Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#696557 - 29/10/2006 08:19 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

Haas juz sam nie wie gdzie jest..znajac jego psyche nawet nie zawalczy..co innego Gonzo ktory widac ze do ostatniej kropli krwi bedzie sie starał o Mastersa..i moim nieskromnym zdaniem zasluzyl na niego o wiele bardziej niz ciotka Robredo - Gonzo potrafi grac na kazdej na nawierzchni a Robredo..coz.. :> troche dziwnie buki wycenily Ryśka.. 1.20 - 1.25 ..przeciez to nei sa kursy na finał..Gicquel aż takim ogórem nie jest co pokazał podnoszac sie z martwych w meczach z Grosjeanem (jak dla mnie ustawka :P) i wczoraj z Xmenem..z dubla Ancic Gasquet mamy AKO 1.69 i nad tym mozna sie zastanowic. tak samo troche nie rozumie kursów na Knowlesów..mieli łatwiutką drabinke i dawanie na nich 1.20 w finale z będacymi w gazie frytkami jest lekkim nieporozumieniem. włączajac w to megataj - przy serwisie frytek moze sie zdarzyc wszystko. jesli chodzi o finał debla w Rosji to moimi faworytami sa Knowle/Melzer - bodaj 3 finał pod rzad i tu juz wygraja..po ostatnim płakali..ale coz..przegrali przez własną głupote..Aspeliny od US OPEN sa jak dla mnie bez formy..przeslizguja sie po fuksach i tak tez dotarli do finału tutaj..w nim polegną..a kurs warty zagrania


Co do Haasa -> Owszem, co nie zmienia jednak faktu, że szanse czysto matematyczne ma. No chyba, że ktoś pisał w analizie, że "Haas stoi przed wielką szansą gry w Szanghaju" to wtedy rozumiem, dlaczego taka była Twoja reakcja.

Propo finałów: Nie wiem, jak traktować Ancica. Jeżeli rzeczywiście zamierza on powalczyć jeszcze w Paryżu o Masters Cup, to jak najbardziej można go grać. Gasquet też powinien wygrać, bo pokazuje, że jest naprawdę mocny (ograć Soderlinga oraz Clementa grającego we Francji to świadczy naprawdę o świetnej dyspozycji), ale nie wiem znowu, jak podejść do Gicquel'a. Gdyby nie ten mecz z Grosjeanem to bym się nie wachał grać na Rysia. A tak to jeszcze muszę pomyśleć. Aczkolwiek grubo raczej tego nie będę grał, bo AKO nie jest współmierne do ponoszonego ryzyka - to są jednak finały i nikt się tutaj nie znajduje przez przypadek.

Do góry
Bonus: Unibet
#696558 - 29/10/2006 08:19 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
Quote:

Na pewno odrabiają 75 pkt. ? Liczy się najlepszych i tutaj nie pamiętam albo 8 albo 14 startów. Jeśli w ostatnim najgorszym mieli powiedzmy 25 pkt. tutaj zdobywają 75 pkt. to do rankingu dopisuję się im 50 pkt.



tutaj zdobywaja 150 pkt

Do góry
#696559 - 29/10/2006 08:20 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
Quote:

Quote:

Na pewno odrabiają 75 pkt. ? Liczy się najlepszych i tutaj nie pamiętam albo 8 albo 14 startów. Jeśli w ostatnim najgorszym mieli powiedzmy 25 pkt. tutaj zdobywają 75 pkt. to do rankingu dopisuję się im 50 pkt.



tutaj zdobywaja 150 pkt




tfu 250.. zakrecilem sie juz

Do góry
#696560 - 29/10/2006 08:22 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Quote:

a zapomniałem o najważniejszym - Knowle/Melzer wygrywając dzisiejszy finał odrabiają 75 pkt do 9 Aspelinów - czyli mają realne szanse na rezerwe a nawet na 8 miejsce w Mastersie..

w Paryżu Frytki z Erlichami w 1 rundzie - będzie ciężko

Aspeliny z Clement/Llodra - żaby ostatnio ze sobą nie grały..bodaj od dejwisa ale mogą powieźć Aspelinów

i Knowle/Melzer z Knowles/Nestor

reasumując wszystkie trzy zainteresowane 8 miejscem w Mastersie pary mogą odleciec juz w 1 rundzie Paryża - jak dla mnie największe szanse z tej trójki mają Aspeliny..pytanie tylko jak podejdą do Paryża pozostali faworyci..


Clement i Llodra Aspelinów odprawię spokojnie, bo już takie mam przekonanie, że w tenisie nikt, tak jak Francuzi, inny nie potrafi w turniejach przed własną publicznością zagrać tak fantastycznie. Dobrze by było, żeby nasz debel grał jako ostatni z wszystkich tych trzech, bo wtedy byłaby jasność sytuacji. No ale cóż ... pożyjemy, zobaczymy.

Do góry
#696561 - 29/10/2006 08:32 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
1 X 2 1X X2 Čas Dátum
TIPSAREVIC-BASTL 1.70 1.90


jak dla mnie siur na Tipsarevicia..Bastl powinien sie zając zbieractwem...nie wiem..złomu ? ewentualnie graniem u buka:> kiedys moze i cos prezentowalem ale obecnie pełna rekreacja..Janko natomiast w niezłej formie, odprawił ostatnio Pawła Henryka Matoła - któremu nazwisko nad wyraz pasuje bo jak ktos ma w taju 8**:7 i oddaje 3 pily pod rzad to inaczej sie nie powinien nazywac..jak dla mnie taki kurs to total promo

Do góry
#696562 - 29/10/2006 09:39 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
dla mni eosobisci edebel Knowle /melzer nie jest tak mocny jak niegdy knowle/kohlmann.Aspelin /Perry caly czas uciekaja Polakom,a w odatku graja ze soba od lat,to samo tyczy sie sie meczu naszych z Kowle/Nestor.Debel grajacy od lat i wedlug mnie trzecia sila swiata,chco bilans z naszym deblem 1-1 i oba mecze 3 setowe

Do góry
#696563 - 29/10/2006 10:01 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
Dziś przed Polskim deblem spora przeprawa , bo pojedynek ze znakomitą parą Knowles/Nestor sklasyfikowaną na 4 miejscu w rankingu Doubles Race która pojawi się w Szanghaju . Polakom nigdy za wygodnie z tymi panami się nie grało nie zdołali ich jeszcze pokonać . Wiadomo że nasi rodacy toczą korespondencyjny bój o Masters z parą Aspelin/Perry sklasyfikowaną na 9 miejsce w klasyfikacji i parą która również dziś zagra w finale turnieju ale w St Petersburgu . Polacy mają nad nimi obecnie 24 pkty przewagi, w przypadku porażki Polaków dziś a z zwycięstwie w Rosji paru szwedzkiej , przewaga polaków stopnieje zaledwie do 9 pktów , najkorzystniej byłoby dziś wygrać z parą Kanadyjsko-bahamską ale zadanie będzie to przetrudne , w Madrycie ostro z nimi męczyli się sami bracia Bryanowie , ale wiara góry przenosi . Najkorzystniejszym rozwiązaniem które jest realne jest zwyciestwo Polaków a porażka Szwedów wtedy ta przewaga wzrośnie jeszcze o 15 pktów . W 1-szej rundzie turnieju w Paryżu w którym w przypadku stykowej sytuacji będzie liczyć się każda runda nasz debel gra z Izraelskim deblem Erlich/Ram teoretycznie jednym ze "słabszych" w Paryżu , z kolei Aspelin/Perry wylosowali pare Clement/Llodra w więc reprezentantów gospodarzy , i tutaj moim zdaniem swój koniec może mieć walka o Szanghaj dla Polaków bądz Szwedzów , turnieje Masters tak jak ten w Paris od jutro są o wiele lepiej punktowane niż zwykłe turnieje ATP .

Co do Gonzaleza on traci na dzień dziesiejszy po update saturday scores 8 pktów do robredo , obaj panowie mają wolny los w 1-szej rundzie w Paryżu jak wielu innych rozstawionych graczy , tylko zwycięstwo dziś nad Federerem , przesunęło by Gonza na 7 pozycje spychając o miejsce niżej Blake'a i Robredo , taki scneariusz jest jednak trudny do zrealizowania , ale mimo wszystko biorąc pod uwage dyspozycje graczy walka rozstrzygnie się w Paryżu , najtrudniejszą sytuacje abstrahując troche od tematu ma będący ostatnio w beznadziejnej formie Baghdatis jego szanse zmalały niemal do zera , ma dużą stratę nawet do Gonzaleza który jest 9-ty . To tyle "prawdziwych" i w miare rzetelnych info Szanghajowych .

Do góry
#696564 - 29/10/2006 13:11 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
Iwan Offline
member

Meldunek: 08/12/2003
Postów: 158
Skąd: Łódź
Nikt nie gra meczu ...Federer - Gonzalez? Dlaczego?
No to ja zagram. Fedex pokazał wczoraj w swoim spotkaniu ze Srichaphanem, że nie jest takim doskonałym "cyborgiem" jak wszyscy sądzą. Więc zagram przeciw niemu lay po kursie 1,07 TYLKO PO TO by kontrować jak będzie miał słabszy moment. Za 30 E. Ryzykuję wpadkę za 2.1 E. Myślę że tak "poważne ryzyko" się opłaci, a mecz będzie ciekawszy. Wczoraj w meczu ze Srichaphanem kurs wyjściowy na Fedexa był 0,01 i był moment, że skoczył na ponad 2...Kto zagrał ten wie! Myślę, że i dzisiaj grający pod presją (nie wygrał nigdy "w domu") Federer-Expres będzie miał problemy, by gładziutko wygrać z Gonzem.

Do góry
#696565 - 29/10/2006 13:31 Re: St Petersburg, Basel, Lyon 23.10 - 29.10
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Quote:

Nikt nie gra meczu ...Federer - Gonzalez? Dlaczego?
No to ja zagram. Fedex pokazał wczoraj w swoim spotkaniu ze Srichaphanem, że nie jest takim doskonałym "cyborgiem" jak wszyscy sądzą. Więc zagram przeciw niemu lay po kursie 1,07 TYLKO PO TO by kontrować jak będzie miał słabszy moment. Za 30 E. Ryzykuję wpadkę za 2.1 E. Myślę że tak "poważne ryzyko" się opłaci, a mecz będzie ciekawszy. Wczoraj w meczu ze Srichaphanem kurs wyjściowy na Fedexa był 0,01 i był moment, że skoczył na ponad 2...Kto zagrał ten wie! Myślę, że i dzisiaj grający pod presją (nie wygrał nigdy "w domu") Federer-Expres będzie miał problemy, by gładziutko wygrać z Gonzem.




Ja również zagrałem, tylko -7,5 gema na Federera 1,833 w sportingbet, spodziewam się łatwego zwycięstwa expresu, najlepiej takiego samego jak w Madrycie czyli 7/5 6/1 6/0

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Irek, rymoholik, 11kera11, pacyfista, Sensei, wHiTe_StAr, alfa, VVega, Kretol), 4326 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788603 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47