Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#696497 - 23/10/2006 12:00 St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
host Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 2696


Davidoff Swiss Indoors

Miejsce: Basel, Switzerland
Data : Październik 23-29, 2006
Uczestnicy: 32 Draw
Nawierzchnia: Indoor Carpet
Nagrody: 850,250 Euro

INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles || Doubles || Singles QF
-----
Plan Dnia
-----
Livescore
-----



================================



St Petersburg Open

Miejsce: St Petersburg, Russia
Data : Październik 23-29, 2006
Uczestnicy: 32 Draw
Nawierzchnia: Indoor Carpet
Nagrody: 1,000,000 $

INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles || Doubles || Singles QF
-----
Plan Dnia
-----
Livescore
-----


================================



Grand Prix de Tennis de Lyon

Miejsce: Lyon, France
Data : Październik 23-29, 2006
Uczestnicy: 32 Draw
Nawierzchnia: Indoor Carpet
Nagrody: 680,250 Euro

INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles || Doubles || Singles QF
-----
Plan Dnia
-----
Livescore
-----

Do góry
Bonus: Unibet
#696498 - 23/10/2006 13:56 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
bogdan Offline
journeyman

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 65
Skąd: Elbląg
Witam

Golds/Thomas - Arth/Auckland 1
Solidna para amerykańska przeciwko jakiejś brytyjsko-australijskiej zbieraninie.Amerykanie to stały debel.Ich przeciwnicy raczej ze sobą nie grają.Jak dla mnie wygrana amerykanów.

Do góry
#696499 - 23/10/2006 17:38 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
Grand Prix de Tennis de Lyon

W tym turnieju zwróciłem uwagę na mecz pomiędzy Marcosem Baghdatisem a Arnaudem Clement. Cypryjczyk obecnie ma 372 pkt na swoim koncie i zajmuje 10 miejsce w rankingu ATP. W ostatnich dwóch turniejach w Wiedniu i Madrycie zdobył w sumie 30 pkt, co nie jest wielkim osiągnięciem. Jeżeli Baghdatis myśli o występie w Turnieju Mistrzów to musi zacząć w końcu wygrywać. Do 8 miejsca, które gwarantuje bezpośredni udział w Szanghaju, brakuje mu 38 pkt. Zajmujący obecnie 8 miejsce Tommy Robredo występuje na turnieju w St. Petersburgu, gdzie spokojnie może się dostać do ćwierćfinału, co zagwarantuje mu kolejne 60 pkt. Dlatego też Marcos Baghdatis, chcąc dogonić Hiszpana powinien w tym turnieju dojść minimum do półfinału. Tak więc do jutrzejszego spotkania Cypryjczyk napewno podejdzie bardzo zmotywowany. Miał kilka dni, żeby się przygotować do występów na francuskich kortach, dlatego też myślę, że jutro poradzi sobie z zawodnikiem gospodarzy.

Kursy na zwycięstwo Baghdatisa:
Bwin - 1,50
Gamebookers - 1,66
Betgun - 1,63
Pinnacle - 1,741
Bet-at-home - 1,6

Do góry
#696500 - 23/10/2006 21:06 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
totti_zks Offline
addict

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 502
Philipp Kohlschreiber (GER) Nicolas Thomann (FRA) 1 1.41

Zaczne od ostanich wyników niejakiego Nicolasa:
Thomann, Nicolas vs. Chiudinelli, Marco 1:2 7:6 6:7 1:6
Thomann, Nicolas vs. Vagnozzi, Simone 1:2 4:6 6:2 6:7
Thomann, Nicolas vs. Klec, Ivo 1:2 7:5 4:6 2:6

Przez ostanie ponad 3 miesiące albo tułał się po jakiś słabo opłacanych chelengerach albo odpoczywał.

Natomiast Niemiec po niepowodzeniach pokazał się z dobrej strony na turnieju w Moskwie 2 tygodnie temu gdzie pokonał zawodników gospodarzy Koroleva i Youzhneya

Jak dla mnie 9\10

Do góry
#696501 - 23/10/2006 21:40 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Quote:

Philipp Kohlschreiber (GER) Nicolas Thomann (FRA) 1 1.41

Zaczne od ostanich wyników niejakiego Nicolasa:
Thomann, Nicolas vs. Chiudinelli, Marco 1:2 7:6 6:7 1:6
Thomann, Nicolas vs. Vagnozzi, Simone 1:2 4:6 6:2 6:7
Thomann, Nicolas vs. Klec, Ivo 1:2 7:5 4:6 2:6

Przez ostanie ponad 3 miesiące albo tułał się po jakiś słabo opłacanych chelengerach albo odpoczywał.

Natomiast Niemiec po niepowodzeniach pokazał się z dobrej strony na turnieju w Moskwie 2 tygodnie temu gdzie pokonał zawodników gospodarzy Koroleva i Youzhneya

Jak dla mnie 9\10




Zgadzam sie w 100% do tego zrobie dubla z Kuni/Turs-Dlou/Vik (1) 1.42 , przeciez ten kurs to jakaś kpina

Do góry
#696502 - 23/10/2006 22:03 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
Quote:

Quote:

Philipp Kohlschreiber (GER) Nicolas Thomann (FRA) 1 1.41

Zaczne od ostanich wyników niejakiego Nicolasa:
Thomann, Nicolas vs. Chiudinelli, Marco 1:2 7:6 6:7 1:6
Thomann, Nicolas vs. Vagnozzi, Simone 1:2 4:6 6:2 6:7
Thomann, Nicolas vs. Klec, Ivo 1:2 7:5 4:6 2:6

Przez ostanie ponad 3 miesiące albo tułał się po jakiś słabo opłacanych chelengerach albo odpoczywał.

Natomiast Niemiec po niepowodzeniach pokazał się z dobrej strony na turnieju w Moskwie 2 tygodnie temu gdzie pokonał zawodników gospodarzy Koroleva i Youzhneya

Jak dla mnie 9\10




Zgadzam sie w 100% do tego zrobie dubla z Kuni/Turs-Dlou/Vik (1) 1.42 , przeciez ten kurs to jakaś kpina




Chyba poniosła Panów fantazja ułańska
9\10 przeciwko kwalifikantowi, który pokomał tu m.in. IVO MINARA?
Stara prawda głosi, zeby takie meczyki odpuszczać szerokim łukiem i pozostałym radzę zrobić to samo

Do góry
#696503 - 24/10/2006 03:40 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
w calej rozciaglosci zgadzam sie do typu na Philipa. Kto to jest thomann. widzieliscie liste grajkow zktorymi przegrywal ostatnio scisla swiatowa czolowka 5 setki.

Do tego dorzucam

Frytka/Matka - rywale to mala zbieraninka a nasi walcza o 8 gwarantujaca udzial w wystepie w Championship

Aspelin/Perry - bezposreddni rywale do walki o 8 miejsce dla naszych. przeciwnikow maja srednioniskich lotow. Motywacja wiadoma sprawa

Youzhnyi - nieodpadnie 2 razy po kolei w 1 rundzie turnieju w rosji, dodatkowo slabiutki rainer na przeciwko.

powyzsze napewno zagram na kombosiedla mnie to 9/10

dodatkowo mysle nad chiudinnelim.. Wystep u siebie niezla forma naprzeciwko ferrer bez formy i dysponujacy slabszm, serwisem. jako ciekawostke dodam ze ferrer nigdy nie wygral w tym tygodniu rankingowym w poprzednich 5 latach

rok temu 0-6 4-6 w gicquelem w lyonie. Dla mnie po wpisowe i na Mastersa


PS oczywiscie dodaje Age do kombosa , kto widzial ostatnio na EURO groenefeld ten ma jeszcze wikeszy pretekst zeby dac na age, anna ostatnio za bardzo przybyla w ksztaltach co odbija sie na jej kompomitujacych wynikach ostatnio. A Aga jak to Aga duzo robi malo gada
I jeszcze debelekdaje hanti/sugi prowizoryczne szanse na awans do 4 the best ale z takimi kelnerkami to wstyd odpadac

Do góry
#696504 - 24/10/2006 05:27 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
tokara_lodz Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 508
a ja z tenisa wybralem takie typki i tylko nad nimi sie zastanawiam:
lyon:
gicquel-seppi wydaje mi sie najbardziej pewnym typem marc gra u siebie a seppi osttanio slabe wyniki nawierzchnia na jakiej graja daje plusa gicquelowi to gdzie graja rowniez a chyba i aktualne mozliowsci tez wiec tylko 1
mallise-spadea w sumie tez powinna byc ale tera zmysle zeby to zostawic bo x-men jak i spadea zalezy jak jeden i drugi do tego meczu podejda
z singli juz nie widze nic ciekawego mysle jescze nad bagieta wkoncu walczy o mastersa
deble:
dam/paes-hrbaty/soda zdecydowana 1 jedno ale czy chlopaki ie odpuszca meczu i nie beda juz mysleli tylko o mastersie bo kurs bardzo kuszcacy 1.44

basel:
novak-hajek dwoch czechow mlody i stary wyga ostatnio novak znow troche slabsze wyniki bo juz nie bylio tak najgorzej hajek rowniez lipa wyskok mila w szcczecinie i potem nic mysle ze novak poinine dac rade ale dziwny to jest mecz chloaki pozniej razem jeszce graja w parze w debla

kohl-thomann zdecydowanie 1 ktos tu pisal ze thomann pszedl kwale i minara wiec juz mu wystarczy

gracia-lopez-reister kolejny wynalazek reister jesli garcia bedzie w pelni sprawny powinien spokojnie wygrac
deble :
frytka/matek nie moga sobie pozwolic na porazke w 1 rundzie

st.petersburg:
ancic-goldstein
davydenko-santoro dwie jedynki dwa azy maly kurs po 1.17
mysle jescze nad youzhny zastanawiaj mnie jego slabe wyniki ostatnio ale dzis gra z slabym rainerem wiec raczej powinien dac rade
debel:aspeliny-gaba/korolev ruscy juz odpadli z singli no aspeliny to musza wygrac jesli marza o mostarsie i mysle ze dadza rade


montevideo:
HARTFIELD-DI MAURO hartfielfd osatnio wygral turniej i czasami zawodnicy tak robia ze odpsczaja nastepny i tylko tego sie obawiam bo 1 raczej pewna jelsi chodzi o aspekt czysto sportowy
CANAS-ESCHAUER canas blyszczy ostatnio swietna forma i nie powinien iec problemow ze zwyciestwem kurs 1.43

Do góry
#696505 - 25/10/2006 04:57 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10 *DELETED*
tokara_lodz Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 508
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#696506 - 25/10/2006 05:04 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10 *DELETED*
tokara_lodz Offline
addict

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 508
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#696507 - 25/10/2006 09:26 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
uwazalbym nad zbiorowym typem na soderlinga... widzialem tydzien temu mecz Massu z Federerem... nie widzialem z Soderlingiem patrzac po suchym wyniku szwed sie bardziej postawil ale Massu tez pokazal ze forme lapie i moim zdaniem kursy sa absolutnie nieadekwatne... z dzisiejszych meczow:

Mayer - Almagro 1.61 - niemiec od zawsze na tej nawierzchni czuje sie lepiej od Hiszpana... w pierwszej rundzie Niemiec latwa wygrana z przedstawicielem gospodarzy Mahutem z kolei Hiszpan byl o krok od wypadniecia za burte w meczu ze slabym Austriakiem Marachem..

Chela - Volandri 1.25 - Chela wraca co tu duzo mowic do gry... tydzien temu dosc latwa wygrana w Madrycie z Carlosem Moyą, a w nastepnej rundzie strasznie frajerska porazka z Robredo... jednak Volandri to czlowiek zdecydowanie slabszy na szybkiej nawierzchni...

Coetz/Wass - Seppi/Spadea 1.41 - zgrana para przeciw zawodnikom ktorzy najchetniej nigdy nie grali by na nawierzchniach twardych...

Do góry
#696508 - 25/10/2006 10:35 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Dabbert Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 724
Skąd: Warszawa
Witam Wszystkich

Wczoraj mieliśmy troche niespodzianek (bagietka i Robredo)
stąd pewnie dziś większość będzie z duzy mdystansem podchodzić do kazdego meczu.
Zatem na dzis zaproponuje taką kombinację- ako pewnie nie będzie za duze ale zawsze coś

Zacznę od meczu nad którym było tu sporo wywodów a mianowicie:

SODERLING vs MASSU...kurs ok 1,3 na szweda.
Nie widze tu szans dla Chilijczyka- a czemu??
Jeżeli Soderling zagra tak jak poprzednie turnieje to bedą 2 szybkie sety,bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni co bez problemu można dojrzec na statystykach. Na ostatnim turnieju w Madrycie zacięty mecz z Fedexem, teraz gładko wygrana z Ascione( ok..ten też nic nie gra),ale...Massu meczyl sie z Kimem który ostatnio naprawdę kiepściutko sie spisuje. Massu nie nadaje sie na takie nawierzchnie w przeciwieństwie do Sody..dlatego z czystym sumieniem 1.

Wawrinka vs. Calleri typ 1 ..kurs ok 1,6

Tutaj kieruję się głownie motywacją gry na własnym podwórku i spadkiem formy Augusta ...od Belgii cos mu sie popsuło i nie wierze,że dzis przejdzie Stasia. bedzie pewnie 3 setówka,bo Wawrinka chimeryczny jest bardzo,ale powinien wygrac.


Gicquel vs Hrbaty kurs 1,85 (sts)Francuz bardzo dobrze czuje sie na tego typu nawierzchniach, jest ambitny..bardzo dobrze zagrał wczoraj( oglądalem meczyk ) tylko...albo olewa przeciwnikow,albo tak długo sie rozgrzewa..nie wiem ale z 0-3 wystrzelil..na 5-3:P. Dominik cienko przedzie cos ostatnio i moim zdaniem ambitny marc poradzi sobie z awansem do nastepnej rundy.nie sądze by byl to tak ciezki mecz jak Wawrinki, moze nawet 2 set wystarcza francuzowi...
ale typ niepewny dla Mnie za duży

poza tym korci Mnie Kubot..ale nie mam jakos wiary do niego,reszta jak Haas,Denko, Nalbandian, Gonzo i Henio powinni wygrac..bo jak nie walczą o pkt to o kasę której jest tu trochę do wygrania...
pozdrawiam

Do góry
#696509 - 25/10/2006 10:57 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38602
Skąd: Caja Mágica
Po wczorajszym bardzo udanym dla faworytów dniu deblowym idę dalej tym tropem.

Allegro/Lindstedt - Ferrer/Montanes 1 1.32 Mil

Szwajcarska dokładność+ szwedzka solidność.Panowie często zmieniają partnerów ,ale ze sobą rownież mieli okazje grać nie raz. Jeśli już odpadają to albo z czołówką światową albo z równie solidną parą.
Po drugiej stronie siatki Ferrer (0:3) i Albercik Montanes (1:9 sezon ,4:23 kariera).Co roku zastanawiam się po jakiego grzyba Monti przyjeżdza akurat na ten turniej do Bazylei i jak karze tradycja zebrać solidne baty.

Do góry
#696510 - 25/10/2006 11:46 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
B.Becker/Kohlmann v M.Chiud/Scherrer (2) 2.06 Prof

Para Szwajcarska w debla potrafi dobrze grac co pokazali w tym roku na turnieju równiez w Szwajcarii w Gstadd gdzie dotarli do finału bijąc m.in w półfinale świetny debel Allegro/Wawrinka. Przeciwnicy niezbyt wymagający na codzien nie grajacy razem ,jedynie Kohlmann ma jakies pojecie o deblu, Becker znikome, własna publiczność i taki kurs ja spróbuje

Do góry
#696511 - 25/10/2006 12:41 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
bogdan Offline
journeyman

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 65
Skąd: Elbląg
Witam

Youzhny/Zimon.- Arthurs/Auckla. (2) 2,34 prof
Dwa dni temu pokonali dosyć mocny i stały debel Golds/Thomas,na czym straciłem trochę kasy.Wczoraj Arthurs wyeliminował z turnieju T.Robredo.Czyżby był w gazie?Co gra ostatnio Jouzhny każdy widzi.Mam nadzieję,że skupi się na singlu,a debla sobie odpuści.

Do góry
#696512 - 26/10/2006 06:14 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
X. Malisse vs J. Benneteau @2.25

Turniej we Francji, tutaj gospodarze groźni są zawsze. Swoją dominacje pokazali zwłaszcza w roku ubiegłym kiedy to w półfinałach zobaczyliśmy aż trzech Francuzów. Dzisiaj interesuje mnie Benneteau - Malisse. Od US Open Belg nie mógł się przełamać, zagrał tylko w dwóch turniejach, z Wiednia wycofał się z powodu kontuzji. Wreszcie w Lyonie przebrnął pierwszą runde, jednak po trzy setowym pojedynku z Amerykaninem Spadeą. Julien grał częściej ale też bez rewelacji, zawsze odpadał w drugiej rundzie. Carpet wydaje się dziś faworyzować...no właśnie, kogo? Moim zdaniem żadnego z nich, obaj mieli dobre sezonu na tej nawierzchni, a ostatnie dwa lata bardzo słabe. Za przedstawicielem gospodarzy przemawia z pewnością miejsce rozgrywania turnieju oraz jego chyba troszke wyższą forma. Warto również dodać, ze ostatni pojedynek między nimi wygrał Francuz. Dzisiaj trzy setowy pojedynek ze wskazaniem na Juliena.

J. I. Chela vs P. Srichaphan @1.621

Czego najbardziej nie lubi Chela? Carpetu i trawy ! Na tych nawierzchniach grywa najrzadziej. Wystarczy napisać, że na zwycięstwo nad Volandrim to była druga wygrana Agrentyńczyka na tej nawierzchni. Przedtem pokonowały go takie tuzy tenisa jak: Ascione, Ketola. Dziś naprzeciwko niego stanie Taj Srichaphan. Widząc dobrą dyspocyzje serwisową Paradorna, którą pokazał w meczu z Beckerem żal byłoby przegapić taki kurs jak dziś. Po jednej stronie zawodnik unikający carpetu jak ognia, po drugiej gracz na tej nawierzchni grać potrafiący.

Do góry
#696513 - 26/10/2006 07:28 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Dabbert Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 724
Skąd: Warszawa
Witam wszystkich...wczorajsze typy zaproponowane na forum powchodziły..niestety Super STS nie zwraca za krecze i tak kupon padł mi na Jarku Natomiast wszystkie opisane typy weszły..więc piwo tym którzy mi zaufali

Mimo trudnych par na dzisiaj proponuje następujące mecze;

Gonzalez vs Rybka - Gonzo musi to wygrac..obecnie jest na 9 miejscu w rankingu i wygrana daje mu coraz większe szanse na udział w Mastersie.. h2h też na korzyść.
Pomimo wczorajszych męczarni z Bolellim uważam,ze wygra dzisiaj swoje spotkanie..Fish nie gra dobrze koncówki sezonu..jest nierówny a w turniejach indoor nic szczególnego nie pokazuje. czysta 1 na gonzo kurs ok 1,5

Henman vs Staś tutaj kurs na brytyjczyka oscyluje w granichac 1,6-1,7...nie wiem czemu...Henmanowi bardzo leżą turnieje indoor.. Stas walczy tu o honor gospodarzy razem z fedexem alecos czuję,ze po dzisiejszym spakuje manatki. Wczorjaszy mecz grał nierówno, duzo błędów. Heman powinien to wygrac ale moze być 3 setówka bo wawrinka nie odpuści....

Novak vs Ferrer.. tutaj najmniej jestem przekonany co do typu ..wg wszelkich znaków na niebie i ziemi hiszpan powinen położyc Novaka w 2 szybkich setach..wczoraj krecz uratował go od porazki z Hajkiem ...Hiszpan zadziwia Mnie..gra dobrze..ale miewa zastoje..a ostatnio czesto zdarzają mu sie nierówne mecze. ..kurs w okolicach 1,6 na Davida..ale nie polecam na siłe za gruby

Do tego spokojnie wygrac powinni Fedex (nic nowego wiem) , Ancic i Gasquet.

Niespodziankę upatruje w meczu Haasa...wczoraj kiepsciutki mecz z Nenadem dzis rewelacyjnie sprawujący sie rosjanin moze stanowic dla niego duża przeszkode..moze nawet za dużą.

Do góry
#696514 - 26/10/2006 07:40 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
totti_zks Offline
addict

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 502
Fernando Gonzalez Mardy Fish 1

Fernando ostatnio w fantastycznej formie.2 ostanie turnieje 2 finały niestety 2 przegrane.Ale punkcików troszke nazbierał.Obecnie zajmuje 9 miejsce i traci do 8 Robredo(który odpadł już z turnieju) jedynie 33 punkty.Jeśli myśli o zakwalifikowaniu się do masterów na czym mu zależy-patrząc na ostanie wyniki powinien wygrać.Fish nic specjalnego nie gra i nie daje mu zbytnio dzisiaj szas.

S. Aspelin/T. Perry L. Kubot/D. Skoch 1

Jak wiadomo para S. Aspelin/T. Perry walczy o Mastery z naszym deblem.Traci 24 punkty.Kubot pewnie będzie chciał pomóc Frytkom ale co on może pokazał wczoraj w singlu Nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo Aspelina i Perrego

Do góry
#696515 - 26/10/2006 11:20 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
who let the dogs out?? Offline
a.k.a. "sebolo no name"

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 987
Skąd: 3city
panowie, troche nie w temacie, ale prosze moderatora zeby nie usuwal do najblizszej odpowiedzi pytanko - orientujecie sie moze jaki byl kurs u bukow na poczatku sezonu ze federer wygra w rankingu rocznym ATP? przymierzam sie z gruba kasa zainwestowac na rok 2007, w koncu to lepsze niz lokata, ale ciekawy jestem jakie moga byc kursy... dzisiaj bezapelacyjnie warto grac srichapchana, wszystko przemiawia na jego korzysc...

Do góry
#696516 - 26/10/2006 21:48 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Roba[L] Offline
journeyman

Meldunek: 23/10/2006
Postów: 66
Skąd: Gliwice
Frystenberg/Matkowski - Nalbandian/Prieto

Ćwierćfinałowy pojedynek turnieju w Bazylei jest bardzo ważny dla polskiej pary. Ich najgroźniejsi przeciwnicy w walcje o Szanghaj wygrali dzisiaj swój mecz i awansowali do półfinału turnieju w St. Petersburgu. Dlatego też jeśli Polacy nie chcą stracić 8 miejsca to powinni ten pojedynek wygrać. Nalbandian grał dzisiaj ciężki 3 setowy mecz z Lopezem, w którym trochę zdrowia napewno stracił. Jutro czeka go kolejne spotkanie singlowe i ono będzie dla Argentyńczyka napewno priorytetowe. Mam nadzieję, że David odpuści trochę grę deblową, a nasi chłopacy sprężą się na ten mecz i rozstrzygną go na swoją korzyść.

Frystenberg/Matkowski - Nalbandian/Prieto --> Frystenberg/Matkowski (7/10)

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Irek, rymoholik, 11kera11, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, alfa, VVega, Kretol), 4326 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788603 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47