Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#357274 - 10/06/2005 09:52 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Max sie wczoraj wkurwil bo Hewitt co chwile znowu krzyczał haha i 3 seta oddał juz za darmo . Ja tam stawiam dzis

Hewitt - Karlovic 2 - a co przetestujemy Hewitta
Stepanek - Gasquet 2 - talent,talent,talent...
Safin - Rochus 2 - spryt , szybkosc , zwinnosc

Do góry
Bonus: Unibet
#357275 - 10/06/2005 09:52 Re: Grand Slam Champions Trophy
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Quote:

moze to pytanie retoryczne ale coz
italodisco dlaczego uwazasz ze hewitt nie moze przegrac z drewnem jak własnie moze

Wimbledon &pound; 5.8M Karlovic I. (9.50) Hewitt L. (1.10) 24/06/03 1-6 7-6(5) 6-3 6-4 Grass

był to wimbledon a nie jakis tam queens , napiszcie cos w stylu sensownych argumentow ze hewitt mial zajebiste staty swietnie mijal maxa i takie tam , a wy piszecie jakies bzdety ze wam sie wydaje bo to niemozliwe itd itd .....
az załosc bierze , jak bym poszukal troche to bym zapewne znalazl kila jeszcze porazek hewitta z takimi drewnami

dalej tekst o pewnosci hewitta w wywiadach , to juz sie prawie poplakalem powaga.najgorzej ze chyba nawet cenie tego kto to pisal, a wiec.........
hewitt w wywiadach zawsze jest pewny siebie od zawsze!!!!!

i potem mamy super odpowiedz o klasie ferda i tutaj sie zgadzam w 200% --hewitt nie posiada zadnej klasy

kto pamieta jego mecz z blackiem na us open bodaj wie o czy mowie , lleytona nie luni polowa tenisowego swiadka , wlasnie za takie jego wystepy jak z blackiem gdzie przegrywajac zaczal wyzywac wtedy zupelnie nieznanego blacka od czarnuchow , a panowie tutaj o pewnosci pisza--hewitta psychika rowna sie zero,zero i tyle jest nerwusem i holerykiem i o tym wiedza wszyscy nie tylko jego psychiatra

a co do tego ze karlo to drewno itd , no i wczoraj zajebał 20 asow w 2 setach , i pytanie ...dlaczego nie mialby tego dzisiaj powtorzyc??????

a na marginesie to to jest mecz za 1,22 na trawie ---jestem pełen podziwu--nie lepiej wziac pewniejszy debelek b/h i miec to z głowy

a codo samego meczu to patrzac na ich staty z poprzednich rund raczej jednak hewitt, ale i on nie poraza z 2 podania 45% to tyle majac moze spokojnie wtopic wystarczy ze mu nie bedzie siedzec 1 podanie przeciez w tajbreku a karlo z 8-9 punktow w secie powienien dostac za darmo heh

ja to lubie tak połowe forum pojechac --ale jak czytam ze hewitt nie moze przegrac z drewnem z ktorym ma h2h 0-1 i to na wimbledonie to mnie az sciska
przepraszam obrazonych , ale coz czasem trzeba do pionu kogos postawic ..........................(sprawdzajcie staty zanim napiszecie ze ktos z kims nie ma prawa przegrac)




Carola nie rozśmieszaj mnie-

Hewitt był przez dwa lata nie do ugryzienia dla całego touru, a ty mi tu pleciesz, że on nie ma klasy. To zawodnik wyrazisty- można go lubic lub nie, ale ma jaja.

A poza tym Carola nie myl Blacka z Blakiem

Do góry
#357276 - 10/06/2005 09:55 Re: Grand Slam Champions Trophy
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
Hej, na szybko:

system 2z3 za 5/10

Fre 10.06 Queens (ATP) - Tennis - Int Gasquet, Richard - Stepanek, Radek (Over / Under) Over 23,5 1.80
Fre 10.06 Queens (ATP) - Tennis - Int Hewitt, Lleyton - Karlovic, Ivo (2,5 games) (Handicapwette) 2 2.20
Fre 10.06 Halle (ATP) - Tennis - Int Federer, Roger - Kohlschreiber, Philipp (5,5 games) (Handicapwette) 1 1.70

Liczę na 3 setówkę Rycha, Ivo+2,5 to dla mnie "promocja" po takim kursie, uważam że ferdek wygra conajmniej 6/4 6/2 ew 6/3 6/3

ładne kursy w systemie
pozdr

Do góry
#357277 - 10/06/2005 09:55 Re: Grand Slam Champions Trophy
Rossiter Offline
addict

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 506
Quote:

Quote:


Roddick wygral wczoraj fuksem przez błędy becka kto wie jak mecz by się skonczył jak by go nie przełamał Beck się rozrkęcał




Roddick nie wygral fuksem, a poprostu przez zdolonosc wykorzystywania swoich umiejetnosci w decydujacych momentach, Beck zagral w 3 odslonie seta zycia na trawie!!! Ale Andy kontrolowal wydarzenia na "murawie", tajbrejk to niby loteria, ale nie na trawie!!! Tu decyduja umiejetnosci!!!

P.S.Spokojnie mozesz grac Roddicka dzisiaj, + Henmana - ToJo powinnien juz odpasc 2 r temu, ale stanie sie to dopiero dzisiaj

Pozdro!
Maciek






Ja tam widzialem 3 podwojne w gemie w ktorym Roddick przelamal Becka w 3 secie (przypadek ) Nie bylo by tak wesolo z Andym, jak mu szlo to sie wkurzal Beck gral dobry mecz i to on raczej przegrakl a nie Andy wygral

Do góry
#357278 - 10/06/2005 09:59 Re: Grand Slam Champions Trophy
Court Judge Offline
old hand

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 827
Skąd: Sheffield, UK
okejo ludzie, po dluzszym dumaniu mala korekta:

--pare Henman-Johansson zostawiam nie tkniętą,
--dalej stawiam na Canasa w meczu z Schuettlerem,
--dorzucam Roddicka - ładny bilans z Grochem, za kazdym razem gdy wygrywa Queens po drodze przechodzi Francuza, czyli jesli dzis wygra bedzie faworytem do tryumfu w calej imprezie no i prezentuje w Londku równa forme (moze nie wybitna, ale rowna a to daje nadzieje,ze moze byc jeszcze lepiej)

ewentualne niespodzianki:

Karlovic (Hewitt ładnie poradził sobie z Mirnyjem wczoraj, ale Chorwat to lepszy na trawie bombardier),
Johansson (w sumie sensacja naciągana, Henman musi zagrac slabo a dodatkowo Szwed zeby wygrac musi zagrac na serio, bo jesli myslami jest juz u Szeryfa Nottingham to niech Robin Hood i ekipa zrobią mu przywitanie)
Safin (dalej narzeka na kolano, w ogole-na co on nie narzeka?, moze sie zdarzyc,ze Rochus mu zepsuje humor na poczatku meczu i sie juz Maratowi nie bedzie chcialo podjac walki)

Do góry
#357279 - 10/06/2005 10:02 Re: Grand Slam Champions Trophy
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
No i jeszcze na rozgrzewkę dorzuciłem sobie singielek (proszę bez ) na:
Gerry Weber Open - Halle , Germany
Quarter Finals
R. Federer vs P. Kohlschreiber 2 /26.50/

a może dziś ferdkowi nie zechce się wogóle pograć. Praktycznie małoprawdopodobne, ale za parę groszy można sobie zafundować "miniemocje".
Takiego kursu na singla w tenisie jeszcze nie trafiłem
...... i pewnie nie trafię

Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#357280 - 10/06/2005 10:06 Re: Grand Slam Champions Trophy
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
i drugi kupon na dziś:
3/10 system 3z4

Fri 10.06 Birmingham (WTA) - Tennis - Int Golovin, Tatiana - Chakvetadze, Anna (1X2) 1 1.42
Fri 10.06 Queens (ATP) - Tennis - Int Henman, Tim - Johansson, Thomas (3,5 games) (1X2 Handicap) 2 1.70
Fri 10.06 Queens (ATP) - Tennis - Int Hewitt, Lleyton - Karlovic, Ivo (2,5 games) (1X2 Handicap) 2 2.20
Fri 10.06 Halle (ATP) - Tennis - Int Safin, Marat - Rochus, Olivier (3,5 games) (1X2 Handicap) 2 1.75

Ivo jw Plecki Anny, Tomek +3,5 uważam że z palcem w...bo z młody bryt b.dobrze grał/moje zdanie/ a Timek...nie mam do niego zaufania Safin zawodzi i gra beznadziejnie przy siacie, Oliver to szybki biegacz

na szybko znów


pozdr

Do góry
#357281 - 10/06/2005 10:08 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Kaligula zajrzyl do WTA - Tati ma chyba gorszy problem niz plecki

Do góry
#357282 - 10/06/2005 10:16 Re: Grand Slam Champions Trophy
Kaligula Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/06/2004
Postów: 3798
Quote:

Kaligula zajrzyl do WTA - Tati ma chyba gorszy problem niz plecki



w morde ja mam zwrot przy kreczu kurka liczę na sewris Tati

Do góry
#357283 - 10/06/2005 10:18 Re: Grand Slam Champions Trophy
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
lleyton nie mylmy klasy zawodnika z jego wynikami , to 2 zupełnie rozne zeczy , mozna wygrywac z klasa jak ferd albo wrecz wymuszac jak to czyni hewitt kiedy forma go zawodzi , widzialem kiedys wywiad z nim jak na pytanie o swoje darcie mordy i debilne momentami zachowanie(no sorry ale jesli tego nie zauwazasz to ciezko bedzie mnie do czegokolwiek Ciebie przekonac), odpowiedzial ze taki ma po prostu charakter , ze on nie umie przegrywac , nie umie sie godzic z porazkami i że jesli sie to komus nie podoba to nie musi a on nie zamierza sie zmienic, zreszta jego cwaniackie wypowiedzi juz nikogo nie dziwia i dlatego ma taka brzydule bo jaka normalna laska z nim by wytrzymala

ale leyton gwoli pocieszenia heheh

By Barry Newcombe

Lleyton Hewitt v Ivo Karlovic: Karlovic leads 1-0
Ivo Karlovic was responsible for one of the more eye catching results in Grand Slam history when he defeated the defending champion in the first round at Wimbledon in 2003. That the champion concerned was Lleyton Hewitt adds a little spice and a touch of drama as they meet here at Queen's Club for only the second time in their careers. Karlovic, 6ft 10ins and aged 26 from Croatia, was a qualifier when he beat Hewitt. That was not just a one off triumph because he reached the third round at Wimbledon that same year and the fourth round in 2004 when his career best performance was ended by eventual champion Roger Federer. Lleyton Hewitt is already a three times winner of the Stella Artois title and after missing a lengthy section of the playing year because of two different injuries he is happy to be fit and back on grass and building his challenge for this tournament and Wimbledon. The Stella Artois provided a lengthy day of competition yesterday and Hewitt was the last singles winner late in the evening. But he will be ready for today, make no mistake about that.

Verdict: Hewitt to progress

to opinia newcombe (niestety nie tego co trzeba )
a zeby bylo ciekawiej on daje radka i to mi sie podoba oraz debel bjorka z maxem a do tego henia i roddisia -ale jego przewidywania wszyscy mozecie przeciez przeczytac na stronce , wiec coz lleyton ja nie mam nic do hewitta osobiscie , ale uwazam go za cos w stylu maciusia lampe polskiej koszykowki (jak to kiedys powiedzial szewczyk po wspolnym pobycie w stanach z maciusiem dobry chłopak tylko wiesniak niesamowity (co nota bene teraz pokazuje odmawiajac przyjazdu na kadre)i moje zdanie o hewicie ciezko zmienic --a jego gre bardzo lubie gra z klasa , niestety nie zachowuje sie tak i tyle )

a co do blaka -- bład pisowni ale obaj wiemy o kogo chodzi

Do góry
#357284 - 10/06/2005 10:31 Re: Grand Slam Champions Trophy
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Haas - Ferrero 2 - mysle ze psychika po raz kolejny zawiedzie Haasa

Do góry
#357285 - 10/06/2005 10:40 Re: Grand Slam Champions Trophy
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Po namyśle zagram jeszcze:
Henman-Johansson 2-0 w setach
Kurs 2 {Sportingbet}, wydaje sie ze warto

Pozdrawiam

Do góry
#357286 - 10/06/2005 10:47 Re: Grand Slam Champions Trophy
Rad33 Offline
newbie

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 41
co sadzicie o meczu
Schuettler Rainer - Canas G 1 2.46
jak dla mnei kuszace potawic na Rainera
co wy na to? pozdrawiam

Do góry
#357287 - 10/06/2005 11:13 Re: Grand Slam Champions Trophy
mikus Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 415
Henman-Johansson 1 Henman powinien wygrać ten turniej, po tym co pokazują Hewitt i Rodick to on jest głównym faworytem, niespodzianke w tym turnieju może sprawić Gasguet,

W Halle gram dzisiaj tylko Safin - Rochus wbrew wielu z tego co widzę gram na Safina, który na pewno nie jest w swojej życiowej formie, jeśli jednak podejdzie do tego meczu na poważnie nie bedzie miał problemów z małym Belgiem, jest to troche ryzykowne, ale mnie kurs 1,5 pasuje.

A więc na jednym kuponie mam:
Henmana
Safina
i siate

na drugim
Gasquet
i kobiecy tenis

Do góry
#357288 - 10/06/2005 11:19 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
Quote:

moze to pytanie retoryczne ale coz
italodisco dlaczego uwazasz ze hewitt nie moze przegrac z drewnem jak własnie moze

Wimbledon &pound; 5.8M Karlovic I. (9.50) Hewitt L. (1.10) 24/06/03 1-6 7-6(5) 6-3 6-4 Grass

był to wimbledon a nie jakis tam queens , napiszcie cos w stylu sensownych argumentow ze hewitt mial zajebiste staty swietnie mijal maxa i takie tam , a wy piszecie jakies bzdety ze wam sie wydaje bo to niemozliwe itd itd .....
az załosc bierze , jak bym poszukal troche to bym zapewne znalazl kila jeszcze porazek hewitta z takimi drewnami

dalej tekst o pewnosci hewitta w wywiadach , to juz sie prawie poplakalem powaga.najgorzej ze chyba nawet cenie tego kto to pisal, a wiec.........
hewitt w wywiadach zawsze jest pewny siebie od zawsze!!!!!

i potem mamy super odpowiedz o klasie ferda i tutaj sie zgadzam w 200% --hewitt nie posiada zadnej klasy

kto pamieta jego mecz z blackiem na us open bodaj wie o czy mowie , lleytona nie luni polowa tenisowego swiadka , wlasnie za takie jego wystepy jak z blackiem gdzie przegrywajac zaczal wyzywac wtedy zupelnie nieznanego blacka od czarnuchow , a panowie tutaj o pewnosci pisza--hewitta psychika rowna sie zero,zero i tyle jest nerwusem i holerykiem i o tym wiedza wszyscy nie tylko jego psychiatra

a co do tego ze karlo to drewno itd , no i wczoraj zajebał 20 asow w 2 setach , i pytanie ...dlaczego nie mialby tego dzisiaj powtorzyc??????

a na marginesie to to jest mecz za 1,22 na trawie ---jestem pełen podziwu--nie lepiej wziac pewniejszy debelek b/h i miec to z głowy

a codo samego meczu to patrzac na ich staty z poprzednich rund raczej jednak hewitt, ale i on nie poraza z 2 podania 45% to tyle majac moze spokojnie wtopic wystarczy ze mu nie bedzie siedzec 1 podanie przeciez w tajbreku a karlo z 8-9 punktow w secie powienien dostac za darmo heh

ja to lubie tak połowe forum pojechac --ale jak czytam ze hewitt nie moze przegrac z drewnem z ktorym ma h2h 0-1 i to na wimbledonie to mnie az sciska
przepraszam obrazonych , ale coz czasem trzeba do pionu kogos postawic ..........................(sprawdzajcie staty zanim napiszecie ze ktos z kims nie ma prawa przegrac)





Widze ze jedno zdanie tyczy sie mnie,pewny od zawsze? Może i tak,ale dla mnie jesli nie gram 3 miesiące nie moge powiedziec o sorry jestem bez formy itp dostane w plecy ,watpie ze jakis tenisista by tak powiedział.Każdy na jego miejscu by mówil ze chce wygrać że czuje sie dobrze tylko ze widzialem po jego twarzy że on wie co mówi i wie że może tu wygrać.Co do tych porazek to kazdy zawodnik nie raz przejechal sie na jakims pionku tak samo dzisiaj moze Hewiit na Karlovicu.Tu sie zgodze.I ja za małą staweczke zagram Karlovica ale na glownym kuponie dam Hewitta.I ostatnie słowo,ja placze z ludzi ktorzy piszą glupoty,tylko tobie chcialo sie płakać ze zdania ktore mialo duzy sens co co do tego meczu . bo patrzac na zawodnika mozna zobaczyć w jakiej jest formie czy dyspozycji i wedlug mnie w tak owej jest Hewiit.No ale zobaczymy na meczu.Jak wiadomo na trawie zdarza sie najwięcej niespodzianek ze wszystkich nawierzchni.JA nie będe sie wykłocal o kurs 1.22 bo to nie ma sensu,tylko moge troche polemizować z ludzmi a nei z płaczkami

Do góry
#357289 - 10/06/2005 11:36 Re: Grand Slam Champions Trophy
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

I ja za małą staweczke zagram Karlovica ale na glownym kuponie dam Hewitta.




Możesz nam przedstawić swój model gry bo tu widzę jakieś sprzeczności
Chyba że uprawiasz sponsoring

Do góry
#357290 - 10/06/2005 11:39 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
za 2 zl Karlovic 14 do wygrania, i za 10 zł inny kupon z kilkoma meczami proste głąbku.

Do góry
#357291 - 10/06/2005 11:40 Re: Grand Slam Champions Trophy
tenisista Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 129
Oczywiscie wsród tych meczy jest Hewitt.

Do góry
#357292 - 10/06/2005 11:40 Re: Grand Slam Champions Trophy
zyziek_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/01/2005
Postów: 6115
Ja dziś wybralem tak:

Gasquet - Stepanek
Schuttler - Canas
Henman - Johannson

Życze wszystkim powodzenia i Pozdrawiam

Do góry
#357293 - 10/06/2005 11:43 Re: Grand Slam Champions Trophy
arktos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3082
Quote:

za 2 zl Karlovic 14 do wygrania, i za 10 zł inny kupon z kilkoma meczami proste głąbku.




Co to znaczy głąbku??

To że tak mówisz do swojego starego nie oznacza że możesz również do innych tak się zwracać.

Do góry
Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sony, Irek, rymoholik, 11kera11, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, alfa), 4541 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788603 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47