Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#718428 - 12/11/2006 13:57 Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych... *DELETED*
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
Bonus: Unibet
#718429 - 12/11/2006 14:38 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych... *DELETED*
ThE_ReDs Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 2998
Skąd: DoM
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#718430 - 12/11/2006 16:05 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
Grupa Czerwona - zdecydowana grupa śmierci

Roger
Andy
Ivan
David


Grupa złota

Rafael
Nikołay
James
Tommy

pierwsze mecze w grupie czerwonej już sie odbyły:

Roger po niespodziewanej utracie seta z Davidem rozbił go w dwóch następnych oddając tylko 2 gemy
Andy po dość zaciętej 3 setówce wygrał z Ivanem i jednocześnie zachował szanse na awans bo Ivan może już chyba tylko liczyć na to iż razem z Roddickiem i Nalbandianem będą mieli po jednym zwycięstwie

Do góry
#718431 - 12/11/2006 16:11 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
Mecze na dziś
W meczu Robredo z Davydenką - faworyt jest zdecydowany i jak przypominam sobie ich ostatni mecz z Paryża to tylko sie o tym przekonuje - Davydenko naprawde jest w bardzo wyskiej formie i może wygrać tą grupe...

Co do meczu Rafaela z Jamsem to ciężko dyskutować o formie Nadala bo od dłuższego czasu nie grał ale taka przerwa sugeruje że czas ten poświęcił na przygotowanie sie do tego turnieju. Zważywszy na fakt że w ostatnim czasie James'owi zdarzały sie wpadki z graczami średniej klasy to faworytem chcąc niechcąc jest Nadal. Mam nadzieje na zacięte 3 sety z ostatecznym zwycięstwem Rafaela. Lecz ja tu bede kibicował Blake'owi bo to mój jeden z ulubionych tenisistów więc typowanie tego meczu za kase odpuszcze...

Do góry
#718432 - 13/11/2006 08:29 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
czajos Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2004
Postów: 59
Skąd: Wrocław
Robredo - Davydienko mysle ze robredo wygra ten mecz natomiast moze i ciezko dyskutowac o formie Nadala ale przypomnijcie sobie co zrobila Henin-Hardenne tez nie bylo jej widac przez ostatnie 3 miesiace po czym wrocila i wygrala jeden z najwazniejszych turniejow w sezonie zostala numerem jeden kobiecego tenisa i pokazala jak sie gra dlatego uwazam ze w przypadku Nadala bedzie ponownie juz nie raz wygrywal z Federerem i wydaje mi sie ze tym razem wygra ponownie pozdro

Do góry
#718433 - 13/11/2006 11:48 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych... *DELETED*
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#718434 - 13/11/2006 12:36 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
bogdan Offline
journeyman

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 65
Skąd: Elbląg
Witam

Bryan/Bryan - Damm/Paes 2 (3,8 prof)
Kurs na B/B wydaje mi się mocno przeszacowany.Obydwa deble przegrały swoje pierwsze mecze.Będzie tu więc walka o życie.B/B grają przecież z deblem ,który wygrał tegoroczny US Open.B/B nie wydają mi się w jakiejś super formie.Ich ostatnie wyniki to nie tylko same zwycistwa,ale także i porażki.Nie sądzę więc,żeby wynik był z góry przesądzony.Zapowiada się walka i po takim kursie chyba warto spróbować.

Do góry
#718435 - 13/11/2006 15:07 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
madmax1897 Offline
journeyman

Meldunek: 02/11/2005
Postów: 61
Federer - Roddick - myśle że tu faworyt jest tylko jeden ale po tak niskim kursie jak 1.13 (prof) to nie warto tego ruszać


Nalbandian - Ljubo - tutaj według stawek kursowych mecz idealnie wyrównany pod każdym względem - dwa ostatnie pojedynki gładziutko wygrywał Ivan rozbijając wręc w nich Davida a w ogóle prowadzi z nim w h2h 3-2. Ostatni wygrany mecz Davida z Ivanem miał miejsce przed rokiem w Szanghaju i tam z kolei wygrał wyraźnie David. Biorąc pod uwagę fakt że David niespodziewanie urwał seta Rogerowi i to że Ivan nie trenował od dłuższego czasu spowodu problemów zdrowotnych to tu delikatnie byłbym skłonny postawić na Nalbandiana ale napewno nie za dużą stawke...

Do góry
#718436 - 13/11/2006 15:18 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
Ja w jutrzejszych meczach postawie na Nalbandiana , przypomina się mecz sprzed roku i gładka wygrana Davida , Ivan nie jest w swojej formie jak jest w transie , nie funkcjonował w 1-szym meczu jego serwis , wyrzucał sporo piłek w aut , z kolegi Nalbi urwał seta Federerowi i potem nie wiadomo co przeszkodziło mu w dalszej dobrej grze , być może kontuzja uraz albo kryzys fizyczny , ale kurs over 2 na Argeńtyńczyka wziąść trzeba , i ja się na to pisze . Co do meczu Federer-Roddick to moim zdaniem dw 2-0 dla Szwajcara , nie widze argumentów przemawiających za Roddickiem i tyle

Do góry
#718437 - 13/11/2006 18:20 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
David Nalbandian - Ivan Ljubicic (1) 1.80 Prof

Urwanie seta Federerowi może nie jest wielkim osiągnięciem, jednakże gra Nalbandiana w najważniejszych turniejach zasługuje na słowa uznania. Widać ze bedzie walczył w tym turnieju i jeżeli zagra taki tenis jak na przykład z Safinem w Madrycie nie boje sie o wynik z kapryśnym Ljubą, który mimo iż ma dobry serwis to na wymiany z Roddickiem przegrywał jak początkujacy młokos, a jak wiemy i kolega zauważył Chorwat jest wg mnie bez formy w tej chwili, a przegrana z Andy Murrayem dobitnie to pokazuje. Nalbi zawsze był ogniem w ważnych meczach i tutaj nie sądze aby mogło być inaczej.

Paul Hanley/Kevin Ullyett v Jonathan Erlich/Andy Ram (1) 1.80 prof

Powiem krótko i rzeczowo. Bracia Brayany jak wszyscy wiemy nr. 1 na świecie w końcu musieli osłabnąć, pech chciał że akurat na najważniejszy turniej ale cóż to sa tylko ludzie. Koledzy z Izraela niczym szczególnym sie w tym sezonie nie wykazali mimo to szacunek za zwycięstwo sie dla nich należy. Jednak do czego zmierzam.... H2H 5-2 druga sprawa Erlichy będą grać teraz pod presją zwycięstwa nad najsilniejszą teoretycznie parą. Hanleye podejdą do meczu na pełnym luzie i świeżości co za tym idzie bedą popełniać mniej niewymuszonych błędów niż ich rywale a to myśle bedzie kluczem do zwycięstwa w tym meczu

Do góry
#718438 - 13/11/2006 18:38 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
Black_Hunter Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2006
Postów: 2652
Wypowiedz Matowskiego:

W Szanghaju gra się na dość dziwnej nawierzchni, bo wydaje się, że jest bardzo chropowata i przez to dość wolna, ale na przykład mocno podcięte piłki przy serwisie - odskakują czasem w sposób zupełnie nieprzewidywalny, dlatego właśnie serwis jest bardzo ważnym zagraniem tutaj.

Wiadomo jak serwuje Ljuba wiec wynik meczu Nalbim wcale nie jest taki jednoznaczy. Osobiscie postawie tam na garczao wyzszym kursie.

Do góry
#718439 - 13/11/2006 18:46 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
Damien7 Offline
addict

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 448
Na jutro Ciekawe Pojedynki

Zagram zapewne Dokładny Wynik Federer- Roddick na 2:1. Szwajcar dominuje na całej lini i choć ostatnie pojedynki z Amerykaninem nie sprawiła mu kłopotów to jutro sądze, że ten jeden secik zostanie urwany ...

Kurs niczego sobie - 3.80 w Toto-Mix

Do góry
#718440 - 13/11/2006 22:09 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych... *DELETED*
supper5 Offline
stranger

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 24
Post deleted by Fro_Lech

Do góry
#718441 - 13/11/2006 22:59 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Roger - Roddick under 22.5 gema.

Hmmm, jak dla mnie tu i teraz jedyne co Roddick może ugrać to...tie break. Ale to w jednym secie i nawet jeśli tak się stanie, to 6-3 w drugim daje undera. A równie dobrze może byc 6-3 6-2. Nie oszukujmy się, z kim jak z kim ale z Roddickiem to Federer grac potrafi, a Roddick odwrotnie.

Owszem na USO wygrał seta, ale wtedy był w super sztosie, tu chyba tak nie jest i raczej skupi się on na meczu Nalbandianem niż tu będzie sie szarpał. Oczywiscie, aby zakład wszedł, musi być 2-0, ale lepszy chyba ten under za 1.85 niż czyste 2-0 za 1.33. Ewentualnie można skontrowac na 2-1 dla Rogera, bo kurs wynosi 5.00.

Cóż, jeśli Federer nie będzie okazywał litości - wchodzi gładko.

Typ z betway.

Do góry
#718442 - 14/11/2006 11:02 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
Bobik Offline
enthusiast

Meldunek: 04/07/2005
Postów: 260
Quote:

Wypowiedz Matowskiego:

W Szanghaju gra się na dość dziwnej nawierzchni, bo wydaje się, że jest bardzo chropowata i przez to dość wolna, ale na przykład mocno podcięte piłki przy serwisie - odskakują czasem w sposób zupełnie nieprzewidywalny, dlatego właśnie serwis jest bardzo ważnym zagraniem tutaj.

Wiadomo jak serwuje Ljuba wiec wynik meczu Nalbim wcale nie jest taki jednoznaczy. Osobiscie postawie tam na garczao wyzszym kursie.


nie ma co sie zachwycac serwisem Ivana nie jest taki dobry jak kiedys. W meczu z Rodickiem 76 proc. 1go serwu, natomiast zaledwie 38 proc. 2 go serwu. Dlatego tez mysle ,ze przy slabszej dyspozycji serwisowej Ljuby szanse Nalbiego rosną.

Do góry
#718443 - 14/11/2006 13:12 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
bogdan Offline
journeyman

Meldunek: 02/08/2006
Postów: 65
Skąd: Elbląg
Witam
Bryany wymęczyli jednak to zwycięstwo z Dam/Paes.Szkoda,bo było blisko....

BJOR/MIRN-KNO/NEST 2
Deble to raczej wyrównane lecz ja skłaniałbym sie raczej na K/N.Ostatnio dosyć regularnie pokonują parę B/M.Oglądałem ostatni mecz B/M z naszą parą Fryt/Mat.W kilku sytuacjach B/M mieli dużo szczęścia i choć wygrali w sumie zasłużenie ,to wynik nie powinien być taki gładki.Myślę,że K/N postawią im wyżej poprzeczkę,a że B/M nie błyszczą w tej chwili formą to przegrają.

Do góry
#718444 - 14/11/2006 22:34 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Rafael Nadal - Tommy Robredo

Szczerze mowiac dlugo myslalem nad tym meczem i
trudno mi bylo znalezc okresone decyzje w zwiazku
z nim ale ostatecznie z bolem w sercu postawie w
tym hiszpanskim pojedynku na Robredo.
Kazdy kto mnie zna wie jak wielkim entuzjastem
talentu Rafaela Nadala Parery jestem , ale ten
sezon na kortach twardych jest dla mnie duzym rozczarowaniem w wykonaniu wojownika z Manacor.
Robredo nie gra zlego tenisa , nie jest bez szans
kurs ktory oferuja nam analitycy jest bardzo ale
to bardzo przeszacowany,prawda jest okrutna ale
na dana chwile Rafa jest tylko i wylacznie krolem
ziemi, na pozostalych kortach moze go bez problemu
pokonac kazdy zawodnik z top 10 na swiecie.

Andy Roddick - David Nalbandian

Nie widze zadnego argumentu ktory przemawialby w
tym meczu zdecydowanie za Nalbandianem ktory w
ostatnich miesiacach prezentuje sie bardzo srednio
Roddick wrecz przeciwnie, serwis funkcjonuje w
sposob znakomity, biega do wszystkiego swietnie
radzi sobie pod siatka i w moim przekonaniu na
dana chwile prezentuje forme bardziej stabilna niz
Argentynczyk i to wlasnie Roddickowi zaufam w tym meczu powierzajac mu swoje pieniadze.

Do góry
#718445 - 14/11/2006 22:50 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja mam wielką prośbę do osób,które oglądały spotkania Blake-Nadal i Dawidienko-Robredo o komentarz do tych meczów.Chciałbym jutro obstawić mecz Blake z Dawidienko bo kursy są bardzo zachęcające ale niestety nie widziałem ich w akcji i nie wiem na kogo lepiej postawić.Patrząc na statystyki faworyta należało by upatrywać w Amerykaninie ale czy aby na pewno widać,że Denko zagrał słabszy mecz,a to może niepkoić bo on jest znany z regularności,a jeżeli już w pierwszym meczu mu nie idzie to później może być podobnie.Trzeba przyznać,że wynik z Robredo jest dla mnie dużym zaskoczeniem.Rusek 1 seta wygrał w TIE_BREAKU i to w stosunku 10-8 musieli ostro walczyć,kolejnego seta przegrał,a w 3 juz pokazał kto rządzi.Na pewno w tym spotkaniu ważnym aspektem bęzie siła,któa jest zdecydowanie po stronie Amerykanina ale czy jednak jego zagranai będą wchodzić bo znowu Rosjanin jest znany z niezbyt silnych uderzeń ale bardz precyzyjnych.Tak na czuja obstawiłbym bym w tym meczu na Blake bo szanse oceniam 50-50.Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa,a więc jutro chyba walę kuponik za 100 na Amerykanina Oglądających poprzednie mecze obydwu spotykających się jutro zawodników bardzo proszę o komentarz jak obydwaj wypadli i czy Nadal jest naprawdę taki słaby.Bo dość gładko przegrał z Balkiem 7:0 w TIE-reaku to robi wrażenie.Widać,że Amerykanin jest mocny psychicznie,a Rosjanin wręcz przeciwnie.Oczywiście sugeruje się tylko rezultatem ich poprzednich meczów.

Do góry
#718446 - 14/11/2006 23:01 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Grzesol kazdy mecz jest inny i nie mozna tego w ten sposob generalizowac.
Natomiast jezeli chodzi o spotkania ktore wymieniles od samego poczatku do konca
mialy one z gory przesadzony scenariusz.

Jak powinien zagrac Blake z Nadalem ? tylko i wylacznie agresywnie czesto
decyujac sie na konczace zagrania i wlasnie w taki sposob zagral nie dajac Rafie
wiekszych szans na wygranie tego meczu.
James spisywal sie kapitalnie gral swietny tenis od poczatku do konca tego meczu
wogole to byl jak na razie najlepszy mecz jaki widzialem w tym turnieju.
W pierwszym secie Nadal radzil sobie dobrze, serwis funkcjonowal poprawnie az
do momentu kiedy przy stanie 4:5 popelnil kilka UE i zakonczylo sie strata seta.
W drugim secie Rafael prowadzil juz 4:1 i serwowal z dwoma przelamaniami na
swoim koncie mimo to Blake doprowadzil do TB gdzie nastapil juz teatr tylko jednego aktora.
Spodziewalem sie takiego rozstrzygniecia poniewaz widzialem wiekszosc meczow
Rafy w tym sezonie i styl gry Blake'a mu po prostu nie odpowiada.

Co do Davydenki z Robredo , ten mecz praktycznie niczym nie roznil sie od tego
ktory mial miejsce w Paryzu po za tym ze Tommy urwal jednego seta.
Davydenko gral bardzo agresywnie czesto konczac wymiany i zmuszajac Robredo
do poszukiwania rozpaczliwie naroznikow biegajac od jednej strony do drugiej.

Reasumujac jestem sklony zaryzkowac stwierdzenie ze w tym meczu dojdzie do 3
setow i zwyciezca bedzie James Blake ale to juz zweryfikuje kort.

Do góry
#718447 - 14/11/2006 23:12 Re: Szanghai Masters - czyli najlepsi z najlepszych...
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Andy Roddick (USA) - David Nalbandian (ARG) --> 1 /@ 1,46 (Bwin)

Pojedynek zawodników, którzy przegrali dzisiaj praktycznie wygrane mecze. Roddick był bliski sprawienia dużej sensacji w meczu z Rogerem Federem, jednak nie wytrzymał presji. Miał 2 piłki meczowe i nie zdołał tej szansy wykorzystać. Nalbandian natomiast nie potrafił wygrać z Ljublicicem, pomimo dużej przewagi w 2 secie. Nalbandian praktycznie stracił szansę na awans i ten mecz będzie zapewne jego ostatnim pojedynkiem w tym roku. Roddick dysponuje bardzo dobrym serwisem, co na tej nawierzchni jest sporym atutem. M.in. dzięki asom Ljuba wygrał dzisiaj z Argentyńczykiem. Należy do tego dodać, że David popełnia dużo niewymuszonych błędów. Roddick jest w chwili obecnej napewno w dużo lepszej formie niż Nalbandian. W dotychczasowej karierze obaj spotykali się 4 razy - bilans 3-1 dla Amerykanina. Warto odnotować, że wszystkie zwycięstwa Andy odniósł na hardzie.

F.Santoro/N.Zimonjic - M.Fyrstenberg/M.Matkowski --> 2 /@ 2,31 (betgun)

Będzie to drugie spotkanie naszej pary na turnieju w Szanghaju. W pierwszyn spotkaniu ulegli parze Bjorkman/Minryi 3-6, 4-6. Ich dzisiejsi rywale również przegrali swój pierwszy mecz z Knowles/Nestor 3-6, 2-6. To spotkanie będzie chyba jedyną okazją, żeby odnieść jakieś zwycięstwo w tym turnieju. Nie wydaje mi się, żeby Polacy pokonali w trzecim meczu Knowles/Nestor, a Santoro/Zimnojic parę szwedzko-białoruską. Obie pary spotkały się ostatnio na turnieju w Paryżu i tam lepsi okazali się rywale Polaków. Mecz był jednak bardzo wyrównany i rozstrzygnął się dopiero w 3 secie - podobnie zresztą jak większość ich pojedynków. W tym spotkaniu zapewne znowu będą musiały być rozegrane 3 sety. Liczę jednak na to, że tym razem to Polacy wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 

Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, Akhu, Sensei, Sony, 11kera11, rymoholik, Zaixi, akagi, Irek, alfa, Kretol, rafal08), 4502 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50935 Tematów
5788570 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47