry
#357256 - 10/06/2005 08:44 Re: Grand Slam Champions Trophy
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Quote:

Quote:

Jezeli przejdzie Mutanta Karlovica9a zapewne tak bedzie)
to zagra w polfinale najprawdopodobniej z Henmanem(bilans 8-0)a w finale z Roddickiem(6-1), więc droga do wygrania turnieju otwarta.


co ty gadasz za bzduti !! karlovic z henmanem ma 0-1 a z roddickiem nawet jeszcze nie gral



I na razie z nimi nie zagra

Do góry
#357257 - 10/06/2005 08:50 Re: Grand Slam Champions Trophy
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Dla mnie dzisiaj Henman Leyton i Olie tak będzie wyglądał mój kuponik Henman i Leyton daje im 80 % szans na wygranie te 20 procent to wybitne dni i Szwedowi i Chorwatowi będzie wchodziło więcej asów niż wczoraj

Do góry
#357258 - 10/06/2005 08:52 Re: Grand Slam Champions Trophy
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Panowie,czy ktos ogladal w akcji Roddicka? Dziwi mnie przegrany set z Beckiem,ktory meczyl sie z nieumiejacym grac na trawie Mathieu.czy Beck zagral tak dobrze czy roddick tak slabo? Pytam pod katem dzisiejszego meczu z Grosjeanem,ktory meczy sie z Blakiem.Prosilbym o opinie ogladajacych

Do góry
#357259 - 10/06/2005 08:54 Re: Grand Slam Champions Trophy
aktorek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 15478
Skąd: Chełm
Quote:

Panowie,czy ktos ogladal w akcji Roddicka? Dziwi mnie przegrany set z Beckiem,ktory meczyl sie z nieumiejacym grac na trawie Mathieu.czy Beck zagral tak dobrze czy roddick tak slabo? Pytam pod katem dzisiejszego meczu z Grosjeanem,ktory meczy sie z Blakiem.Prosilbym o opinie ogladajacych




Roddick wygral wczoraj fuksem przez błędy becka kto wie jak mecz by się skonczył jak by go nie przełamał Beck się rozrkęcał

Do góry
#357260 - 10/06/2005 08:58 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
Ja wczoraj oglądałem ten mecz Roddicka z Beckiem jak i zarówno z Philippusisem, Philip nic nie zagrał,ewidentnie nie moze dojść do siebie Roddick wiele pracy tam nie miał.Wczoraj jak już pisałem miał takiego fuksa ze sie w pale nie miesci przy stanie 5:4 dla Roddicka , Beck popisał sie dwoma podwujnymi błędami czym calkowicie przekreslił swoje szanse na wygranie tego meczu,a miał naprawde dużą szanse.Piękn skróty słowaka i nieudane dobiegi Roddicka,kilka jak zwykle jego asów ale,pózniej ten serwis juz nie był tak grozny dla Becka.Mysle ze jest owiele powtarzam owiele większa szansa ze dzisiaj odpadnie Roddick niz Hewitt.

Do góry
#357261 - 10/06/2005 09:03 Re: Grand Slam Champions Trophy
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

Quote:

Panowie,czy ktos ogladal w akcji Roddicka? Dziwi mnie przegrany set z Beckiem,ktory meczyl sie z nieumiejacym grac na trawie Mathieu.czy Beck zagral tak dobrze czy roddick tak slabo? Pytam pod katem dzisiejszego meczu z Grosjeanem,ktory meczy sie z Blakiem.Prosilbym o opinie ogladajacych




Roddick wygral wczoraj fuksem przez błędy becka kto wie jak mecz by się skonczył jak by go nie przełamał Beck się rozrkęcał




Roddick nie wygral fuksem, a poprostu przez zdolonosc wykorzystywania swoich umiejetnosci w decydujacych momentach, Beck zagral w 3 odslonie seta zycia na trawie!!! Ale Andy kontrolowal wydarzenia na "murawie", tajbrejk to niby loteria, ale nie na trawie!!! Tu decyduja umiejetnosci!!!

P.S.Spokojnie mozesz grac Roddicka dzisiaj, + Henmana - ToJo powinnien juz odpasc 2 r temu, ale stanie sie to dopiero dzisiaj

Pozdro!
Maciek

Do góry
#357262 - 10/06/2005 09:05 Re: Grand Slam Champions Trophy
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
Hewitt,superbiegacz z drewnem nie moze przegrac:).karlovic takie bezmyslne lupanie ala Wolczkow moze stosowac na slabszych zawodnikach,zwlaszcza na trawie,ale nie z Hewittem,pozd i dzieki aktorek i tenisista za skomentowanie meczow Roddiscka.Grosjean tez nie zachwyca wiec lepiej odpuscic mecz po smiesznym kursie,a handi tez moze wejsc w obie strony,pozdrawiam

Do góry
#357263 - 10/06/2005 09:06 Re: Grand Slam Champions Trophy
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

Ja wczoraj oglądałem ten mecz Roddicka z Beckiem jak i zarówno z Philippusisem, Philip nic nie zagrał,ewidentnie nie moze dojść do siebie Roddick wiele pracy tam nie miał.Wczoraj jak już pisałem miał takiego fuksa ze sie w pale nie miesci przy stanie 5:4 dla Roddicka , Beck popisał sie dwoma podwujnymi błędami czym calkowicie przekreslił swoje szanse na wygranie tego meczu,a miał naprawde dużą szanse.Piękn skróty słowaka i nieudane dobiegi Roddicka,kilka jak zwykle jego asów ale,pózniej ten serwis juz nie był tak grozny dla Becka.Mysle ze jest owiele powtarzam owiele większa szansa ze dzisiaj odpadnie Roddick niz Hewitt.





Jesli Lleyton bedzie trzymal 1 serwis na ponad 80% skutecznosci to ma szanse dotrwac do tejbrejka, ale tam nie daje mu za duzych szans!

Ivo wygra

Do góry
#357264 - 10/06/2005 09:09 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
Nie zagrał meczu życia bo z tego co widziałem w tamtym roku pokonał w Queens Club Henmana na trawie,wiec przypadkiem jego dobra gra nie była.Nie wiem oco chodzi z tymi tajbrekami jesli sie odnosi to do wczorajszego meczu Roddicka z Beckiem to ja tam nie widzialem taibreków, moze CI pomyliło z break pointem co? Jeśli ta wygrana dla ciebie nie była fuksem no to looz chyba co innego widzielismy,bo koleś sam ze sobą przegrał a nie z Roddickiem.

Do góry
#357265 - 10/06/2005 09:15 Re: Grand Slam Champions Trophy
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

Nie zagrał meczu życia bo z tego co widziałem w tamtym roku pokonał w Queens Club Henmana na trawie,wiec przypadkiem jego dobra gra nie była.Nie wiem oco chodzi z tymi tajbrekami jesli sie odnosi to do wczorajszego meczu Roddicka z Beckiem to ja tam nie widzialem taibreków, moze CI pomyliło z break pointem co? Jeśli ta wygrana dla ciebie nie była fuksem no to looz chyba co innego widzielismy,bo koleś sam ze sobą przegrał a nie z Roddickiem.




Jesli doszlo by w 3 secie do tajbrejka, gdyby nie podwojne Becka, to i tak dostal by w nim Andy ma zdolnosc seigania po rezerwy i korzystania z nich perfekcyjnie w razie potrzeby

Do góry
#357266 - 10/06/2005 09:19 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
No wiesz ja jakos widziałem ze Beck sobie radził z jego serwisem niezle ,a sam pakował Roddickowi asiory,przy stanach 40:30 dla Becka pakowal Roddickowi silny serwis ze nie mógl odebrac albo asa.Wiec perfekcją w razie potrzeby tez sie popisywał.Według ciebie Roddick by wygrał taibreka,a ja po pierwszym secie tez tak myślałem ze jak by był taibrek to tylko Roddick ,ale im dłuzej mecz trwał tym bardziej w to wątpiłem.

Do góry
#357267 - 10/06/2005 09:22 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
A i jeszcze jedno jesli chodzi o perfekcje przypomnie sobie skróty Becka,forhendowe i backhendowe wręcz niesamowicie dokladnie,ze Roddick biegł biegł i biegł i gówno z tego zazwyczaj miał Beck Rulezz I jego slynny tekst który zawsze mówi po ladnej akcji "DOBRE!!!!" hehe

Do góry
#357268 - 10/06/2005 09:28 Re: Grand Slam Champions Trophy
Macias Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1436
Skąd: Szczecin
Quote:

A i jeszcze jedno jesli chodzi o perfekcje przypomnie sobie skróty Becka,forhendowe i backhendowe wręcz niesamowicie dokladnie,ze Roddick biegł biegł i biegł i gówno z tego zazwyczaj miał Beck Rulezz I jego slynny tekst który zawsze mówi po ladnej akcji "DOBRE!!!!" hehe





W tym wypadku wynik koncowy swiadczy o sieganiu po rezerwy, Beck gral na 100% mozliwosci, czego napewno nie powiem o Andym , milo sie rozmawialo, ale musze leciec, bede kolo 15 na meczyki Moje typy w privete picks w temacie "Rabunkowe typy-White Power"

Narka!

Do góry
#357269 - 10/06/2005 09:41 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
heh najezdzacie tak na Karlovica a jak ma grac koles ktory ma 2.08m. co moze ma grac na lini koncowej i spokojnie przebijac pilke i biegac z jednego naroznika do drugiego Wiadomo ze jedyne co moze to dobrze serwowac i leciec do siatki. Jak pokazaly jego mecze dotychczas nie stracil nawet seta i udowodnil ze potrafi rywali przelamywac . Rozegral juz w ostatnim czasie 8 pojedynkow na trawie - w elemencie ogrania napewno ma przewage nad Hewittem . Ten mecz z Wimbledonu na-pewno potoczyl sie tak a nie inaczej z tego wzgledu iz kangur zlekcewazyl rywala . Teraz juz wie na co go stac ale to nie znaczy ze teraz go ogra. Karlovic jak złapie forme i rytm serwisowy to jest naprawde grozny , nawet Fed mial z nim problemy . A tajbreki naprawde moga sie roznie potoczyc

Do góry
#357270 - 10/06/2005 09:43 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Rochus z Safinem zagraja na korcie numer 1 . Tam Oli rozegral 1 i 2 runde wiec zna ten korcik napewno lepiej zwłaszcza ze jest tam wiecej trawy niz na centralnym - czyli gorzej dla Safina Mysle ze szanse są wyrownane - Rochus pokazał swietna gre dotychczas i czemu dzis niemialby znowu wygrac

Do góry
#357271 - 10/06/2005 09:44 Re: Grand Slam Champions Trophy
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
moze to pytanie retoryczne ale coz
italodisco dlaczego uwazasz ze hewitt nie moze przegrac z drewnem jak własnie moze

Wimbledon &pound; 5.8M Karlovic I. (9.50) Hewitt L. (1.10) 24/06/03 1-6 7-6(5) 6-3 6-4 Grass

był to wimbledon a nie jakis tam queens , napiszcie cos w stylu sensownych argumentow ze hewitt mial zajebiste staty swietnie mijal maxa i takie tam , a wy piszecie jakies bzdety ze wam sie wydaje bo to niemozliwe itd itd .....
az załosc bierze , jak bym poszukal troche to bym zapewne znalazl kila jeszcze porazek hewitta z takimi drewnami

dalej tekst o pewnosci hewitta w wywiadach , to juz sie prawie poplakalem powaga.najgorzej ze chyba nawet cenie tego kto to pisal, a wiec.........
hewitt w wywiadach zawsze jest pewny siebie od zawsze!!!!!

i potem mamy super odpowiedz o klasie ferda i tutaj sie zgadzam w 200% --hewitt nie posiada zadnej klasy

kto pamieta jego mecz z blackiem na us open bodaj wie o czy mowie , lleytona nie luni polowa tenisowego swiadka , wlasnie za takie jego wystepy jak z blackiem gdzie przegrywajac zaczal wyzywac wtedy zupelnie nieznanego blacka od czarnuchow , a panowie tutaj o pewnosci pisza--hewitta psychika rowna sie zero,zero i tyle jest nerwusem i holerykiem i o tym wiedza wszyscy nie tylko jego psychiatra

a co do tego ze karlo to drewno itd , no i wczoraj zajebał 20 asow w 2 setach , i pytanie ...dlaczego nie mialby tego dzisiaj powtorzyc??????

a na marginesie to to jest mecz za 1,22 na trawie ---jestem pełen podziwu--nie lepiej wziac pewniejszy debelek b/h i miec to z głowy

a codo samego meczu to patrzac na ich staty z poprzednich rund raczej jednak hewitt, ale i on nie poraza z 2 podania 45% to tyle majac moze spokojnie wtopic wystarczy ze mu nie bedzie siedzec 1 podanie przeciez w tajbreku a karlo z 8-9 punktow w secie powienien dostac za darmo heh

ja to lubie tak połowe forum pojechac --ale jak czytam ze hewitt nie moze przegrac z drewnem z ktorym ma h2h 0-1 i to na wimbledonie to mnie az sciska
przepraszam obrazonych , ale coz czasem trzeba do pionu kogos postawic ..........................(sprawdzajcie staty zanim napiszecie ze ktos z kims nie ma prawa przegrac)

Do góry
#357272 - 10/06/2005 09:45 Re: Grand Slam Champions Trophy
PidzeJ Offline
member

Meldunek: 22/01/2004
Postów: 132
Skąd: Nysa
Halle:

Haas/Zimonjic - delikatnie, ale myślę, że warto spróbować. Safin dzisija robi zakończenie turnieju:)

Safin - Rochus gdyby to była pierwsza runda zastanawiałbym się. Safin ma trochę szczęścia w tym turnieju i chyba dość przypadkowo zawędrował do last 8. Rochus niby malutki, ale uporał się z Lopezem (chyba jeden z lepszych Hiszpanów na trawce, który w ubiegłorocznym Wimbledonie grał 3 TB z Karloviciem) i to chyba decyduje o tym, ze dzisiaj odważnie na niego...

Haas - Ferrero... czyżby JCF zapomniał gdzie jego miejsce? Jest kilka Challengerów na clayu:) tam może być gwiazdą... Tutaj czas aby Tommy ograł go pierwszy raz w życiu:)

Canas - Schuettler... obaj nie odnosili sukcesów na trawie. Dla Rainera wygrana będzie powtórzeniem sukcesu sprzed roku... wtedy przegrał z Fishem, a teraz może nawet to być szansa na finał!

Queen`s Club:
Widać, że Gasquetowi spodobała się trawka. Radzi sobie nieźle. Pokonał już lepiej serwujących to i Radkiem chyba sobie da radę...
...a skoro tak bardzo mu się podoba to w deblu ma drugą szansę i jeśli Benneteau nie zawiedzie go jakąś niedyspozycją serwisową to widzę go w pierwszym finale na trawie
Henman... jest klasą dla siebie. Johansona sprawdził wczoraj juniorek Murray, a różnica między nim a Timem jest chyba znaczna;)

Do góry
#357273 - 10/06/2005 09:49 Re: Grand Slam Champions Trophy
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
sprawdzaj dalej staty, a zostaniesz milionerem:D
davenport też miała super bilans z pierce a jak się skończyło wszyscy widzieli.
Sorki, ale h2h 1-0 na korzysc Karlovicia (jeszcze mecz z 2003) nie ma w tej chwili wielkiego znaczenia

Do góry
Strona 16 z 18 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 4426 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788605 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47